Jak

Jak vystěhovat v Sims 4

I bez zadání domova aktivní rodiny klikněte na ikonu Spravovat rodiny v pravém horním rohu. Nebo použijte tlačítko „Správa města“ v hlavním menu a dostanete se na mapu města. V okně, které se objeví vlevo, vidíme aktivní rodinu, ze které je v tomto případě nutné přesídlit mladého Simíka.

Jak vykopnout někoho z vaší rodiny v Sims 4?

 1. Přihlaste se do editoru.
 2. Vyberte rodinu, kterou je třeba s někým umístit.
 3. Klikněte na ikonu se šipkami.
 4. V pravé části okna vyberte rodinu, do jejíhož domu se budete stěhovat. Vlevo — určete, který ze Simíků se pohybuje, a klikněte na šipku vpravo.
 5. Hotovo.

Jak se v Sims 4 odstěhovat od své rodiny?

Chcete-li se tedy přesunout, musíte v nabídce telefonu vybrat položku „Přemístit rodinu“. 2. Dostaneme se do mapového módu města Willow Creek, vybereme požadovaný pozemek s domem a čekáme na nastěhování. Ve hře Sims 4 se celá rodina tímto způsobem stěhuje a není možné oddělit a přesunout Simíka od rodiny odděleně.

Zajímavé:  Jak vložit zkopírované kódy do The Sims 4.

Jak přidat postavu do vaší rodiny v Sims 4?

 1. V hlavní nabídce vyberte možnost Spravovat města
 2. Dalším krokem je vybrat město, kde je dům s aktivní rodinou, do které chcete přidat Simíka nebo skupinu.
 3. V dolní části klikněte na tlačítko „Vytvořit rodinu pro přesun“.

Jak vyhnat hosta z vašeho domu v The Sims 4?

Ve hře jsou často neadekvátní postavy a prostě ty, se kterými Sim nechce komunikovat. Chcete-li vyprovodit nechtěného hosta z vašeho dvora, stačí vyvolat menu a vybrat „Požádat o odchod“.

Jak vyhnat Simíka z rodiny?

I bez zadání domova aktivní rodiny klikněte na ikonu Spravovat rodiny v pravém horním rohu. Nebo použijte tlačítko „Správa města“ v hlavním menu a dostanete se na mapu města. V okně, které se objeví vlevo, vidíme aktivní rodinu, ze které je v tomto případě nutné přesídlit mladého Simíka.

Jak přesunu pouze jednoho Simíka?

Je možné, aby se jedna postava pohybovala?

Dále se otevře editor se čtyřmi městy, musíte kliknout na „rodinný editor“ v pravém horním rohu obrazovky a otevřít panel „přesunout postavy mezi rodinami“, kde musíte vybrat jednoho Simíka, kterého chcete přesunout.

Jak se nastěhovat k klukovi v Sims 4?

 1. Spřátelte se se spolubydlícím toho, koho máte na očích, nabídněte mu, že se k němu nastěhujete, a „nastěhujte“ drahocennou postavu podle dohody. .
 2. Přejděte do režimu změny města, vyberte rodinu postavy, o kterou máte zájem, rozdělte ji a přesuňte ji do svého domu.

Je možné přestěhovat dům do The Sims 4?

Rodinu Simíků můžete přenést z jednoho domu na druhý počítač tím, že přenesete své úspory. . Ve hře Sims 4 se takto odděluje celá rodina a pohybuje se samostatně.

Jak přidat Simíka do své rodiny v Sims 4 Command Center?

Klikněte na kterýkoli z počítačů na webu a vyberte „MC Command Center“. Dále vyberte „Nastavení MCCC > Nastavení hry > Maximální velikost rodiny“ a zadejte limit pro maximální počet Simíků/mazlíčků na pozemek (maximálně 25).

Zajímavé:  Jak zvýšit logické dovednosti v Sims 4.

Jak vytvořit další postavu v Sims 4?

Pro vytvoření postavy při vstupu do hry klikněte v hlavní nabídce na „+“ (Vytvořit novou rodinu). Po krátkém opětovném načtení se otevře editor tvorby postav Sims 4 Toto je naše pole působnosti.

Jak umístit postavy do stejného města v Sims 4?

 1. Hlavní menu. Klikněte na „nová hra“.
 2. Založení rodiny. Umístěte ji někam. .
 3. Menu — změnit město — uložit.
 4. Vlevo klikněte na tlačítko s obrázkem modrého domu a opakujte kroky 2-4, dokud se v oblasti neusadí všechny potřebné rodiny.

Co mám dělat, když moje postava ze Sims 4 neodejde?

Někdy v The Sims 4 postavy zamrznou, ale lze je restartovat pomocí příkazu „resetSim“ v okně pro zadávání cheatů. Pokud postavy zamrznou nebo nereagují na příkazy, může být nutné restartovat. Existují dva způsoby, jak restartovat svou postavu. Pro kterýkoli z nich otevřete okno pro zadávání cheatů stisknutím CTRL + Shift + C.

Jak vyhodit Simíka z partie?

Mod přidává do hry novou interakci s dveřmi, která vám pomůže vyhnat nechtěné hosty z oblasti. Klikněte na dveře a zvolte «Make Leave» a poté vyberte Simíky, které chcete z pozemku vyhodit.

Jak odstranit postavu z hodně v The Sims 4?

Do řádku cheatů zadejte moveObjects. Vstupte do režimu nákupu a vyberte svého Simíka, kterého chcete odebrat.

Hra «Sims 4» jak vyhodit hosty z domu?

V The Sims 4 je vše prakticky stejné jako v životě. Občas máme také hosty, které opravdu chceme co nejdříve poslat pryč. No, jako štěstí, sedí a sedí. Stejná situace je i v The Sims 4. Pokud nemáte nainstalované mody, není možné hosty vyhodit, musíte sedět a trpělivě čekat, dokud neodejdou.

Ale pokud existují mody, pak lze hosta vyhodit, k tomu si musíte stáhnout mod, poté kliknout na hosta, kterého chceme vykopnout, vložit mod a kliknout na „Kick out a Sim“, poté potvrdit svůj akci a klikněte na „OK“. Zkušení hráči ale říkají, že mod funguje jednou za čas a někdy ani on nepomůže zbavit se otravného hosta.

Zajímavé:  Jak nahradit hudbu v The Sims 4.

Přečtěte si také

Chcete-li začít hrát novou verzi Sims, budete si muset koupit licencovaný disk, pak jako vždy lze vše stáhnout na torrentech spolu s hesly, k hrůze tvůrců hry. V první řadě budete muset vzít v úvahu, že počítač musí být připojen k síti. Bez internetu The Sims 4 na rozdíl od předchozích verzí nefunguje. A pak to není jiné. Je pravda, že se musíte zaregistrovat na webu uvedeném na disku.

Nejprve si musíme stáhnout mod zvaný anti-cenzor, a pak se nám tento krok ve hře stane možným. Po stažení bude nutné anticenzor nainstalovat do složky s názvem Mods. A po této akci bude možné odstranit všechny cenzurní kostky ve hře Sims 4 a tato složka se nachází na této adrese:

AJ1nhBFoJH8NuYlQjYnxTBLMiINPTDt.png

hra

Po rozbalení a instalaci tohoto modu byste měli přejít do samotné hry. A u tohoto vchodu se zobrazí okno, ve kterém uvidíte název nainstalovaných modů, pokud jste dříve nainstalovali mody, uvidíte název nového anticenzorového modu.

hra

Tímto způsobem tento problém vyřešíte.
4 года назад

The Sims 4 neběží vždy v přijatelnou dobu; někdy se zpomalí natolik, že bych to chtěl zrychlit. Jak to udělat? Cheat kódy nebo patche ani nemusí být uplatňovány; zde musíte pracovat se „Simy“ — můžete je poslat do práce nebo je například uložit do postele. Ultra režim, který někdy až 4x zrychlí tok času, se zapne právě v době, kdy v kontrolovaném bodě nikdo není. Můžete rychle „posouvat“ časový úsek, pokud znáte „milovanou“ kombinaci – stiskněte Control a (podržte) Shift a (podržte) C. V řádku, který se objeví (podívejte se vlevo nahoře) byste měli zadat latinku – testingcheats (testování cheatů) true (ano), které aktivujete. Pak je čas na přetáčení jako film. Píšeme takto clock.advance_game_t ime 7. Co se stane? Čas přetočení 7 hodin v Sims 4.

Zajímavé:  Jak vypnout bezplatné stavění v The Sims 4.

Populární hra „The Sims 4“ byla vydána v roce 2014 a v průběhu let získala mnoho doplňků a katalogů, které si můžete nainstalovat do své oblíbené původní hry „The Sims 4“, a učinit ji tak ještě zajímavější, rozmanitější a vzrušující. V současné době má hra The Sims 4 více než tucet doplňků a katalogů. Chcete-li si je stáhnout, můžete kliknout na tento odkaz a stáhnout si hru se všemi doplňky. Nejnovější přírůstky se objevily v roce 2016.

Pokud jste si stáhli repack, tak se hra spustí poprvé, ale podruhé budou problémy s připojením k síti, The Sims 4 se nespustí. Před instalací pirátské verze Sims 4 je třeba zakázat antivirový program a poté přidat složku hry Sims 4 k výjimkám antivirového programu. Nezapomeňte zkontrolovat, zda balíček hry obsahuje dva soubory rldOrigin.dll a rld.dll, měly by tam být. Aby se hra spustila, je potřeba odstranit původ a než spustíte System 4, zablokujte Simíkům přístup k internetu pomocí antivirového programu, pokud má firewall.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»