Jak

Jak získat zvířata v The Sims 4

Pořídit si mazlíčka v The Sims 4 Kočky a psy v herní rodině je velmi snadné, můžete si je vzít z útulku nebo adoptovat z ulice. Chcete-li adoptovat z útulku, vyberte na svém počítači požadovanou možnost: vyberte „Rodina“ — poté „Adoptovat do rodiny“ — poté „Adoptovat kočku nebo Adoptovat psa“.

Jak získat kouzelné zvířátko v Sims 4?

  1. Pokud má rodina kočku nebo psa, můžete je očarovat prostřednictvím nabídky Magic -> Make a magic pet.
  2. Kouzelní mazlíčci jsou označeni jiskrami.
  3. Pokud kolem kočky nebo psa nejsou žádné jiskry, pak jsou to obyčejní mazlíčci.

Jak získat psa v Sims 4?

Uveďte mazlíčka, se kterým chcete mít potomka. Po nějaké době, jako ve všech částech, se zvířata sblíží. Na rozdíl od Sims 2 a Sims 3 se vše děje před vašima očima, a to velmi roztomilým, nenápadným a dětinským způsobem. Vyskakovací dialogové okno vás upozorní, že jste těhotná.

Zajímavé:  Jak pracovat jako barman v The Sims 4.

Jak získat hlodavce ve hře Sims 4?

Můžete získat 4 druhy hlodavců: křeček, krysa, africký trpasličí ježek, bubalus (jedná se o fiktivního mazlíčka ze sbírky karetních příšer). Při nákupu klece si vyberete, který hlodavec tam bude bydlet. Pokud uhyne nebo se rozhodnete jej vyměnit, budete si moci zakoupit nového hlodavce prostřednictvím nabídky v kleci.

Jak získat toulavé zvířátko v Sims 4?

Abyste mohli ukrýt čtyřnohého přítele, musíte si s ním budovat vztah dlouhodobě a pilně. Jakmile se postava spřátelí s mazlíčkem, hráči budou mít k dispozici akce, aby si zvíře adoptoval.

Jak vytvořit svůj vlastní známý?

  1. Kupte si obyčejné zvíře ve zverimexu nebo na farmářském trhu a proveďte nějaký rituál, díky kterému se podobá kouzelníkovi a obdaruje zvíře magickými schopnostmi;
  2. Vyvolejte existující magické zvíře speciálním kouzlem nebo rituálem.

K čemu jsou ve hře Sims 4 kouzelná zvířátka?

V herní sadě The World of Magic pro The Sims 4 mohou mít kouzelníci kouzelná zvířátka, která jim budou pomáhat s jejich magií. S doplňkem Kočky a psi mohou postavy učinit své mazlíčky kouzelnými.

Kde koupit léky pro zvířata ve hře Sims 4?

Veterinární klinika je hodně typ a obchodní typ z The Sims 4: Kočky a psi. Veterinární kliniku si můžete koupit po telefonu. Po nákupu nemovitosti je nutné převést určitou částku z rodinného rozpočtu do rozpočtu podniku na výdaje.

Jak umýt psa v Sims 4?

Zajímavé je, že u psů je situace opačná – stačí kliknout na koupelnu a vybrat akci „umýt svého mazlíčka“. Pokud je na stránce pes a kočka, pak ani v této situaci nebude kočka zobrazena v rozbalovacím okně.

Jak změnit svého psa v Sims 4?

V rozšiřujícím balíčku The Sims 4: Cats & Dogs můžete změnit věk svého mazlíčka a vzkřísit ho. To se provádí v obou případech buď návštěvou veterinární kliniky (kterou nevlastníte), nebo použitím chemické laboratoře k výrobě léků, což vyžaduje vysokou úroveň veterinárních dovedností.

Zajímavé:  Jak si udělat radost v The Sims 4.

Jak dlouho žijí křečci v The Sims 4?

Hlodavce můžete vyndat z klece a hrát si s ním, ale nemůžete ho nechat běhat po domě. Hlodavci mají pouze tři potřeby: potravu, pozornost a aktivitu. Aktuální stav vašeho mazlíčka zjistíte tak, že najedete myší na jeho dům. Životnost hlodavců je 3 týdny.

Jak adoptovat zvířátko z ulice v Sims 4?

Pořídit si mazlíčka v The Sims 4 Kočky a psy v herní rodině je velmi snadné, můžete si je vzít z útulku nebo adoptovat z ulice. Chcete-li adoptovat z útulku, vyberte na svém počítači požadovanou možnost: vyberte „Rodina“ — poté „Adoptovat do rodiny“ — poté „Adoptovat kočku nebo Adoptovat psa“.

Jak zadávat kódy v Sims 4 za peníze?

Cheaty na peníze v The Sims 4. Jako v každé podobné hře, pro zadání kódu musíte zavolat na konzoli. Chcete-li to provést, současně podržte několik tlačítek (Ctrl + Shift + C) a do zobrazeného okna zadejte požadovaný kód. Konzolu můžete zavřít jednoduše stisknutím klávesy Enter nebo Esc.

Jak koupit nový dům v Sims 4?

Kde koupit dům v The Sims

Chcete-li to provést, klikněte na telefon a vyhledejte odpovídající položku nabídky. Budete mít výhled na oblast, kde si váš Sim může najít vhodný domov pro sebe. Jakmile je dům vybrán, stačí jej koupit a Simík může poblahopřát ke kolaudaci.

Jak si pořídit zvířátko v The Sims 4? Čekáme na doplnění

Jak si pořídit zvířátko v The Sims 4? Tuto otázku tvůrcům herního vesmíru nikdy nepřestane klást mnoho fanoušků her z této série. V tuto chvíli neexistují žádné oficiální aplikace, ve kterých si můžete vytvořit kočku nebo psa. Z této situace však existují i ​​jiná východiska.

Zajímavé:  Jak deaktivovat mimozemšťana v The Sims 4.

Vydání nového přírůstku

Dobrá zpráva čeká na všechny, které už nebaví pokládat si otázku: jak si pořídit zvířátko v The Sims 4? Velmi brzy, konkrétně v listopadu 2017, tvůrci kultovní hry „The Sims“ vydají nový přírůstek, který vám umožní zalidnit váš domov novými domácími mazlíčky. Stojí za připomenutí, že ve všech předchozích dílech taková funkce existovala. Hráči proto intenzivně trénovali psy, hráli si s kočkami a vyhrávali i koňské dostihy. Nechyběl ani určitý počet dovedností, které pomohly lépe se vypořádat s domácími mazlíčky.

Co by měli fanoušci hry očekávat? Tvůrci opravdu neudržují napětí. Už teď se ví, že do hry budou zařazeny kočky, psi a koně. Je zde také informace, že domácí mazlíčky lze vybírat na veřejných prostranstvích, kupovat v jeslích a také tvořit v režimu vytváření postavy.

jak si pořídit zvířátko v sims 4

Co teď? Ryby a žáby

Jak získat domácího mazlíčka v The Sims 4 hned, aniž byste museli čekat na vydání rozšíření? No, nezabere to moc času, ale druhů domácích mazlíčků není mnoho.

Hlavní domácí mazlíčci mohou být nazýváni rybami. Postava s určitou dovedností se může věnovat rybaření, v důsledku čehož získá dobrý úlovek. Může se prodávat, používat jako hnojivo a také při vaření. Pokud si však hrdina koupí akvárium, pak otázka „Jak získat mazlíčka v The Sims 4?“ budou odstraněny. Ulovené ryby lze bezpečně poslat do akvária.

Podobně je tomu i u ropuch nebo žab. Tito tvorové také dobře žijí ve speciálních akváriových krabicích. Nicméně pozor. Některé postavy se mohou bát žab. Jejich přítomnost může prudce zhoršit náladu hrdiny.

Také mnoho postav může chytat hmyz. Nejčastěji se vyskytují ve veřejných prostorách, jako jsou parky. Mnoho Simíků s nimi však rádo sbírá celé sbírky. Ale ve skutečnosti je to také domácí mazlíček.

Zajímavé:  Jak změnit svůj vzhled v The Sims 4 během hraní.

Původní stvoření

Tvůrci hry mají záviděníhodný smysl pro humor. Takže ve čtvrté části hry si uživatelé mohou vytvořit vlastní květinu se sklony predátora. Pozoruhodně to vypadá jako obří kravská hlava. Měli byste na něj být opatrní, protože může hrdinu i sníst.

Semena této jedinečné rostliny můžete získat rybolovem. V některých nádržích, zejména tajných, najdete pár semen. A pak se pěstují obvyklým způsobem.

V The Sims 4 můžete mít domácího mazlíčka

Můžete mít v The Sims 4 zvířátko? Ano, ale pouze konkrétní. Zbytek si bude muset na nový přírůstek počkat.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»