Jak

Jak získat cukrovou lebku ve hře Sims 4

Sugar Skulls je sezónní kolekce, která byla dočasně k dispozici během výzvy Day of the Dead, která se konala v říjnu 2016.

Chcete-li zahájit výzvu, musíte zavolat koordinátorce výzvy Jasmine Holliday a získat od ní zobrazení lebky. Poté se někteří obyvatelé města převléknou do maškarních šatů a můžete je požádat o cukrovou lebku. Možná je budete muset lépe poznat, než budou souhlasit se sdílením.

Popis lebek obsahuje krátký příběh o zmizelé výpravě hledající v poušti tajemné monstrum. Lebky lze použít k zamýšlenému účelu, nechat je na náhrobcích zesnulých Simíků a lebka ani nezmizí ze zavazadla postavy.

Nasbíráním všech 9 lebek a jejich umístěním do vitríny získá postava desátou lebku (aby se objevila v rodinné sbírce, musí být „Dat do zavazadel“ z horní police). Na vitríně s kompletní kolekcí bude k dispozici také akce „Honor the Dead“.

Během této akce se postava převléká do karnevalového kostýmu a u nohou se jí začíná valit kouř. Simík také získá náladový letáček „Zúčastněte se Dne mrtvých!“. (štěstí + 1 na 8 hodin), během kterého má větší šanci přesvědčit Smrt, aby neodváděla žádného ze zesnulých členů domácnosti a dokonce se s ní spřátelila.

Bohužel tato výzva byla velmi závadná, postavy v kostýmech se neustále převlékaly do běžných šatů a pak úplně zmizely.

Prvky kolekce

číslo Ikona název Rarita
hodně
Stojíme.
(§)
popis Přidat.
1 Art Normální 10 Obyvatelé Oasis Springs začali hlásit pozorování záhadného tvora v poušti.
2 Howarde Normální 10 Bylo popsáno, že měl velikost kance, s kůží krysy a zády pokrytými jehlami od hlavy až po ocas.*
3 Grahame Normální 10 Počet stížností rostl. Nakonec se deset statečných dobrodruhů vydává do pouště hledat potížistu.
4 Jeffe Normální 10 V noci členy expedice pronásledovala úzkost a ošklivý pocit, že jsou sledováni.
5 Jou Normální 10 Osmou noc se probudili ze srdceryvných výkřiků, které slyšeli někde v dálce, a postrádali jednoho z členů týmu.
6 Žil Normální 10 Za svítání se výprava vydala hledat, ale dva členové týmu se rozhodli zůstat pozadu v naději, že se ztracená postava vrátí. Už je nikdy neviděli.
7 Kevine Normální 10 Zbývající výzkumníci ztratili naději, že najdou své zmizelé přátele, rozdělili se do dvou skupin a vydali se po stezkách, které se rozcházely v různých směrech.
8 Michal Normální 10 První část skupiny sjela do opuštěného dolu. Nikdy jim nebylo souzeno znovu vidět sluneční světlo.
9 Nadia Normální 10 Druhá část skupiny zamířila ke kaňonu. Někteří věří, že je tam prostě unesl proud, ale jsou i tací, kteří věří v jejich únos.
10 Slunečno Vzácné 100 Jediný přeživší člen výpravy se vrátil do města. Byla to ona, kdo zmizel první noc! Běda, po toulkách pouští se jí zatemnila mysl, neustále mumlala jen jedno slovo. Chupacabra!
Zajímavé:  Jak začít hrát The Sims 4.

* Popisy 2 a 3 lebek jsou ve hře pomíchané.

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

Cukrové lebky

Cukrové lebky — předměty ze sbírky „Sugar Skulls“ ve hře The Sims 4, které se dávají v rámci výzvy Den mrtvých, konané od 4. října do 4. listopadu. Do hry bylo přidáno celkem 10 střípků.

Metoda získávání lebek [ ]

Nejprve se musíte zeptat Jasmine Holiday na test. Dále si musíte promluvit s postavami oblečenými v oblečení z 39. aktualizace. Abyste konečně získali tyto lebky, musíte se s těmito postavami spřátelit a ony vám zase dají maličkost. Stojí však za zvážení, že nebudou chtít okamžitě dát vaší postavě lebku. Kdy vám předmět dá a za co je vybrán náhodně.

Chcete-li získat poslední lebku, budete muset umístit všech 9 „cukrů“ na speciální vitrínu, kterou vám dala Jasmine, a poté provést akci „Honor the Dead“. Po dokončení se na vitríně objeví poslední a poslední lebka. Kromě toho můžete lebky, které obdržíte, dát jiným postavám, aniž by došlo k poškození vaší sbírky.

Cukrové lebky si také můžete koupit v kiosku na trhu, který je součástí herní sady «Dobrodružství v džungli» Ale abyste si je mohli koupit, musíte dosáhnout maximální úrovně dovednosti Selvadoradské kultury a v kiosku se otevře tajná nabídka, kde si můžete koupit stejné lebky.

Zajímavé:  Jak spustit výzvu v The Sims 4.

Seznam lebek [ ]

Obyvatelé Oasis Springs začali hlásit pozorování záhadného tvora.

Stížnosti byly stále více a více a 10 statečných dobrodruhů se vydalo do pouště hledat stvoření.

Podle popisů měl tento tvor velikost kance, s krysí kůží a jehlami na zádech od hlavy k ocasu.

Členové expedice si stěžovali na noční neklid a pocit, že jsou sledováni.

Osmou noc se členové expedice probudili ze strašlivých výkřiků, které byly slyšet z dálky, a chyběl jim jeden z členů týmu.

Za úsvitu se dva členové týmu rozhodli zůstat pozadu v naději, že se ztracená postava vrátí. Už je nikdy neviděli.

Zbývající účastníci ztratili naději, že najdou přátele, rozdělili se na dvě skupiny a vydali se po různých cestách.

První část skupiny sestoupila do opuštěného dolu. Už neviděli žádné sluneční světlo.

Druhá skupina šla prozkoumat kaňon poblíž. Někteří říkají, že je prostě unesl vzdálený proud poblíž, jiní říkají, že byli uneseni.

Jediný přeživší člen se vrátil do města. To byl první chybějící člen výpravy. V poušti se její mysl zatemnila. Neustále mumlala jen jedno slovo. Chupacabra!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»