Kde

Kde je veterinární klinika v The Sims 4?

Ahoj, fanoušci The Sims! Vyhrňte si rukávy a připravte se tvrdě pracovat, protože The Sims™ 4 Kočky a psi* má to nejlepší místo pro podnikání. V novém rozšíření si vaše postavy budou moci otevřít veterinární kliniku a pracovat jako veterinář ve svém městě. K tomu budou muset vytvořit kliniku a zařídit ji podle svých představ ve stavebním režimu a také najmout zaměstnance.

Navyšujte zaměstnance, propouštějte je, řekněte jim to nebo je přimějte nosit bláznivé kostýmy. Samozřejmě můžete použít běžné oblečení, ale nebude to taková zábava! A uživatelé, kteří mají herní sadu „Hike!“ budou moci své veterináře obléknout do kostýmu medvěda.

Hlavním úkolem veterináře je rozvíjet dovednosti, protože bude muset pracovat se zvířaty. A pokud chcete, můžete z kliniky udělat rodinnou firmu – tím se zvýší počet klientů a ušetříte na mzdách! Schůzka začíná u vyšetřovacího stolu. Zde vaše postava provede testy, aby stanovila diagnózu, přičemž dávejte pozor, abyste pacienta nevystavili přílišnému stresu. Ve hře je mnoho nových nemocí, jako je porucha pozlacených střev, extrémně bažinatá ústa a blechy. Po zjištění příčiny onemocnění vašeho mazlíčka můžete zahájit léčbu a po jejím dokončení obdržíte platbu, která vám náleží.

Nebo můžete jednoduše udělat to, co považujete za nutné. Ale buď opatrný! Nesprávná léčba bude plýtvat drahocenným časem a penězi vaší postavy a způsobí pacientovi stres!

K léčbě některých onemocnění však vyšetřovací stůl nestačí a mazlíček bude vyžadovat operaci. Naštěstí pro takové případy máme moderní chirurgickou kameru. Kromě toho může vaše postava kastrovat a kastrovat zvířata a zvrátit tyto postupy. Po operaci bude muset váš mazlíček nosit ochranný obojek, ale to obvykle netrvá dlouho.

Zajímavé:  Kde hledat majitele obchodu se starožitnostmi v The Sims 4.

A během pomalých časů může vaše postava vytvářet nové léky (nebo je přidělovat zaměstnancům), které prodávat v automatu, vyzkoušet je na vlastních mazlíčcích nebo je dát svému mazlíčkovi na vyšetřovacím stole, aby se uklidnil. Vaši Simíci se na veterinární klinice nikdy nebudou nudit!

Zaplaťte za školení pro své nejlepší zaměstnance, abyste jim pomohli uspět v budoucnu, nebo získejte bonusy, abyste posunuli své podnikání na další úroveň. Veterináři mají vždy co dělat a klinika může vypadat přesně tak, jak jste si ji představovali.

Rozšiřující balíček The Sims 4 Cats & Dogs má spoustu nových funkcí, ale mysleli jsme také na hráče, kteří rádi vymýšlejí příběhy a vydělávají Simoleony. Veterinární klinika je v The Sims novinkou a nemůžeme se dočkat, až uslyšíme, co o ní řeknete. Naučte se v listopadu zacházet s pacienty a ošetřovat domácí mazlíčky!

Sledujte nás na Twitteru, Instagramu a Twitchi, dejte like naší facebookové stránce a přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»