Chyby

Jak vyřešit chyby msss sims 4

Jak opravit Sims 4 Error Code 140:645fba83 228eaf9b?

Tento chybový kód v Sims 4 se objeví spolu se zprávou „Projekt hru se nepodařilo spustit, zkuste ji znovu spustit“, když se hráč pokusí načíst rodinu Simíků. To může být velmi frustrující, když víte, že hra při posledním spuštění fungovala dobře. Tato chyba souvisí s novými herními mody, které jste si možná nedávno stáhli. Herní mody poskytují extra flexibilitu ve hře prostřednictvím cheatových kódů, více vlastností nebo ovládání chování postav. Někdy však mohou být tyto mody rozbité, což může způsobit, že se hra nebude moci spustit.

Metoda 1: Odeberte poškozené soubory Mod

Objevily se zprávy o určitých modifikacích, které znemožňují spuštění hry jako Baby Shower Mod. Vzhledem k tomu, že některé mody nejsou aktualizovány spolu s novým vydáním opravy hry, jedinou možností je odstranit tento mod z úložiště.

 1. Přejděte na následující cestu:
Electronic Arts/The Sims 4/Mods

Metoda 2: Resetujte hru na tovární nastavení bez přeinstalace

Je možné, že poškozené soubory nemusí být ve složce Mods, ale místo toho mohl být poškozen nebo zmizel jeden ze základních souborů hry. V takovém případě musíme odstranit veškerý uložený obsah hry, aby byla spuštěna jako nová, a poté přesunout soubory obsahu zpět.

 1. Zkopírujte vaši složku Sims 4 do jiného adresáře na vašem pevném disku jako zálohu a přejmenujte ji na Sims4_Backup.
 2. Nyní spusťte hru a zjistěte, zda běží dobře, aniž by se objevily nějaké chyby. Pokud ano, začněte přesouvat soubory ze zálohy, kterou jsme vytvořili dříve, do složky hry.
 3. Můžete přesunout následující soubory:
  • . Počáteční
  • Složka zásobníku
  • Snímky obrazovky/videa/vlastní hudba
  • Zbytek vašich uložených herních souborů (Nechte slot_00000001.uložit což je soubor automatického ukládání a není vyžadován, můžete nebo nemusíte mít v záložní složce)
  • Vlastní obsah, jako je oblečení, vlasy, kůže, make-up atd.
  • Mody (jeden po druhém, ujistěte se, že všechny stále fungují)
 4. Zbytek souborů není třeba přesouvat zpět, protože se skládají hlavně ze souborů mezipaměti nebo souborů protokolu, které nejsou potřeba pro spuštění hry.
Zajímavé:  The Sims 4 dostane při spuštění chybu –

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»