Jak

Jak rozšířit předběžné načtení v Sims 4

The Sims 4 Build Mode skrývá mnoho tajemství, o kterých většina hráčů často ani neví! Ale s jejich pomocí můžete nejen stavět mnohem krásněji, ale také realizovat jakékoli, dokonce i ty nejodvážnější architektonické fantazie!

V tomto článku se dozvíte, jak zvedat a spouštět předměty do libovolné výšky, měnit jejich velikost a umísťovat a otáčet předměty mimo mřížku v Sims 4. Ale to není to nejdůležitější! Naučíte se potřebné cheat kódy, které vám otevřou více příležitostí a dokonce odemknou skryté objekty. Dozvíte se také o klávesových zkratkách, díky kterým bude stavění mnohem pohodlnější.

Cheat kódy pro stavbu v Sims 4

Chcete překrýt jeden objekt na druhý nebo je umístit co nejblíže? Stavět na veřejných nebo soukromých plochách? Koupit skryté předměty pro váš domov? Využijte těchto cheatů!

Důležité!
Před použitím cheatů si samozřejmě musíte hru uložit. Kromě toho, před použitím cheatů pro konstrukci, musíte aktivovat Developer Code. V opačném případě některé z nich jednoduše nebudou fungovat.

Zajímavé:  Jak zlepšit své kuchařské dovednosti v The Sims 4.

S tímto cheatem můžete spojit dva kusy nábytku a vytvořit něco úplně jiného. Například spojením dvou běžných pohovek v pravém úhlu k sobě můžete vytvořit krásnou rohovou pohovku. A přitom bude normálně fungovat!

Například zde jsou dvě pohovky kombinované a pod nimi je ještě postel.

Uvědomte si prosím, že kombinování položek může ovlivnit vaši schopnost používat část nebo celou položku. Může také způsobit podivné vizuální efekty, když jej používají.

 • Pro aktivaci otevřete cheatovou konzoli;
 • To lze provést pomocí klávesové zkratky Ctrl, Shift, C;
 • Do zobrazeného pole zadejte kód bb.moveobjects on.

Cheat Move Objects má určitá omezení. Ačkoli vám to umožní umístit dvě okna na stejnou část stěny, nebude to vypadat moc dobře. Faktem je, že hra stanoví, že na jedné buňce stěny bude pouze jedno okno. Ze stejného důvodu nelze kombinovat dveře a oblouky.

 • Pro aktivaci otevřete cheatovou konzoli;
 • To lze provést pomocí klávesové zkratky Ctrl, Shift, C;
 • Do zobrazeného pole zadejte kód bb.showhiddenobjects.

Tento cheat nám umožňuje nakupovat mnoho položek, které si obvykle nemůžeme vzít ze stavebního režimu. Například vzrostlé ovocné stromy, lžíce, hrnky, auta a další věci, které naši Simíci používají při svých každodenních činnostech.

Pozor: jakmile je režim ladění (který tento kód nazývá) zapnutý, není již možné jej vypnout pomocí cheatu. Aby skryté předměty opět zmizely, budete muset hru uložit a znovu načíst.

 • Pro aktivaci otevřete cheatovou konzoli;
 • To lze provést pomocí klávesové zkratky Ctrl, Shift, C;
 • Do zobrazeného pole zadejte kód bb.enablefreebuild.

Klávesové zkratky pro stavění v Sims 4

Konstrukční klávesové zkratky v Sims 4 jsou nezbytné pro rychlé ovládání. Už nemusíte klikat na ikony v panelu nástrojů a zdlouhavě hledat to správné tlačítko. Nyní bude stačit si jednou zapamatovat účel určitých kláves a stavba půjde mnohem rychleji. Budete se moci plně soustředit na návrh budovy.

Zajímavé:  Jak vypadá spořič obrazovky v The Sims 4.

Umístění předmětů

Správa objektu

Rychlý výběr nástroje

 • Nástroj kapátko: podržte klávesu E;
 • Ruka: držte H;
 • Sledgehammer: Podržte K při kliknutí na předměty, které chcete odstranit;
 • Změna barev: vyberte klávesu R kliknutím na požadovanou položku;
 • Stěna: Stiskněte B.

Další klávesové zkratky pro stavění v Sims 4

 • Odebrat mřížku: G;
 • Umístěte tapetu na jednu buňku stěny: při pokládání obkladu stěny podržte klávesu Alt;
 • Úplné vyplnění místnosti stěnou nebo podlahovou krytinou: při pokládání stěnové nebo podlahové krytiny podržte klávesu Shift;
 • Umístěte dlaždice ve tvaru trojúhelníku: stiskněte Ctrl + F, aby dlaždice byly trojúhelníkové. Opakujte, aby byl opět čtvercový.

Tipy pro stavění v Sims 4

Tipy pro stavění v The Sims 4 nejsou jen pro začátečníky! Dokonce i zkušení hráči často neznají některé funkce tohoto režimu. Ale výrazně zjednodušují život a otevírají vám nové možnosti. V této části se například dozvíte, jak zvedat a spouštět objekty do libovolné výšky, měnit jejich velikost a umísťovat a otáčet objekty mimo mřížku.

Jak vyzvednout předmět v režimu budování Sims 4?

Abyste mohli sebrat předmět v konstrukčním režimu Sims 4, musíte nejprve povolit cheat bb.moveobjects on.

Nyní můžete upravit výšku, ve které bude položka umístěna. Vyberte objekt a stiskněte klávesu 9 Při každém stisknutí se objekt mírně zvedne. Když dosáhne požadované výšky, uvolněte jej a zůstane v této výšce.

Chcete-li vybranou položku snížit, použijte místo toho klávesu 0.

Jak odstraním mřížku v režimu Build v Sims 4?

Odstranění mřížky v konstrukčním režimu v The Sims 4 je někdy nutné, aby se zajistilo, že během stavby nic neruší výhled. A ve skutečnosti je to velmi snadné! Vše lze vyřešit stisknutím jedné klávesy. Chcete-li mřížku v konstrukci Sims 4 odstranit, jednoduše stiskněte klávesu G. Chcete-li ji vrátit zpět, jednoduše znovu stiskněte stejnou klávesu.

Zajímavé:  Jak ušetřit v Sims 4.

Jak zvětším nebo zmenším objekt v režimu sestavení Sims 4?

Možnost zvětšit nebo zmenšit objekt v režimu stavění Sims 4 je velmi užitečná při zdobení vašeho domova. Autíčka můžete například proměnit ve skutečná auta. Samozřejmě, že nebudou cestovat. Ale vypadají jako skutečné!

Nebo můžete vytvořit skutečně absurdní budovy. Proč například nepostavit dům kolem obrovské toalety?

Před použitím těchto klávesových zkratek musíte zadat cheat bb.moveobjects on. Jinak nebudou správně fungovat.

V režimu konstrukce vyberte položku a stiskněte klávesu ]. Položka bude mírně zvětšena. S každým stisknutím klávesy se objekt bude zvětšovat a zvětšovat. A pro zmenšení velikosti dříve zvětšeného objektu stiskněte klávesu [, dokud nedosáhnete požadované velikosti.

Zatímco většinu položek lze zvětšit, některé takto nefungují. Například okna, dveře a zrcadla. Rámy oken a dveří se sice zvětší, ale otvor ve zdi zůstane stejně velký.

Jak plynule otáčet a přesouvat věci mimo mřížku v Sims 4?

Mřížka bude zcela ignorována, pokud při pohybu objektu podržíte klávesu Alt na klávesnici. Nyní si můžete uspořádat nábytek, jak chcete!

Při použití této klávesové zkratky se doporučuje zadat cheat bb.moveobjects on. Díky tomu bude možné přesouvat předměty co nejblíže k sobě. Nebo vytvořte úžasné kombinace z různého nábytku!

Totéž platí pro rotující předměty. Abyste mohli objekt otáčet, jak chcete, vyberte požadovaný nábytek, podržte klávesu Alt a levé tlačítko myši. Začněte kroutit myší a vybraná položka se bude hladce otáčet v kruhu.

Volné otáčení je podobné volnému umístění v tom, že nejsme omezeni v tom, jak prvek otáčíme. Aby však klávesa Alt při otáčení správně fungovala, musí být zapnutý režim kamery Sims 3.

Chcete-li přepnout do režimu fotoaparátu Sims 3, vyberte nabídku Nastavení v pravém horním rohu obrazovky. Odtud vyberte Možnosti hry a poté Ovládací prvky a fotoaparát. Zaškrtněte políčko vedle „Kamera The Sims 3“.

 • Vyhledávání linq rámce entit
 • Jak zapnout rádiový modul na notebooku
 • Dev error 6328 byla zjištěna závažná chyba directx
 • 3g na tabletu nefunguje
 • Nastavení obsahu v google chrome
Zajímavé:  Jak oddělit cas mods Sims 4.

Jak rozšířit předběžné načtení v Sims 4

Proč jíst jídlo smažené na pánvi, když maso, zeleninu, klobásy, brambory a cokoli jiného lze vařit na ohni? Farma pro nezapomenutelnou dovolenou! Prázdninová farma s přáteli je ideálním místem, kde strávit nezapomenutelný čas [. ]

Ikigai — tajemství japonské dlouhověkosti a štěstí

dobrá místa k pobytu

Ikigai: jaké principy a techniky používají Japonci, aby se dožili 100 let Ikigai je japonský filozofický koncept založený na hledání osobního cíle, který vám umožňuje najít smysl a radost v životě. Východní mudrci dokázali postavit takové […]

Shinrin-yoku

Co je Shinrin-yoku? Jak umění chůze v lese pomáhá bojovat s úzkostí Pryč od všech starostí do přírody! Japonská lesní meditace při koupání — Shinrin-yoku Shinrin-yoku je japonská praxe meditativních procházek v lese. Termín byl vytvořen […]

Hadí farma

Zveme vás do úžasného a tajemného světa hadů – nejzáhadnějších tvorů naší planety. Zde si nejen užijete rozmanitost, krásu a ladnost hadů, pozorujete ostatní zvířata, dozvíte se spoustu nového během zajímavého […]

Dětská dovolená

Dětské prázdniny Možnost odpočinout si od městského života, strávit den na čerstvém vzduchu a zcela se ponořit do atmosféry divoké přírody — to je několik důvodů, proč byste měli oslavit svátek v Moskevské oblasti. Na dovolenou na venkově budete ještě dlouho vzpomínat. […]

ubytování v domě na pštrosí farmě

Dům k dennímu pronájmu

Pštrosí farma

Pronájem chaty. Ubytování v ekokomplexu «Pštros» Dovolená pro celou rodinu nemůže být lepší než dovolená v rodinném komplexu.

DĚTSKÉ DOVOLENÉ / RODINNÁ DOVOLENÁ

Průvodce farmou

průvodce pštrosí farmou

Interaktivní průvodce farmou (procházka s vlastním průvodcem) Procházka farmou s audio průvodcem! Díky našemu audio průvodci.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»