Jak

Jak vytvořit svou vlastní značku v The Sims 4

Inkluze hraje u Maxis obrovskou roli. Víme, jak je inkluze důležitá, a snažíme se zajistit co nejlepší reprezentaci – nejen v našich hrách, ale i v práci. Je to součást naší studiové kultury.

Když jsme tedy dostali příležitost spolupracovat s kosmetickou značkou Dark & ​​​​Lovely, jakož i oceněná tvůrkyně obsahu a obhájkyně rovnosti a začlenění, Danielle „Ebonix“ Udogaranyi, rychle jsme ji využili. Naše spolupráce vyústila v kampaň a dokument Playing with Color, který osvětluje potřebu realistického zobrazení ve hrách.

Rasové menšiny a příslušníci marginalizovaných komunit jsou ve videohrách po většinu existence tohoto odvětví slabě zastoupeni. Tyto skupiny lidí vždy tvořily velkou část herní komunity, ale ve hrách byly zobrazovány velmi špatně — zejména afroamerické účesy.

Lidé z Maxis jsou nadšeni, že mají příležitost zvýšit zastoupení prostřednictvím aktualizací her. Patří mezi ně přidání Vitiligo, aktualizace místních obyvatel (herní postavy z různých prostředí, které mají odstíny pleti a rysy lidí z jejich regionu) a spolupráce s neuvěřitelně talentovanými členy komunity. Díky našim aktualizacím od uživatelů The Sims Existují zdroje, jak vytvořit postavy, které vypadají jako oni, a vyprávět příběhy, které se jich týkají – ale stále nás čeká spousta práce.

To je důvod, proč jsme tak nadšení ze spolupráce se značkou Dark & ​​​​Lovely a Ebonix, protože nám to pomůže upozornit jak na dosažené výsledky, tak na potřebu pokračovat v práci. Začneme tím, že podpoříme naše partnery a spustíme kampaň, která zahrnuje dokument s Ebonix, hlavní kreativní ředitelkou Annou Huertou a přidruženou producentkou Kaelou Smallwood z týmu. The Sims 4, stejně jako Tahirik Simms z Dark & ​​​​Lovely. Podívejte se sami:

Zajímavé:  Jak aktivovat výzvy Sims 4.

Play In Color: Dark & ​​​​Lovely x The Sims x Ebonix

Poté budeme pokračovat ve spolupráci se společností Ebonix, která již dříve pracovala na odstínech pleti a úpravách nehtů, a nyní spolu se stylisty z Dark & ​​​​Lovely představíme 24 barevných odstínů pro dva stávající účesy, inspirované novým účesem. Pohlcující kolekce Bolds. Tato aktualizace bude vydána v dubnu 2024.

V červenci 2024 vydáme bezplatný účes s dredy, také ve spolupráci s Dark & ​​​​Lovely.

„Ebonix ušel dlouhou cestu k většímu zastoupení v The Sims díky jejím letům odhodlání a práce – od jejího prvního vlastního obsahu (Dashiki) až po mnoho rozmanitých a detailních účesů, které přináší do hráčské komunity,“ říká Anna Huerta, Senior Creative Director The Sims 4. «Jsme nadšeni, že můžeme znovu spolupracovat a že ji máme jako klíčovou součást této kampaně, když předvádíme a obhajujeme důležitost černých vlasů ve virtuálním i skutečném světě.»

Na kampani se navíc podílí jeden z vývojářů The Sims 4. A to je velmi cool! Kaela začala svou cestu v herním průmyslu jako hráčka – vytvářela pro ně mody The Sims. „Byl jsem aktivním členem komunity The Sims a všiml jsem si, že hráči žádají obsah, který by výrazně zlepšil reprezentaci celých skupin, tak jsem se rozhodl, že to udělám sám!“ — vzpomíná.

Samozřejmě to nebylo jednoduché. Kaela se nejen naučila tvořit módu, ale řešila i praktickou stránku zmíněného nezastoupení v branži. „Když jsem vyrůstala, práce v herním průmyslu mi vždy připadala tak divná a nemožná, protože jsem nikdy neviděla vývojáře, kteří by vypadali jako já,“ přiznává. — Ale poté, co jsem viděl, k čemu tvůrci modů The Sims jinak, uvědomil jsem si, že všechno je možné.“

Ukázalo se, že jedním z tvůrců modů je sama Ebonix. „První věc, kterou jsem udělal, bylo stažení Daniho modů! — říká Kaela. „Tehdy ve hře nebylo mnoho účesů, které by mi vyhovovaly, ale díky její módě měli mladí Simíci kudrlinky a copánky, které jsem nosil jako dítě. A to je pro reprezentaci velmi důležité.“

Zajímavé:  Jak dát 4 10000 tisíc v Sims XNUMX.

Nyní posiluje reprezentaci jako člen týmu The Sims. „Začala jsem dělat mody, protože jsem chtěla, aby hra byla rozmanitější a inkluzivnější,“ říká. — Proto možnost udělat sérii her The Sims rozmanitější a inkluzivnější pro vše Hráči jsou pro mě velmi důležitým úkolem.»

Ale tato cesta samozřejmě nemá konce. Nikdy nedosáhneme bodu, kdy bychom mohli říci, že rozmanitosti bylo dosaženo. Budeme pokračovat ve zlepšování a zlepšování naší hry. „Náš tým přemýšlí o způsobech, jak učinit hru inkluzivnější a rozmanitější ve všech fázích vývoje,“ říká Kaela. «Protože každý by měl být schopen vytvořit Simíky, kteří vypadají jako oni.»

Otázky ohledně hraní doplňku „Path to Glory“.

V tomto tématu můžete klást otázky týkající se hraní doplňku „Path to Glory“.

Otázky týkající se technických problémů (instalace, spuštění, pády atd.) směřujte na technickou podporu.
Aktualizace a informace o opravách v tomto vlákně.

Časté dotazy k doplňku „Path to Glory“.
Tip: pro rychlé vyhledání FAQ otevřete spoiler a stiskněte Ctrl+F
a zadejte klíčové slovo nebo frázi do vyhledávacího pole.

Často kladené otázky

1. Jak vytvořit vlastní značku?
Vyžaduje Star Bonus Trading Lifestyle. Pokud máte na svém počítači bonus, je k dispozici akce Vytvořit značku životního stylu.

2. Jak získat body slávy?
Chcete-li začít, přejděte do nabídky Glory a klikněte na tlačítko Být v centru pozornosti (pokud je Glory ve výchozím nastavení ve vašem nastavení zakázána). Poté musíte provádět různé akce s ikonou hvězdy (slávy), například: vysílat pomocí dronu, nahrávat a nahrávat videa, darovat peníze na charitu, dobrovolně přidávat příběhy na Simstagram nebo publikovat obrázky prostřednictvím možností v telefonu, a mnohem víc. Velký počet bodů slávy získává herec po úspěšném natáčení nebo vystoupení před publikem.

Zajímavé:  Jak přejít na The Sims 4 jako jedna osoba.

3. Proč moje sim hvězda nerozdává podpisy svým fanouškům?
Toto není autonomní akce. Musíte přijít a podepsat se prostřednictvím přátelských akcí.

4. Žák má vystoupení v dramatickém kroužku a rodiče musí přijít — jak na to?
Musíte vybrat rodiče a kliknout na něj Přejít na představení.

5.Je možné trvale odstranit diamanty standardních hvězd?
Případně si můžete vytvořit své vlastní hvězdy a umístit jejich olovnice na místa odstraněných celebrit.

6. Zajímají mě informace o předávání cen a talentové show – zvete lidi na ceremoniál, nebo potřebujete přijít do speciální oblasti? Je možné uspořádat talentovou show?
Starlight není na ceremoniál zván — je potřeba sledovat kalendář a v den předávání zajít na místo, kde se koná (standardně se jedná o koktejlový bar Studio PBP). Talentová show se také nekoná, navíc hra neposkytuje odměny pro účastníky ani vítěze. Přečtěte si více o všech nových akcích v tomto tématu.

7. Jak získat ocenění na Starlight Awards?
Šance získat ocenění je velká po úspěšném natáčení ve filmu/sérii (na zlaté úrovni), stejně jako po úspěšných akcích v jiných kariérách nebo činnostech – například po zveřejnění kvalitního videa, které odpovídá trendům na trhu .

8. Nemohu splnit úkol životního cíle spočívající v tom, že jsem byl požádán o pořízení selfie třikrát. Co dělat?
Navštěvujte častěji přeplněná místa a pořádejte akci Meet the Star – přiláká to velké množství fanoušků, kteří si budou chtít udělat selfie s vaší hvězdou.

9. Jak uspořádat charitativní banket?
Simík musí mít bezvadnou reputaci (co nejpozitivnější), v takovém případě bude hostina dostupná v nabídce Party.

10. Proč můj Simík nemůže vydělat spršku peněz?
To znamená, že nemá dost peněz.

Zajímavé:  Jak vystěhovat nájemníky v Sims 4.

11. Jaké jsou výhody používání božské koruny?
Pokud je váš Simík hvězda, pak pokud do koruny vložíte vzácný krystal, můžete odstranit negativní vlastnost celebrity. Jinak v závislosti na krystalu můžete uspokojit své potřeby, urychlit vývoj dovednosti, zmírnit jednu nebo druhou emoci atd.

12. Moje hvězda s bezvadnou pověstí začala dostávat následující zprávy: „Říkají, že rád kradeš. Už nejsi vítaným hostem v mém domě.» Doprovázený poklesem reputace. Proč někdo může takhle přiletět, když Simík není kleptoman?
Tato situace nastane, když má Sim přítele nebo fanouška s kleptomanskou vlastností. S největší pravděpodobností se jedná o chybu.

13. Nemohu dokončit natáčení filmu/seriálu/reklamy o zlato, co mám dělat?
Nenechte si ujít úkoly na začátku pracovního dne – make-up, kostým, chatování s kolegy, jídlo, zkoušení, rozhovor s režisérem atd. A teprve poté začněte natáčet. Nepohrdněte také přípravou na natáčení doma – upgradujte své dovednosti, zkoušejte.

14. Sim dostává upozornění, že popularita klesá, co mám dělat?
Musíte neustále pracovat na udržení popularity prováděním každodenních akcí s ikonou hvězdy. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je zapnout vysílání přes dron a věnovat se běžným činnostem Simíka.

15. Je možné v tomto doplňku vytvořit hudební skupinu?
Ne.

16. Jak nahrát vlog „Video Games“?
Klikněte na dron a začněte nahrávat video a pošlete svého Simíka hrát videohru.

17. Můj Sim uzavřel smlouvu s agenturou a prošel třemi castingy. Ale to je vše. Kde jsou nabídky na účinkování ve filmech?
Po každém castingu, pokud je úspěšný, se v záložce Kariéra objeví informace o čase natáčení. Vždy nejprve konkurzy, pak natáčení. Při vysokých úrovních jsou vzorky přeskočeny. Simík sám musí zkontrolovat dostupnou práci prostřednictvím telefonu nebo panelu klikové skříně.

Zajímavé:  Jak najít linii účasti na linii ley v The Sims 4.

18. Naučili se Simíci se zavedením systému reputace „vědět“ o podvádění?
Ne, pokud váš Simík s někým flirtuje a někdo začne žárlit, pak se nějaký přítel ozve s něčím takovým: „Nejsem nijak zvlášť lhostejný k morálním zásadám, ale říkají, že jsi podváděl svého partnera, takové věci musíš dodržovat. tajně,“ sníží vaši reputaci a je to.

19. Je udržování například kulinářského blogu velmi podmíněné?
Ne, pokud je video zaznamenáno správně, pak patří do jedné nebo druhé kategorie, která se shoduje s akcemi Simíka — video o vaření, video o videohrách atd.

20. Nahrál jsem video pro reklamu kulinářského kanálu pomocí dronu, chci ho zkopírovat, abych mu ho poslal, ale nic se neděje.
Přetáhněte dron blíže k systému nebo jej vložte do zavazadla, posaďte Simíka k systému a vyberte akci Kopírovat obsah do videosystému. Poté video v případě potřeby upravte a publikujte.

21. Jak se zúčastnit talentové soutěže? Po kliknutí na počítadlo barů ani na mikrofony nejsou žádné související možnosti.
Ujistěte se, že dorazíte na správné místo ve správný čas. Po zobrazení zprávy o soutěži klikněte na barový pult a prolomte se k mikrofonu. Pokud jste na akci nešli sami, ale přijali jste pozvání přátel, ujistěte se, že dorazíte do koktejlového baru s barovým pultem, mikrofonem, klavírem nebo jiným hudebním prvkem a že je přítomen panel události .

22. Můj Sim vyhrál Starlight Award za nejlepší video. Zpráva uváděla, že odměna je v zavazadle mé postavy, ale není tam.
Ve stavebním režimu musíte zkontrolovat zavazadla rodiny, nikoli zavazadla Simíka.

23. Můj Sim pracuje jako herec, ale v posledních dvou představeních maskérka nedokázala nalíčit mou postavu.
Toto je chyba nebo konflikt s mody. Obnovte hru přes Origin nebo zkuste tuto akci zkontrolovat v čistém uložení.

Zajímavé:  Jak hrát šachy v The Sims 4.

24. Jakými činy můžete rychle získat dobrou pověst?
Komunikujte přátelsky, dokud se nestanete přáteli a dobrými přáteli. Najděte společnou řeč se svými nepřáteli a omluvte se. Pomozte opravit špatné vztahy. Přátelský — Jiné postavy — pochvalte jinou postavu, někoho si doberte. Reputace se zvýší za „nastupování“ pouze v případě, že akce bude úspěšná. Před svědky vynést odpadky, opravit předmět, hrát si s miminkem, i když to uděláte doma, a někdo na večírku to uvidí. Dobrovolnictví velmi dobře prospívá vaší pověsti a charitě.
Reputace se může zvýšit o celý stupeň, když Simík před svědky potká zatoulané zvíře, dá mu pamlsek nebo ho ukryje.

V tomto vlákně se můžete ptát na hlavní hru.
Dotazy na doplňky a herní sestavy můžete klást v sekcích jim věnovaných.

Poděkujte uživatelům za jejich pomoc prostřednictvím DM nebo pomocí podobného systému.
Zprávy obsahující pouze slova vděčnosti budou smazány.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»