Kde

Kde najít ryby v The Sims 4

Tato příručka vám řekne, jak a kde je chytit Ryba in The Sims 4. Chcete-li tak učinit, musíte postupovat podle pokynů krok za krokem v této příručce.

Mnoho simíků je do hry přidáno různými rozšiřujícími balíčky, takže v základní hře budete mít dvacet pět ryb. Ve světě simů můžete najít mnoho ryb na různých místech. Pro první ryby musíte zamířit do oasis springs, a když tam dorazíte, musíte jít do oblasti Mirage Canyon. Také se ujistěte, že máte všechny komunity.

Poté musíte použít prostřední místo k zahájení rybolovu a odtud můžete chytat zlaté rybky, guppy, tetra, koi, střevle, okouny, okouny, feeder a skaláry.

Toto místo je nejlepší pro začátečníky s nízkou úrovní rybolovu a budete si také muset ponechat další ulovené ryby, které můžete použít jako návnadu k chytání jiných ryb. Na další rybářské místo budete muset zamířit do Willow Creek. Když se tam dostanete, musíte vstoupit do oblasti nádvoří a zamířit k potoku, což je nejlepší místo, kde najdete další ryby, jako jsou pstruzi, líbající gormani a několik dalších běžných ryb.

Nyní na dalším místě musíte zamířit do skrytého světa Sylvan Glade. Když se tam dostanete, musíte zamířit k vodopádu a začít rybařit, protože toto je jediné místo, kde můžete chytat stromové ryby, tilapie, duhové ryby a gumové guppy, jak je znázorněno na obrázku níže.

Zajímavé:  Kde mohu získat aktivační kód pro The Sims 4.

Pro následující umístění musíte jít do Oasis Springs a tam musíte vstoupit do parku pouštního květu. Poté musíte jít na severní stranu, abyste našli místo pro rybolov. Toto místo je nejlepším místem k nalezení některých vzácných ryb a běžných ryb, jako je losos, kapitán rybí kosti a jeseter. Míru úlovku u těchto ryb lze zvýšit lovem velkého úlovku. Pokud jste na úrovni deset v rybaření, můžete je snadno chytit. Tři další ryby budou vyžadovat návnadu k ulovení, jako je sumec, jak je znázorněno na obrázku níže.

Nyní musíte jít do inventáře ryb a zjistit, jaká velikost návnady je nutná k ulovení konkrétní ryby. Na návnadu na skaláry můžete chytat sumce a na tomto místě najdete také nejvzácnější rybu Piraň, kterou můžete chytit na střední ryby jako návnadu. Můžete také chytit červený ocas černých žraloků, což vyžaduje malou rybí návnadu, jako je okoun nebo beta, jak je znázorněno na obrázku níže.

Pro poslední lokaci musíte zamířit do skrytého světa zapomenuté jeskyně a budete také muset být na desáté úrovni dovedností, abyste mohli vstoupit do této oblasti. Toto místo je jediné místo, kde najdete netopýry, takže musíte jít na jakékoli místo, kde můžete lovit netopýry. Můžete také použít žáby jako návnadu a chytat žáby z rybníků v parcích, jako je pouštní park. Jakmile budete mít žáby, můžete je použít k lovu vlčího úhoře, jak je znázorněno na obrázku níže.

Poslední rybou, kterou můžete z tohoto místa chytit, je rybář, který vyžaduje návnadu, jako je pstruh nebo duha. Pokud máte rozšiřující balíček pro život na ostrově, potřebujete vysoké úrovně, abyste mohli ulovit některé vzácné ryby, jako je zlatý mahi-mahi. Z jednoho místa můžete chytit dvanáct nových ryb, takže musíte zamířit do lani st. Oblast Taz, jak je znázorněno na mapě níže.

Zajímavé:  Kde je galerie v The Sims 4.

Když se tam dostanete, musíte navštívit prostřední pozemek, protože tento pozemek je přeplněný akváriami. Když stojíte čelem ke břehu, musíte jít na levou stranu pozemku a tam najdete lovné místo.

Z tohoto místa můžete chytit až dvanáct různých ryb, takže k lovu velkých ryb musíte použít směs běžného rybolovu a rybaření. Když dosáhnete úrovně deset, můžete rychleji chytit některé vzácné ryby. Můžete chytit různé běžné ryby, jako je nebeský, groper, Nemo nebo klaun, zelený mahi-mahi, neonový skalár, bojová plaketa a motýli.

Když se vaše úroveň zvýší, budete moci chytit nápadného zeleného plakata, tuňáka obecného, ​​žraloka leopardího a také štíra a na úrovni deset chytíte zlatou rybu mahi-mahi, kterou je těžké chytit, jak je znázorněno na obrázku níže.

Dvě další ryby vyžadují, abyste lovili v hluboké vodě, takže se tam musíte dostat na kánoi a hned vedle vašeho aktuálního lovného místa je tmavá vodní plocha. Musíte si koupit Outrigger Canoe, která vás bude stát osmnáct set herního kreditu. Musíte ji umístit na svůj pozemek a poté ji přidat do inventáře, až ji budete mít. Poté můžete vyplout na moře a v oceánu musíte vylovit z lodi, abyste chytili dva druhy nejvzácnějších ryb: královské šavle a mečouny.

Ryba šavle královská nepotřebuje k lovu žádnou návnadu, ale mečouna je mnohem snazší chytit pomocí zeleniny jako návnady a tuto návnadu můžete získat ze zahradního květináče a poté si zakoupit kapsičky na semena. Nyní si kupte a otevřete balíčky se zeleninou, abyste získali návnadu.

Pokud máte venkovní ústupový herní balíček, můžete ve hře chytit dalších pět ryb. Těchto pět ryb jsou Walleye, Yellow Perch, Red Crawdad, Blue Record a Mountain lionfish. Všechny tyto ryby můžete chytit z jednoho místa, takže se musíte vydat do skrytého světa poustevníkova domu, který je také známý jako hluboké lesy.

Zajímavé:  Kde je hudba z The Sims 4.

Je to jediné místo ve hře, kde můžete chytat perutýna a můžete také chytit jakoukoli jinou rybu z venkovního ústupového herního balíčku. Angeling pro velký úlovek vám také pomůže chytit modré crawdad ryby. Pokud máte čas na rozšiřující balíček pro lázeňské dny, můžete v tomto balíčku mít také další tři ryby, Discus, exotickou zlatou rybku a rybu Cichlid, jak je znázorněno na obrázku níže.

Můžete si je také koupit z akvária v lázních a poté je musíte přidat do své sbírky. Musíte také koupit z nádrže s balíčkem lázeňského dne. Pokud je chcete chytit, musíte zamířit na první místo v zadní části obchodů v Oasis Springs, jak je znázorněno na obrázku níže.

V rozšiřujícím balíčku City Living budete mít k ulovení více ryb, včetně kontroverzních pufferfish a tuňáků. Musíte zamířit do oblasti skal poblíž parku pouštních květů v oázových pramenech, abyste je našli, jak je znázorněno na obrázku níže.

Pokud máte balíček dobrodružných her v džungli, můžete chytit další tři ryby: Tambaki, Obrněný sumec a úhoře elektrického, který bude pulzovat elektřinou v nádrži, a všechny tyto ryby najdete na stejném místě. Abyste se tam dostali, musíte si nejprve pomocí telefonu zarezervovat dovolenou v Silva Dorada, jak je znázorněno na obrázku níže.

Nyní musíte jít na tržiště v Cantině „El Árbol Del Jaguar“, musíte zkontrolovat, zda jsou nějaké mačety na prodej. Nyní musíte zamířit do Belomisia Trailhead. Musíte se prosekat a projít bránou vinné révy, která vás zavede do džungle, takže musíte jít směrem k východní bráně, kde najdete lovné místo a odtud můžete snadno chytat ryby jako Tamaki.

Najděte skrytá rybářská místa v The Sims 4 a chytejte vzácné ryby

Sims-4-najít-skrytá-rybářské-místa

Pokud chcete rychleji dokončit rybářskou touhu nebo dokončit svou sbírku ryb v The Sims 4, musíte najít a získat přístup k řadě skrytých rybářských míst. Určité druhy vzácných ryb lze nalézt pouze na těchto tajných lovištích.

Zajímavé:  Kde najít ducha v The Sims 4.

Kde jsou tajná rybářská místa v The Sims 4?

Skryté rybářské sporty v The Sims 4 můžete najít na následujících místech: Forgotten Grotto v Oasis Springs, Sylvan Glade ve Willow Creek a Deep Forest od Granite Falls.

Oasis Springs je svět, který je k dispozici v základní hře spolu s Willow Creek. Pro přístup do Deep Forest z Granite Falls budete potřebovat Outdoor Retreat.

Mimochodem, Simíci, kteří mají úroveň 8 nebo vyšší v dovednosti Rybaření, mohou zaznamenat šumivé rybářské známky. Tyto speciální znaky naznačují, že vaši Simíci mohou v daném místě chytat vzácné ryby.

Jak se dostat do tajného rybářského místa Forgotten Grotto

Forgotten Grotto je tajný pozemek v Oasis Spring. Aby se váš Simík dostal do tohoto skrytého rybářského místa, musí dosáhnout úrovně 10 dovednosti Handiness.

Jděte do Oasis Springs Neighborhood Park a jděte do koupelen poblíž místa na piknik. Vstup do dolu Forgotten Grotto je skrytý ve skalách na levé straně.

Rozbijte dřevěné desky, vydejte se širokou cestou a prozkoumejte jeskyni. Vylezte po žebříku, stoupněte si na římsu a jděte do Grotto.

Jak navštívit skryté rybářské místo Sylvan Glade

Skryté rybářské místo Sylvan Glade se nachází ve Willow Creek. Abyste se dostali do této oblasti, musíte zalít legračně vypadající Tajemný strom a třikrát pochválit jeho listy.

Vstupte do stromu, prozkoumejte oblast, jděte k rybníku a zkontrolujte, kolik vzácných ryb můžete chytit.

Můžete chytit ďasa v Sylvain Glade.

Jak se dostat na tajné rybářské místo Deep Forest

Pokud vlastníte Outdoor Retreat, můžete vstoupit do skryté oblasti Deep Forest a chytit nějaké vzácné ryby. Jděte do národního parku Granite Falls, prozkoumejte oblast a vyberte Projděte web když se možnost zobrazí.

Zajímavé:  Kde najít upíra v The Sims 4.

Popadněte svůj rybářský prut a jděte na lovné místo z Deep Forest, abyste chytili Mountain LionFish.

Mimochodem, po vstupu do Hlubokého lesa se můžete s Poustevníkem spřátelit a naučit se od nich recepty na Bylinkářství.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»