News

Jak se stát bezdomovcem v The Sims 4

Výzvu bez domova vytvořila Aislynne [1], aby vám představila velmi reálnou situaci: proplouvat světem jako někdo, kdo je bez domova. Díky vedlejším výzvám a vaší oblíbené tetě Edně je tato výzva nutností pro všechny nadšence.

Obsah

Popis []

Jste simík, který musí čelit drsné realitě života bez místa, které můžete nazvat domovem. Pozadí si můžete vybrat sami. Jste venkovanka na útěku nebo obchodník, který náhle přišel například o práci a dům? Ať už je důvod vašeho bezdomovectví jakýkoli, budete muset přežít všemi nezbytnými prostředky a pomalu si budovat lepší život. Nebude to snadné, ale zažijete The Sims 4 z úplně jiného úhlu pohledu a můžete se během toho ocitnout v několika překvapivých a zábavných situacích.

Cíl []

Mít 5 000 simoleonů v hotovosti a základní dům. Jak to uděláte, je na vás. Po dokončení výzvy, pokud chcete pokračovat ve hře, jsou všechna omezení odstraněna.

Nastavení []

-Vytvořte simíka, buď mladého dospělého, nebo dospělého. Pokud chcete, můžete si vybrat své vlastnosti a aspirace, ale doporučuji je vybrat náhodně pro zajímavější výzvu (můžete například použít random.org). Oblečení musí působit pokud možno levně a opotřebovaně. Můžete si vybrat svůj styl a přizpůsobit ho vašemu pozadí – jen si pamatujte, že když něco vypadá elegantněji než ošuntěle, není to v pořádku.

Zajímavé:  Jak stáhnout doplněk pro The Sims 4 v Origin.

-Koupit prázdný pozemek.

-Odstraňte všechny své peníze (viz pokyny níže).

-Začněte hrát a bavte se!

Pravidla a pokyny []

-Nesmíte se odstěhovat, vdát se nebo mít stálého přítele/přítelkyni. Můžete však mít dítě.

-Je možné, že nedostanete práci, dokud nebudou splněny požadavky, protože vás nikdo nechce zaměstnat (viz níže).

-Sběratelství, rybaření, zahradničení, kopání pokladů, přehrabování se v odpadkových koších, žádání o půjčky, psaní knih, malování, hra na nástroj atd. jsou povoleny a lze je použít k vydělávání peněz. Použij svou představivost! Zakázána je pouze běžná kariéra.

-Nejste oprávněni stavět na svém startovacím pozemku nebo kupovat cokoli, co nemůžete mít ve svém inventáři, dokud nepodáte žádost o stavební povolení (viz níže).

Pokyny pro změnu množství peněz, které máte: []

Stisknutím Ctrl + Shift + C otevřete cheatovou konzoli, zapněte cheaty (pokud jste tak ještě neučinili) psaním testování cheatů na a stiskněte Enter a poté napište peníze «částka zde» (bez uvozovek) a stiskněte Enter. Musíte použít tento cheat, když si koupíte něco specifikovaného v této výzvě, např. novou sadu oblečení, nebo když si něco vyděláte třeba jako pomocník v domácnosti. Pro všechny ostatní účely můžete použít pouze režim sestavení a nákupu. Pokud nechcete nebo nemůžete používat cheaty, můžete si na to vymyslet svůj vlastní systém (kupte si stromy, abyste například utráceli peníze)

MINI VÝZVY []

Všechny následující mini výzvy jsou volitelné, takže pokud chcete mít jednoduchou výzvu, můžete všechny nebo některé z nich ignorovat. Odměny, které získáte za splnění těchto výzev, vám však usnadní dosažení cíle.

Teta Edna []

Váš vzdálený příbuzný je ohromen tím, jak dobře se vám navzdory okolnostem daří. Dá vám 1000 simoleonů.

Zajímavé:  Kde najít složku electronik v The Sims 4.

požadavky: []

 • 7 bodů za jednu dovednost nebo 5 bodů za dvě různé dovednosti.

Stavební povolení []

 • Po žádosti o stavební povolení můžete na svém startovním pozemku stavět a nakupovat nábytek.

požadavky: []

 • Cena 500 simoleonů

Domácí pracovník []

 • Můžete dělat domácí práce pro rodiny, abyste si vydělali trochu peněz.

požadavky: []

 • Musíte si koupit sadu čistého oblečení, stojí 150 simoleonů.
 • Musíte mít alespoň tři dovednostní body v jednom z následujících: Vaření / Gurmánské vaření / Šikovnost; NEBO mít jednu z následujících vlastností: Čistý / Rychlý čistič / rádce.

Instrukce: []

 • Vyberte si dům, kde žijí alespoň dva simíci (nebo raději více). Musíte se ukázat u jejich dveří v 8 hodin ráno. Pokud vás pustí dovnitř, budete pracovat do 4 hodin. Musíte uvařit alespoň jedno skupinové jídlo, uklidit, opravit vše, co je rozbité, pomoci dětem s domácími úkoly a upgradovat spotřebiče.
 • Vaše mzda za jeden den je 10 simoleonů x vaše dovednostní body ve vaření, gurmánském vaření a šikovnosti. Pokud máte například dva body dovedností ve Vaření, tři v Handiness a jeden v Gourmet Cooking, vaše mzda bude 10 x (2+3+1) = 60 simoleonů.
 • Pokud v kteroukoli denní dobu nemáte co dělat, můžete si číst knihu, dívat se na televizi, hrát šachy, zdřímnout si na pohovce a tak dále. Můžete také sníst část jídla, které jste uvařili. Prostě nedělej nic nezdvořilého, jako je spát v jejich posteli nebo se koupat!

Komunita chce pomoci []

Našli jste si přátele v komunitě a oni si uvědomili obtíže, s nimiž se bezdomovci každý den potýkají. Vyberou nějaké peníze a postaví útulek pro lidi bez domova.

požadavky: []

 • Pět přátel

Instrukce: []

 • Postavte si přístřešek na prázdném pozemku (ne vašem!), ošklivou chatrč s nejlevnějším dostupným nábytkem: lednicí, pulty, záchodem, dřezem, sprchou, jídelním stolem a židlemi, pohovkou a několika samostatnými lůžky. ŽÁDNÁ kamna, dovednostní předměty, televizory, počítače, luxusní dekorace atd. Změňte typ šarže na „Generic“.
 • Tento pozemek můžete použít k jednoduchému jídlu, odpočinku, osprchování nebo použití toalety, ale nevlastníte ho, a tak si později nemůžete koupit další nábytek atd.
Zajímavé:  Jak najít nesprávný mod v The Sims 4.

Nové já [ ]

Můžete absolvovat kurzy seberozvoje, které vám umožní změnit vaše vlastnosti.

požadavky: []

 • Cena 500 simoleonů/trait

Instrukce: []

 • Ke změně vlastností musíte použít cheaty: Otevřete Cheat Console (CTRL + SHIFT + C) -> psát testování cheatů na a stiskněte Enter -> psát cas.fulleditmode a stiskněte Enter-> stiskněte a podržte Shift a klikněte na svou sim -> Upravit v CAS. Nyní můžete změnit požadovanou vlastnost.

Dostat práci! []

Můžete získat normální práci.

požadavky: []

 • Na pracovní pohovory si musíte koupit chytré oblečení a dobrý účes, stojí 500 simoleonů.
 • Musíte mít svůj vlastní dům (velmi základní je v pořádku, pokud má stěny a střechu, sprchu / vanu, záchod, postel a lednici). Útulek pro lidi bez domova se nepočítá!
 • Musíte mít alespoň tři body v odpovídající dovednosti (např. kuchařská kariéra -> Vaření / Gurmánské vaření).
 1. ↑https://modthesims.info/t/534217

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»