Kde

Kde je složka mods v Sims 4

Chcete-li nainstalovat mod do hry Sims 4, postupujte takto:

 1. Stáhněte si mod do počítače;
 2. Zkopírujte soubory modů do složky „Mods“ ve hře;
 3. Spusťte hru, přejděte do nastavení a na kartě „Ostatní“ zaškrtněte políčko „Mods pro scénáře“;
 4. Restartujte hru. Připraveno!

Pokud se mod nespustí, zkuste si stáhnout archiv modů ve formátu zip a bez rozbalení zkopírujte archiv do složky mods ve hře Sims 4. Dále, podobně jako u popsaného způsobu, povolte v nastavení použití modů a poté hru restartujte.

Jak odstranit mody ze Sims 4?

Před odstraněním modu se ujistěte, že hra neběží. Pokud se vám uživatelský obsah nelíbí, jednoduše smažte odpovídající soubory, které byly nainstalovány podle výše uvedených pokynů.

Zajímavé:  Kde je observatoř v Sims 4.

Přejděte do složky Mods, Tray nebo Saves (závisí to na typu souboru, který chcete odstranit), vyhledejte požadovaný soubor a odstraňte jej.

Dávejte pozor, abyste nesmazali nepotřebné soubory, jinak to povede k tomu, že hra nebude fungovat správně.

Kromě popsaných metod můžete použít programy třetích stran, které pomáhají tento proces urychlit a zjednodušit. Například Tray ImPorter nebo Sims 4 Studio.

Proč mody nefungují v Sims 4: důvody a řešení

Proč mody v Sims 4 nefungují, je docela snadné identifikovat, protože pro to není mnoho důvodů. S největší pravděpodobností problém spočívá v nesprávné instalaci uživatelského obsahu.

V tomto článku budeme hovořit o tom, jaké mohou být důvody nesprávného zobrazení úprav a jak tyto problémy vyřešit.

Proč mody v Sims 4 nefungují: důvody

Pokud jste do Sims 4 nainstalovali vlastní obsah podle těchto pokynů, mělo by se vše zobrazovat normálně. Ale pokud jste splnili všechny podmínky a rozházeli potřebné soubory do správných složek, pak musíte zjistit, proč mody v Sims 4 nefungují.

Zdůrazníme několik nejpravděpodobnějších důvodů:

Navíc doufáme, že se vám to nikdy nestane, ale vždy existuje riziko, že při úpravách hry narazíte na poškozený nebo nekvalitní uživatelský obsah.

Pokud tedy máte po stažení vlastního obsahu nebo modů problémy se zamrzáním, padáním hry nebo jinými vážnými problémy, je s největší pravděpodobností poškozen nainstalovaný mod.

Toto jsou nejčastější důvody, proč mody Sims 4 nefungují nebo se nezobrazují správně. O tom, jak tyto problémy vyřešit a odstranit chyby, si povíme v další části tohoto článku.

Jak vyřešit tyto problémy: Odstraňování chyb při instalaci modů v Sims 4

Nejprve si pečlivě prostudujte předchozí část a prohlédněte si složku Mods.

Pokud obsahuje soubory ve formátu zip, 7z, rar, je třeba je rozbalit. K tomu budete potřebovat jakýkoli standardní archivátor. Například WInRar nebo 7Zip.

Zajímavé:  Kde najít žáby v The Sims 4.

Pokud byly z archivů extrahovány kromě souborů balíčků také obrázky nebo textové dokumenty, je vhodné je smazat. Nepotřebujete je, ale hra poběží pomaleji.

Pokud archivy obsahovaly pouze soubory package nebo ts4script, pak je vše v pořádku. Stačí je nechat ve složce Mods a spustit hru a zkontrolovat, zda jsou mody nainstalovány.

Ale pokud jste kromě balíčku našli ve složce Mods soubory jako .bpi, .blueprint nebo .trayitem, musíte je přesunout. Zpravidla v tomto formátu stahujete pozemky, byty, pokoje a simíky.

Háček je v tom, že je nemusíte přesouvat do složky Mods, protože je hra nerozpozná jako další obsah. Soubory jako .bpi, .blueprint nebo .trayitem musí být umístěny ve složce Tray. Stačí je tam přesunout a užít si hru.

INSTALACE ÚČESŮ, TÓNŮ PLETI, ODĚVŮ V SIMS 4
Vlastní vzhledy, účesy Sims 4 a oděvy Sims 4 musí být nainstalovány ve složce Mods. Tyto soubory lze v Mods třídit do podsložek.

INSTALACE SCRIPTOVÝCH MODŮ V SIMS 4
Herní mody v Sims 4 mohou být ve formátech .package a .ts4script. Je třeba je nainstalovat PŘÍMO do složky Mods. Nemůžete je vkládat do podsložek.

INSTALACE DOMŮ, POZEMEK A POSTAV v SIMS 4
Domy a komunitní pozemky Sims 4, stejně jako postavy, musí být nainstalovány ve složce Tray. Pokud je umístíte do jiné složky, nebudou ve hře viditelné.

Povolte vlastní obsah a mody ve hře

Poté použijte změny a restartujte hru.

Aktualizujte verzi hry nebo modu

Nastává i opačná situace: když autor neaktualizoval svůj mod na novou verzi hry. V tomto případě nemůže hráč nic dělat. Pokud ne, počkejte, až vyjde aktualizovaný mod.

Pamatujte také, že herní mody a uživatelsky generovaný obsah jsou navrženy tak, aby fungovaly s licencovanými verzemi The Sims 4. Neexistuje žádná záruka, že budou fungovat s pirátskými verzemi hry. Pokud tedy máte nainstalovanou pirátskou verzi a mod nefunguje, může to být důvod.

Zajímavé:  Kde najít stažený nábytek v The Sims 4.
Opravit chybu hry

Zkuste vymazat mezipaměť hry. Chcete-li to provést, přejděte do části Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4. Zde vyhledejte v tomto adresáři soubor localthumbscache.package.

Je možné nainstalovat mod na pirátské Sims 4?

Uživatelé nelicencované verze by se ale neměli bát. Potvrzujeme: mody, domy, ukládání a další obsah vytvářený uživateli lze bez problémů nainstalovat i na pirátský obsah! A proces se neliší od standardní instalace.

Jak nainstalovat mody do Sims 4?

Jak nainstalovat mody do Sims 4?

S největší pravděpodobností hledáte informace o tom, jak nainstalovat mody v Sims 4 z několika důvodů.

Ano, instalace modů v Sims 4 se nyní zdá jako velmi obtížný proces. Ale nespěchejte s odchodem! Ve skutečnosti je vše extrémně jednoduché. Díky našemu návodu na vše přijdete.

S největší pravděpodobností si hned nebudete pamatovat všechny formáty souborů a správné složky. I autorovi se to povedlo až časem. Ale klidně si tuto příručku uložte do záložek a odkazujte na ni pokaždé, když budete zmateni.

Jak by tato nastavení měla vypadat

Zkontrolujte také soubor Resource.cfg ve složce Mods pod Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods.
Je to nutné! Jinak mody nebudou fungovat. Pokud tento soubor ve složce Mods nemáte, můžete si jej stáhnout z odkazu níže.

Pokud váš prohlížeč blokuje přístup ke službě hostování souborů Mediafire, použijte VPN.

Co dělat, když je mod v archivu? Instalace souborů ve formátech rar, zip a 7z

Problém je ale v tom, že hra takové formáty číst neumí. Archiv nemůžete jen tak vložit do složky Mods a začít hrát. The Sims 4 je nerozpozná jako obsah vytvářený uživateli, a proto se takové mody ve hře neobjeví. Nejprve tedy budete muset archiv rozbalit a extrahovat z něj soubory mod.

Zajímavé:  Kde se nachází vlastní obchodní panel The Sims 4.

Používáme program archivátor 7zip, takže v návodu přesně popíšeme jeho funkce. K rozbalení souborů v těchto formátech můžete použít standardní archivátor Windows, který je dostupný téměř na každém počítači.

Ale! Upozorňujeme, že může extrahovat pouze soubor zip. Můžete použít jakýkoli program, který umí pracovat s formáty rar, zip a 7z.

Jak extrahovat mod soubory z archivu?

Jak otevřít archiv pomocí 7zip

Poznámka. Pokud jste z archivu extrahovali soubory doc, txt nebo obrázky, můžete je jednoduše smazat. Nejsou vyžadovány pro fungování modu a jsou potřeba pouze k demonstraci toho, jak mod vypadá, nebo k popisu některých jeho funkcí.

Jak nainstalovat moduly balíčku v Sims 4

Tento formát je nejoblíbenější. Například právě v něm autoři vytvářejí účesy, herní mody, skiny, pózy a mnoho dalšího.

Nyní můžete hru spustit.

Poznámka. Ve složce Mods můžete vytvořit podsložky pro soubory balíčků. Například pro řazení modů. Hra je bez problémů rozpozná, i když jsou v podsložce. Ale neměli byste vytvářet více než 10 složek: to výrazně zpomalí hru.

Jiné formáty

Existují také další formáty souborů pro Sims 4. Patří mezi ně bpi, plán, trayitem, save, room a další. Nejsou považovány za mody, proto jsme proces jejich instalace zahrnuli do samostatných článků.

Domy, byty a simíci se obvykle nacházejí ve formátu bpi, blueprint nebo trayitem. A protože se nejedná o mody, je třeba je nainstalovat do jiné složky. Je třeba je přesunout do složky Tray, která se nachází podél cesty DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Tray.

Chcete-li nainstalovat stažený dům nebo pozemek na hodně, stačí spustit hru a otevřít „Knihovnu“. Najděte v něm adresář „Moje knihovna“. Nebojte se: funguje to i v pirátské verzi hry. Najděte tam zavedený dům a jednoduše jej umístěte na vhodné místo.

Zajímavé:  Kde získat neobvyklý krystal pro Sims 4.

Poznámka. Vezměte prosím na vědomí, že nemůžete změnit název souboru pro uložení. V tomto případě to hra prostě nepozná. Nechte vše v původním stavu.

Kde je složka mods v Sims 4?

Kde je složka mods v Sims 4?

Chcete-li se dostat do složky mods v Sims 4, otevřete Průzkumníka Windows. Chcete-li to provést, klikněte na nabídku Start — Tento počítač. Přejděte na «Dokumenty».

Najděte tam složku Electronic Arts → The Sims 4 → Mods.
Toto bude adresář, kde jsou umístěny moduly Sims 4.

Úplná cesta k adresáři:

C:UživateléUživatelské jménoDokumentyElectronic ArtsThe Sims 4Mods

Kde je složka mods v Sims 4?

Složka «mods» je automaticky vytvořena hrou. A po instalaci do PC by se měl objevit v dokumentech. Název hry se může lišit. Například místo «The Sims 4» můžete mít «The Sims 4 Legacy Edition».

Kde je složka mods v Sims 4?

Pokud tam není, zkuste hru přeinstalovat nebo si vytvořte složku sami.

 • Prototyp 2, kde najít 2 velitele
 • Kolik stojí zbrojní průkaz v black Rush?
 • Je možné hrát The elder scrolls online sám?
 • Jak nakrmit svého mazlíčka v The Sims
 • Jak převést kurýra v Dota 2

Co dělat, když v Sims 4 není složka Mods

Pokud se potýkáte s problémem chybějící složky Mods v Sims 4, ano několik způsobů, jak to vyřešit. V tomto článku se podíváme na to hlavní Příčiny a možná řešení tohoto problému.

 1. Důvody chybějící složky Mods v Sims 4
 2. Řešení problému s chybějící složkou Mods
 3. Krok 1: Zkontrolujte nastavení hry
 4. Krok 2: Zkontrolujte, zda jsou soubory umístěny správně
 5. Krok 3: Zkontrolujte, zda jsou přítomny všechny soubory
 6. Krok 4: Zkontrolujte kořenovou složku Sims 4
 7. Tipy a závěry

Důvody chybějící složky Mods v Sims 4

V první řadě je třeba upřesnit, že složka Mods se stejně jako složka Electronic Arts objeví po prvním spuštění hry. Pokud se vám tyto složky po provedení této akce nezobrazují, může to mít několik důvodů:

 • Porucha hry
 • Nesprávné nastavení počítače
 • Stažení hry z jiného zdroje
Zajímavé:  Kde si můžete objednat věci v The Sims 4.

Řešení problému s chybějící složkou Mods

Níže se podíváme na několik kroků, které vám mohou pomoci tento problém vyřešit:

Krok 1: Zkontrolujte nastavení hry

Než začnete hledat složku Mods v Sims 4, ujistěte se, že jsou v nastavení hry povoleny vlastní modifikace obsahu a scénáře. Pokud tato možnost není povolena, složka Mods se ve hře nezobrazí. Chcete-li změnit nastavení, postupujte takto:

 1. Spusťte hru The Sims 4
 2. Klikněte na tlačítko «Nastavení hry».
 3. V nabídce nastavení vyberte část „Jiné“.
 4. Vyberte možnost „Povolit vlastní obsah a mody“
 5. Klikněte na tlačítko «Použít» a restartujte hru

Krok 2: Zkontrolujte, zda jsou soubory umístěny správně

Pokud je nastavení hry v pořádku, zkontrolujte, zda jsou soubory umístěny správně. Přejděte na Dokumenty, poté na Electronic Arts, poté na The Sims 4 a poté vyberte Mody (nebo C:UsersUsernameDocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Mods). Do této složky musíte umístit všechny stažené soubory s příponou .package.

Krok 3: Zkontrolujte, zda jsou přítomny všechny soubory

Zkontrolujte, zda jsou všechny soubory umístěny ve správné složce. Aby hra fungovala správně, musí být oblečení, nábytek a další předměty ve složce Mods.

Krok 4: Zkontrolujte kořenovou složku Sims 4

Ve výchozím nastavení je kořenová složka hry Sims 4 umístěna v C:Program Files (x86)Origin Games. Pokud tam není, vyhledejte název aplikace (TS4_x64).

Tipy a závěry

Chybějící složka Mods v Sims 4 plechovka způsobit nějaké nepohodlí, však, existuje několik způsobů, jak to vyřešit. V tomto článku jsme popsali hlavní příčiny problémy и Kroky, kterou můžete opravit. Nezapomeňte zkontrolovat vlastní nastavení obsah и ujisti seže všechny soubory jsou na správném místě. Se správným řešením tohoto problému, hra The Sims bude 4 do práce správněa vlastní obsah a mody skriptů se načtou ze složky Mods.

 • Jak zachránit svůj dům v The Sims
 • Je možné ve hře Sims 4 ztratit dítě
 • Je možné počít dítě se starší postavou Sims 4?
 • Jak dokončit školu v Sims 4
 • Jak se vrátit ke své rodině v Sims 4
 • Co se stane, když se přiznáte k podvádění v Sims 4?
Zajímavé:  Kde najít nainstalovaný mod pro Sims The Sims 4.

Pokud jste při instalaci The Sims 4 neviděli složku Mods, můžete provést několik jednoduchých kroků. Nejprve otevřete Průzkumník souborů. Z nabídky v horní části obrazovky vyberte Nástroje a poté Možnosti složky. Přejděte na kartu «Zobrazit». Poté rozbalte seznam a najděte možnost „Zobrazit skryté soubory a složky“. Zaškrtněte políčko vedle této možnosti a klikněte na „OK“. Vraťte se do složky, do které jste nainstalovali hru Sims 4. Nyní byste měli vidět složku Mods. Pokud se stále nezobrazuje, možná budete muset hru přeinstalovat nebo kontaktovat technickou podporu s žádostí o pomoc.

Všechna práva vyhrazena © 2013-2024.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»