Jak

Jak otevřít drama v sims 4

The Sims 4: Jak stáhnout a používat Basemental Drugs Mod

The Basemental Drugs je vysoce citlivý mod v Sims 4. Proto se doporučuje uvážení diváka.

Autor: Ibtsam Ayyaz 2023-10-06 2024-03-25 Sdílet
Share
Zkopírujte

The Sims 4 Basemental Drug Mod Guide

Basemental drugs v Sims 4 je mod, který se skládá ze sbírky plně funkčních drog. Tento mod má několik vlastních funkcí, včetně animací, drog, stylů chůze, nálad, potřeb, závislostí, rehabilitace, kocoviny a mnoha dalších funkcí. Zažijete také poklesy, vrcholy, výběry a další.

Pokud chcete na svém Simíkovi experimentovat s drogami, jste na správném místě. V Sims 4 mohou vaši Simíci experimentovat s různými drogami v režimu Basemental Drug, včetně konopí, kokainu, MDMA atd.

Animace obsahují bonga, papíry, blunty a další realistické rekvizity. Své drogy můžete vyrábět nebo si je kupovat od někoho s „vlastností dealera“. Tento článek pokryje vše, co souvisí s Basemental Drug Mod, včetně toho, jak jej nainstalovat. Také vám řekneme, jak použít několik užitečných cheatů pro Basemental Drugs mod v Sims 4.

Jak stáhnout a nainstalovat Basemental Drug Mod v Sims 4

Můžete si stáhnout a nainstalovat Basemental Drug Mod v The Sims 4, sledováním níže uvedené kroky:

 • Navštivte https://basementalcc.com/ a získejte Basemental Drug Mod.
 • Extrahujte obsah složky do složky úprav: Electronic Arts>Sims 4>Mods>Základní drogy je složka pro dokumenty. Vytvořte tuto novou složku s názvem Basemental Drugs.
 • Pokud mody a mody skriptů ještě nejsou povoleny, udělejte to. Jinak začněte hru.
Zajímavé:  Jak si vybrat veřejný cíl v The Sims 4.

Aktualizujte tento mod vždy, když se objeví upozornění na opravu The Sims 4. Tento mod vyžaduje neustálé stahování. Pokud Basemental Drug Mod nefunguje, je třeba dodržet níže uvedené akce:

 • Vyberte Simíka a zvolte ikonu Basementální drogy.
 • Vyberte drogového dealera, kterého potřebujete, v Nastavení Přiřadit NPC.

Pokud se jim při pozdravu nepředstavíte, nebudete mít žádnou možnost si od nich něco koupit.

Jak používat základní drogy v Sims 4

The Basemental Drugs v Sims 4 je plně vybavený obchod s drogami s přidruženými činnostmi, včetně nákupu a prodeje marihuany nebo trávy. Mod nabízí jedinečné animace, léky, změněné pohybové vzorce, emoce a potřeby.

Navíc vám poskytuje různé nálady, jako je závislost, předávkování, kocovina, vrcholy a pády. Díky tomu můžete tyto předměty také prodávat a kupovat. Jednání vás dostane do spousty problémů.

A Grim Reaper nakonec zaplatí návštěvu těm, kteří berou své léky příliš lehkomyslně. Na základě použitých produktů drogový mod Sims 4 dokonce replikuje nežádoucí účinky léků. The společenský život vašeho Simíka bude tím ovlivněna.

Různé typy léků, které tento Basemental Drugs Mod umožňuje, jsou uvedeny níže:

 • Ayahuasca
 • Plevel
 • Lean
 • Kokain
 • Amfetamin
 • MDMA
 • Drogy
 • Konopí
 • XANAX
 • Houby
 • Adderall

1) Konopí

Abyste mohli používat trávu v The Sims 4 s modem Basemental Drugs, musíte pěstovat marihuanu. Protože v okolí nejsou žádní dealeři, pěstování konopí je jedinou možností. Rostlina konopí dá 15 nevytvrzených pupenů, které lze po utržení sušit v nádobě.

Lze z nich vyrobit poživatiny, jointy, bonga, vodní dýmky nebo vaporizéry. Na Simících s vysokým obsahem konopí se objeví dezorientovaný moodlet.

2) Kokain

Kokain lze koupit v režimu nákupu v různých velikostech a úrovních cihel. Simík může z kostky vytvořit čáry kokainu a šňupat je, když se rozloží na povrch. Kokainové cihly stojí hodně peněz. Vaši simíci získají sebevědomý postoj konzumací kokainu.

Zajímavé:  Jak otěhotnět muže v kódu The Sims 4.

3) Amfetamin

Amfetamin, lidově známý jako „rychlost“, má ve hře srovnatelné účinky jako kokain. Lze jej zakoupit v režimu nákupu v balíčcích různé kvality. Když se položí na plošinu, může se roztrhat v řádcích, které by mohly být odfrknuty. Moodlet, který je energický, je výsledkem užívání amfetaminu.

4) MDMA

MDMA je k dispozici v baňce v režimu nákupu. Nádoba uvolní několik barevných pilulek, z nichž každá nabízí okrajově jedinečnou dynamiku.

Když si simík vezme pilulku, na chvíli zažije zábavnou náladu na začátku cesty a nepříjemnou náladu v cíli. Náladovky se mohou během cesty měnit.

5) Ayahuasca

Ayahuascu si můžete koupit od šamana, kterého lze kontaktovat telefonicky. Poté, co váš Simík vezme léky, šaman jim pomůže orientovat se v jejich zkušenostech.

Když je lék použit, Sim zpočátku pociťuje nevolnost a je zmatený. Simík by mohl po několika hodinách „zavřít oči a usnout“. To způsobí, že Simík zažije sen, který může projít nabídkou karet výběru.

6) Xanax

Xanax lze zakoupit prostřednictvím dodavatelů na temném webu. Navíc, pokud váš Simík jde na návštěvu k lékaři se špatným přístupem, může mu být předepsáno tam. Xanax udělá simíkům radost, ale může také vést k závislosti a předávkování.

7) Nakloňte se

Lean, běžně známý jako sirup proti kašli, je dostupný u schválených prodejců drog pod hlavičkou „léky na předpis“. Simík bude mít po použití lean dezorientovaný moodlet.

8) Adderall

Stejně jako Lean lze Adderall získat od drogového dealera. Pokud má Simík přizpůsobenou vlastnost ADHD nebo jen velmi malou možnost, pokud má aktivní vlastnost, existuje také šance, že ji lékař předepíše.

Symptomy charakteristiky ADHD budou neutralizovány přidáním Adderall, který nabídne náladu a koncentraci energie.

Zajímavé:  Jak získat oblečení pro Sims 4.

9) LSD

Dodavatelé nebo darknet jsou dvě místa pro nákup LSD. Doprovodný moodlet je nejistý, protože exkurze LSD mohou být neočekávané. Simíci mají přechodný nárůst odporu po jejich prvním výletu LSD, takže následné výlety LSD jsou méně účinné.

10) Houby/Houby

Váš Simík může konzumovat shroomy v drogovém modu Sims 4. Váš Simík si je může koupit od blízkého prodejce a pěstovat si vlastní!

Cheaty na základní drogy

Existuje několik způsobů, jak používat drogy v suterénu Sims 4. Patří mezi ně cheaty, které vám pomohou snadno provádět činnosti, které jste předtím nemohli dělat. Níže jsme seřadili nejlepší cheaty na Basemental Drugs v The Sims 4.

Cheat#1: Log Sim Info do Log File

To je obvykle nutné pouze v případě, že o to požádá člen týmu podpory na serveru Discord. Aktivní vlastnosti, výhody, spojení a další informace mohou být zaznamenány v souboru protokolu, který můžete vygenerovat.

Chcete-li vytvořit soubor:

 • Nejprve zadejte testy jsou pravdivé v cheatové konzoli stisknutím CTRL + SHIFT + C.
 • Stiskněte Klávesa Shift a klikněte na svůj Sim > Drogy > Log Sim Information. Vyberte All, Attributes, Buffs, Inventory, Stats nebo Relations, v závislosti na tom, co chcete protokolovat. Vytvoříte soubor protokolu na přesném místě jako Basemental Drugs mod.

Cheat #2: Zakázat rakovinu

Pomocí cheatů můžete vypnout varování před rakovinou plic u cigaret v režimu Basemental Drugs v The Sims 4. Zakázat rakovinu výběrem libovolné Sim > Drogy > Nastavení > Cheaty > Rakovina.

Cheat č. 3: Závislost

Jakákoli závislost v Sims 4 může vést k opakujícím se nemocem a způsobit předávkování vašeho Simíka. Může způsobit i smrt.

Proto můžete u svého Simíka aktivovat seznam závislostí výběrem Váš aktivní Sim > Drogy > Nastavení > Cheaty > Cheaty pro závislost. Simíkovi můžete přidat všechny závislosti nebo to udělat zvlášť pro každou látku.

Zajímavé:  Jak nainstalovat The Sims 4.

Můžete získat přístup cheat konzole stisknutím CTRL+SHIFT+R, pak zadejte: bm_r_ad odstranit všechny závislosti. Váš Simík by tak byl zbaven jakékoli existující závislosti.

Sims 4 suterénní drogy: jak vyléčit trávu?

Dále klikněte na prázdné sklenice a vyberte možnost vyléčení plevele ve hře Sims 4. Proces vytvrzení navíc trvá až 48 hodin. Proto se můžete mezitím věnovat jiným činnostem.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»