Kde

Kde získat oblouk a svatební dort v The Sims 4

The Perfect Sims 4 Wedding: Všechny vaše otázky zodpovězeny

Svatba v Sims 4 je vážná a důležitá událost. A každý chce pro své postavy připravit perfektní dovolenou! K tomu je třeba vybrat správnou oblast, připravit dort, pozvat hosty. Navíc se v této části hry objevily cíle pro události, které je také nutné dokončit!

Proto si dnes povíme, jak uspořádat dokonalou svatbu v Sims 4 a pokusíme se odpovědět na všechny otázky, které hráče zajímají.

Jak udělat vaši svatbu v Sims 4 dokonalou?

Postavy se samozřejmě mohou vdát i bez luxusní svatby. Manželství je však zvláště důležitou a významnou událostí v každodenním životě. I když se to některým stane více než jednou, neměli byste si nechat ujít příležitost uspořádat skutečně ohromující večírek.

Navíc za dobře zorganizovanou akci dostávají postavy příjemné bonusy v podobě dárků. Samotná párty bude trvat celých 9 hodin a během této doby stihnete splnit všechny cíle. Ale i na to je potřeba se připravit! Pokusme se tedy udělat svatbu v The Sims 4 dokonalou.

Jak uspořádat svatbu v Sims 4?

Každý dokonale rozumí tomu, jak uspořádat svatbu v The Sims 4. Jakmile se Simíci rozhodnou uvázat uzel, musí se začít připravovat na svatební oslavu.

Zajímavé:  Kde je bowlingová dráha v The Sims 4.

Chcete-li to provést, musíte kliknout na телефон. Dále v rozevíracím seznamu možností najděte «Naplánujte společenskou událost». Vyberte si ze všech nabízených možností «Svatba». Bude vás to stát 1,000 XNUMX Simoleonů.

Dalším způsobem je jednoduše oslovit svou drahou polovičku a vybrat si tým «Naplánujte svatbu». V obou případech se otevře další okno, které vám umožní uspořádat nadcházející událost.

Na obřad a následnou hostinu můžete pozvat 2 až 15 postav. Mějte na paměti, že s největší pravděpodobností na obřad nepřijdou všichni hosté. Hosté ale nehrají při realizaci akce důležitou roli, pozvat tak můžete jen své nejbližší.

Pak se musíte rozhodnout pro cateringového specialistu (dodavatele potravin), barmana a hudebníka. Jejich najímání není nutné, ale je potřeba navodit tu správnou atmosféru.

Je třeba se postarat o doprovodné vybavení. Barman bude určitě potřebovat stojan a pro muzikanta by měl být připraven klavír. Pokud tyto důležité detaily nebudou poskytnuty, obě najaté postavy se jednoduše budou potulovat mezi hosty a nemají co dělat. Svatba tak zůstane bez příjemné hudby a hosté bez lahodných nápojů.

V základní verzi hry není v The Sims 4 žádná oblast, kde se standardně bude konat svatba. Pokud ale máte rozšíření City Living, pak je pro tuto událost ideální městský park San Myshuno — Myshuno Meadows. Má svatební oblouk, prostor pro hosty, barmana a kuchaře.

Pokud ale tento doplněk nemáte, budete si muset místo svatby v Sims 4 vytvořit sami. Nebo si můžete vyzdobit svůj vlastní prostor. K uspořádání svatby je určitě potřeba umístit na něj svatební oblouk, klavír, lavice pro hosty, barový pult, sporák a dekorace.

Kde mohu získat svatební dort ve hře Sims 4?

Nedílným atributem nadcházející speciální akce je nádherný dort. Ale když jste zdobili své svatební místo, pravděpodobně jste si všimli, že si to nemůžete koupit. Nepřipraví ho ani přizvaný cateringový specialista. A proto otázka: kde sehnat dort na svatbu v Sims 4?

Zajímavé:  Kde aktivovat cheat kód v The Sims 4.

A budete si ho muset připravit sami. Ale je to snadné: zvládne to i postava s první úrovní kuchařských dovedností. Stačí kliknout na akci „Vařit“ a mezi navrhovanými jídly vyberte některý z navrhovaných koláčů. Všechny se vejdou.

Důležité! Dort se doporučuje připravit před začátkem akce. Jinak prostě nebudete mít čas nic dělat.

Pro speciální událost můžete použít několik druhů lahodného dezertu:

  • Šušenka. Vaření trvá 40 minut. Cena mistrovského díla je 15 Simoleonů.
  • Jahoda. Cena dortu je 15 simoleonů. Doba vaření — 45 minut. Vyžaduje úroveň dovedností 4.
  • Černá a bílá a bílá a černá. Dvoupatrové skvostné mistrovské dílo už ke gurmánskému vaření patří. Vaření bude trvat 70 minut. Cena: 25 Simoleonů.
  • Vícevrstvý dort. Vaření trvá 80 minut. Cena skvělého svatebního dezertu je 25 Simoleonů.

Na oslavu svatby vašemu Simíkovi zbývá jen připravit ten nejjednodušší dort – piškotový dort. Vícevrstvé mistrovské dílo však bude na oslavě vypadat mnohem krásnější a elegantnější. Nepochybně vám poskytne estetické potěšení.

Důležité! Jakmile je svatební dort hotový, musíte na něj kliknout a vybrat akci “Umístit svatební figurky”. Kuchařský kousek pak může být umístěn na hodovní stůl.

Jak si vzít první kousek dortu na svatbě v Sims 4?

Toto je jedna z fází slavnostního ceremoniálu, která mezi hráči vyvolává mnoho otázek. Jak si vezmete první kousek dortu na svatbě v Sims 4, když ve hře prostě žádná taková akce není? Ale všechno je jednodušší, než si myslíte.

Ve skutečnosti je to výsledek špatného herního designu. Jen k tomu vývojáři nepřidali samostatnou akci. Ale můžete si vzít první plátek na svatbě poté, co se postavy vdají. Klikněte na dort a vezměte si část. Připraveno!

Zajímavé:  Kde najít všechny rostliny v The Sims 4.

Dalším nedílným atributem slavnostní svatby je oblouk. Je těžké si bez ní představit krásnou svatbu. Pokud se hráč dobře orientuje ve všech poskytnutých kartách, otázka, kde koupit svatební oblouk v Sims 4, nevyvstane.

Pro začátečníky malý tip: Tyto svatební rekvizity si můžete zakoupit ve speciálním nákupním režimu. Nachází se v části «Nádvoří».

Kartu můžete také jednoduše najít «Koníčky a dovednosti», a pak — «Jiný». Kromě toho bude novomanželům nabídnuto několik možností pro originální detaily. Každý z nich oslní svou krásou a zajímavými výkony, odrážejícími romantické pocity postav.

Jak si vybrat svatební oblečení v Sims 4?

Neméně důležitým bodem, bez kterého bude svatba v Sims 4 neúplná, jsou svatební šaty. Outfit musí být určitě úchvatný, protože taková událost se neslaví každý den.

Bohužel tam prostě není samostatná sekce se svatebními šaty. Proto budete muset přejít do režimu vytváření postavy a přidat druhý oficiální outfit. Dejte své postavě svatební šaty a oblečte se do nich na svatbě.

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

  • Položky z The Sims 2 (základní hra)
  • Předměty z katalogu „Oslavy!“
  • Předměty z «All Ages»
  • Položky z obchodu The Sims 3 Store
  • Položky z The Sims 4 (základní hra)
  • Předměty ze «Svatebních příběhů»

Svatební dort

Svatební dort je druh jídla používaný na svatebních událostech.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»