Jak

Jak se připojit k internetu v The Sims 4

Jak opravit „Jedna nebo více online služeb nefunguje“ v Sims 4

Podívejte se na našeho podrobného průvodce a sekci Jak opravit jednu nebo více online služeb v The Sims 4.»

The Sims 4 je oblíbený simulátor života, který si získal srdce milionů hráčů po celém světě. Jedním z nejnepříjemnějších problémů, kterým hráči čelí, je, když se setkají se zprávou „Jedna nebo více online služeb bylo deaktivováno“. Tato zpráva vám může bránit v přístupu k online funkcím a může způsobit nepříjemnosti. V tomto příspěvku na blogu probereme nejčastější příčiny tohoto problému a poskytneme vám několik jednoduchých řešení, jak jej vyřešit.

Vypněte firewall a antivirus

The Sims 4 ke správnému fungování vyžaduje přístup k internetu. Firewally a antivirový software mohou pomoci chránit váš systém, ale mohou také narušit funkčnost hry odstraněním nebo uložením potřebných herních souborů do karantény. Dočasné vypnutí brány firewall a antivirového programu vám může pomoci určit, zda je příčinou problému toto. Zde jsou kroky, které musíte provést, abyste deaktivovali bránu firewall nebo antivirus:

 • 1. Přejděte na Ovládací panely v počítači.
 • 2. Klepněte na položku Systém a zabezpečení.
 • 3. Klepněte na položku Windows Defender Firewall.
 • 4. Klikněte na Zapnout nebo vypnout bránu Windows Defender Firewall.
 • 5. Vyberte „Vypnout bránu Windows Defender Firewall (nedoporučuje se)“ pro veřejné i soukromé sítě.
 • 6. Klepnutím na tlačítko OK uložte změny.
Zajímavé:  Jak pozvat hosty ke stolu v The Sims 4.

Pokud používáte antivirový software třetí strany, můžete jej zakázat podle pokynů k softwaru.

Zkontrolujte připojení k internetu

 • 1. Vypněte router jeho odpojením od zdroje napájení.
 • 2. Počkejte 10–15 sekund a znovu jej zapojte.
 • 3. Počkejte, až se router restartuje, a poté restartujte zařízení.
 • 4. Spusťte hru Sims 4 a zkontrolujte, zda je problém vyřešen.

Zkontrolujte stav serveru

Hra The Sims 4 vyžaduje ke správnému fungování server. Pokud je server mimo provoz, může to vést k odpojení online služeb. Je důležité zkontrolovat stav serveru, abyste zjistili, zda to způsobuje problém. Stav serveru můžete zkontrolovat pomocí (sociálních médií) nebo webových stránek třetích stran. Zde jsou kroky, které musíte dodržet:

 • 1. Sledujte oficiální Twitter účet Sims 4 @TheSims nebo vyhledejte hashtag #Sim4ServerStatus.
 • 2. Zkontrolujte tweety nebo aktualizace stavu serveru.
 • 3. Alternativně můžete ke kontrole stavu serveru použít webové stránky třetích stran, jako je „Downdetector“.

Narazit na zprávu „Jedna nebo více online služeb nefunguje“ v The Sims 4 může být frustrující, ale je důležité najít příčinu problému, abyste jej mohli vyřešit. V tomto příspěvku na blogu jsme vám poskytli několik jednoduchých řešení tohoto problému. Doufáme, že tyto kroky pomohly vyřešit problém a umožnily vám užívat si hru bez přerušení.

Jak hrát Sims 4 multiplayer

Na síť Simíci 4 na pirát online kooperace. Hra pro více hráčů využívající crack-fix (crack steam fix) Vytvořeno pro připojení k internetu a sjednocení hráčů v jedné herní relaci nebo se svými přáteli na síť v režimu pro více hráčů.

Spojte se s přáteli Hrajte se svými přáteli z Facebooku a EA propojením svých účtů na panelu nastavení. Tady как Chcete-li to provést: Otevřete nabídku na pravé straně herní obrazovky.

Zajímavé:  Jak nainstalovat hru Sims 4.

Zahrajte si Sims 4 online na piráta

Herní obal

V síti Sims 4 v pirátském online kooperaci. Hra pro více hráčů pomocí crack-fixu (crack steam fix) Vytvořeno pro připojení k internetu a sjednocení hráčů v jedné herní relaci nebo se svými přáteli online v režimu pro více hráčů.
V The Sims 4 můžete hrát sami nebo až se třemi hráči v místním (rozdělená obrazovka) nebo online kooperativním režimu.

Podrobné pokyny pro spuštění kooperace Sims 4
0. Musíte mít nejnovější verzi herního klienta
1. Stáhněte si online opravu a vložte ji do adresáře hry
2. Přihlaste se do služby Steam (zadejte svůj účet nebo si vytvořte nový)
3. Spusťte pomocí zástupce nebo exe souboru

Spojení:
Play Připojte se k libovolnému serveru.

Čtvrtý díl The Sims se stejně jako jeho předchůdci vyhýbá revolučním změnám v herním modelu a zaměřuje se na pomalý vývoj osvědčených řešení. Během hry se nadále staráme o rodinu virtuálních Simíků, staráme se o všechny jejich potřeby, duchovní i materiální, a také jim poskytujeme střechu nad hlavou, navrhujeme dům a zahradu.

Co je to — The Sims 2?

The Sims 2 je simulátor lidského života, který se objevil na konci roku 2005. Nutno podotknout, že tento díl je druhý z celé série. Právě druhý díl se stal první hrou, která s malým potenciálem dokázala nasbírat docela velkou kasu a množství fanoušků. Má atraktivní a zároveň jednoduchý vzhled, ale to není ve hře Sims 2 zdaleka to hlavní. Nejdůležitější je vytvořit postavu a správně o něj pečovat, aby bylo zdravé, vždy dobře živené, aby jeho potřeby byly vždy na optimální úrovni. Za hlavní inovaci této části hry lze považovat úplný přechod do trojrozměrného prostoru. V předchozí části to bylo spíše pseudo-90D než skutečné, protože grafické karty v 3. letech prakticky neměly dobrý XNUMXD akcelerátor. Tato část hry navíc představuje Sim Aspirations. Simíci jsou postavy, které má hráč pod kontrolou. Herní svět se stal více podobným tomu skutečnému. Tato část představuje nové příležitosti pro Simíky. Simíci nyní například časem dospívají, stárnou a nakonec umírají.

Zajímavé:  Jak vytvořit oblečení pro The Sims 4.

Celou hru lze rozdělit do několika konvenčních částí, kterými jsou: vytvoření postavy (do Sims 2 bylo přidáno mnohem více nástrojů, které Simíkovi dodaly specifický vzhled), výběr pozemku a stavba domu a přímá péče o Simíky. dokud nezemřou.

Tvorba postavy je jedním z nejdelších procesů v této hře. Možná si mnoho hráčů přálo vytvořit ve hře postavu, která je jim co nejvíce podobná. Můžete to udělat v této hře. Zde si můžete vybrat barvu vlasů, očí, velikost nosu, udělat herní postavu tlustší nebo naopak atd.

Výběr a stavba domu je proces, který má na hru malý vliv. Samozřejmě, pokud má Sim ve svém domě více různých věcí, pak pro něj bude život mnohem jednodušší a pro hráče bude snazší se o něj postarat, ale k tomu potřebuje Simík práci, a to je třetí bod.

Někteří uživatelé si mohou myslet, že The Sims 2 lze hrát online. Bohužel to nelze udělat. Samotná hra zahrnuje pouze režim pro jednoho hráče, ale pokud chcete, na internetu najdete mnoho flashových her, které mají stejný název. Ano, mají určitý vztah, ale přesto jsou na stránkách pouze flashovky a The Sims 2 je plnohodnotným pokračováním prvního dílu.

Jak hrát The Sims 4 pro více hráčů

 • Stáhněte si modifikaci z oficiálních stránek a nainstalujte ji do složky My Documents/Electronic Arts/The Sims 4/mods
 • Spusťte hru z knihovny Origin a v nastavení povolte možnost Script Mods
 • Pozvěte přítele nebo přijměte pozvání

Amatérská modifikace The Sims 4 pro více hráčů byl právě vydán v předběžném přístupu a nepodporuje 90 % základní mechaniky, což vývojářům nebrání v drzém požadavku na tucet dolarů za stejně brzký přístup k mýtickým budoucím aktualizacím.

Zajímavé:  V jakém roce byla vydána The Sims 4.

«The Sims 4». Jak se připojit k síti?

Řekněte nám podrobně, jak se připojit k internetu ve hře «Sims 4»?

Jak hrát online?

Kam byste měli jít nejdříve: v Originu nebo přes Launcher (zástupce)?

Je nutné instalovat Origin?

Pojďme k Originu. Kupujeme hru. Stáhněte si jej do počítače.

Doporučuji mít účet v Originu (zdá se, že Sims 4 můžete hrát i bez vytvoření účtu), protože právě přes Origin vývojáři distribuují bezplatné sady a sady. Například na Silvestra to bylo takto:

Mimochodem, do roku 2016 si jej můžete stáhnout zde.

Vidíte, můžete si to stáhnout zdarma, ale pokud nejste registrováni u Originu, nebudete mít přístup.

Mimochodem, vývojáři slibují, že vydají placené i bezplatné sady. Zdarma si tedy můžete stáhnout pouze v Originu. Obecně se nezapomeňte zaregistrovat v Originu a přihlásit se do hry pomocí svého účtu.

Pokud jde o otázku, jak hrát, je těžké něco říct ve 2-3 větách)), protože schopnosti řady Sims jako celku jsou tak široké, že je docela obtížné je popsat.

Vytvářejte Simíky, přestěhujte je do domu, najděte si práci, mějte rodinu a děti – mě osobně tento simulátor života nikdy neomrzí! Protože tohle je opravdu hra života, ve které je možné všechno. všechno!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»