Jak

Jak zvýšit své taneční dovednosti ve hře Sims 4

The Sims 4 «Pojďme se spolu bavit!» — taneční dovednost

Postavy s touto dovedností nemohou jinak než tančit. Milují tanec a jsou vždy připraveni vyrazit na taneční parket. Taneční dovednost v The Sims 4 «Pojďme se spolu bavit!» lze zlepšit na tanečním parketu pohybem v rytmu hudby z DJ kabiny nebo sterea a dokonce i cvičením v zrcadle. Čím lepší dovednost, tím více tanečních pohybů může postava použít a tím jistěji se bude na parketu cítit. Taneční dovednost v The Sims 4 Get Together – Skupinový tanecChcete předvést své taneční pohyby ostatním Simíkům? Najděte nebo umístěte taneční parket a zapůsobte na všechny svými dovednostmi. Na tanečním parketu můžete mít také taneční bitvy s jinými postavami a dělat spoustu zajímavých věcí! Simíci jakéhokoli věku mohou používat taneční parket, ale pouze teenageři a starší Simíci mohou rozvíjet taneční dovednosti. Také, pokud je vaše postava členem klubu, můžete si domluvit bitvu s jiným klubem. Taneční dovednost v The Sims 4 Get Together – Soutěž

Úrovně tanečních dovedností

Taneční dovednost (úroveň 1) — Tento Simík předvádí několik tanečních pohybů. Získává přístup k novým tanečním pohybům a nyní může předvádět pohyb Hand in Hand na tanečním parketu. Své taneční dovednosti může rozvíjet tancem na hudbu ze sterea nebo DJ kabiny a cvičením před zrcadlem. Čím vyšší úroveň dovednosti, tím více pohybů bude k dispozici. Taneční dovednost (úroveň 2) — Tento Simík nyní může diskutovat o tanečních dovednostech s ostatními Simíky a předvést svůj nový taneční pohyb, Pop Dance! Taneční dovednost (úroveň 3) — Tento Simík nyní může provádět pohyb Kulhavé nohy na tanečním parketu. Simíci také obdrží přenosný taneční parket, který je nyní v jejich zavazadlech a který si mohou vzít s sebou kamkoli. Taneční dovednost (úroveň 4) — Tento Simík nyní může tančit se svítícími tyčinkami a přidávat nové kroky ke svým tanečním pohybům. Taneční dovednost (úroveň 5) — Tento Simík nyní může udělat salto vzad a získá přístup k novým retro tanečním botám v šatníku.

Zajímavé:  Jak poslat Simíka do školy v The Sims 4.

Taneční párty

Taneční dovednost v The Sims 4 Get Together – Taneční párty

Navíc The Sims 4 Pojďme se spolu! K dispozici je nová společenská událost — taneční zábava! Můžete to zorganizovat pomocí telefonu a plánování společenské akce. Simíci budou moci pozvat další Simíky a vybrat si místní noční klub nebo dokonce tajné místo! Oprašte své taneční boty a udělejte si plán večírku, na kterém se spojíte s přáteli a bavte se celou noc!

Vlastnost «Taneční stroj»

Taneční stroj — Simíci s touto vlastností se nemohou dočkat, až vstoupí na taneční parket, zatančí si a zabaví se celou noc! Když jsou v barech, koktejlových barech a nočních klubech, mohou načerpat příval energie z jakékoli dovolené aktivity. Pokud postavy s tímto povahovým rysem dlouho netančily, začínají se nudit.

Taneční parket

S The Sims 4 Pojďme se společně bavit! V režimu nákupu je k dispozici 16 tanečních parketů různých typů a velikostí. Můžete také navštívit taneční nebo noční klub, který již má taneční parket. Postavy, které dosáhly úrovně tanečních dovedností 3, navíc získají přenosný taneční parket, který mohou nosit v zavazadle.

Taneční dovednost v The Sims 4 Pojďme se spolu bavit!

Taneční dovednost v The Sims 4 Pojďme se spolu bavit!

Hudba je nedílnou součástí života každého člověka. A kde je hudba, tam se i tančí. Je tak těžké sedět v klidu, když rytmus pumpuje. V The Sims 4 byly v základní hře dobré kompozice, ale s tancem byl skutečný problém. Druhé rozšíření hry The Sims 4 Get Together takové nešťastné opomenutí napravilo. V této recenzi se dozvíme všechny novinky, které se objevily v tanečním arzenálu Simíků.

Taneční dovednost v Sims 4 Pojďme se společně bavit

Taneční dovednost v Sims 4 Pojďme se společně bavit

Jak rozvíjet taneční dovednosti ve hře Sims 4

Žádné množství literatury vás nenaučí slyšet rytmus a cítit hudbu, takže vstaňte z gauče, odvracejte zrak od počítače, pusťte si nahlas svou oblíbenou písničku a začněte třást sádlem. I když zde je lepší říci, držte se svých monitorů, spusťte svou oblíbenou hru The Sims 4 a zvedněte své Simíky z pohovky a třeste buchty. Své taneční pohyby mohou zdokonalovat tancem na hudbu jakéhokoli stereo systému, DJ konzole nebo cvičením před zrcadlem, do kterého se vejdou v celé své výšce. Zajímavé je, že takové zrcadlo existuje pouze jedno a vyšlo s doplňkem. Není známo, zda je to chyba nebo zvláštní nápad, ale před jinými velkými zrcadly tančit nelze.

Zajímavé:  Jak rozbalit archiv pro Sims 4.

rozvoj tanečních dovednostírozvoj tanečních dovedností tanec před zrcadlemtanec před zrcadlem

  1. Nový charakterový rys «Dancing Machine»
  2. Tanec v sebevědomé náladě
  3. Provádění skupinových tanců
  4. Zlepšete své dovednosti během klubových setkání

špatný charakter tanec

špatný charakter tanec

Nyní je čas projít si všechny úrovně podrobně a podívat se, jaké příležitosti mají vaši Simíci k dispozici.

Úrovně tanečních dovedností

První úroveň

Jak víte, ve čtvrté části řady Sims získávají postavy první úroveň dovednosti poté, co ji jednou vyzkouší. Jakmile Simíci vstoupí na taneční parket, získají ve svém arzenálu několik nových pohybů, a to nejsou kreslené tance ze základní hry. Nové pohyby mají lehký nádech klubového stylu. Postavy se také naučí jednoduchý tanec „Under the Arm“, který je ideální pro stylová kuřátka tančící v minisukni a na jehlách.

Tanec ruku v ruce

Tanec ruku v ruce

Druhá úroveň

Po získání jakýchkoli dovedností mohou Simíci diskutovat o tanečních dovednostech v konverzacích. Diskuze jsou dobré, ale nepomohou vám stát se hvězdou tanečního parketu. Pouhým klubovým tancem lidi nepřekvapíte, tak proč nepřidat „Pop Dance“ do svého seznamu?

Tanec Pop dance

Tanec Pop dance

Třetí úroveň

Čím více budete cvičit, tím více různých tanců vaši Simíci zvládnou. Nyní se v jejich arzenálu objevila Kulhavá noha. Nevytvářejte falešné domněnky kvůli vtipnému názvu. Tanec není určen pro invalidy a důchodce. Ve skutečnosti vypadá velmi chladně a ohnivě.

Tanec Kulhavá noha

Tanec Kulhavá noha

V Simíkově zavazadle se navíc objeví přenosný taneční parket, díky kterému se můžete rozhoupat úplně na jakémkoli místě. Hlavní věc je nezapomenout vzít si s sebou jakýkoli přenosný stereo systém, jinak bude výkon katastrofa. I když je zajímavé, že skupinové tance lze provozovat i bez hudby.

Skupinový tanec v Sims 4 Pojďme se společně bavit

Skupinový tanec v Sims 4 Pojďme se společně bavit

Zajímavé:  Jak oddálit dospívání Simíků v The Sims 4.

Po dosažení úrovně tři odemknou postavy schopnost tančit s ohněm u táborového ohně. Vypadá to stejně jako tanec se světlem dostupným na další úrovni. Jediný rozdíl je v tom, že místo lehkých tyčinek Simíci točí pochodněmi.

tanec s ohněm u ohně

tanec s ohněm u ohně

Při provádění tohoto triku buďte velmi opatrní! Pokud se postava omylem trefí světlou tyčí zezadu do hlavy a narazí maximálně na bouli, tak zde se rozsvítí. Bez legrace! Takový malý plamínek samozřejmě není smrtelný, ale moodlet, který dává +1 nepohodlí, je zaručen. Proto nespěchejte k tanci s ohněm, můžete také provádět pravidelné tance kolem ohně.

oheň hoří

Čtvrtá úroveň

Jakmile Simíci dosáhnou čtvrté úrovně, naučí se nové taneční pohyby. Můžete je vidět jako prvek některých skupinových tanců nebo když se postava sama volně pohybuje na parketu. Kdo nemá daleko k tématu tance v reálném životě, může snadno pojmenovat, jaké styly Simíci používají. Osobně jsem v jejich pohybech poznal mávání, elektro-dance a popping.

Různé kroky v tanci

Různé kroky v tanci

Ale to není vše. Simíci nyní mohou předvádět velkolepý tanec se svítícími tyčinkami.

Tanec se svítícími tyčinkami

Tanec se svítícími tyčinkami

Pátá úroveň

Jakmile si Simíci plně osvojí taneční dovednosti, mohou jako jeden ze svých tanečních pohybů provést salto vzad. Pokud se jim při tomto vystoupení podaří nepolíbit taneční parket, diváci budou nadšeni, věřte mi!

Salto v tanci

Ptáte se, je to všechno? Ne! Podívejte se rychle na šatník vašeho Simíka. Za všechnu tu dřinu, peripetie a pády vám budou odměnou zbrusu nové tenisky v retro stylu. Podívejte se, jak jsou úžasné! Jediný problém je, že výmluva, že boty špatného tanečníka překážejí, nyní není pro vaše Simíky.

Zajímavé:  Jak proměnit dospívající NPC v mladé v The Sims 4.

Taneční boty v The Sims 4 Dejte se dohromady

Taneční boty v The Sims 4 Dejte se dohromady

Taneční bitvy

Myslíte si, že se k hudbě pohybujete dostatečně dobře a že nemáte obdoby? Proč to nezkusit experimentálně? Povolání dalšího Simíka do takzvané bitvy je další dovednostní vlastností. Pokud chcete, můžete „odhodit rukavici“ i na nejnižších úrovních dovedností, ale nedoporučuje se to. Simíci mají v zásobě málo tahů, takže nečekejte velkolepé souboje. Ještě více — dva Simíci, kteří si navzájem ukazují tanec „Arm in Arm“, vypadají nesmírně komicky. Králové tanečního parketu ale rozjedou pořádnou bitvu. Bohužel vítěz zůstává vždy neznámý, protože se neobjevují žádná vyskakovací okna o výsledku bitvy ani odpovídající náladovky.

Sims Taneční duel

Sims Taneční duel

Skupinový tanec

  1. Jeden krok, dva kroky.
  2. Boogie Woogie
  3. Brzdný výkon
  4. Volchok
  5. Nakloňte dozadu

Dva tanečníci. Budou stát v jedné řadě, vedoucí bude umístěn vlevo.

2 tanečníci na parketu2 tanečníci na parketu
2 tanečníci na parketu2 tanečníci na parketu

Tři tanečníci. Stojí v trojúhelníku, vůdce stojí uprostřed a vystupuje trochu blíž před ostatní.

3 tanečníci na parketu3 tanečníci na parketu
3 tanečníci na parketu3 tanečníci na parketu

Čtyři tanečníci. Staňte se diamantem; vůdce je jako vždy přede všemi.

4 tanečníci na parketu4 tanečníci na parketu
4 tanečníci na parketu4 tanečníci na parketu

Pět tanečníků. Při pohledu shora připomíná rozmístění tanečníků obraz číslo pět na kostce. Vůdce stojí uprostřed.

5 tanečníků na parketu5 tanečníků na parketu
5 tanečníků na parketu5 tanečníků na parketu

Šest tanečníků. Jsou uspořádány do pyramidy, vůdce v každém smyslu stojí na vrcholu.

6 tanečníků na parketu6 tanečníků na parketu
6 tanečníků na parketu6 tanečníků na parketu

Sedm tanečníků. Při pohledu shora aranžmá připomíná květinu nebo plástev. Vůdce stojí uprostřed.

7 tanečníků na parketu7 tanečníků na parketu
7 tanečníků na parketu7 tanečníků na parketu

Osm tanečníků. Umístění je stejné jako u sedmi, jediný rozdíl je v tom, že vedoucí stojí před touto „buňkou“.

8 tanečníků na parketu8 tanečníků na parketu
8 tanečníků na parketu8 tanečníků na parketu

Zajímavé:  Jak vykopnout hosta v The Sims 4.

Podívali jsme se tedy na taneční dovednost se všemi jejími vlastnostmi. Nechte své Simíky vždy rozsvítit taneční parket a na našem fóru můžete sdílet své okouzlující snímky obrazovky a diskutovat o dovednostech svých svěřenců.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»