Jak

Jak změnit výšku základů v The Sims 4

Pokud však chcete do Sims 4 přidat nadaci, musíte postupovat podle těchto kroků. Nejprve přejděte do režimu stavby domu a poté vyberte možnost „zvednout do výšky“. Poté můžete přidat základ ve tvaru stolu, který bude umístěn pod vaším pokojem. V tomto případě si můžete vybrat jakýkoli materiál pro základ a také změnit jeho výšku. Je důležité si pamatovat, že některé pozemky v The Sims 4 mají omezení výšky základů, takže buďte opatrní při výběru místa pro stavbu. Celkově je přidání základu do The Sims 4 poměrně jednoduchý proces a nezabere mnoho času.

Přejděte do sekce, která vás zajímá, výběrem příslušného odkazu:

Proč nemohu nainstalovat základ v Sims 4?

Jak odemknout předměty v konstrukčním režimu Sims 4

Kde je základ v Sims 4

Kam instalovat budovy v Sims 4

Kde stáhnout zápletky Sims 4

Užitečné tipy pro The Sims 4

Podělte se o svůj nápad!

Když v The Sims 4 postavíte místnost, automaticky se umístí na pozemek bez základů. Pokud to chcete změnit, nemusíte při stavbě místností upravovat základy. Mohou však nastat situace, kdy jsou objekty skryté v katalozích režimu stavby a nákupu. Tyto objekty vás mohou zajímat, protože mohou být dokončeny ve hře. Chcete-li tyto objekty odemknout, zadejte do konzoly kódu kód „bb.showhiddenobjects“ a všechny objekty budou dostupné k použití.

Pokud chcete do hry načíst pozemek nebo místnost, musíte v sekci «Galerie» vybrat kategorii «Pozemky» nebo «Místnosti». Dále vyberte oblast nebo místnost, kterou chcete přidat do hry, a klikněte na ni. Poté jej přidáte do svého pozemku kliknutím na „Umístit místnost/lot“ v pravém dolním rohu.

Zajímavé:  Jak omladit kočku v The Sims 4.

Je důležité si uvědomit, že při stavbě místnosti v Sims 4 je umístěna na hodně bez základů. Pokud to chcete změnit, můžete při stavbě místností upravit základy. Otevřete konzolu kódů, zadejte „bb.moveobjects on“ a budete moci volně pohybovat a stavět objekty na webu.

Pamatujte však, že při stavbě místnosti to může vést k problémům s umístěním objektů, protože vzdálenost a velikost objektů lze změnit. Chcete-li se těmto problémům vyhnout, použijte vhodná nastavení, zvažte velikost pozemku a před stavbou místností nejprve postavte základy.

Konečně, v The Sims 4 můžete stavět pokoje na hodně bez základů. Pokud to však chcete změnit, upravte při stavbě místností základy. Kódy konzole vám pomohou odemknout skryté objekty. Oblasti a místnosti načtené do hry mohou do vaší hry přidávat nové funkce a vylepšení.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»