Kde

Kde roste orchidej v The Sims 4?

Právě zde je možné rostliny křížit. Pokud chcete rychle vylepšit některé schopnosti své postavy, použijte speciální kód ke zlepšení dovedností ve hře Sims 4 Granátová jablka lze vypěstovat křížením jablka a třešně. Orchidej lze vypěstovat křížením lilie a hledíka.

Kde najdete květinu smrti ve hře Sims 4?

Existují dva způsoby, jak ho získat: chytit ho v Sylvan Glade Lake nebo spojením třešní a jabloní do jedné rostliny. Poté spojte výsledné granátové jablko a orchidej dohromady. Po nějaké době se objeví strom a bude tam místo pro bobule, někdy se objeví květiny smrti.

Kde najít houby v The Sims 4?

  • Balíčky: Zeleninový balíček pro začátečníky, Farmová zelenina a bylinky;
  • Oblasti: Willow Creek (včetně Sylvan Glade), Oasis Springs (Forgotten Grotto), Newcrest, Windenburg

Kde najdu ingredience pro ambrózii v The Sims 4?

Ambrosia samotná se skládá z následujících složek:

Zajímavé:  Kde najít původ v Sims 4.

Granát můžete získat křížením jablka s třešní nebo jeho ulovením v rybníku Sylvan Glade (skryté místo ve Willow Creek). Orchidej můžete získat úplným sbíráním sbírky krystalů z vesmíru.

Jak přivést postavu zpět k životu v The Sims 4?

Chcete-li použít tuto metodu ke vzkříšení Simíka, jeho duch musí být přátelský. Když jste si jisti, že jste splnili všechny podmínky, musíte umístit „Knihu života“, abyste po přepnutí na ovládání ducha mohli vybrat záložku „Přivést do života“.

Jak získat květinu smrti v kódu Sims 4?

Nebo můžete podvádět a získat Květ smrti pomocí kódu, abyste to udělali, nejprve zadejte kód vývojáře (testingcheats true) a poté kód pro generování květin — objektů. gsi_create_obj 0x1010C. Květ smrti se používá jako odměna z Grim Reaper.

Jak se dostat do zapomenuté jeskyně v Sims 4?

Forgotten Grotto je skrytá oblast v Oasis Springs. Abyste se tam dostali, musíte najít opuštěný důl buď poblíž rezidenční lokality Affluista Mansion nebo poblíž parku Desert Flowers. Abyste mohli vstoupit do dolu, musíte mít úroveň mechaniky 10.

Kde najdu květinu smrti?

Květinu smrti v The Sims 3 lze nalézt v katakombách mauzolea, ulovených při rybolovu nebo nalezených v egyptské hrobce (doplňek The Sims 3 World of Adventures). Můžete jej také získat při cestování podzemím nebo časem (přídavek Sims 3 Career).

Co najdete v Sylvan Glade?

Místo Sylvan Glade je vyrobeno v jasně růžových barvách: růžové stromy, jezero, duha a vodopád. V této skryté oblasti rostou exotické květiny a ovoce. Najdete zde semena: lilie, hledík, zvonky, jahody, třešně a houby.

Jak se jmenuje japonská květina smrti?

Hingabana nenajdete v japonských květinářstvích ani jako součást ikebany. Rostlina se šarlatovými květenstvími, tenkými okvětními lístky a dlouhými tyčinkami, kvůli nimž dostala jméno pavoučí lilie, zůstává stále tabu.

Zajímavé:  Kde najít budovu galerie v The Sims 4.

Kde najdu brambory v The Sims 4?

Například ve Willow Creek existuje stránka s názvem Garden Essence s komunitní zahradou. Rostou zde jablka, jahody, brambory, chryzantémy, zvonky a hledíky.

Jak dělat zahradničení v The Sims 4?

Zahradnictví v The Sims 4 je docela snadné. Od začátku si musíte vytvořit postavu a upgradovat své zahradnické dovednosti na úroveň 1. Poté sbírejte semena z divokých rostlin nebo je kupte v obchodě. Uspořádejte zeleninovou zahradu poblíž vašeho domova a zasaďte semínka na záhon.

Kde mohu získat neobvyklé ovoce v The Sims 4?

Můžete si koupit neobvyklé ovoce v obchodě se suvenýry nebo vypěstovat neobvyklou rostlinu a poté sbírat plody, jakmile se otevřou. Jakmile si vezmete vakcínu a vyléčíte se, můžete bez problémů pokračovat.

Kde najít Lily v The Sims 4

Kde najít Lily v The Sims 4

Jedna z nejčastějších otázek, které dostávám při hraní The Sims 4, je: «Kde najdu lilii?» No, lilie najdete kdekoliv. V tomto článku budeme diskutovat o běžných a vzácných odrůdách květin a také o tom, jak je prodávat ve hře. Probereme také náklady na každou z těchto rostlin, abyste si mohli koupit ty, které chcete.

Rostliny v The Sims 4

Přidávání rostlin do vašeho domova je skvělý způsob, jak přizpůsobit zážitek vašeho Simíka. Většina rostlin je jedlá, takže se dají jíst ke svačině nebo z nich dokonce vytvořit květiny. Některé rostliny ale nejsou jedlé, takže se budete muset ujistit, že je váš Simík nejí. Aby byl váš Simík spokojený, můžete je umístit do zahradních květináčů a uspořádat je. Pokud je plánujete chovat uvnitř, budete je muset přimět používat zahradní květináče.

Rostliny si můžete koupit z počítače jako semena. Pakety semínek jsou náhodně rozděleny, ale jak vzácné jsou, poznáte podle jejich vzácnosti. Můžete si je koupit i na spolehlivější semena konkrétních druhů. V The Sims 4 můžete také roubovat rostliny, aby byly spolehlivější. Pokud si nejste jisti, zda byste si měli koupit semena, můžete si vždy zkontrolovat vzácnost semene ve svém inventáři.

Zajímavé:  Kde najít barvy na vlasy v Sims 4.

Běžné rostliny

Některé z běžných rostlin v Sims 4 jsou jedlé. Několik z nich má speciální schopnosti, jako je vytváření sladké chuti při vaření nebo dokonce obranný mechanismus jako laserový paprsek. Následují některé z nejpopulárnějších. Čtěte dále a dozvíte se o nich více. Granátové jablko je jedlé ovoce. Je k dispozici pro pěstování ve všech čtyřech ročních obdobích. Je však poměrně drahý a nejlépe se pěstuje na jaře.

Mezi nejoblíbenější ovoce v Sims 4 patří dračí ovoce, pěstované ovoce, borůvky, ovoce UFO, houby Smrž a smrtící orchidej. Toto ovoce a zelenina přinese velké množství Simoleonů a můžete je dokonce prodat. Některé rostliny vám dokonce přinášejí zisky, když dosáhnou svého plného potenciálu. Například jedna nadměrně velká rostlina salátu bude mít hodnotu 300 až 540 simoleonů, zatímco meloun vodní dá 200 až 380 simoleonů.

Vzácné rostliny

Jednou z nejvzácnějších rostlin ve hře Sims 4 je dračí ovoce. Tato rostlina může být naroubována běžnými rostlinami a může vám poskytnout přístup k vysoce kvalitním rostlinám. Dračí ovoce má hodnotu 80 dolarů a sklízí se každých 96 hodin. Existují vzácné balíčky se semeny, které obsahují semena dračího ovoce a jeho naroubování pomocí hledače vám umožní přístup k dračímu ovoci. Naštěstí tyto rostliny nestojí moc a lze je pěstovat celoročně.

Pokud vás zajímá, jak získat bobule cowplant, budete potřebovat vědět, jaký je rozdíl mezi cowplant a jahodovou rostlinou. Rostlina jahodníku může roubovat na kravskou rostlinu, ale lze použít i štěp z dračích plodů. Tyto dvě rostliny lze naroubovat a získat tak jedinečné exotické rostliny. Některé z těchto rostlin mohou dokonce odpudit nežádoucí návštěvníky. Cowplant může také pěstovat dračí ovoce nebo hledí štěp.

Náklady na rostliny

Ve hře se cena rostlin liší v závislosti na jejich typu a umístění. Například smrž stojí SS4, ale lze jej nalézt pouze v zahradě poustevníka. Tato rostlina se používá v bylinářství a její konzumace dodá vašemu simíkovi veselou náladu. Existují i ​​nepravé smržové houby. Nacházejí se v národním parku Granite Falls a kvetou na jaře a v létě. Fang Flower je další vzácná rostlina a stojí SS10. Kvete v poušti mimo chrám džungle a lze ji použít v bylinářství.

Zajímavé:  Kde jsou všechny skryté předměty v The Sims 4.

Chcete-li maximalizovat svůj zisk, můžete své vysoce hodnotné rostliny naroubovat na ty nejrychleji rostoucí. Keř ostružiníku trvá dlouho, než vyprodukuje sklizeň, zatímco rostlina rajčete přináší lepší výsledky za kratší dobu. Kromě toho rostlina UFO roste pomalu, ale má hodnotu několika stovek Simoleonů na rostlinu. Navíc zvyšuje Simíkovu logickou dovednost.

Vlastnosti rostlin

Ve hře je funkce Traits of Plants velmi flexibilní dovedností, kterou můžete využít k vylepšení života svého Simíka. Pomáhá jim vydělávat peníze nebo vyrábět přísady do jídel. Pokud jste vášnivým zahradníkem, můžete svému Simíkovi vypěstovat velkou zahradu, abyste si mohli užívat výhod této dovednosti. Ve hře Sims 4 je mnoho rostlinných vlastností a každá vlastnost má na vašeho Simíka jiný účinek.

Nejlepší čas na zalévání a ošetřování rostlin je časné ráno, kdy rostliny ještě nejsou plně vyrostlé. Kromě toho byste měli pravidelně kontrolovat, zda rostliny nejsou plevele, a zalévat je. Rostliny mohou produkovat až šest sklízetelných položek v závislosti na jejich vlastnostech. Kvalita těchto předmětů se liší od normální po pěkné, vynikající a nádherné. Pokud máte dobré zahradnické dovednosti, můžete oživit mrtvé rostliny, abyste znovu získali jejich kvalitu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»