Jak

Jak zasít semena v The Sims 4

Filmové novinky

Vědět, jak zasadit semena v The Sims 4, je nezbytné pro hráče, kteří chtějí založit skleník, zahradu nebo farmu na pozemku svého Simíka.

Sázení semínek a zahradničení jsou pro Simíky skvělou zábavou Sims xnumx užívat si relaxačního koníčka, ale může to být prostředek sklizně a produkce pro činnosti, jako je vytváření zisku. Vytvoření zahrady však může být pro nováčky ve franšíze trochu zastrašující, protože hráči musí projít několika kroky, aby si svou zahradu připravili. Jak však hráči opakují postup sázení semen nebo farmaření Sims xnumx , akce se nakonec stanou druhou přirozeností.

Chcete-li začít sázet semínka Sims xnumx, hráči musí nejprve umístit zahradní květináč nebo květináč, do kterého zasadí plodinu nebo květinu. Přípustná je i příležitostná skvrna v půdě. Mějte na paměti, že květináče ve stylu farmy nemohou být umístěny uvnitř domu, ale zahradní květináče mohou být umístěny uvnitř. Hráči si pak budou muset koupit semena, která chtějí zasadit. Tuto akci lze provést přímou interakcí s nádobou secího stroje nebo pomocí telefonu či počítače k ​​nákupu semen online. Po zakoupení budou balíčky se semeny umístěny do inventáře vybraného Simíka.

Jakmile budou semena v inventáři vašeho Simíka Sims xnumx, hráči si musí vybrat pozemek nebo květináč, kde chtějí zasadit. Pro uživatele PC to lze provést přetažením semínek na určené místo. YouTuber RachybopGaming však říká, že konzoloví hráči ano Sims xnumx musí umístit kurzor nad oblast, kde chtějí zasadit semena, a vybrat akci „Zasadit“. Metodu drag and drop lze také provést, ale počáteční hodnotu je nutné vybrat ručně pomocí příslušných ovládacích prvků.

Zajímavé:  Jak jít na vysokou školu v The Sims 4.

Péče o zasazená semena v The Sims 4

Zasazení semínek je jen prvním krokem v zahradnictví. Sims xnumx, protože hráči budou také muset své rostliny zalévat a plevelit, aby zajistili, že vyrostou do požadovaných květin nebo plodin. Tato akce by měla být prováděna denně, aby rostlina nezemřela. Hráči mohou také seznámit své Simíky s péčí o rostliny tím, že rozšíří své zahradnické dovednosti.

Hlavním způsobem, jak zvýšit zahradnické dovednosti vašeho Simíka, je Sims xnumxje používat je jako jediná osoba, která sází semena a stará se o rostliny. Hráči však dále rozšiřují zahradnické dovednosti své postavy nákupem zahradnických knih, které si Simíci mohou přečíst, nebo tím, že je nechávají zkoumat rostliny online prostřednictvím počítače. Nakonec bude tento oddíl schopen zalévat, plevel a pečovat o rostliny samotné, což hráčům umožní dělat jiné věci.

Franšíza: Simíci Platforma: Xbox One, PlayStation 4, PC Vydáno: 2014-09-02 Výrobce: Maxis Vydavatel: elektronické umění Žánr: Modelování ESRB: Т

 • Otevřený hrob
 • Peklo ohnuté
 • dračí čepel
 • Theodore rex
 • Elfský bowling
 • Zlatá léta
 • Kriminální spravedlnost
 • Vítejte mezi lidmi
 • Florencie z Arábie
 • Podvod
 • Ghostbusters International
 • Smrt v ráji

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»