Chyby

Jak opravit chybu v Sims 4, že se dům nenačte

Co dělat, když rodina nezačne v The Sims 4. Jak vyřešit problém se založením rodiny v The Sims 4

Pokud máte problém se založením rodiny ve hře Sims 4, ne zoufalství! Je tu pár krokyto může zavéstpokusit se tento problém vyřešit.

Chcete-li zobrazit sekci, která vás zajímá, klikněte na odkaz:

Užitečné tipy

Závěry

Pokud problém přetrvává, zkuste zakázat všechny mody a vlastní obsah a znovu spustit hru. Pokud se rodina stále nespustí, zkuste aktualizovat hru na nejnovější verzi. Zkontrolujte také, zda máte na pevném disku dostatek místa a ujistěte se, že systémové požadavky hry odpovídají specifikacím vašeho počítače. Pokud po všech těchto krocích problém přetrvává, zkuste požádat o pomoc na oficiálním herním fóru nebo na technické podpoře. Nezapomínejte pravidelně zálohovat své sejvy, abyste v případě problémů mohli hru obnovit bez ztráty postupu.

Zkontrolujte čistou hru

Přejmenujte složku The Sims 4, která se nachází na C:Usersuser_nameDocumentsElectronic Arts (na Macu: Finder > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4). Například přejmenujte složku The Sims 4_old. Poté spusťte hru a vytvoří se nová složka The Sims 4 Zkontrolujte, zda se při zakládání vaší rodiny nevyskytla chyba.

Zajímavé:  Jak opravit chybu v Sims 4.

Přihlaste se ke své rodině

Pokud potřebujete jít do své rodiny v Sims 4, klikněte na tlačítko «Galerie» v pravém horním rohu obrazovky a poté vyberte záložku «Rodiny» v sekci KATEGORIE.

Restart rodiny

Chcete-li resetovat svou rodinu v Sims 4, zadejte příkaz „resetSim First Name Last Name“ a stiskněte klávesu „Enter“. Ujistěte se, že jste zadali jméno přesné postavy, kterou chcete restartovat.

Řešení problému „The Sims 4 nereaguje“

Pokud The Sims 4 přestane reagovat, zkuste následující: 1. Obnovení hry (klikněte pravým tlačítkem na destičku hry – Obnovit). 2. Vypněte původní obrazovku ve hře. 3. Vygenerování nové složky The Sims 4 v Dokumentech.

Hra pro hotovou rodinu

Pokud chcete hrát jako předem vytvořený save rodina, jen vstupte do města, kde je tato rodinaa vyberte „přehrát“.

pamatovatjaké problémy se spuštěním nebo správa rodiny ve hře Sims 4 plechovka vznikají různými způsoby důvodů, včetně chyb uložených data nebo softwarových konfliktů. Pokud jste postupovali podle výše uvedeného kroky a problém nezmizelo, požádejte o pomoc skupinu podpory игры nebo vývojáři.

Nezapomínejte také pravidelně šetřit hraaby nedošlo ke ztrátě pokrok nebo data. Hodně štěstí ve virtuálu život!

Jak opravit chybu Sims 4 při načítání domácnosti

opravit sims 4 domácnost se nenačítá

Vše jde hladce, právě jste spustili Sims 4 a chystáte se naložit do své oblíbené domácnosti. Ale pro tuto domácnost je nekonečná obrazovka načítání nebo vám hra zobrazuje chybovou zprávu.

Možná nemůžete načíst jednu konkrétní domácnost, ale všechny ostatní domácnosti nabíjí naprosto v pořádku.

Bez ohledu na způsob, jakým se tento problém projevuje, můžete k vyřešení problému použít řešení uvedená v tomto průvodci odstraňováním problémů.

Ve většině případů je tento problém způsoben poškozeným uložením hry.

Zajímavé:  Jak opravit chybu původu v Sims 4.

Jak opravit chyby při načítání v domácnosti v The Sims 4

Oprava 1 – Odstraňte poškozené uložení hry

 1. Zavřít Sims 4
 2. Přesuňte složku Saves na plochu — složka se obvykle nachází pod DocumentsElectronicArtsTheSims4Saves
 3. Spusťte novou hru
 4. Pokud to funguje, ukončete hru
 5. Najděte hru s názvem slot00000002.save umístěnou ve složce, kterou jste přesunuli na plochu, a vezměte ji zpět do nové složky Saves
 6. Spusťte hru a pokud se načte, opakujte předchozí krok pro všechny soubory pro uložení hry (kromě slot00000001.save), abyste identifikovali poškozený
 7. Jakmile identifikujete viníka, rozhodněte se, zda si jej ponecháte, nebo smažete
 8. Zkontrolujte, zda existují nějaké soubory s názvem slot0000000X.save.ver0 – slot0000000X.save.ver0 (kde X je číslo vašeho problematického uložení)
 9. Přesuňte soubor slot0000000X.sav zpět do složky na ploše
 10. Přesuňte soubor ver0 do aktivní složky
 11. Změňte název slotu0000000X.save.ver0 na slot0000000X.save

Pokud to nefunguje, můžete použít jednu ze záloh. Poté, co jste identifikovali funkční uloženou hru, uložte ji pod novým názvem a znovu spusťte Sims 4, abyste zkontrolovali, zda se problematická domácnost nyní načítá.

Oprava 2 – Zakázat vlastní obsah/mody

Když vyjde nová aktualizace Sims 4, mnoho vašich modů nebo souborů vlastního obsahu může být zastaralých. Pokud je jejich tvůrci neaktualizují, nejlepším způsobem je odstranit všechny své mody tak, že přesunete složku na plochu a otestujete, zda se domácnost načítá.

Oprava 3 – Aktualizujte Sims 4

Vaše domácnost se nemusí načíst, pokud používáte zastaralé verze her. Zkuste aktualizovat The Sims 4 na nejnovější verzi a poté otestujte své domácnosti.

Když už jsme u aktualizací, je dobré aktualizovat také operační systém a ovladače grafiky.

Oprava 4 – Smažte adresář The Sims 4

Vyjměte zásobník, ukládání a úpravy a přesuňte je všechny na plochu. Dalším krokem je smazání adresáře Sims 4 a resetování hry.

Zajímavé:  Jak najít příčinu chyby v The Sims 4.

Nyní vytvořte dočasnou domácnost, uložte ji a zavřete. Nahraďte tři složky (zásobník, ukládání a mody) a znovu načtěte hru.

Oprava 5 – Rozdělte domácnost

Pokud je tento problém s načítáním domácnosti způsoben zkorumpovaným Simíkem, zkuste domácnost rozdělit na domácnosti s jedním Simíkem. Poté je hrajte jeden po druhém, abyste zjistili, který Simík je zdrojem problému.

Smažte poškozeného Simíka a vše by mělo fungovat dobře.

Oprava 6 – Zbourat dům

Vystěhujte všechny Simíky. Pokud nemůžete vstoupit do režimu Build, když je dům prázdný, znamená to, že pozemek i dům jsou poškozeny. V tomto případě se nemůžete dostat k domu, abyste jej zbourali.

Pokud nahrazení domu přímo ze sousedství výběrem domu z knihovny nefunguje, vytvořte Simíka, kterého přesunete na poškozený pozemek.

Když načtete hru a umístíte nového Simíka do prázdného domu, vyberte možnost buldozeru, abyste dům zbourali. Zbourejte poškozený dům, abyste mohli obnovit pozemek.

Použijte jeden z domů z vaší knihovny, abyste nahradili ten, který jste právě zbourali. Nebo si postavte nový dům, pokud ten starý nemáte uložený v knihovně.

Když už mluvíme o domácích problémech, hra může někdy vytvořit prázdné domácnosti po rozdělení domácností a zbourání domu vašeho Simíka.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»