Kde

Kde najdu rajčata v The Sims 4?

Hledáte podrobného průvodce o využití rajčat v Sims 4?

Už nehledejte, protože tato příručka rozebere vše, co potřebujete vědět o rajčatech ve hře Sims 4.

Jak získat rajčata?

 • Semena rajčat se nacházejí v „Neobvyklé rostliny“balíčky semen.
 • Nacházejí se také v zahradnických truhlících, které získáte od „Oasis Springs“. Chcete-li je najít, stačí cestovat na pozemek s názvem „Sandtrap Flat“ v Oasis Springs. Pak byste měli být schopni najít místo na piknik, které má květináč se semeny rajčat nebo samotnou rostlinu rajčat.
 • Můžete si také koupit semena v obchodech s potravinami a poté se vrátit do své domácnosti, abyste semena zasadili a vypěstovali si vlastní rostliny rajčat.
 • Pokud jste si zakoupili a nainstalovali DLC s názvem „Dobrodružství džungle“ máte možnost sklízet svá vlastní rajčata v oblasti, která je známá jako “Selvadorada“. Rajčata byste měli najít na zahradě u kantýny.
 • Pokud se vydáte po silnici v Slipshod Mesquite, najdete květináče, kde byste měli najít semena rajčat a další vzácná semena. Pokud nevidíte žádná semínka/rostliny rajčat, počkejte chvíli po okolí a měla by se znovu objevit.

Věci, které byste měli vědět o rajčatech

Recepty, které vyžadují konkrétně rajčata

Problémy týkající se rajčat

Pokud se žádná rajčata netřou nebo se neobnovují poté, co jste již nějaká nasbírali, stačí restartovat hru nebo znovu načíst uložení a problém by měl být vyřešen.

Zajímavé:  Kde je spouštěč v Sims 4.

Toto je nejběžnější způsob opravy chyb a závad ve hře.

Pokud se zdá, že vaše rajčata nerostou, opusťte na chvíli svůj pozemek a vaši domácnost to přiměje k „nebude vykreslen“ a jakmile se vrátíte, vaše rajčata by měla začít znovu růst.

Pokud to nefunguje, odeberte své mody a všechny CC, které jste nainstalovali.

Doufáme, že vám tato příručka pomohla s něčím, o čem jste přemýšleli nebo s čím jste se potýkali, šťastné hraní!

Kategorie Průvodce Štítky Sims 4

 • Potřebujete PlayStation Plus, abyste mohli hrát Marvel’s Avengers?
 • Potřebujete PlayStation Plus k hraní Minecraftu?
 • Potřebujete PlayStation Plus k hraní NBA 2K21 MyCareer?
 • Potřebujete PlayStation Plus k hraní Overwatch?
 • Potřebujete PlayStation Plus, abyste mohli hrát Rainbow Six Siege?

TheCursedCrusade.com je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, přidruženého reklamního programu, jehož cílem je poskytnout webům způsob, jak získat reklamní poplatky prostřednictvím reklamy a propojení s Amazon.com.

Sims Jak pěstovat zeleninu?

Pěstování zeleniny v The Sims. V této verzi hry můžete zahradničit instalací doplňku The Sims: Unleashed. Zelenina dostupná v prvních Simících zahrnuje hlávkový salát, rajčata a mrkev.

 1. Přejděte do „Režim výstavby“ do sekce „Rostliny“. Kupujeme postele.
 2. Umístíme je na pohodlné a snadno dostupné místo pro Simíka.
 3. Pro hubení škůdců nakupujeme a instalujeme strašáky, mlýnky a zahradní trpaslíky; aby králíci byli pryč — bílý plot.
 4. Semena zeleniny kupujeme ve Starém Městě na tržišti Kuster nebo v Gotické čtvrti. Jedna sada obsahuje 5 balíčků semínek (zelené fazolky za 18 USD, rajčata za 15 USD, salát za 20 USD a mrkev za 25 USD).
 5. Na záhony sázíme zeleninu, zaléváme, hnojíme, plejeme. První sklizeň se objeví 3 dny po výsadbě. Pokud se zelenina nesbírá včas, ovoce zmizí
Zajímavé:  Kde najít ducha v The Sims 4.

Pěstování zeleniny ve hře Sims 2. V této verzi hry můžete zahradničit instalací doplňku The Sims 2: Seasons. Zelenina dostupná v The Second Sims zahrnuje rajčata, okurky, papriky a lilek.

 1. Přejděte do „režimu výstavby“. Kupujeme postele. Pokud chcete zahradničit, ale roční období vám to nedovoluje, můžete si postavit skleník. Všechny potřebné předměty pro stavbu skleníku najdete v sekci „Zelené prostory“.
 2. Před výsevem se vyplatí půdu pohnojit. Pokud nechcete utrácet peníze za pytle s hnojivem, nainstalujte na své místo kompostovací systém „Rich Harvest“ a použijte jej k výrobě hnojiva z odpadků.
 3. Zeleninu zasadíme do připraveného záhonu, zalijeme (ale nezatopíme!) a odplevelíme.

Pěstování zeleniny ve hře Sims 3. V této verzi hry můžete dělat zahradničení bez doplňků v hlavní hře. Zelenina ve třetím Sims je k dispozici rajčata, hlávkový salát, brambory, cibule, paprika, česnek, s doplňky — mrkev, chilli duch, dýně.

 1. Pojďme do knihovny nebo knihkupectví získat knihu o zahradnických dovednostech. Přečtěte si první díl a zorientujte se.
 2. Poté se v inventáři postavy objeví semena pro začínající zahradníky. Vysazujeme je na jakékoli místo, které je Simíkovi snadno dostupné, zaléváme, hnojíme.
 3. Zvyšujeme zahradnickou dovednost – čím vyšší je, tím více interakcí můžete se zeleninou provádět.

Pěstování zeleniny ve hře Sims 4. V této verzi hry můžete zahradničit i bez doplňků. Zelenina ve čtvrtém Simíkovi zahrnuje brambory, cibuli, mrkev, rajčata, špenát a česnek.

 1. Koupíme zahradní květináč nebo záhon (lze je zakoupit v nákupním režimu v sekci „Hobby a dovednosti“ — „Jiné“), rostlinu můžete zasadit do země na místě.
 2. Kupujeme standardní sadu pro začátečníky přes počítač (možnost „Objednat“ — „Koupit semena“), najdeme ji ve městě, ve vesmíru nebo na jiných místech.
 3. Zeleninu zasadíme, zalijeme a s přibývající dovedností přihnojujeme.
Zajímavé:  Kde je složka Sims 7 ve Windows 4.

Více o zahradničení se můžete dozvědět na následujících odkazech:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»