Jak

Jak zvýšit úroveň vaření v The Sims 4

Cheat na kuchařské dovednosti Sims 4 (všechny úrovně a maximální využití dovedností)

V základní hře Sims 4 je kuchařská dovednost je jednou z nejužitečnějších dovedností a často se bude přirozeně rychle zvyšovat, když si váš simík připravuje jídlo pro sebe. Na základě vašeho vyprávění však možná budete chtít ošidit úroveň vaření vašeho simíka. V tomto příspěvku vysvětlím, jak to můžete udělat.

Všimněte si, že můžete podvádět úroveň, aby byla vyšší nebo nižší, než je aktuálně, výběrem konkrétní úrovně, kterou chcete, aby váš simík měl.

Krok 1 – Povolte cheaty

Začněte tím, že se cheat bar zobrazí v levém horním rohu obrazovky stisknutím:

  • Command+Shift+C na PC.
  • CTRL+Shift+C na Macu.
  • Všechny čtyři spouštěče na konzoli.

Vepište «testování cheatů na” a stisknutím klávesy Enter povolte používání cheatů.

Krok 2 – Cheat na kuchařské dovednosti

Vstup stats.set_skill_level major_homestylecooking X do cheat baru a stiskněte enter. Nahraďte X úrovní dovednosti, kterou chcete, aby váš simík získal.

Cheat bar nerozlišuje velká a malá písmena, takže nezáleží na tom, jestli v cheatu použijete nějaká velká písmena nebo ne. Bude to fungovat tak či tak. Níže jsem napsal cheat pro každou úroveň, takže můžete pouze zkopírovat a vložit cheat kód, který chcete použít!

Zajímavé:  Jak získat třešeň pomocí kódu v The Sims 4.
Úroveň kuchařských dovedností Kódy
Level 1 stats.set_skill_level major_homestylecooking 1
Level 2 stats.set_skill_level major_homestylecooking 2
Level 3 stats.set_skill_level major_homestylecooking 3
Level 4 stats.set_skill_level major_homestylecooking 4
Level 5 stats.set_skill_level major_homestylecooking 5
Level 6 stats.set_skill_level major_homestylecooking 6
Level 7 stats.set_skill_level major_homestylecooking 7
Level 8 stats.set_skill_level major_homestylecooking 8
Level 9 stats.set_skill_level major_homestylecooking 9
Level 10 stats.set_skill_level major_homestylecooking 10

Cheat na kuchařské dovednosti pro všechny úrovně

Dovednost vaření je v cheatu označována jako „domácí vaření“, protože ve hře existují dva další typy vaření, dovednost gurmánského vaření (základní hra – klikněte sem pro cheat gurmánského vaření) a dovednost pečení (Get To Work rozšiřující balíček).

Cheat To Max The Cooking Skill

Ve hře Sims 10 je 4 možných úrovní kuchařské dovednosti. Proto můžete kuchařskou dovednost maximalizovat zadáním cheatu pro úroveň 10!

Závěrečné poznámky

Doufám, že tento cheat průvodce byl pro vás užitečný. Klikněte zde se dozvíte více o cheatech v The Sims 4!

Doufám, že máte krásný den vařit!

The Sims 4: Jak vylepšit své kuchařské dovednosti

Vaření je cenná dovednost v The Sims 4. Zde se můžete naučit, jak tuto dovednost zvýšit, stejně jako dovednost Gourmet Cooking.

The Sims 4: Jak vyrovnat kuchařské dovednosti

Vaření je klasickou dovedností franšízy The Sims a The Sims 4 není výjimkou. Vaši Simíci se mohou naučit vařit úžasná jídla nebo selhat a zapálit dům v závislosti na jejich osobní úrovni kuchařských dovedností. S vyššími kulinářskými dovednostmi se Simíci mohou ponořit i do světa gurmánů.

V této příručce se podíváme na to, jak můžete vylepšit své kuchařské dovednosti. Stejně jako u jiných dovedností to můžete udělat vařením, ale máme pro vás několik tipů navíc, protože možnost Cvičit vaření není pro vaše Simíky dostupná.

Jak se naučit kulinářské dovednosti

The Sims 4: Jak vyrovnat kuchařské dovednosti

Když bude váš Simík poprvé vařit, získá dovednost vaření. To lze provést tak, že půjdete do lednice a vyberete jídlo k vaření. Je důležité si uvědomit, že to neplatí pro instantní jídla; To jsou jen svačiny.

Zajímavé:  Jak se zbavit batolat nočních můr v The Sims 4.

Doporučujeme připravit studenou mísu (například salát), aby nedošlo k požáru.

Vařit se můžete naučit i čtením prvního dílu kuchařek. Takové knihy jsou celkem tři a každá vám o vaření řekne něco víc. Je to skvělý způsob, jak zlepšit úroveň vaření, pokud nechcete utrácet peníze, ale je to trochu nudnější než jít do kuchyně a vařit jídlo.

Jak zlepšit své kulinářské dovednosti

The Sims 4: Jak vyrovnat kuchařské dovednosti

Chcete-li pokračovat ve zvyšování úrovně svých kuchařských dovedností, musíte ve vaření pokračovat. Jak již bylo zmíněno dříve, není zde žádná příležitost cvičit, takže budete muset vybrat pokrmy k vaření.

Pokud jste kulinář, můžete cvičit vaření v práci, i když to může snížit vaši produktivitu v práci.

Jednoduchá jídla, která můžete připravovat každý den, jsou skvělým způsobem, jak zlepšit úroveň svých dovedností. Zkuste například nechat svého Simíka každé ráno připravit palačinky k snídani! To ukojí jeho hlad a také mu dá nějaké zkušenosti.

Doporučujeme držet se jednotlivých jídel a zároveň zvýšit své kulinářské dovednosti. I když možnost uvařit velké jídlo pro více porcí zní lákavě, znamená to, že celkově uvaříte méně. To není ideální, pokud chcete rychle zlepšit své kuchařské dovednosti.

Vaření s dietními omezeními

The Sims 4: Jak vyrovnat kuchařské dovednosti

Jídla lze třídit podle druhu i podle dietních omezení. Pokud je váš Sim například vegetarián, můžete seřadit jídelní lístek tak, aby zobrazoval pouze vegetariánské možnosti.

Je zcela možné vylepšit své kuchařské dovednosti běžným způsobem, pokud se vyhnete přísadám, jako jsou mléčné výrobky nebo maso.

Charakteristika jednoduchého obytného pozemku

The Sims 4: Jak vyrovnat kuchařské dovednosti

Vlastnost jednoduchého obytného pozemku vytváří nový problém, pokud máte přístavbu pro chalupaření. Pokud je tato funkce aktivní, nebudete moci nakupovat přísady z vaší chladničky; vše, co uvaříte, budete muset zakoupit v obchodě s potravinami nebo si je vypěstovat/nacházet sami.

Zajímavé:  Jak vést elektřinu v The Sims 4.

To může být trochu nepohodlné. Je těžké se s tím vypořádat, zvláště pokud se chcete co nejrychleji dostat na vyšší úroveň. Naštěstí vám toho mohou pomoci pokrmy jako BLT nebo zahradní salát, protože ingredience nejsou příliš složité.

Obecně doporučujeme pěstovat základní plodiny, pečovat o hospodářská zvířata a čas od času zajít nakoupit do potravin. Tato funkce může vaši hru učinit mnohem realističtější; v reálném životě nemůžeme jen tak utratit nějaké peníze, abychom okamžitě shromáždili všechny potřebné ingredience.

Odměny za vylepšení vašich kulinářských dovedností

The Sims 4: Jak vyrovnat kuchařské dovednosti

Celkově existuje celá řada receptů, z nichž některé jsou k dispozici pouze v případě, že váš simulátor vaření má určitou náladu, například koketní nebo hravou.

Vzhledem k široké nabídce produktů je zde nebudeme všechny vypisovat. Až vylepšíte své kuchařské dovednosti, nezapomeňte pracovat s lednicí a vyberte možnost vaření nového jídla. Zobrazí se všechny možnosti, včetně všech nedávno naučených receptů.

Obecně platí, že zlepšení vašich kuchařských dovedností povede k lepší kvalitě pokrmů. Navíc s vyššími dovednostmi bude méně pravděpodobné, že způsobíte požár při vaření.

Níže se můžete podívat na některé schopnosti, které můžete získat vylepšením svých kuchařských dovedností.

Gurmánské kuchařské dovednosti

The Sims 4: Jak vyrovnat kuchařské dovednosti

Na úrovni kulinářského mistrovství 5 automaticky získáte schopnost vařit gurmánská jídla. Toto je samostatná dovednost, která začíná na první úrovni. Navíc je tu nová sada receptů, které můžete udělat, počínaje jídly, jako je zeleninová tempura, salát Caprese a česnekové nudle.

Vyrovnání vašich gurmánských kulinářských dovedností má také své výhody, na které se můžete podívat níže.

O co Master Chef usiluje?

The Sims 4: Jak vyrovnat kuchařské dovednosti

Aspirace Master Chef se zaměřuje na přípravu jídel s konečným cílem stát se „Mistrem kulinářského umění“.

Zajímavé:  Jak přidat Simíky do The Sims 4.

Váš Sim bude za dokončení tohoto úkolu odměněn perkem Fresh Chef. To vašemu malému kuchaři umožní připravit pokrmy té nejvyšší kvality. Vařené jídlo se navíc nikdy nezkazí. To je skvělé, pokud rádi vaříte hodně jídla a skladujete je v lednici.

Níže se můžete podívat na každý milník spojený s aspirací Master Chef.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»