Jak

Jak zapnout světla v The Sims 4

Grilování venku v Simově výzvě. Foto: The Sims 4

Mise „Život bez pohodlí“ poskytuje hrdinovi příležitost trávit více času venku a používat k vaření ohně, grily a podobné předměty místo tradičních kamen.

The Sims 4 — simulátor skutečného života. Hráč bude muset ovládat herní postavu – Simíka. Na hráče čeká spousta zábavy a výzev. «Off The Grid» je pro hráče jednou z nejzábavnějších a zároveň nejvděčnějších výzev. Autonomie bude pro Simíky tak trochu křivkou učení. Postavy porostou s Off The Grid. Výzva životního stylu mimo síť je jednou z nejnáročnějších.

Co je to výzva „Život bez pohodlí“?

Výzva hráče klade přísná omezení na používání instalatérství a elektřiny. To znamená, že během stavebního režimu nebudete moci uspořádat svůj útulný prostor obvyklým způsobem. Televize nebude fungovat bez elektřiny, běžná instalace nebude fungovat. Simíci se potřebují bavit, vařit jídlo a prát se jako předtím. Základní potřeby postavy nezmizí. Hráči musí najít alternativní způsoby, jak se uspokojit.

Simíci nebudou úplně odříznuti od svého běžného života. Luxus se už neočekává, ale tvrdá realita se stane známým prostředím.

Jak zapnout volání Život bez vymožeností

Foto: The Sims 4

Foto: The Sims 4

Hráč může přejít do stavebního režimu a koupit si obytný pozemek. V této oblasti musíte najít sekci charakteristik. V levém horním rohu obrazovky bude testovací menu — to je symbol domu. Dále klikněte na otázku vpravo. Poté byste měli vybrat ikonu trofeje. Budete mít přístup ke všem testům pro konkrétní místo. Mezi ostatními vlastnostmi webu musíte najít úkol „Život bez pohodlí“.

Zajímavé:  Jak vrátit uložení do Sims 4.

Hráč je předem upozorněn na to, co se bude dít na jeho území. V místě není napojení na inženýrské sítě. To znamená, že většina objektů, které k použití vyžadují vodu nebo elektřinu, nebude fungovat správně. Chcete-li aktivovat test, stačí jej přidat na web.

Jak vybudovat život „Život bez pohodlí“

Hráč již nebude mít přístup k běžné elektronice nebo instalatérství. Zůstává však široká škála předmětů, které postavám umožní udržovat funkční domov.

V oblasti „Offline“ nebude internet. Ani ze smartphonu Simíka si nebudete moci objednat žádné služby, které vyžadují připojení k internetu. Postava se však z této situace stále může „vymotat“. Musíte si koupit zdroj energie. Ale elektrický generátor běží na palivo. Lze to provést pomocí recyklátoru nebo hledáním recyklovatelných materiálů v odpadcích.

Elektrický generátor. Foto: The Sims 4

Elektrický generátor. Foto: The Sims 4

Svůj domov si můžete zařídit různými způsoby. Například praní prádla bude muset být organizováno venku. Tam si můžete nainstalovat levné koryto za 100 Simoleonů (herní měna) a prádelní šňůru za 200 Simoleonů. Simíci budou moci prát a sušit oblečení venku bez použití elektřiny.

Mytí v přírodě. Foto: The Sims 4

Mytí v přírodě. Foto: The Sims 4

Některá elektronika a domácí spotřebiče budou fungovat na místě bez vybavení. To je ihned uvedeno v popisu produktu. Například lednička „Eternal Cold“ od firmy „Effective Freezing“ na 500 simoleonů a sporák „Lick Your Fingers“ na 400 simoleonů. Kvalita potravin bude nízká ve srovnání s domácími spotřebiči, které vyžadují elektřinu. Chcete-li vychladnout, musíte do chladničky přidat led. To lze provést kliknutím na položku.

Vařit můžete venku na grilech, kterých je v katalogu celá řada.

Vaření v přírodě. Foto: The Sims 4

Vaření v přírodě. Foto: The Sims 4

Aby si postava měla čím umýt ruce, v čem se koupat a čím splachovat záchod, určitě si občas naberte vodu. To lze provést z oceánu i pomocí instalace. Sběrače rosy vám pomohou sbírat životodárnou vlhkost bez účasti Simíka. Mohou být umístěny na místě a zapomenout na problém s nedostatkem vody. Pokud nenainstalujete vodovodní baterie, budete muset často šetřit vodou a raději se sprchovat než koupat. Váš Simík bude neustále čerpat tekutiny z oceánu, aby splnil své hygienické potřeby.

Zajímavé:  Jak projít výzvou Day of the Dead v The Sims 4.

Nákup sběrače tekutin v The Sims 4. Foto: The Sims 4

Nákup sběrače tekutin v The Sims 4. Foto: The Sims 4

Koupelna musí být vybavena tak, aby spotřebiče fungovaly v prostoru „Bez vybavení“. Například stůl s umyvadlem „Vše je na svém místě“, toaleta s vysokou nádržkou „Staromódní“ (křoví můžete dát do přírody), starožitná vana „Barrel“, sprcha „Invisibility 2.0“ a další .

Vana je sudová, můžete se umýt „rychlým plaváním ve studené vodě“, abyste ušetřili peníze. Foto: The Sims 4

Vana je sudová, můžete se umýt „rychlým plaváním ve studené vodě“, abyste ušetřili peníze. Foto: The Sims 4

K osvětlení je třeba přistupovat opatrně. Běžné elektrické spotřebiče nefungují v oblasti bez vybavení. V obchodě je několik možností. Můžete si vybrat lampu speciálně s funkcí „Pracuje v oblasti bez vybavení“. Například rustikální lustr se svíčkami za 175 simoleonů, nebo jediná svíčka visící na zdi v chodbě.

Lustr funguje na místě bez vybavení. Foto: The Sims 4

Lustr funguje na místě bez vybavení. Foto: The Sims 4

Koupelna - Osamělá svíčka v chodbě na zdi v pokoji tohoto Simíka. Foto: The Sims 4

Koupelna — Osamělá svíčka v chodbě na zdi v pokoji tohoto Simíka. Foto: The Sims 4

Venku můžete zapálit oheň, což také prosvětlí oblast, zejména během temných hodin v The Sims 4.

Foto ohně The Sims 4: The Sims 4

Foto ohně The Sims 4: The Sims 4

Výhody testu

Hlavní výhodou hráčské účasti na takové akci je, že hra se stává novou a vzrušující, odlišnou od obvyklé rutiny. Postava bude platit méně za bydlení, protože samotná rodina je odříznuta od elektřiny i tekoucí vody. Nyní můžete svou pozornost přepnout buď na vydělávání peněz, nebo naopak na poklidný život.

Na vlastním pozemku bez vybavení si postava bude moci postavit ranč, chovat zvířata a pěstovat zeleninovou zahradu. Spousta aktivit vám vydělá Simoleony.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»