Kde

Kde najít hráče póz ve hře Sims 4

Pokud jste chtěli pořídit dokonalý rodinný portrét, rozmístit scénu svého aktuálního příběhu ve hře nebo jen nechat své Simíky zapózovat, pak je tento návod právě pro vás.

Přehrávač póz The Sims 4 od Andrew’s Studio je jedinečný nástroj, který vám umožňuje hrát pozice a animace v The Sims 4. Chcete, aby Simíci neustále „vrtěli hlavou“? Chcete, aby Simíci na požádání „narazili pěstí“? Pak je to mod, který musíte přidat do své hry.

Poznámka: V kombinaci s Teleportujte libovolného Simíka mod a četné vlastní herní pozice dostupné v rámci komunity, The Sims 4 Pose Player skutečně umožňuje plnou kontrolu nad manipulací Simíkovy pozice. Více o tom později v tomto článku.

Začínáme s Pose Player

Chcete-li se připravit na instalaci tohoto modu, budete muset přejít do Sims 4 Studio a Stáhněte si Pose Player. Jakmile si stáhnete soubor .zip, vzdělávejte se o modu čtení jejich tutoriálu abyste se dozvěděli o funkčnosti modu.

Jakmile to bude z cesty, určitě klikněte zde ke stažení seznamu herních animací a přejděte dolů na stránku zde zkopírujte/vložte animace vlastností CAS do poznámkového bloku.

Ujistěte se, že jste povolili Mods a povolte Script Mods ve vaší hře tím, že vstoupíte do herních možností. Chcete-li to udělat hlavou do Nabídka > Možnosti hry > Jiné > vyberte obě možnosti.

Instalace přehrávače Pose Player

1) Extrahujte dva soubory ze souboru .zip a umístěte je oba do složky modů Sims 4. Složka mods se nachází v Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods.

2) Nyní, když je mod nainstalován, byste měli spustit hru a otestovat, zda Pose Player funguje správně. Pokud máte aktuálně nainstalované jiné mody, mohou způsobit konflikt, takže je nejlepší to otestovat, než budete pokračovat.

Zajímavé:  Kde získat plavací trubici pro The Sims 4.

Chcete-li zahájit test, klikněte na Simíka ve vaší domácnosti a při kliknutí na Simíka vyberte možnost „Pose by Name“. Odtud zkopírujte/vložte příslušnou animaci ze seznamu, který jste si stáhli dříve. Pokud animace běží, máte správně nainstalovaný mod.

❗ Mohou existovat mody, které jsou v rozporu s tímto konkrétním modem. Pokud jsou vaše testy z nějakého důvodu neúspěšné, odeberte všechny své mody a otestujte Pose Player samostatně.

Pokud již máte na mysli nějaké balíčky póz a stáhněte si je do složky mods před testováním modu, použijte možnost „Pose by Pack“. Všechny vlastní pozice, které jste nainstalovali, tam budou uvedeny, abyste si je mohli vybrat a otestovat.

Jakmile si budete jisti, že mod funguje správně, můžete provést stejný test na ostatních Simících s jinou pózou nebo animací. Více Simíků může provádět různé pozice a animace současně, ale někteří vyžadují, aby Simíci spolu vytvořili pózu.

Teleportujte libovolného Simíka

Pohrát si se základy Pose Player je samo o sobě perfektní, pokud chcete, aby vaši Simíci na požádání prováděli specifické rotace animací, ale pokud je to, co hledáte zinscenovaná fotografie s více Simíky, Teleportujte libovolného Simíka mod přichází do hry.

Mod Teleport Any Sim vám umožňuje vybrat přesné místo/úhel, který Simík představuje, nebo provést konkrétní animaci. Bez tohoto dodatečného modu nemůžete používat balíčky pozic, které spojují více Simíků dohromady. Znovu se ujistěte, že jsou ve hře povoleny modifikace skriptů.

Chcete-li se připravit na instalaci tohoto modu, budete muset přejít do Sims 4 Studio a stáhnout Teleport Any Sim. Jakmile si stáhnete soubor .zip, vzdělávejte se o modu tím, že si přečtete úvod o jeho funkčnosti.

Zajímavé:  Kde je lezecká stěna v The Sims 4.

Instalace Teleport Any Sim

1) Extrahujte dva soubory ze souboru .zip a umístěte je oba do složky modů Sims 4. Složka mods se nachází v Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods.

2) Nyní, když je mod nainstalován, byste měli spustit hru, abyste se ujistili, že Teleport Any Sim funguje správně. Pokud máte aktuálně nainstalované jiné mody, mohou způsobit konflikt, takže je nejlepší to otestovat, než budete pokračovat.

Tento mod lze použít pouze prostřednictvím vlastního objektu, který je přidán do hry. Chcete-li tento mod otestovat, budete muset tento objekt přenést do hry, abyste se ujistili, že na něj lze kliknout.

Pokud se skutečně jedná o objekt, na který lze kliknout, vyberte dostupné možnosti Simíka „Teleportovat“ nebo „Vyvolat“. Pokud Simík, kterého si vyberete (domácnost nebo NPC), nahradí sochu, znamená to, že tento mod funguje správně. Na jednoho Simíka je potřeba jedna socha.

❗ Mohou existovat mody, které jsou v rozporu s tímto konkrétním modem. Pokud jsou vaše testy z nějakého důvodu neúspěšné, odeberte všechny své mody a otestujte Teleport Any Mod samostatně.

V tomto okamžiku můžete mod dále otestovat pomocí možnosti „Pose by Name“ a otestovat kteroukoli z vhodných animací ze seznamu, který jste si stáhli dříve.

❗ Musíte umístit vlastní sochu pro každého Simíka požadovaného v balíčku pozic. Přesný počet soch závisí na tom, kolik Simíků je potřeba pro danou pozici.

Teleportujte/vyvolejte Simíky kliknutím na sochy a výběrem Simíka. Tento vlastní objekt je stohovatelný (pohybové objekty), takže pokud používáte balíčky pozic, které vyžadují více než jednoho Simíka, ujistěte se, že je umístíte na sebe. Podívejte se na ukázkové video níže.

Stahování balíčků Pose Pack

Nyní, když jste úspěšně nainstalovali oba moduly Pose Player a Teleport Any Sim, jste připraveni hledat perfektní balíčky pozic. Balíčky Pose Pack lze nainstalovat stejně jako jakýkoli jiný typ vlastního obsahu a modů (návod zde), takže je to rychlý proces.

Zajímavé:  Kde najít třešně v The Sims 4 Willow Creek.

Na začátku své cesty do světa hraní póz vřele doporučuji zkontrolovat výběr pozic k dispozici ve studiu Sims 4nebo jiné weby, které hostují vlastní pózy. Níže je uvedeno několik balíčků pozic, které aktuálně používám ve své hře:

S nainstalovanými oblíbenými pózami si i vy můžete vykreslit dokonalé Simíky!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»