objektů

Jak odemknout kariérní položky v The Sims 4

Kluci, vrhneme se do nové hry na Telegramu. Vyděláváme coiny a pak je vyměňujeme za skutečné peníze. Zaregistrujte se pomocí odkazu a získejte bonusové mince v hodnotě 5 až 25 tisíc.

Nenechte si ujít šanci získat peníze zdarma!
Zaregistrujte se hned!

Vydělávání předmětů kariéry v The Sims 4 vyžaduje hodně úsilí, ale tento průvodce vám ukáže, jak tento proces urychlit.

В The Sims 4, hráči mají možnost vytvářet Simíky a utvářet jejich životy ve virtuálním světě. Předpokládá se, že si pro své Simíky vyberou kariéry, zvýší je na další úrovně a odemknou kariérní předměty. Jedná se o odměny, které se odemykají po dosažení určité kariérní úrovně.

HERNÍ VIDEO DNE POKRAČOVÁNÍ V OBSAHU POKRAČUJTE PŘEJÍMÁNÍM

Tyto kariérní položky slouží k různým účelům, jako je učení dovedností nebo zdobení vašeho domova. Odemknutí těchto odměn však vyžaduje hodně úsilí a času a tento proces může být pro nováčky náročný. Některé úkoly může být navíc obtížné splnit a hráči musí hledat způsoby, jak je překonat. Naštěstí se k odemknutí těchto položek mohou hodit některé tipy a postupy The Sims 4.

Jak odemknout kariérní položky v The Sims 4

Standardní způsob, jak odemknout kariérní položky, je jednoduše zvýšit úroveň kariéry Simíků, což vyžaduje značné investice. Kromě toho mohou hráči používat cheaty nebo mody k odemykání předmětů kariéry.

Zajímavé:  Jak si dávat předměty v The Sims 4.

Cheat The Sims 4 Unlock Career Items

Nejúčinnějším způsobem, jak odemknout kariérní odměny, jsou cheaty. Před použitím cheatového kódu pro odemknutí kariéry povolte cheaty v The Sims 4.

Doporučujeme, abyste se seznámili s dalšími průvodci pro oblíbené hry tattoo-mall.ru. Pojďme si promluvit o tajemstvích a tricích, které můžete ve hrách využít ve svůj prospěch. A také o užitečných a zajímavých příbězích ve videohrách.

Kluci, vrhneme se do nové hry na Telegramu. Vyděláváme coiny a pak je vyměňujeme za skutečné peníze. Zaregistrujte se pomocí odkazu a získejte bonusové mince v hodnotě 5 až 25 tisíc.

Nenechte si ujít šanci získat peníze zdarma!
Zaregistrujte se hned!

  • Uživatelé PC: klikněte Ctrl + Shift + C.
  • Uživatelé Mac: klikněte Command + Shift + C.
  • Uživatelé konzole: stiskněte L1 + L2 + R1 + R2.

Aktivujte cheaty zadáním «testy jsou pravdivé“ v zobrazeném textovém poli. Po povolení cheatů zadejte následující cheat

„bb.ignoregameplayunlocksentitlement“

Každá kariérní odměna pro všechny kariéry dostupné Simíkům ve hře bude nyní k dispozici ke koupi.

Použití cheatů v The Sims 4 je bezpečný postup a vyhrál#39; nepovede to k žádným zákazům nebo škodlivým účinkům ve hře, protože tyto cheaty jsou oficiálně povoleny vývojáři.

Sims 4 Odemknout všechny položky kariéry Mod

Stejně jako cheaty mohou mody také přidávat, měnit nebo odemykat odměny The Sims 4. BuildbuyMode Unlocker – toto je mod The Sims 4, která odemyká kariérní položky a spoustu dalších věcí, protože toto stažení odemkne vše v režimu nákupu sestavení hry. Instalace modů je jednoduchý proces, ale pro některé nováčky může být náročný. Chcete-li nainstalovat jakýkoli mod, postupujte podle těchto kroků The Sims 4.

  • Stáhněte si mod a rozbalte zazipovaný soubor.
  • Zkopírujte rozbalený soubor a vložte jej do «[Název disku]:Uživatelé[Uživatelské jméno]DokumentyElectronic ArtsThe Sims 4Mods«.
  • Restartujte hru.
Zajímavé:  Jak zvednout předmět do vzduchu v The Sims 4.

Povolení modů v The Sims 4

Povolení modů je nezbytné pro hráče, kteří chtějí nainstalovat mod. Zde jsou kroky k povolení modů The Sims 4.

  • Klikněte na „Možnosti“ a z vyskakovací nabídky přejděte na „Možnosti hry“.
  • Z dostupných možností klikněte na „Další“ a zaškrtněte „Zahrnout vlastní obsah a mody“. a „Povolené úpravy skriptu“
  • Klepněte na tlačítko Použít změny. a restartujte hru.

The Sims 4 nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

Kluci, vrhneme se do nové hry na Telegramu. Vyděláváme coiny a pak je vyměňujeme za skutečné peníze. Zaregistrujte se pomocí odkazu a získejte bonusové mince v hodnotě 5 až 25 tisíc.

Nenechte si ujít šanci získat peníze zdarma!
Zaregistrujte se hned!

Jak odemknout kariérní položky v The Sims 4

tutoriály 5.webp

Váš Sim může získat odměny za kariéru, speciální předměty, po dokončení určitých úrovní vámi zvoleného povolání ve hře Sims 4. Tyto předměty kariéry mohou být jednoduše kosmetické nebo funkční vlastnosti. Měli byste vědět, jak je odemknout v Sims 4.

Výběrem možnosti „Emoční aura“ po kliknutí na položku se zvýší rychlost zvyšování úrovně dovedností. Následující průvodce vám pomůže odemknout všechny odměny za kariéru v Sims 4 a upozorní na některé užitečné cheaty, které můžete použít k odemknutí odměn.

Jak odemknout kariérní položky v The Sims 4

Kariérní odměny se získávají po dokončení určitých kariérních úrovní. Téměř v každé kariéře může váš Simík vydělávat různé předměty, sběratelské předměty a určité schopnosti, které se odemykají na úrovních 2–6.

Odemknutí každé odměny tímto způsobem zabere spoustu času. Pokud chcete tyto odměny okamžitě odemknout, jsou k dispozici další možnosti.

Kariérní odměny Cheat PC

Pomocí cheatu můžete odemknout všechny kariérní odměny. Nejprve musíte otevřít Cheat Console stisknutím Ctrl + Shift + C (příkaz pro zařízení Mac). K tomu musí uživatelé konzole stisknout všechna čtyři ramenní tlačítka na ovladačích.

Zajímavé:  Jak přidat stažené položky do The Sims 4.

Aktivujte cheaty zadáním „testcheats true“ nebo zapnutím „testcheats“. Jakmile povolíte cheaty, zadejte:

Všimnete si, že nyní můžete zakoupit všechny kariérní odměny za každou kariéru.

Cheat konzole pro odměny za kariéru (PS4, Xbox One)

Proces odemykání konzolí je docela podobný, ale vyžaduje trochu jiné výzvy. Otevřete cheat menu stisknutím všech triggerů a ramenních tlačítek (v žádném konkrétním pořadí):

Na PS4 je to: R1+R2+L1+L2.

Na Xbox One použijte: RB+RT+LB+LT.

Poté zadejte bb.ignoregameplayunlocksentitlement do pole cheat.

Jak používat mod k odemknutí všech kariérních odměn

Pokud nechcete používat cheaty, můžete v The Sims 4 použít určité modifikace vlastního obsahu, abyste dosáhli stejného výsledku. Naučíme vás, jak snadno nainstalovat některé z nejlepších modů v The Sims 4.

Tento mod „odemknout vše“ vám pomůže získat přístup k uzamčenému obsahu, aniž byste pokročili v kariéře vašeho Simíka. Přestože pouze otevírá předměty, ve hře je přes 100 zamčených předmětů.

Chcete-li použít tento mod, musíte se nejprve ujistit, že vaše hra podporuje vlastní mody. Chcete-li to provést, otevřete Možnosti hry, vyberte Jiné a zaškrtněte políčka Povolit úpravy uživatelského obsahu a úpravy skriptů.

Poté si stáhněte mod Unlock All a nerozbalujte soubor tmex-unlock.zip. Nakonec restartujte hru a zadejte do konzole tm.unlockall, abyste odemkli všechny položky.

Nejlepší odměny za kariéru v The Sims 4

Se stovkami kariérních položek v The Sims 4 může být obtížné vybrat ty nejlepší nebo realisticky otestovat každý z nich. Níže uvádíme některé z nejlepších položek pro kariéru Sims 4.

Položka/Odemknout Kariérní žebřík Funkce/Efekt
Napište kuchařku Kulinářské Zlepšuje výkon vašeho počítače a umožňuje vám rychleji dokončit programovací úlohy.
Investujte do akcií Obchod Umožňuje investovat do akcií pomocí počítače.
Přetaktujte svůj počítač Na volné noze Zlepšuje výkon vašeho počítače a umožňuje vám rychleji dokončit programovací úlohy.
Hackujte sálový počítač Pachatel Umožňuje hacknout sálový počítač a získat více peněz.
Makeup Vliv stylu Dává vám možnost transformovat NPC ve světě.
Steam živé hry Tech Guru Umožňuje vám streamovat hry, abyste získali druhý příjem
Zajímavé:  Jak odemknout kariérní položky v The Sims 4.

Předměty a efekty kariérního postupu v tabulce The Sims 4

Jak opravit chybu „Nelze odemknout všechny položky kariéry“ v Sims 4

V některých případech pro vás výše popsaná metoda nemusí fungovat. K tomuto problému dochází při nesprávné aktivaci cheatu; všechny položky související s kariérou však budou zašedlé, což znamená, že je nebudete moci používat. Nejprve se ujistěte, že jste v aktuálním domově svého Simíka, protože tento cheat funguje pouze tam.

Za druhé se ujistěte, že jsou cheaty aktivovány pomocí výzvy true testcheats, jak jsme zdůraznili výše. Je důležité si uvědomit, že tento cheat odemyká pouze předměty pro konstrukční režim. Pokud chcete odemknout speciální oblečení pro CAS pomocí tohoto cheatu, nebude to fungovat.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»