Kde

Kde jsou budovy uloženy v programových souborech v The Sims 4?

Jak nainstalovat stažený dům v Sims 4 – trayitem, plán nebo bpi

Obytné a veřejné prostory nejsou vůbec mody, takže princip jejich instalace je mírně odlišný. Ale nebojte se — v této příručce vám podrobně řekneme, jak nainstalovat dům v Sims 4, staženém z této kategorie našeho webu — Domy a pozemky pro Simíky 4.

Dozvíte se nejen, jak do hry přidat krásné partie postavené talentovanými autory, ale také kde je hledat. A také vám řekneme, jak je umístit do požadovaného města.

Jak nainstalovat dům nebo pozemek v Sims 4?

Aby nedošlo k záměně, řekněme si to jasně: stažené oblasti nejsou zrovna mody. Proto se v Sims 4 pokouším nainstalovat dům stejně, jako běžné mody — je to prostě zbytečné. Nesprávná instalace je navíc „škodlivá“ pro samotnou hru. A nyní si krátce vysvětlíme, proč tomu tak je.

Faktem je, že mody, které nainstalujeme do složky Mods, jsou soubory ve formátu .package nebo .ts4script. A ze složky Mods může hra číst pouze soubory v těchto formátech. Ale dům a pozemek jsou vždy sada několika souborů ve formátech .trayitem, .blueprint nebo .bpi.

Zajímavé:  Kde najít mod v The Sims 4 wickedwhims.

Užitečné informace
Pokud umístíte soubor .trayitem, .blueprint nebo .bpi do složky Mods, Sims 4 se jej bezvýsledně pokusí přečíst, čímž plýtvá svými zdroji. To znamená, že hra nejenže nebude schopna takový soubor přečíst, ale může také začít běžet mnohem pomaleji. Proto se ujistěte, že ve složce Mods nikdy nejsou žádné zbytečné soubory!

A teď, když víte, jak je důležité správně instalovat soubory, přejděme k tomu nejdůležitějšímu. Nyní se naučíte, jak do hry přidat stažené sekce.

Krok 1: Odstraňte soubory z archivu

Vzhledem k tomu, že sekce jsou vždy sadou několika souborů, autoři je často balí do jednoho archivu. Je pro ně pohodlnější nahrát své domy do služeb hostování souborů a vy si je stáhnout.

Archiv může být ve formátu .zip, .rar nebo .7z. Hra takové formáty neumí číst, a proto ji před instalací musíte rozbalit. K tomu budete potřebovat archivační program. Doporučujeme 7zip a budeme o něm mluvit v návodu. Ale ve skutečnosti můžete použít jakýkoli, který umíte používat. Hlavní věc je, že umí číst archivní formáty, které jsme uvedli.

Chcete-li soubory rozbalit, klikněte pravým tlačítkem myši na archiv s grafem. V zobrazené nabídce vyberte možnost „7zip“. Poté se objeví další nabídka, ve které je lepší vybrat možnost „Rozbalit zde“. Poté program rychle rozbalí soubory z archivu do aktuální složky.

Můžete také vybrat možnost „Otevřít archiv“ a přesunout soubory do požadované složky ručně.

Krok 2: přesuňte přijaté soubory do složky Tray

Nyní jsou tedy všechny soubory z archivu v aktuální složce. Co bude dál? Nyní je nejdůležitější přidat je do hry, aby si je Sims 4 mohli přečíst. Hra má dokonce speciální složku pro sekce — Podnos. Je pořád na cestě DokumentyElektronické uměníThe Sims 4Tray. Následujte cestu, kterou jsme naznačili, a otevřete ji.

Zajímavé:  Kde v The Sims 4 můžete hrát šachy.

Přesuňte všechny soubory .trayitem, .blueprint nebo .bpi, které jste extrahovali z archivu, do složky Tray.

Důležité!
Ujistěte se, že složka Tray neobsahuje obrázky, které autoři stránek často také přidávají do archivů. Ke správnému čtení souborů hra nepotřebuje obrázky, ty ale negativně ovlivní rychlost jejího chodu.

Jak najít a umístit zavedenou lokalitu ve městě?

Pokud jste vše provedli podle našeho návodu, pak by se požadovaná oblast měla ve hře objevit ihned po dalším spuštění hry. Ale. kde to najdu? V žádném městě žádná není.. Co dělat?

Nebojte se – to neznamená, že jste udělali chybu. Všechny instalované domy a pozemky jsou v záložce «Moje knihovna». Knihovnu můžete otevřít ihned po spuštění hry, aniž byste museli načítat uložení. Chcete-li to provést, stiskněte klávesu F4 nebo klikněte na tlačítko „Galerie“ (pokud máte pirátskou verzi hry, místo galerie bude «Moje knihovna»).

Chcete-li rychleji najít požadovanou oblast, vyberte možnosti řazení „Ostatní“ и «Pozemky». Můžete také třídit podle ceny, typu šarže, velikosti šarže a použitých sad.

Ale již nebude možné umístit stránky ve městě bez otevření uložení. Proto pro další kroky doporučujeme načíst některý z připravených uložení nebo vytvořit nový.

Po načtení uložení stiskněte F4 pro otevření knihovny. Najděte oblast, která vás zajímá, a klikněte na její náhled. Otevře se okno s kompletními informacemi o pozemku. Zajímá nás pravý dolní roh — jsou zde tlačítka, která umožňují umístit hodně ve městě. Klepněte na tlačítko «Umístit web». Poté vyberte místo, kam chcete tento pozemek umístit.

Užitečné informace
Mimochodem, možná jste si všimli, že na našem snímku obrazovky je budova nemocnice. A pravděpodobně se ptáte, jak nahradíme standardní budovu. Ve výchozím nastavení jej totiž nemůžete jednoduše najít ve městě a znovu postavit. Podrobně jsme o tom hovořili v článku. «Kde je nemocnice v Sims 4?».

Zajímavé:  Kde najít řasy v The Sims 4.

Klikněte na místo, kam chcete dům umístit. Objeví se malé okno, ve kterém si hra vyžádá potvrzení akce a určí, jakou oblast a čím chcete nahradit. Pokud se typ nového pozemku liší od typu webu, který zde byl dříve, můžete změnit typ provozovny pomocí tlačítka vpravo. Poté klikněte na tlačítko zaškrtnutí v pravém dolním rohu. Pokud chcete akci zrušit, klikněte na křížek v pravém horním rohu.

Po potvrzení akce se vám zobrazí malé stažení. Počkejte, až se zápletka objeví ve hře. Jakmile bude stahování dokončeno, na mapě města uvidíte nový pozemek!

Kde najít Simíky ve složkách

Pokud hrajete The Sims 4, ty Asi jsem se musel podívat zachování, Móda nebo další obsah. Kde ale hledat ty pravé? soubory a jak správně nainstalovat je? V tomto článku prozradímeKde jsou soubory hry The Sims? 4 a jak s nimi pracovat.

  1. Kde najít Sims 4 ve výchozím nastavení
  2. Kde je složka Sims 4 na Macu?
  3. Jak stáhnout Sims 4 přes aplikaci EA
  4. Kde je složka pro uložení Sims 4?
  5. Kde jsou uloženy soubory s novými hrdiny?
  6. Praktické rady a závěry

Abyste našli hru Sims na svém počítači, musíte vědět, kde hledat její soubory. Obvykle jsou uloženy v kořenové složce, která se standardně nachází v C:Program Files (x86)Origin Games. Není tomu však vždy tak. Pokud zde nenajdete složku, kterou potřebujete, můžete vyhledat název aplikace – TS4_x64 – v různých složkách na pevném disku počítače. Jakmile najdete požadovanou složku se soubory hry, můžete hru spustit. Nejpohodlnějším způsobem je použít vyhledávání v Průzkumníkovi Windows pro rychlé nalezení herních souborů. To vám pomůže ušetřit čas, když potřebujete rychle začít hrát The Sims.

Kde jsou uložené soubory v Sims 4?

Chcete-li najít uložené soubory v Sims 4, musíte jít do složky Dokumenty -> Electronic Arts -> Sims 4 -> Uložit. Zde uvidíte seznam souborů s názvy jako Slot_000000012.save. Pokud spravujete několik herních souborů, můžete je pro pohodlí rozdělit do samostatných složek.

Zajímavé:  Kde je jeskyně v The Sims 4.

Jak nainstalovat mody a další obsah v The Sims 4

Chcete-li nainstalovat mody a další obsah v The Sims 4, musíte přejít do složky Dokumenty -> Electronic Arts -> The Sims 4 -> Mods. Pokud tam není, můžete vytvořit nový. Všechny stažené soubory s příponami .package a .ts4script by měly být umístěny v této složce.

Je důležité si uvědomit, že mody nelze jednoduše přetáhnout do složky Mods. Některé z nich vyžadují instalaci samostatných programů, zatímco jiné lze nainstalovat prostřednictvím složky Mods.

Kde je knihovna v Sims 4

Knihovna v The Sims 4 je místo, kam můžete ukládat postavy, domy, nastavení atd. Chcete-li otevřít knihovnu, musíte kliknout na tlačítko „Galerie“ v pravém horním rohu obrazovky. Poté musíte vybrat kartu „Moje knihovna“ nebo „Galerie“ a najít požadovaný objekt.

Kde jsou doplňky v The Sims 4?

Pokud chcete najít další obsah pro The Sims 4, musíte kliknout pravým tlačítkem na hlavní hru v knihovně Origin a vybrat „Zobrazit podrobnosti o hře“. Poté musíte otevřít nabídku „Další podrobnosti“, abyste viděli dostupné doplňky. Ty lze rozdělit na záložky Doplňky, Herní balíčky a Katalogy.

Jak správně nainstalovat doplňky v Sims 4

Instalace doplňků do The Sims 4 se může lišit v závislosti na typu obsahu. Pokud se jedná o DLC, můžete si jej jednoduše zakoupit prostřednictvím knihovny Origin. Pokud chcete nainstalovat mod, musíte jej umístit do složky Mods.

Užitečné tipy

  • Sledujte aktualizace her a nainstalujte je okamžitě. To pomůže vyhnout se chybám a pádům ve hře.
  • Neinstalujte příliš mnoho modů. Mohou zpomalit hru a způsobit chyby.
  • Pamatujte, kde se nacházejí soubory, které potřebujete. To v budoucnu ušetří spoustu času.
  • Zálohujte si uložené soubory, abyste neztratili svůj postup ve hře.
Zajímavé:  Kde najít korály v The Sims 4.

Závěry

Nyní víškde jsou soubory umístěny zachování, Móda, další obsah a knihovna v Sims 4. Sledování k našemu Rada, můžete snadno zřídit a použijte potřebné soubory pro vaši hru. Nezapomeňte si udělat zálohy kopie a zůstaňte naladěni na aktualizace игры, vyhnout se chyby a budoucí narušení.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»