Jak

Jak začít podnikat v The Sims 4

Pokud hrajete The Sims 4 a sen stát se majitelem svého vlastního podnikání, pak vám náš průvodce pomůže udělat to správně. Připravili jsme pro vás podrobné informace instrukce a tipy pro vedení firmy v The Sims 4.

 1. Jak koupit firmu v Sims 4
 2. Kde koupit obchodní bonusy v Sims 4
 3. Jak dát věci do prodeje
 4. Jak vydělat spoustu peněz v Sims 4
 5. Jak koupit auto v Sims 4
 6. Užitečné tipy pro podnikání v The Sims 4
 7. Závěry

Jak koupit firmu v Sims 4

Chcete-li začít, musíte kliknout na tlačítko „Vlastnictví“ v pravém dolním rohu obrazovky, poté vybrat možnost „Koupit restauraci“ a vybrat pozemek, který chcete koupit. Než se však pustíte do nákupu, měli byste se ujistit, že vaše rodina má dostatek finančních prostředků na investice do podnikání.

Rodinný rozpočet se liší od rozpočtu firmy, takže nezapomeňte kliknout na tlačítko Převést prostředky na panelu Vlastnictví a investovat prostředky do podnikání.

Kde koupit obchodní bonusy v Sims 4

Chcete-li získat obchodní bonusy v The Sims 4, musíte otevřít nabídku pokladny v pravém dolním rohu. Tam uvidíte obrázek košíku a nápis „bonusové body“. Zde si můžete za tyto body koupit obchodní dovednosti nebo si prohlédnout dovednosti, které jste si již zakoupili.

Jak dát věci do prodeje

Chcete-li prodat produkt, například obraz nebo sochu, musíte jej umístit na web, nastavit cenu a počkat, až kupující projeví zájem o pozemek. Chcete-li to provést, vyberte vlastníka firmy a vyberte interakci „Dát položku na prodej“. Můžete si přizpůsobit cenu, množství a dobu prodeje. Poté můžete zboží zaslat kupujícímu poštou.

Zajímavé:  Jak poslat Sims 4 na hřbitov.

Jak vydělat spoustu peněz v Sims 4

Pokud chcete rychle vydělat spoustu peněz v The Sims 4, můžete použít peněžní kódy. Chcete-li například získat 1 000 Simoleonů, zadejte rosebud nebo kaching; Chcete-li získat 50 000 simoleonů, vstupte do Motherlode.

Použití kódů však může snížit požitek ze hry. Proto stojí za to věnovat pozornost dalším způsobům, jak vydělat peníze ve hře. Můžete se například věnovat různým druhům podnikání, prodávat zboží, pracovat v práci.

Jak koupit auto v Sims 4

Chcete-li si koupit auto v The Sims 4, musíte jít do obchodu a najít kartu „položky podle účelu“. Najdete tam sekci s hračkami. Vyberte si jedno z aut a umístěte ho na mapu. Poté vyberte model a změňte jeho velikost na požadovanou velikost.

Užitečné tipy pro podnikání v The Sims 4

 • Nezapomínejte investovat finanční prostředky do rozvoje podnikání. To pomůže zvýšit vaše zisky a vaše podnikání bude prosperovat.
 • Vaše postava se může naučit obchodní dovednosti v různých oblastech, jako je vaření, vývoj aplikací a plánování událostí. To pomůže zlepšit kvalitu vašeho podnikání a zvýšit prodej.
 • Vyberte si vhodné místo pro své podnikání. Návštěvnost a ziskovost podniku závisí na lokalitě.

Závěry

Řízení firmy v The Sims 4 — je to fascinující a zajímavá činnost. Po našem Rada, můžete vytvořit úspěšný бизнес, vydělat hodně peníze a proměňte svou postavu ve skutečného magnáta. Nezapomeňte se neustále zlepšovat dovednostitakže vaše podnikání rozvinutý a přinášely stále větší zisk.

 • Co dělat po obchodním analytikovi
 • Kde může bakalář z ekonomie fungovat?
 • Jakou roli hraje management v podnikání?
 • Jak zvýšit úroveň podnikání v Sims 4
 • Jaký je rozdíl mezi veřejnou správou a obchodním managementem?
 • Jak ukončit žádost o dopis
 • Jak se stát zpěvákem v Sims 3
 • Co dělají podnikatelky?
Zajímavé:  Jak otevřít The Sims 4 přes torrent.

Ve hře «The Sims 4» je možnost zakoupit si firmu. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko „Vlastnictví“ v pravém dolním rohu obrazovky a vyberte možnost „Koupit restauraci“. Poté musíte vybrat místo a najít finanční zdroje. Je důležité si uvědomit, že rodinný rozpočet a rozpočet podnikání se navzájem liší. Jakmile jsou požadované prostředky nalezeny, musíte kliknout na tlačítko „Převést prostředky“ na panelu „Vlastnictví“, abyste mohli investovat prostředky do podnikání. Během hry můžete rozvíjet své podnikání, přitahovat návštěvníky a zvyšovat zisky. Nákup firmy není jen zajímavou hratelností, ale také příležitostí cítit se jako skutečný podnikatel.

© 2024. Všechna práva vyhrazena.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»