Charakter

Jak přimět postavu, která není vaše vlastní, vyrůst v The Sims 4

Spuštění Sims 2 na moderním počítači s Windows 10/11 (aktualizováno 23.04.2023)

Salaam alaikum, drazí hráči Sims! V tomto tutoriálu vám řeknu, jak spustit The Sims 2 na novém počítači s Windows 10, i když v režimu v okně.
V předchozí lekci jsem vám řekl, jak spustit Sims 3 na moderním počítači,
Poté, co jsem dostal svůj nový herní notebook HP Pavilion 15, rozhodl jsem se na něm hned vyzkoušet všechny své Sims hry. Sims 4 se spustil bez problémů, ale Sims 3 se spustit nepodařilo. Po několika jednoduchých manipulacích se mi spustili Sims 3. Pak jsem si nainstaloval Sims 2, spustil ho a ono se také spustilo, jen ve velmi nízkém rozlišení obrazovky, jak tomu bylo štěstí. Poté, co jsem na oficiálním fóru viděl pokyny pro spuštění The Sims 2 na moderních počítačích a řídil se jimi, vše zapadlo na své místo. Starý notebook Lenovo Ideapad U510 už stál na nohou a navíc to nebyl žádný herní notebook.
Než začneme, trochu vás zklamu: hra Sims 2 na Windows 10 se zatím spustí pouze v režimu okna a pseudo-celé obrazovky. Za zmínku také stojí, že moje lekce částečně vychází z mé osobní zkušenosti.
Takže, pojďme začít.

Budete potřebovat:
a) hra The Sims 2 (nejlépe se všemi doplňky a katalogy)
b) počítač s nainstalovaným Windows 10;
c) webový instalační program pro knihovny DirectX;
e) .NET Framework 3.5.
f) Tvůrce grafických pravidel

Zajímavé:  Jak vykopnout postavu z domu v The Sims 4.

1. Instalace hry
Nejprve nainstalujte hru. Můžete si stáhnout jakoukoli verzi hry: repack nebo litsukha. Princip instalace hry je stejný jako u všech programů, takže nebudu zacházet do podrobností: už víte, jak to udělat.
Po instalaci se na ploše objeví zástupce (pokud jste před instalací vybrali příslušnou možnost). Pokud neexistuje žádná zkratka, přejděte do adresáře «The Sims 2TSBin» (příklad: D:Program Files (x86) The Sims 2EP9DataTSBin) , klikněte pravým tlačítkem myši na soubor » Sims2.exe» (příklad: Sims2EP9.exe) a vyberte Vytvořit zástupce.

2. Instalace knihoven DirectX
Dále je třeba nainstalovat knihovny DirectX. Poté, co jsem vyřešil problémy se spouštěním Sims 2 před instalací 3. dílu, se při spouštění Sims 2 nevyskytly žádné chyby, ale přesto vysvětlím, co je třeba udělat:
1) Stáhněte si webový instalační program pro spustitelné knihovny DirectX z webu společnosti Microsoft. To je nutné, protože hra se bez starých knihoven nespustí. NIKDY NESTAHUJTE knihovny z jiných stránek, protože mohou být poškozeny nebo obsahovat viry. Proto provádíme následující body:

2) Poté spusťte stažený soubor, přijměte smlouvu a klikněte na „Další“;
3) Dále jsme požádáni o instalaci panelu Bing. Nepotřebujeme to, takže zrušíme zaškrtnutí políčka «Instalovat panel Bing». Klikněte na „Další“ — zahájí se stahování a instalace knihoven DirectX;
4) Po dokončení instalace klikněte na „Dokončit“.

3. Připojení starého rozhraní .NET Framework.
Kromě starých knihoven DirectX může hra ke spuštění vyžadovat také staré rozhraní .NET Framework. Tyto knihovny mohou být na některých počítačích zakázány. Sám nevím, který .NET Framework je nutný, aby Sims 2 fungoval, ale přesto vysvětlím, jak jej povolit: přejděte na „Ovládací panely“, vyberte „Programy a funkce“ a poté „Zapnout Windows funkce on or off“ a zaškrtněte políčko „.NET Framework 3.5 (zahrnuje .NET 2.0 a 3.0)“.

Zajímavé:  Jako historická postava v The Sims 4.

4. Přidání grafických karet pomocí nástroje Graphics Rules Maker.
Stáhněte si program Graphics Rules Maker, nainstalujte jej a spusťte. Dále přejděte na kartu „Nastavení“ a:

a) Napište The Sims 2 (parametr „Hra“);
b) Zadejte adresář (parametr „Path“) základní hry (v mém případě D: Program Files (x86)The Sims 2, váš může být jiný) a pokud možno váš nejnovější přírůstek/katalog (v mém případě je to adresář „Zahrady“ a sídla“);

c) Určete velikost texturové paměti vaší grafické karty obsazené hrou (parametr „Force Texture Memory“). Kolik paměti má vaše grafická karta, zjistíte tak, že přejdete na kartu „Informace o zařízení“ (řádek Paměť textury) a vyberete grafickou kartu (parametr „Zařízení“):

d) Na stejné kartě „Nastavení“ zaškrtněte všechna dostupná políčka;

e) Vyberte výchozí rozlišení hry (parametr „Výchozí rozlišení“) a maximální (parametr Maximální rozlišení).
d) Klikněte na „Uložit soubory. “.
Poté se zobrazí okno s výzvou k přidání grafické karty do herní databáze:

Klikněte na „Ano“ a zobrazí se následující okno:

Klikněte na „OK“. Ale to není vše.

5. Úprava souboru GraphicRules.sgr.

Graphics Rules Maker však nemusí do hry přidat požadované rozlišení. Takže musíme ručně upravit soubor «GraphicRules.sgr«. Proto upravíme rozlišení obrazovky:

a) Hledáme soubor “GraphicRules.sgr» na adresu The Sims 2TSDataResConfig (v mém případě je to D:Program Files (x86)The Sims 2TSDataResConfig, vaše může být jiná), pro každý případ si ji zkopírujte na bezpečné místo a otevřete v Poznámkovém bloku;

Nejnovější aktualizace RSS zdroj

Tak jak starý je Yuanzhou? Někdy 33, někdy 23.

Maršál označuje území) No, zdá se, že to území nevadí))

A také porušuje pravidla rolády.
7.7 Je zakázáno odebírat, materiál byl dříve veřejně dostupný

Zdá se, že už mu dělají dračí kůži)))

Chybí mnoho informací, chybějící informace budete muset poměrně často kontrolovat.

7.7 Je zakázáno odebírat, materiál byl dříve veřejně dostupný

No, pojďme do světlé budoucnosti

Aplikace

Sbírky

Co vám v noci nedá spát

Tato sbírka obsahuje knihy různých žánrů, cílových skupin, kultur, filozofie a spojuje je jediné – můj skromný názor, že tyto knihy mají originální, napínavou zápletku nebo vyčnívají z davu charismatickými postavami. Postupem času se bude seznam doporučení rozšiřovat. Je smutné, že nedokážete podat krátký popis.

Zajímavé:  Jak oddělit jednu postavu v The Sims 4.
Knihy hodné času stráveného na nich pan manžel.
Knihy, které doporučuji.

Většinou čínské. Zde jsou nejlepší věci, které jsem četl.

Malá buchta

V poslední době začaly získávat trendy příběhy o převtělování do matek budoucích hlavních padouchů, hlavních postav, manželek padouchů a všeho toho. Tato sbírka obsahuje příběhy o transmigrantech, kteří se ocitnou v tělech postav, které mají dítě, nebo reinkarnované dítě, ale jejichž podoba je úzce spjata s hledáním otce či matky. Také v ceně.

Co máš rád
Čtěte s námi — KOD

Děkujeme všem za podporu! Užijte si čtení. Odkaz na skupinu. https://vk.com/webnovell

Vřelé a adekvátní vztahy mezi postavami + zápletka

Rozhodl jsem se shromáždit svá oblíbená díla, která mi vždy zvednou náladu. Žádný nátlak, arogantní prezidenti, pojídání tofu atd. Žádný příliš komplikovaný vztah mezi párem, i když pro to existuje dobré opodstatnění (omlouvám se: „Můj manžel trpí nevyléčitelnou nemocí“) Doprovodná zápletka se může velmi lišit od každodenního života po intriky atd.

Systém a jeho nepřátelé: magie, draci atd.

Pozor, je tam BL. Zde jsem se snažil posbírat, co se týká těch, kteří končí v systému, kde jsou obdařeni kouzelnickými triky a tak dále. To hlavní, co je asi spojuje, je chuť žít, možnost využít další šanci se ukázat.

Vícenásobné přemístění v prostoru a čase z KOD

Příběhy migrantů napříč prostorem nebo časem nejsou nové. Občas se ale stane, že se nepohne jeden hrdina, ale hned několik najednou. A tady přichází ta zábavná část. Kdo koho porazí? Kdo může mít prospěch z jejich přesídlení?#Several_resettled_persons. Tato značka se používá, pokud se kromě hlavních postav přesouvají další lidé.

Kolekce pro opravdové znalce umění!™️♣️

Příjemné čtení, bratři! (*꒪ヮ꒪*)

Zajímavé:  V The Sims 4 mají postavy různě barevné nosy –
Se systémem (pro sebe)

Zde jsou knihy, které jsem (osobně) ještě nečetl a vytvořil jsem je pouze pro sebe, nelze je vytvořit samostatně v záložkách (což je škoda)

Knihovna Qkita
Kousky, které se mi moc líbily

Jsou to povídky, které se mi líbily natolik, že jsem je všechny dočetla až do konce a občas si je přečtu znovu. P.S. Působí bez jakéhokoli zvracení.

Doporučené

Tyto fanfikce jsou pecky, které jsem chytil z obrovského oceánu výkalů, který zaplavuje tuto stránku.

Mým arogantním bohatým partnerem je generální ředitel, prezident, šéf. od společnosti KOD

Jak často se chudí manželé musí přizpůsobovat nebo snášet útlak svých partnerů, kteří se nakonec stanou sladkými obránci svých poloviček a vždy krásnými. chytrý a bohatý! Proč ne sen? A číst takové příběhy, kde ze začátku není všechno tak uhlazené, ale pak tak romantické, může být velmi příjemné a užitečné. Užijte si naše.

Najednou matka/otec

V poslední době začaly získávat trendy příběhy o převtělování do matek budoucích hlavních padouchů, hlavních postav, manželek padouchů a všeho toho. Tato sbírka obsahuje příběhy o transmigrantech, kteří se ocitnou v tělech postav, které mají dítě, nebo reinkarnované dítě, ale jejichž podoba je úzce spjata s hledáním otce či matky. Také v ceně.

Jsem matka
Romantické svinstvo

Díla jsou do sbírky přidávána pouze v souladu s popisem, nepoškozená. S největší pravděpodobností se po přečtení část přenese do „Romantic Dregs“

bypass

Něco, co bych neměl číst!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»