Jak

Jak rychle zabít Sim Sims 4

Někdy je hraní na zlo nejlepší způsob, jak trávit čas. Ano, můžete hrát The Sims 4 tvrdě, vytvářet život pro svou domácnost a pohybovat se s nimi každodenními problémy, ale není zábavnější přinést na stůl chaos? Pokud si rádi hrajete na zlého boha a zaséváte semínka utrpení, občas je potřeba způsobit trochu bolesti. Zde je několik různých způsobů, jak zabít své Simíky v The Sims 4.

Výbuch srdce

Máte-li Simíky, kteří se snadno rozzlobí, můžete připravit jejich smrt tím, že uděláte věci, které je rozzlobí: nechte je vidět, jak je jejich partner podvádí, abyste si udělali nepřátele tím, že se dostali do zdlouhavých hádek, nebo aby si z nich zlomyslní Simíci dělali žerty. Po chvíli se váš Simík tak rozzlobí, že mu pukne srdce.

Jíst rostlinu krávy

Brusinky jsou jednou z nejzajímavějších rostlin v The Sims 4. Můžete je pěstovat tak, že brusinky najdete při průzkumu, rybaření nebo hledání pokladu. Jakmile vaše rostlina plně vyroste, bude nutné ji pravidelně krmit. Pokud to neuděláte, začne se zobrazovat falešný koláč. Nechte svého Simíka vzít návnadu a Lingonberry se ho pokusí sežrat. Když se to stane, je 50% šance, že váš Simík bude žít nebo zemře.

Topí se

Nejznámějším způsobem, jak zabít Simíky, bylo vždy nechat je utopit. V minulosti to bylo stejně snadné jako sundat žebřík v bazénu, když byli Simíci ve vodě, a nakonec byli unavení. V The Sims 4 nepotřebují žebřík, aby se dostali ven, takže budete muset kolem bazénu postavit zeď, abyste jim zabránili v útěku. Zrychlete čas a čekejte, a nakonec se unaví a potopí se pod vodu.

Zajímavé:  Jak spustit pokladnu v Sims 4.

úraz elektrickým proudem

Metoda šoku je určena pro Simíky s nízkou dovedností Handiness. Pokud jim řeknete, aby opravili rozbité elektrické zařízení, jako je televizor, existuje šance, že dostanou elektrický proud. Pokud opraví ještě jednu položku, budou znovu šokováni, ale s hroznými následky. To vyžaduje, aby se rozbité zařízení nacházelo v blízkosti vašeho domova. Pokud máte rozšíření Seasons, můžete být také zasaženi bleskem a zemřít.

Vyčerpání

Opotřebování je spíše způsob, jak zabít starší Simíky. Pokud je váš Simík mladý, může pokračovat v chůzi, dokud mu nedojde energetická tyčinka a omdlí, ať jsou kdekoli. Pokud se však starší člověk nadále věnuje činnostem, které vyžadují úsilí, nakonec získá status Nebezpečně unavený. Přinuťte je pokračovat v namáhavé činnosti (Woohoo je na to skvělé) a omdlí.

Oheň

Stejně jako ve skutečném životě je oheň nebezpečný útvar, který se může rozšířit a zničit mnoho objektů na pozemku vašeho Simíka. Může to také způsobit předčasný konec vašeho Simíka. Nejpravděpodobnější způsob, jak zapálit Simíka, je přinutit ho vařit na levném sporáku nebo grilu. Pokud další Simík nepřijde a neuhasí plamen dostatečně rychle, zemřou.

Nevhodné oblečení

Pokud máte rozšíření Roční období, můžete očekávat spoustu nových povětrnostních podmínek a oblečení, díky kterým bude váš Simík v takovém počasí v pohodlí a bezpečí. Pokud však v horkém počasí nosíte těžké zimní oblečení, můžete je přehřát. Naopak lehkým oblečením v zimě je můžete nastavit tak, aby umrzly.

Smrt

Pokud jste někdy měli pocit, že byste mohli zemřít studem, nebojte se. V reálném životě to udělat nemůžete, ale váš Simík ano. Pokud váš Sim zažije selhání močového měchýře před jiným Simíkem, vejde na toaletu nebo se během rozhovoru zastydí, všechny tyto faktory mohou způsobit, že zemře na místě.

Zajímavé:  Jak jít na představení v dramatickém klubu v The Sims 4.

Starý věk

Nezáleží na tom, jak je váš Sim zdravý nebo jak dobře se o něj staráte. Stejně jako ve skutečném životě si pro ně jednou přijde Grim Reaper.

Hladovění

Stejně jako skuteční lidé potřebují Simíci k přežití jídlo. Pokud Simíka na pár dní připravíte o jídlo, nakonec zemře. Není na tom nic zvláštního: stačí je zavřít do místnosti bez přístupu k lednici a zemřou, jakmile bude jejich hladovka úplně prázdná.

Smrt v The Sims 4: jak zabíjet děti i dospělé

Série Sims je známá svým realistickým přístupem k zobrazování nejrůznějších životních situací. Smrt nebyla výjimkou. V tomto případě mohou postavy zemřít buď přirozeně, například na stáří, nebo náhodně. Druhá možnost zpravidla závisí na akcích samotného hráče. Jinými slovy, uživatel může samostatně rozhodovat o osudech virtuálních lidí, rozhodovat nejen o každodenních záležitostech, ale také o okolnostech smrti.

Již několik let fanoušci série přicházejí s různými způsoby, jak zabít své Simíky. A bez ohledu na to, jak rozporuplné to může znít, dnes se pokusíme porozumět tomuto tématu podrobněji. Takže smrt v The Sims 4. Jak zabít děti a dospělé? Níže si povíme o nejoblíbenějších způsobech, jak poslat svého Simíka do dalšího světa.

Smrt ohněm

Stejně jako v

Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak dokončit své virtuální oddělení v The Sims. Každý kulinářský laik dokáže rozdělat oheň, pokud začne něco vařit na sporáku. To obvykle vyžaduje několik pokusů. Mimochodem, při požáru mohou být zabity i děti. Jak to funguje v The Sims 4? Stačí umístit dítě ve správný čas na správné místo a o zbytek se již postará plamen (ale doporučujeme umístit dítě do dětského domova). A ano, je lepší se zbavit jakýchkoli protipožárních systémů, jinak bude oheň rychle uhašen.

Zajímavé:  Jak otevřít hotel v The Sims 4.

Topí se

V The Sims 4 byla s aktualizací 1.2.16.10 zavedena možnost utopit svou postavu. Poměrně jednoduchá metoda, která funguje na první pokus. Pošleme Simíka, aby si zaplaval do bazénu, a pak postavíme plot, který zablokuje jakýkoli východ. Poté budete muset počkat.

Jak zabít děti pomocí bazénu v The Sims 4? Stejně jako dospělí. Mimochodem, utonutí je vedle ohně druhý a poslední způsob, na který mohou dětští Simíci zemřít.

Smrt elektrickým proudem

Další spolehlivý způsob, jak se zbavit svého svěřence v The Sims 4. Jak zabít Simíka smrtelným elektrickým šokem? K tomu budete muset splnit následující podmínky:

  • Simík musí být v mechanice úplný nováček. Jakýkoli pokrok v dovednosti úkol ztíží.
  • Kupujeme několik stereo systémů na doma (tucet nebo trochu více bude stačit). Zapneme je všechny najednou.
  • Stereo systémy zaručeně selžou během několika dní, takže budete muset počkat.
  • Nakonec pošleme Simíka, aby poruchu napravil. Pokud postupně přejdeme od jednoho rozbitého stereo systému k druhému, pak našeho Simíka dříve nebo později jistě zasáhne smrtelný elektrický šok.

Gratulujeme, že jste se stali profesionálním zabijákem ve světě The Sims! Jakými způsoby rádi posíláte virtuální lidi na onen svět?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»