Jak

Jak otočit objekt v The Sims 4

Existuje mnoho věcí, které můžete jako hráč udělat, abyste utvářeli svůj svět v The Sims 4. Můžete založit rodinu, zvolit si kariéru a dokonce si vytvořit domov. Když stavíte dům, máte mnoho dekorativních možností. Jak ale věci otočit, aby lépe odpovídaly vašemu půdorysu?

Správa rotujícího nábytku v Sims 4

Jakmile budete mít schéma návrhu interiéru, budete pravděpodobně muset provést nějaké úpravy a přesunout nábytek, aby to bylo správné. I když se tento úkol může zdát obtížný, stane se jednoduchým, jakmile budete znát základy. Zde je návod, jak otočit nábytek libovolným směrem pro sofistikovanou dekoraci v The Sims 4!

Metoda jedna: Rotační klávesy

Tato metoda funguje pouze pro určité objekty, jako jsou schody. Ale když máte tyto unikátní předměty, hra vám dává velmi pohodlnou možnost používat speciální rotační nástroje umístěné v okně uživatelského rozhraní nad předmětem. Přesný klepněte na směr, kterým chcete prvek (jako vaše schody), aby se pohnuly, pak je zatlačte na místo!

Metoda dva: levé a pravé kliknutí

Metoda kliknutí je pravděpodobně nejjednodušší, protože nevyžaduje velké úsilí ze strany hráče. To bude prvky otáčet pouze jedním směrem, ale nevyžaduje pohyb myši v kruhu nebo používání kláves na klávesnici. Přesný klikněte levým tlačítkem na nábytek a poté kliknutím pravým tlačítkem otočte položku.

Připojeno: Sims 4: Všechny strachy a jak se jich zbavit – Průvodce strachy a touhami

Metoda třetí: čárka a tečka

Metoda čárky a tečky je velmi jednoduchá, protože vyžaduje pouze zapamatování. dva různé klíče na vaší klávesnici. Kliknete na libovolnou položku, kterou chcete otočit, a měli byste vidět zelenou mřížku pod nábytkem. Odtud vy použijte klávesy čárka (,) a tečka (.). k dokončení rotace.

Zajímavé:  Který notebook je vhodný pro The Sims 4.

Metoda čtvrtá: Kamera Sims 3 a klávesa Alt

Pokud chcete položku otočit v náhodnějším úhlu, je tato metoda nejlepší. Použitím Fotoaparát Sims 3 Tento trik je skvělý pro objekty, které jsou ve skutečném světě přirozeně nakloněny, čímž do vaší hry přidává prvek realismu. Chcete-li roztočení zdarma, jednoduše zapněte kameru Sims 3 v horním rohu a poté podržte Klávesa Alt a kliknutí levým tlačítkem.

Chcete si přečíst další průvodce Sims 4, abyste zlepšili své herní dovednosti? Podívejte se, jak zasadit semena v Sims 4 s našimi profesionálními herními průvodci.

Přidat komentář Zrušit odpověď na komentář

Chcete -li přidat komentář, musíte být přihlášeni.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»