Jak

Jak vyrobit pódium v ​​The Sims 4

Měli byste svůj prostor rozdělit na dvě části, přesně tak, jak je to podle vašeho uvážení. Poté v části místnosti, kde plánujete vytvořit nižší úroveň, odstraňte podlahu a poté dělicí příčku. Nainstalujte žebřík, aby vaši Simíci mohli později sestoupit.

Jak udělat převýšení v místnosti Sims 4?

Uzavřete oblast, kterou chcete zvýšit, zdí, abyste vytvořili samostatný prostor. Opět platí, že forma může být jakákoli. Pomocí kladiva odstraňte podlahu mimo zeď. Oddělený prostor zůstane na základu.

Jak udělat scénu v Sims 4 v bytě?

Stěna jedné z místností by měla být vyšší než druhá. Poté je třeba výsledné struktury zpevnit základem a přesunout dovnitř. Nyní pomocí perlíku musíte zasáhnout podlahu, která se nachází v nízké zóně, a poté stěny oddělující zóny. Na konci už zbývá jen přidat schody a scéna je hotová.

Jak vytvořit platformu v domě Sims 4?

Jednoduše klikněte na místnost a vyberte ji a nové šipky nahoru a dolů nástroje vám umožní přidat platformu nebo změnit její výšku v dané místnosti.

Zajímavé:  Jak otěhotnět bez partnera v The Sims 4.

Jak vyrobit podlahu ve 4. patře v Sims 2?

musíte postavit 1. patro, poté stisknout tlačítko „na patře výše“, postavit patro, střechu pro první patro a použít stejné schéma k postavení třetího. Dlouho jsem šťouchal, mimochodem, podlaha ve druhém patře už nemůže být dlážděna jako dřív.

Jak vyrobit podstavec v místnosti v Sims 4?

 1. Postavíme jakoukoliv místnost požadovaného tvaru.
 2. Nyní zvedneme základy. .
 3. Nyní ohraničíme stěnou plochu, která bude samotným pódiem.
 4. Pomocí kladiva odstraníme základ, kde bude umístěna spodní vrstva místnosti.
 5. Nyní odstraníme zeď, kterou jsme ohradili plochu pódia.

Jak vytvořit různé základy v Sims 4?

Způsob, jakým se staví základy v The Sims 4, se od aktualizace 1.47 z 13. listopadu 2018 změnil. Chcete-li vytvořit základ, nejprve postavte to, co bude na základu — pokoj, zeď, terasu nebo celý dům. Vyberte svou budovu — uprostřed se objeví jezdec základů s krychlí.

Jak vytvořit základ v různých výškách v Sims 4?

Chcete-li tedy změnit výšku základů, stačí kliknout na místnost a pomocí nového posuvníku ji přetáhnout dolů nebo nahoru, jak je znázorněno na obrázku níže. Mějte na paměti, že v tomto okamžiku nelze kombinovat dvě místnosti různých výšek. výška bude stále stejná.

Jak udělat pódium v ​​Sims 3?

Stiskněte Shift+Ctrl+C a zadejte kód „ConstrainFloorElevation false“. Poté ve spodním patře postavte základ, kde plánujete postavit pódium.

Kdy vyjde aktualizace pro Sims 4?

Nejnovější aktualizace Sims 4

Verze hry The Sims 4 byla světu představena v roce 2014. Od té doby vyšla více než jedna verze aktualizací, které pokaždé aplikaci dále vylepšovaly, vylepšovaly a opravovaly chyby. Do dnešního dne byla nejnovější aktualizace Sims 4 vydána 14. prosince 2020 pod číslem 1.69.59.

Zajímavé:  Jak získat Plumbob lampy v Sims 4.

Jak vyměnit dveře v bytě Sims 4?

V životním režimu na okno (dveře), které chceme změnit, klikneme levým tlačítkem myši (dále LMB) a zároveň držíme Shift. V nabídce, která se otevře, vyberte „NÁSTROJ“ a poté „Přesunout“. Okno (dveře) bude aktivní (zelené) a podél os X a Y se objeví souřadnicová mřížka.

Jak postavit schodiště pro vstup do domu v The Sims 4?

 1. Budujeme základ.
 2. Obkreslíme dům a hlavně verandu. .
 3. Poté přidáme další základ na verandu pro dvě buňky.
 4. Zahrňte kód: constrainfloorelevation false. .
 5. To je to, co jsme dostali. .
 6. Postavili jsme druhý žebřík.
 7. Montujeme zábradlí a oplocení
 8. To je všechno.

Jak otevřít profil postavy v Sims 4?

Jak to funguje? Pokud přejdete na kartu „Vztahy“ v nabídce Simíka a kliknete na portrét známé postavy, objeví se v nabídce nová možnost „Otevřít profil postavy“. Nové menu pohodlně obsahuje všechny informace o postavě, které již dříve existovaly: vztahy, spojení, charakterové vlastnosti a kariéra.

Stavíme dům na chatě v The Sims 4

Ahoj všichni! Dnes stavíme dům Chalet v Sims 4 + vyzkoušíme myšlenku výstavby víceúrovňového patra: v krátké lekci uděláme pódium pro oddělení obývacího pokoje a kuchyně. Můžete se na něj podívat právě teď, klikněte na obrázek „video“. Dům je vhodný pro rodinu 4 Simíků: rodiče, teenagera a batole.

A dovolte mi, abych vám na fotografii podrobněji ukázal, co se stalo. Jak vidíte, je zde neobvyklá střecha vyrobená z vestavěných zvětšených okenních dekorací z The Sims 4 Pojďme se spolu bavit v kombinaci s nástěnnou výzdobou ze základní hry. Vnější stěny jsem natřel dvěma texturami: cihlovým zdivem a pravidelnou béžovou omítkou, pro zdůraznění efektu jsem na křižovatku umístil tmavě hnědé sloupy. Takhle to vypadá.

Rakouský dům pro Sims 4

Dobré to bude i s velkými kameny, takto byl postaven dům Loft pro Sims 4 — vyberte si, co se vám nejvíce líbí. Jsou zde dva balkony, jeden z dětského pokoje dospívající dívky, druhý v ložnici rodičů. Je široká tři buňky, s dostatkem místa pro pohovku, police s květinami a stojan. Na střechu přibyl zvětšený baldachýn.

Zajímavé:  Jak přenést uložení do jiného kooperativního týmu Sims 4.

Jak vyzdobit balkon pro Simíky

Pod ním je prostor s otevřenou kuchyní pro pikniky. Základ kamen tvořily kamenné sloupy, kombinované s digestoří, sporákem a zvětšenými policemi.

Jak vyrobit pódium v ​​Sims 4

V The Sims 3 je k tomu vhodný nástroj „platformy“ v The Sims 4 lze stejného efektu dosáhnout kombinací částí místnosti se základem a bez něj. Tento design má mnoho výhod:

 • snadné provedení, žádné kódy;
 • vypadá zajímavě;
 • pomáhá v situaci, kdy je na místnost příliš mnoho místa, nebo naopak – dispozice byla složitá a místa je málo.

Sims 4 pódium v ​​kuchyni

Na fotografii je právě takový případ: v malé kuchyni není dostatek místa pro jídelní stůl. Pódiem bylo možné navázat na kuchyň a umístit barový pult mimo stěny. Celý proces stavby pódia můžete jasně vidět na videu, pokud to z nějakého důvodu není možné, zduplikuji to zde.

 1. Označte první patro a oddělte stěnami oblasti, kde je potřeba pódium, od těch, kde bude vybrání.
 2. Přejděte k základům a jedním kliknutím zvedněte výšku, pokud chcete pódium jako na fotografii, bez schodů. Vše výše je provedeno se schody, jinak Simíci neprojdou.
 3. Vyberte a odstraňte nepotřebné oblasti a vyplňte díru v základu texturou podlahy.

Zde se na vyvýšené plošině nachází schodiště do druhého patra a obývací pokoj s televizí a krbem. Chcete-li obnovit strop (jeho části budou odstraněny přímo naproti odstraněnému základu), natáhněte obdélníkovou plošinu podél podlahy druhého patra po celé ploše místnosti.

Jak vyrobit pódium v ​​Sims 4

Druhé patro je obsazeno ložnicemi: zvlášť pro miminko, dospívající dívku a rodiče.

Potřebujete spiknutí 20 x 20 a 106 975 simoleonů.

Příspěvek zveřejnila autorka Máša v sekci Domy v Sims 4 s tagy Od 4 do 5 Simíků. Uložte si permalink do záložek.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»