Odpovědi

The Sims 4 je otevřený svět

The Sims 4 Open World Expansion Pack - The Sim Architect

Jste z toho nadšení? Tvůrce se zdá být úžasný člověk a opravdu tvrdě na tom pracuje, aby přinesl většinu funkcí, o které jsme EA roky prosili, aby je do své hry implementovaly. „Nemohli to udělat“ (nebylo by to upřímné slovo) s velkým personálem s mnoha vývojáři na výplatní listině a celou strukturou a navíc s přímým přístupem k základnímu kódu The Sims 4. Byl by jediný (úžasný) nadšenec schopen nám to všechno dodat v tak krátkém čase? To zní fantasticky a zároveň je to škoda pro EA, že nevynaložilo ani trochu úsilí navíc, aby zvýšilo ziskovost vlastního produktu poskytováním upgradů, za které by byla většina jejich zákazníků ochotna utratit prémii.

Přečtěte si oficiální informace níže (zkopírovány z Arnieho webu dnes, 1. října 2020).

KLIKNĚTE ZDE, kde najdete pokyny, jak jej nainstalovat na The Sims 4 Automatic

Vítejte v Brookheights Adventure!

Pomozte Amosovi najít jeho původ. Vydejte se na dobrodružství po celém světě, abyste zjistili stopy o jeho zmizelých rodičích a o tom, odkud přišli. Možná skončíte v úplně novém světě bez omezení.

Mapa Brookheights

Objevte mapu Brookheights zde! Každý modrý štítek je Open Venue, každý zelený štítek je králičí díra a každý růžový štítek je stanice metra. Během několika příštích měsíců se tento svět rozšíří, stejně jako mapa.

Zajímavé:  Co dělat, aby Sims 4 nezaostávali.

The Sims 4 Open World Expansion Pack - The Sim Architect

Funkce

OTEVŘENÝ SVĚT

Nový svět 360×360 (rozšiřitelný) bez načítacích obrazovek je nyní ve vašich rukou. Připravte se na let společnosti SulSul Airlines a jeďte do Brookheights. Okolo vás je mnoho míst, oddalte zobrazení, abyste viděli 3D mapu světa. Jít kamkoliv! Užívat si!

PŘÍBĚHOVÝ MÓD

Příběhový režim vám dává příležitost vydat se na dobrodružství, abyste pomohli Amosovi najít skrytý svět. Pokud nechcete hrát příběhový režim, existuje cheat, jak se dostat do skrytého světa.

INTERAKTIVNÍ BUDOVY

Nové interaktivní budovy jsou podstatou Otevřeného světa. jsou 2 typy:

– Open Venue: tato budova zmizí, když přiblížíte, což vám umožní vidět, co se děje uvnitř, a hrát si uvnitř.

– Králičí díra: budova, ve které mohou vaši simíci dělat (nebo kupovat) mnoho věcí. Tentokrát nezmizí, uchovávají svá tajemství, dovnitř nevidíte a vaši simíci nebudou vidět.

The Sims 4 Open World Expansion Pack - The Sim Architect

LETADLA A AUT

Kupte si vlastní auto a řiďte ho! Můžete dokonce nasměrovat své auto, což vám dává větší kontrolu nad tím, jak vaši simíci jezdí. Chcete rychlejší auto? Jděte do Vehicle Court ve West Brookheights, tam si můžete koupit nový!

Naskočte do letadla, leťte první třídou, pokud si to můžete dovolit, navštivte celý svět a vydejte se do City. Můžete dokonce řídit letadla, pokud se stanete pilotem…

NOVÁ OTEVŘENÁ KARIÉRA

Pošlete své simíky pracovat do města, dělejte svá vlastní rozhodnutí a sledujte je po celém světě. První dostupná kariéra je SulSul Airlines Pilot. Můžete letět turisty do Selvadorady nebo dokonce celebritami do údolí Del Sol. Slyšel jsem, že tam Lady Gogo chodí každý pátek. je to pravda?

Zajímavé:  V Paps The Sims 4 neexistuje žádná zkratka.

STAVIT/KUPOVAT PŘEDMĚTY

Tento balíček také obsahuje několik položek pro sestavení/nákup. Off Lot Walls, Room Hider, roztomilé křeslo, auta, houpací síť, točité schodiště a mnoho dalšího…

PŘIZPŮSOBTE SI SVĚT, VYTVOŘTE SVŮJ

K přesunu budov po celém světě použijte buď interakci „Místo ve světě“. Pro větší přesnost použijte TOOL mod vytvořený TwistedMexi. Svět se nachází v mém vlastním úložném souboru „Brookheights“.

Ve všech ostatních uložených souborech najdete prázdný svět, připravený k zaplnění pouze pomocí vašich kreativních schopností a představivosti. Sdílejte je v mé nadcházející světové galerii, kde si je může stáhnout každý.

ROZŠÍŘENÍ PROSTŘEDNICTVÍM AKTUALIZACÍ

Více kariér? školy? Více míst? Zábavní park? Větší svět?

Získejte aktualizaci každý měsíc, která rozšiřuje hratelnou oblast a hratelnost.

Jak to funguje?

Tento svět inspirovaný městem New York není jako ostatní světy v The Sims 4. Je to otevřený svět! ale co to znamená? „Otevřený svět“ je velká oblast ve videohře, která nevyžaduje načítací obrazovky, po této hratelné oblasti se můžete volně pohybovat.

Způsob, jakým tento otevřený svět funguje, je však jiný než v The Sims 3. V Brookheights je jeden aktivní pozemek uprostřed a obrovská hratelná a interaktivní oblast všude kolem. Bylo to možné, když jsem před několika měsíci začal vytvářet interaktivní skořepinové budovy. Jsou to budovy, které jsou buď „Otevřená místa“ nebo „Králičí díry“ (více o nich níže).

Co mohu dělat v Brookheights?

Můžete tam dělat spoustu věcí: pronajmout si chatu v Greenmount Forest, jít na Broadstreet Musical, řídit auto, jít do tělocvičny, na hřbitov, do venkovního kina, na radnici, do obchodu s potravinami a mnoho dalšího… to vše bez načítání obrazovek.

Zajímavé:  Co jíst v The Sims 4, abyste porodili dívku.

Mohou moji simíci žít v Brookheights?

Brookheights je skrytý svět přístupný pouze naskočením do letadla SulSul Airlines. Můžete tam zůstat, jak dlouho chcete, pokud budete platit nájem, a najít si práci, pokud získáte a pracovní vízum na Magistrátu, ale vy nelze koupit aktivní pozemek uprostřed. Můžete tam jít s rodinou, najít nové přátele a chodit (nebo řídit) celé město bez načítání obrazovek .

Jaké jsou požadavky?

Brookheights vyžaduje The Sims 4 (základní hra) Jít do práce (Rozšiřující balíček) a City Living (Rozšiřující balíček) alespoň pracovat správně.

Některé herní prvky a objekty světa vyžadují jiné balíčky (příklady: prvky World Decor z EP Get Famous, Funkční karavan vyžaduje Outdoor Retreat GP, systém metra vyžaduje Realm of Magic GP, animace startu letadla vyžaduje Star Wars GP, zapůjčení systém v bance vyžaduje Discover University EP atd.) Čím více balíčků máte, tím lepší bude zážitek.

Požadavky na výkon zatím nejsou známy, beta testování pomůže pochopit, na kterých strojích lze Brookheights hladce spustit. Balíček poskytuje optimalizovaný soubor GraphicsRules.sgr, který může pomoci dosáhnout plynulejší hry.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»