Jak

Jak najít složku mezipaměti v The Sims 4 Piráti

Jak nainstalovat hry a programy APK s mezipamětí na Android

Instalace aplikací na Android je ve většině případů poměrně jednoduchá, nemusíte své zařízení nijak flashovat ani opravovat! Abychom pomohli začínajícím uživatelům a ostatním, předkládáme vám příručku „jak instalovat hry a programy na Android“ a „jak instalovat hry s mezipamětí na Android“.

1. Příprava, první věc, kterou byste měli udělat:

 • Přejděte do „Nastavení“ — v části „Osobní“ vyberte „Zabezpečení“ — v části „Správa zařízení“ vyberte „Neznámé zdroje“ a zaškrtněte políčko!

! Poznámka: Android je univerzální, ale každý výrobce může z nějakého důvodu změnit umístění určitých funkcí v nabídce nastavení, takže vaším úkolem je najít něco podobného jako „Neznámé zdroje“ a zaškrtnout políčko!

2. Nyní přejdeme ke stažení potřebných souborů:

 • Existují instalační soubory APK, stejně jako soubory mezipaměti, to jsou další soubory pro některé hry a programy! Níže popíšu, jak toto vše nainstalovat, nejprve zjistíme, jak vybrat vhodné soubory pro vaše zařízení.
 • U některých aplikací jsou na našem webu v blocích verzí zobrazeny následující štítky:
 • Adreno, PowerVR, Mali, Tegra, Tegra 2, Tegra 3 a další Tegra jsou typy video akcelerátorů. Soubory musíte vybrat v souladu s video akcelerátorem vašeho zařízení (viz odstavec 2.1). Pokud nejsou žádné značky, pak je keš pro všechny stejná!
 • Nechybí ani @root tag – aplikace, které budou fungovat pouze na zařízeních se super uživatelskými právy. Co jsou práva root a jak je získat, viz zde
Zajímavé:  Jak používat těsnění v The Sims 4.


2.1 Který MEZIPAMĚTI Vybrat? Určete typ procesorů ve vašem zařízení:

  Možnost 1. Na našem webu PDALIFE.info v katalogu chytrých telefonů a tabletů. Najděte své zařízení a podívejte se na vlastnosti.
  Možnost 2. Po registraci na aktuálním webu přejděte na „Osobní účet“ — „Nastavení“ a v poli „Gadgety“ vyberte a přidejte svá zařízení. Poté se vaše zařízení s typy video akcelerátorů uvedenými vedle nich zobrazí na vaší osobní stránce a na stránce aplikace.
  Možnost 3. Použijte program CPU-Z
  Pro procesory Broadcom — zkuste cache od Adreno
  Pro procesory Vivante – cache z Mali musí vyhovovat


2.2 Jak zjistit architekturu procesoru (arm64-v8a, armabi-v7a, x86)?

  Možnost 1. Na našem webu PDALIFE.info v katalogu chytrých telefonů a tabletů. Najděte své zařízení a podívejte se na vlastnosti.
  Možnost 2. K tomu je třeba použít speciální aplikace: AIDA64, DevCheck, CPU-Z.


3. Nainstalujte APK na Android:

 • Pokud byly soubory staženy do počítače, připojte zařízení pomocí kabelu USB a počkejte, dokud nebude zařízení rozpoznáno jako flash disk (u některých může být nutné potvrdit připojení na zařízení). Dále zkopírujte stažený soubor do složky, která vám vyhovuje.
 • Pokud jste soubor stáhli přímo do zařízení, přeskočte předchozí krok.
 • Dále spusťte správce souborů. Standardní nebo doporučujeme nainstalovat „ES Explorer“.
 • Najdeme stažený soubor a klikneme na něj, spusťte instalaci, postupujte podle pokynů a po dokončení klikněte na hotovo!
 • Pokud hra nevyžaduje další soubory mezipaměti, vyhledejte hru v seznamu svých aplikací a spusťte ji!


3.1 Instalace her s mezipamětí na Android:

 • Pokud existuje mezipaměť hry nebo aplikace, stáhněte si ji do počítače nebo přímo do smartphonu.
 • Vyberte staženou mezipaměť a rozbalte ji pomocí archivačního programu WinRAR pro PC nebo ES Explorer pro Android nebo jiného vhodného archivátoru.
 • Ujistěte se, že výsledná složka z archivu neopakuje přesně název archivu, pokud se to náhle stane, potřebujete složku uvnitř;
 • Umístěte složku mezipaměti podél cesty uvedené na stránce hry (v šedém bloku nad odkazy).
 • Dále nainstalujte apk, jak je popsáno výše.
 • Před Androidem 5.0 jsou všechny mezipaměti umístěny na VESTAVĚNÉ paměťové kartě. NENÍ vyjímatelná microSD! Počínaje Androidem 5.0 a vyšším může být v nastavení zařízení možné přiřadit externí paměťovou kartu (microSD) jako hlavní nebo ji kombinovat, poté ji můžete umístit na microSD
 • /Android/data/ a /gameloft/games/ — keše umístěné podél těchto cest lze stáhnout prostřednictvím aplikace přes wi-fi nebo mobilní internet. Také z verze na verzi není nutné stahovat nové mezipaměti, všechny potřebné aplikace se stahují samy.
 • /Android/obb/ — stahujeme cache do této složky pouze z webu při aktualizaci verze stahujeme novou cache znovu.
Zajímavé:  Jak můžete jít na potrat v The Sims 4.

4. Základní chyby a často kladené otázky:

Otázka: Co jsou práva root a jak je získat?
Odpověď: Toto je uživatel s pokročilými přístupovými právy, jako je správce na počítači se systémem Windows. Kořenová práva lze získat flashováním zařízení nebo pomocí speciálních programů. V katalogu smartphonů a tabletů přejdeme na naši webovou stránku PDALIFE.info, najdeme své zařízení pomocí vyhledávání, pokud má firmware, zobrazí se odpovídající karta „Firmware“, v níž najdete pokyny pro získání práv root a pokyny pro firmware. Například: návod na flashování Samsung G9208 Galaxy S6

Otázka: Bude to fungovat na mém zařízení?
Odpověď: Podívejte se na štítky a zjistěte, zda je vaše zařízení na Google Play podporováno nebo ne. Nemůžeme vědět, zda vám to bude fungovat nebo ne, a na odpověď od uživatele se stejným zařízením můžete čekat dlouho! Raději zveřejněte své výsledky!

Otázka: Hlásí to chybu syntaxe, co mám dělat?
Odpověď: Vaše verze Androidu je nižší, než je požadováno. Pokud je to možné, aktualizujte své zařízení na novou verzi systému Android.

Otázka: Nemám složku data nebo obb, co mám dělat?
Odpověď: Vytvořte to!

Otázka: Proč nevidím mezipaměť, kterou jsem zveřejnil tak, jak je napsáno.
Otázka: Mezipaměť jsem umístil správně, ale žádá mě o stažení XXX MB, proč?

Odpověď: Mezipaměť se nenachází ve vestavěné paměti telefonu, ale na microSD. Ne každá hra podporuje umístění mezipaměti na externí disk. Výjimkou jsou některá čínská zařízení a některé modely Fly u těchto smartphonů/tabletů, kdy se při připojení microSD karty vymění externí karta za vestavěnou.
Odpověď 2: Spusťte hru a podívejte se, jakou složku a kde vytvoří, měla by být podobná složce z archivu mezipaměti, přesuňte soubory ze složky v archivu do složky vytvořené hrou.
Odpověď 3: Složku z archivu je nutné rozbalit do aktuální složky a ne do složky s názvem archivu (při rozbalování přes WinRAR)

Zajímavé:  Jak otěhotnět bez partnera v The Sims 4.

Otázka: Cache jsem umístil správně, ale žádá mě to o stažení x MB, proč?
Odpověď: Pokud se počet MB přibližně rovná MB vyrovnávací paměti stažené z webu, pak se nejedná o další stahování, ale o kompletní stahování! To znamená, že keš není umístěna správně, přečtěte si předchozí otázku/odpověď!

Otázka: Nemám dostatek vestavěné paměti, co mám dělat?
Odpověď: Flash root práva a použití programu, například: Directory Bind.
Odpověď 2: Podívejte se do nastavení smartphonu někteří výrobci a zařízení se systémem Android 5.0 a vyšším vám mohou umožnit určit externí paměťovou kartu jako hlavní.

PS: Komunikujte kulturně, nepoužívejte ve velkém množství slova pouze s velkými písmeny a interpunkčními znaménky! V opačném případě může být váš komentář smazán!

Kde jsou uloženy uložené hry? Kde najdu uložení do hry? Kde je složka pro uložení — Odstraňování problémů

Chcete rychle najít uložení pro konkrétní hru? Pak je toto místo pro vás! Tato příručka obsahuje informace o nejoblíbenějších místech a nejvzácnějších složkách, kam vývojáři ukládají uložení pro své hry. Článek obsahuje materiál nejen o nových, ale také o starých, ale i pirátských hrách.

Informace v článku jsou relevantní pouze pro osobní počítače s operačním systémem Windows, počínaje Vista a staršími.

Složka Moje dokumenty

V této části systému Windows najdete uložené hry od následujících společností a vývojářů:

 • Electronic Arts upřednostňuje ukládání ukládání přímo do složky, takže okamžitě uvidíte data pro Battlefield: Bad Company 2, Battlefield 3, Battlefield 4, Mirror’s Edge, Mirror’s Edge: Catalyst, data a další obsah pro všechny hry FIFA.
 • Upozorňujeme, že zde lze vytvořit složku EA Games, kde budou uloženy z Dead Space 2, Dead Space 3.
 • Všechny hry ze série Need for Speed ​​​​se nacházejí v „My Documents“ nebo v podsložkách s názvy vývojových studií, například Criterion Games (Hot Pursuit (2010), Most Wanted (2012)), Ghost Games ( Need for Speed: Rivals, Need for Speed ​​​​(2015)).
 • BioWare však dává přednost umístění všech svých her do samostatné podsložky se stejným názvem v adresáři „My Documents“. Najdete tam sejvy z Mass Effect, Mass Effect 2, Mass Effect 3, Mass Effect: Andromeda, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Dragon Age: Inquisition a dalších.
Zajímavé:  Jak odemknout Simíka v The Sims 4.

 • Není možné neminout Rockstar Games — v personalizované složce v adresáři „My Documents“ jsou uloženy z GTA 4, GTA 5, Max Payne 3 a dalších.
 • Hry od Ubisoftu jsou také často umístěny ve složce «My Documents» — najdete tam sejvy ze série Assassin’s Creed, ANNO a mnoho dalších.
 • A samozřejmě WB Games – uložené snímky Batman: Arkham City, Batman: Arkham City GOTY, Batman: Arkham Origins, Batman: Arkham Knight, Middle-earth: Shadow of Mordor jsou ve složce „My Documents“.
 • Tuto složku milují i ​​další vydavatelé a vývojáři – najdete v ní nedávné hity jako Lords of the Fallen, Witcher 3, Project CARS, Dying Light a mnoho dalších.

Složka Moje hry

Rád bych také upozornil na složku „My Games“, která se nachází ve stejném adresáři „My Documents“ – kromě Far Cry 3, Far Cry 4, Far Cry 3: Blood Dragon, série GRiD, série Dirt , jsou tam uloženy série Sid Meier’s Civilization série Borderlands, série X-Com, série The Elder Scrolls a samozřejmě Watch Dogs.

Speciální složka „Uložené hry“

Málokdo o existenci takové složky vůbec ví. Pokud však půjdete na adresu C:Users%UserName%Saved Games, můžete najít uložení z Crysis 2, Crysis 3, RAGE, Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Risen 3: Titan Lords, Command & Conquer 3 a další.

Roamingová složka

Systémová složka „Roaming“ se nachází na C:Users%UserName%AppDataRoaming. Mnoho vývojářů tam ukládá uložení svých her, ale je potřeba hledat nejen přímé podsložky s názvem konkrétní hry, ale také podsložky se jmény vývojářů.

Ve složce „Roaming“ můžete najít uložení následujících her:

 • Command & Conquer 4;
 • Battle for Middle-Earth a Battle for Middle-Earth 2 a všechny doplňky;
 • všechny hry ze série Total War, včetně Total War: Shogun 2, Total War: Rome 2, Total War: Attila v podsložce The Creative Assembly;
 • profily některých her od Ubisoftu — série Assassin’s Creed, série Anno, série Tom Clancy’s;
 • Města: Panoramata v podsložce s názvem Colossal Order;
 • a některé další.
Zajímavé:  Jak porodit upíří dítě v The Sims 4.

Data programu a složka LocalLow

Systémová složka „Program Data“ se nachází na C:ProgramData. Uložení her je jako obvykle potřeba hledat nejen přímo podle názvů konkrétní hry, ale také podle podsložek s názvem vývojářského studia. Příkladem jsou nejnovější hry od Codemasters — DiRT 3: CE, GRID 2 a GRID: Autosport — v této složce jsou umístěny jejich save.

Ve druhém případě potřebujete složku umístěnou na C:Users%UserName%AppDataLocalLow. Zde najdete uložení pro Warhammer 40,000 XNUMX: Regicide (ve složce Hammerfall Publishing) a také uložení pro nezávislé projekty, například Armikrog (ve složce PencilTestStudios).

Kam si nezávislé hry ukládají své úspory?

V tomto případě se musíte nejprve podívat přímo do složky hry. Pokud však hra vyšla na Steamu, začněte hledat ve složce „My Documents“ a poté postupujte podle výše uvedených pokynů.

Kam si staré hry ukládají své uložení?

Pokud mluvíme o hrách z období 2000-2010, pak bude rada stejná — složka „Moje dokumenty“, podsložka „Moje hry“, systémová složka „Uložené hry“ a také „Roaming“ “systémová složka.

Kromě toho věnujte velkou pozornost složce se samotnou nainstalovanou hrou — pravděpodobně tam bude složka „Data“ nebo „Saves“ s uloženími.

Kam ukládá obchod s hrami Origin?

Vzhledem k tomu, že tento klient je součástí internetového obchodu Electronic Arts, hlavním místem pro vyhledávání bude stejná složka „My Documents“.

Kam ukládá obchod s hrami Uplay?

V poslední době všechny hry od Ubisoftu zabírají v počítači poměrně hodně složek. Uložené položky lze ukládat do „Moje dokumenty“, ale herní profily, bez kterých nebudou k ničemu, budou umístěny ve složce „Roaming“ a některá licenční data je třeba vyhledat v C: Program Files (x86) Ubisoft Ubisoft Game Spouštěč.

Zajímavé:  Jak Vladislav Strauss Sims 4.

Kam ukládá obchod s hrami Battle.Net?

Bohužel, hry Blizzard neukládají žádná významná data o hráči na jeho osobním počítači, vše leží na serverech společnosti.

Kam ukládá obchod s hrami na Steamu?

V tomto případě nebudete muset nikam utíkat. Jen je potřeba si ujasnit detaily. Klient Steam ukládá všechna uložení do své vlastní složky, například Steamuserdata123456789, kde 123456789 je jedinečný digitální identifikátor uživatele. Věřím, že většina bude mít jednu složku v adresáři Steamuserdata, protože je registrován pouze jeden účet.

Jdeme do naší podmíněné složky „123456789“ a vidíme tam spoustu složek s digitálními názvy. Chcete-li najít ten, který potřebujete, porovnejte datum instalace hry s datem vytvoření složky, pokud to bylo dávno a už si to nepamatujete, nebo z nějakého jiného důvodu kontaktujte SteamDB.

Stačí zadat digitální kód do vyhledávání a věnovat pozornost konci výsledků vyhledávání, bloku „Apps found for 242700“:

Nyní si povíme něco o pirátských hrách

Ihned poznamenejme, že uložení z pirátských her, jejichž licencované verze jsou distribuovány pomocí Uplay nebo Origin, zůstanou na stejných místech jako v případě nákupu. Můžete je tedy snadno najít podle výše uvedených pokynů.

Hry od Blizzardu, jak bylo zmíněno výše, se staly zcela online, takže vlastně není co pirátit.

Budete si však muset pohrát s pirátskými hrami Steam, protože ukládání, jak je uvedeno výše, má digitální kód.

Tento digitální kód můžete najít přes stejnou SteamDB, stačí zadat název hry do vyhledávání a také vybrat položku Game v nabídce App Type, nebo můžete jít na Google s dotazem „kde se bere licencovaná verze GameName store saves“ nebo „kde je Steam-Ukládá se verze „GameName“.

Jakmile zjistíte AppID, spusťte vyhledávání na jednotce C nebo na jednotce, kde máte nainstalovaný systém Windows. Faktem je, že různí přebalovači a hackeři ukládají uložení pirátských her vydaných na Steamu do zcela jiných složek, mohou to být systémové složky jako „Roaming“, „ProgramData“, podsložky s názvy skupin vydání nebo hackeři. Ruční procházení všech možností je jen ztráta času.

Zajímavé:  Jak přenést model z The Sims 4 do Blenderu.

Nenašli jste nic? Pravděpodobně byly uloženy pro tuto hru vyrobeny podle jejího názvu, to se také stává, ale méně často. Znovu vyhledejte klíčové slovo hry, ale nejprve zkontrolujte složku My Documents a také podsložku MyGames.

Hledáte uložení hry? Kontaktujte naše FAQ s otázkou a naši uživatelé vám obratem odpoví!

Спасибо за внимание!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»