Jak

Ve kterém městě v The Sims 4 je těhotná žena?

Šestnáctý oficiální patch pro základní hru The Sims 4 (1.6.69.1220) umožnil ovlivnit pohlaví nenarozeného dítěte:

Jahoda a pop — s největší pravděpodobností dívka.
Mrkev a alternativní hudba — kluk.

Naposledy upravil Dukasha; 12.01.2019 v 20:42.

04.09.2014, 00:38 #2
offline
Registrace účastníka 06.11.2006 Adresa Rusko, Moskva Zprávy 111 Děkuji — 22; je mi 84

Trochu neúplné (pokusím se to vyplnit o něco později), ale neméně zajímavá exkurze do těhotenství a porodu.

Po několika pokusech o početí šla Simka na záchod, aby si udělala těhotenský test za 15 simobucků. Když jsem sledoval vysílání tohoto okamžiku, zdálo se mi, že voda na záchodě změnila barvu, ale nyní, když jsem se pozorně podíval a otočil kamerou tam a zpět, mohu říci, že jsem si žádné změny barvy nevšiml. vody.
Po zjištění pozitivního testu se objeví okno se zprávou, že čerstvě těhotná žena nyní jí za dva.
(pro přehlednost přikládám screenshot z vysílání, Bella Goth v titulní roli)

SIM karta obdrží moodlet, který vás upozorní nejen na těhotenství, ale také na to, v jakém trimestru se právě nacházíte (první, druhý nebo třetí) a kolik hodin zbývá do dalšího trimestru. Zdálo se mi, že v prvním měsíci (tedy v prvním trimestru) je Simovo zaoblené bříško trochu patrné, ale zatím s ním není žádná interakce, kromě možnosti, že těhotná žena sama „oznámí hlavní zprávy“ členům domácnosti a dalším dotčeným osobám.

Ve druhém trimestru je břicho již velmi patrné, je možné nastávající matce „Nabídněte, aby se dotkla břicha“ a lidem kolem vás „Požádejte, abyste se dotkli břicha“.

Zajímavé:  Jak získat bonusy Sims 4.


Pokud náhle neopatrný manžel (nebo někdo jiný z okolí) zapomněl, kolik času zbývá do porodu, je zde možnost se zeptat, jak daleko je těhotná žena.

Ve druhém trimestru se u Simky nejprve projevila toxikóza (negativní náladovka s dudlíkem). Jednoho rána doslova vstala špatnou nohou a pak se jí půl dne udělalo špatně.

Při vzpomínce na předchozí díly mohu říci, že míra poklesu potřeb se nezvyšuje okamžitě, ale zvyšuje se s postupem těhotenství. Nejrychleji se „zčervenat“ je touha jít na záchod, následuje spánek a hlad. Nebylo to tak, že by Simka třeba půl dne kreslila, aniž by byla rozptylována, její potřeby opadly a ocitla se v kritickém, ne-li téměř smrtelném stavu, zároveň usnula, měla hlad a chtěla jít na záchod. . Ne, všechno se odehrávalo měkčeji, ale zároveň realističtější: potřeby se postupně, ale znatelně snižovaly, dávaly o sobě vědět, zažívala nepříjemnosti, ale nikdy se neocitla ve velmi špatném stavu.

Ve třetím trimestru má Simka velké, velké břicho, mění se chůze, často stojí v pozici „břicho vpřed“, dlaněmi si drží spodní záda a celým svým vzhledem ukazuje, jak má záda unavená z tak velkého zatížení.


Kromě toho se mění nálada: pokud existovalo přesné odpočítávání od trimestru do trimestru, pak nevíme, kdy dojde k porodu.

Zajímalo mě, kdy a jak porodí sama, a tak jsem ji schválně, blíže k očekávané hodině X (24 hodin od nástupu 3. trimestru), odvedl do určité vzdálenosti od domu a donutil ji komunikovat s její soused. A skutečně, v 8 ráno, s kopejkami, SIM karta dostala Moodylet „Je čas!“ a přidala k nelibosti +40 bodů. Po kliknutí na SIM kartu se objeví možnost „Porodit v nemocnici“ nebo jednoduše „Porodit“, ale pro domácí porod musí být v domě kolébka.

Zajímavé:  Jak převrátit věci v Sims 4.

Pořád jsem schválně nic nedělal a ona si se sousedkou povídala asi hodinu, načež se zjevně začala cítit nepříjemně. Zároveň neměla žádné činy ani touhy jako „urychleně běžet domů a porodit“. No, ne a ne, čekáme dál.


Zřejmě vyděšená sousedka velmi rychle rozhovor odmlčela a utekla. Sama Simka se vrátila na stránky, chystal jsem se vzpamatovat, myslel jsem, že bude rodit (už jsem do domu nainstaloval kolébku, protože jsem se rozhodl neposmívat se té experimentální), ale co ji přivedlo domů, nejvíce pravděpodobně touha jít na záchod a spát. Dobře, stále jsem ignoroval její porod, poslal jsem ji do koupelny a pak jsem usnul na posteli.
Někde v 11 hodin (tedy 3 hodiny po začátku „kontrakce“) prudce vstala a šla do kolébky. Po nadechnutí a zasténání porodila holčičku (a malé množství konfet)).
Mimochodem, jméno randomizer je aktivní i při výběru jména pro novorozence.


Všimla jsem si, že se dítě nenarodilo v plenkách, ale v tričku a kraťasech. Bohužel neexistují žádné snímky obrazovky, protože moje dítě je závadné a podařilo se mi pořídit pouze snímek interakce s kolébkou a skvělého slona na samotné kolébce.


Po porodu matka dostane moodlet „Nový pohovka dítě!» (Zajímalo by mě, jestli se překladatelé touto frází neurazili? Pokud tomu rozumím, přeložili slovo „novorozenec“ příliš doslovně)

A v čisté čtyřce bez chyb moje dítě vypadá takto (připravte se):

Jak zjistit gestační věk v Sims 4?

Těhotenství v The Sims 4 trvá 72 hodin a je rozděleno do 3 trimestrů, s každým z nich nastávající mamince roste bříško. A roste. A roste. V The Sims 4 dochází ke změnám v celé postavě Simíka. Spolu s bříškem roste i velikost prsou od druhého trimestru, chůze se mění, je nemotornější a trochu kolébavá.

Zajímavé:  Jak spustit Sims 4 prostřednictvím složky.

Těhotná Sim v The Sims 4
Nálady v prvních dvou trimestrech trvají 24 hodin. Trvání třetího trimestru moodletu, tedy konečné fáze těhotenství, je simulátoru skryto záhadnými otazníky, ale ve skutečnosti tato fáze, stejně jako ty předchozí, trvá přesně 24 hodin. Od třetího trimestru je možné čerpat mateřskou dovolenou z práce. Je to příležitost, nikoli povinnost – pokud si přejete, těhotná Sim v této části hry může klidně pokračovat v práci. A pokud dojde k porodu v pracovní době, zaměstnavatel vašeho svěřence okamžitě a opatrně pošle domů. Otec dítěte také dostává dny volna na péči o dítě.

Potřeba jídla, spánku a hlavně přirozené potřeby u těhotných žen rychleji klesá a je třeba je mnohem pečlivěji sledovat. Kromě toho může Simochka trpět nevolností a nepohodlí z bolesti zad a toxikózy, doprovázené odpovídající náladou.

Nevolnost během těhotenství pro postavu v The Sims 4
Těhotné ženy mají zvláštní možnosti komunikace. Mohou pozvat ostatní, aby se dotýkali jejich břicha. A pokud je ovládán jiný Simík, může požádat nastávající matku o svolení.

Můžete se dotknout břicha své těhotné Simky
Simíci s rysem Child Hater nereagují na své budoucí potomky jen negativně. Když pozvete nenávistného dítěte, aby se dotkl břicha nastávající matky, připravte se na to, že v reakci nejen odmítne, ale také svou matku rozruší tím, že na ni bude křičet.

Baby hater se odmítá dotýkat svého bříška
Také, když těhotenství vstoupí do druhého trimestru, můžete se zeptat těhotné ženy, jak daleko je. S radostí vám něco odpoví v Sim a s úsměvem se dotkne svého břicha. Tato interakce je ze záložky „přátelské“. Zajímavé je, že na podobnou akci „špinavých triků“ s úsměvem reaguje i těhotná Simoka.

Zajímavé:  Které oddělení The Sims 4 prodává vitríny.

Těhotenství je pro Simíky s rysem Baby Hater těžká zkušenost. Těhotenské náladovky pro Simíka, který nenávidí miminko, nedávají nastávající mamince radost, ale stres. Budete se muset pokusit ji v tomto pro ni těžkém období rozveselit.

Pro Simíky ve zvláštní pozici se mnohé interakce stanou nedostupnými. Jako boj a woohooing v raketě. Pro jejich vlastní bezpečnost. Přitom takových zakázaných akcí je mnohem méně než v The Sims 3. Více o akcích, které nejsou dostupné pro těhotné ženy, si můžete přečíst v tématu speciálního experimentu na našem fóru.

Během čekání na dítě se vaše SIM karta stane nezranitelnou. Bony může mávat kosou tak hrozivě, jak chce. Nastávající maminka se smrti nebojí. Věk navíc pro těhotné ženy není problém. Počítadlo věku pro těhotné Sims v The Sims 4 se zastaví během celého těhotenství.

Zpočátku hra nepočítala s možností ovlivnit pohlaví nenarozeného dítěte, ale tato možnost přišla s šestnáctým oficiálním patchem (1.6.69.1020 PC / 1.6.69.1220 Mac). Aby měl Sim dívku, měl by jíst jahody a poslouchat pop music. Chcete-li porodit chlapce, musíte dodržovat mrkvovou dietu a potěšit své uši alternativou.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»