Kde

Kde v The Sims 4 můžete hrát šachy?

Hra. Foto: The Sims 4

Mimoškolní aktivity jsou pro mladší Simíky skvělým způsobem, jak získat výhody a dovednosti, a jsou skvělým způsobem, jak se zapojit.

V The Sims 4 můžete hrát nejen za dospělé postavy, ale také jako děti. Například školáci. Patří mezi ně děti a dospívající. Mohou se zapojit do různých mimoškolních aktivit. Čas od času mohou být hráčům nabídnuty aktivity. Školní život tak bude trochu rozmanitější a můžete se zúčastnit takových akcí: divadelní představení, sport, rozvoj dovedností.

Aby se hráč mohl věnovat mimoškolním aktivitám, musí do nich svého Simíka přihlásit. To lze provést pomocí PC. K členství v jednom kruhu také stačí zvednout telefon a zavolat ze smartphonu. Po škole mohou studenti sedět u svých skříněk a chatovat s lidmi, kteří mají na starosti aktivity, aby se o nich dozvěděli více a mohli se přidat. Hráči si budou muset vybrat moudře, protože některé z těchto činností jsou časově a náročné.

Pro Simíky se tato činnost rovná kariéře. Sims ani Sims to však nezaplatí. Děti a teenageři budou moci postoupit úrovněmi a získat další odměny za aktivity. Mimoškolní aktivity nejsou pro Simíky jen zábavou, ale také něčím, co Simíkům pomůže dosáhnout úspěchu, když se připravují na pozdější kariéru. Hráči by měli tyto možnosti zvážit při výběru mimoškolních aktivit v The Sims 4.

Zajímavé:  Kde najít duchy ve hře The Sims 4 –

Jak se mohu přihlásit k mimoškolním aktivitám v The Sims 4?

Telefon. Foto: The Sims 4

Telefon. Foto: The Sims 4

Postavu, která se chce přihlásit na mimoškolní aktivity, je potřeba vybrat a rozkliknout třeba na chytrém telefonu. Přejděte na záložku s názvem podnikání a zde se můžete přihlásit k mimoškolním aktivitám. Dítě může být skautem.

8. Počítačový kroužek

PC. Foto: The Sims 4

PC. Foto: The Sims 4

Přihlaste své dítě počítačový klub Je možné, že v budoucnu spojí svůj život s profesí technického guru. Po škole získají žáci další znalosti. K dispozici jsou celkem 3 úrovně.

Studenti budou docházet na výuku v pondělí, úterý a čtvrtek od 15:30 do 17:30. Hráč by se měl rozvíjet programovánípostoupit v počítačovém kroužku a získat za svůj úspěch zasloužené odměny. Abyste pokročili ve své kariéře, musíte mezi klubovými schůzkami aktivně cvičit programování, protože tam nebudete moci studovat.

Nejvyšší úroveň 3 lze získat, když Sima dosáhne úrovně 4 v programování, které dosáhne ve hře. Veletrhu vědy se budou moci zúčastnit i Simíci. Tam si budou moci vyzkoušet své programátorské dovednosti. Jarmark se může konat v 17:00 na fotbalovém hřišti. Událost můžete nastavit pomocí telefonu.

Sims 4 HSY: Jak se stát špičkovým šachistou

Sims-4-střední-školní-lety-šachy

Chcete-li rychle vylepšit logickou dovednost svého Simíka, můžete je nechat připojit k šachovému týmu. To je jedna ze čtyř mimoškolních aktivit dostupných v The Sims 4 High School Years.

Pokud plánujete jít na univerzitu a věnovat se kariéře vědce, vstup do šachového týmu je skvělý způsob, jak rychleji dosáhnout vynikajících výsledků.

Váš Simík začne jako a Čerstvý rekrut šachového týmu. Jak budete zvyšovat své logické a šachové dovednosti, můžete se stát permanentem Člen řešitelského týmu a postoupit do captain.

Zajímavé:  Kde hledat mátu peprnou pro vědce Sims 4.

Jak se stát špičkovým šachistou v Sims 4 High School Years

Abyste postoupili do řad šachového týmu, musíte hrát šachy každý den po škole. Klikněte na šachový stůl a vyberte Ponder se pohybuje a Hrát abyste vylepšili své šachové dovednosti.

Jakmile dosáhnete úrovně 10 dovednosti Logic, bude hraní šachů snadné jako procházka v parku.

Sims-4-Level-10-Logic-Skill

Můžete hrát šachy sami nebo pozvat dalšího Simíka, aby se k vám připojil.

Na Copperdale High je šachová místnost, kterou můžete využít k hraní šachů se svými kolegy a učiteli. Jděte dolů, klikněte na jeden ze dvou šachových stolů a vyberte Hrát si s. Vyberte Simíka, se kterým chcete hrát šachy, a užijte si hru.

Pokud si všimnete, že ostatní Simíci hrají šachy, klikněte na šachový stůl a vyberte Připojte se k hře.

Kromě toho můžete jít do Středoškolský vědecký veletrh a vyřešte šachovou hádanku, abyste odemkli speciální šachový stůl, týmovou vlajku a trofej.

Sims-4-Request-Science-Fair

Molly Prescottová je cennou členkou Copperdale High Chess Teamu. Pokud se s ní stanete dobrými přáteli, může vám dát cenné šachové tipy, jak zrychlit vaši hru.

Úrovně kariéry šachového týmu

Sims-4-Chess-Team-Fresh-Recruit

Šachový tým má tři kariérní úrovně: Čerstvý rekrut, Člen řešitelského týmu, a Kapitán týmu. Abyste postoupili na další úroveň, musíte denně hrát šachy a zvyšovat úroveň své logické dovednosti.

Aktivity a úkoly v kariéře šachového týmu

  • Čerstvý rekrut: Dosáhněte úrovně 2 dovednosti Logic a hrajte šachy denně.
  • Člen řešitelského týmu: Dosáhněte úrovně 4 dovednosti Logic a hrajte šachy denně. Jako bonus můžete získat vlajku šachového týmu.
  • captain: Hrajte šachy denně. Můžete získat šachovnici Gold Leaf a High School Chess Trophy. Kromě toho můžete také odemknout vlastnost Chess Master Trait.
Zajímavé:  Kde najít semena v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»