Jak

Jak se připojit do klubu v The Sims 4

Jak se připojit do klubu v The Sims 4 Dejte se dohromady

V prosinci, The Sims 4 vydala nový rozšiřující balíček, který se soustředil na téma pospolitosti, a dostal výstižný název The Sims 4 Dát se dohromady. a nedávno, The Sims zveřejnili upoutávku vysvětlující, jak se nejlépe dostat do akce při vytváření klubu pomocí videa s návodem, ale než se dostaneme k videu, zde je návod, jak co nejlépe využít svůj zážitek z The Sims 4 Dát se dohromady.

The Sims 4 Dej se dohromady je druhým rozšiřujícím balíčkem pro The Sims 4 a obsahuje věci jako nové evropské město nazvané Windenburg a nové interakce a aktivity. Ale hlavním lákadlem v tomto rozšiřujícím balíčku je funkce Kluby. Za prvé, klub v Sims 4 je definována jako skupina 8 nebo méně Simíků, kteří mají všichni podobné zájmy nebo cíle. Video například používá příklad klubu, který je posedlý přírodou, takže všichni rádi dělají aktivity venku. The Dát se dohromady rozšiřující balíček vám umožňuje vybrat si z 11 různých klubových témat, jako jsou Rebels nebo módní Paragons. Je důležité poznamenat, že si můžete vybrat buď existující klub, nebo si můžete vytvořit svůj vlastní.

Chcete-li vytvořit svůj vlastní klub, vyberte ikonu „Vytvořit klub“ a měla by se zobrazit okno, kde můžete zadat požadovaný název svého klubu, zvolit jeho symbol a přidat požadavky pro připojení. Symbol se objeví nad hlavami Simíků, když jsou na shromáždění. Pokud jde o požadavky, můžete si vybrat, zda povolíte určitou věkovou skupinu, například pouze Mladí dospělí, nebo povolíte lidem na základě jejich vlastností nebo rodinného stavu. Můžete být tak vybíraví, jak vám hra dovolí.

Zajímavé:  Jak se spřátelit se všemi v The Sims 4.

Chcete-li zúžit téma svého klubu, můžete si vybrat aktivity svého klubu. Například, pokud chcete vytvořit skupinu Foodie, možná některé z aktivit vašeho klubu jsou jídlo a vaření. Můžete si také vybrat věci, které váš klub nesmí dělat, což mohou být věci jako zlomyslnost nebo boj.

Jak je vysvětleno v níže uvedeném videu, klubová setkání se mohou konat kdekoli a kdykoli The Sims 4 Dej se dohromady. Ale ujistěte se, že jste ve střehu, protože od té doby, co jste vytvořili klub, budete vůdcem a budete mít na starosti řízení aktivit. Pokud budete sledovat svůj klub a dělat společně aktivity, můžete získat body, které lze použít k nákupu herních výhod pro váš klub, jako jsou bonusy za dovednosti, sociální bonusy a dokonce tajné klubové handshake.

Hrál jsem The Sims série už od vydání první hry, takže pořád hledám, co nového The Sims tvůrci mohou pumpovat ven. Trochu jsem přestal hrát, když se pro mě život docela zbláznil, ale každou chvíli se rád vracím a napumpuji svůj bankovní účet Simoleanů a na pár hodin si zahraji, abych se zbavil stresu. Funkce Kluby mi připadá jako vytvoření masivního klikacího systému a to je něco, co jsem ve skutečnosti nikdy nezažil. The Sims protože přebíráte kontrolu nad jednou osobou najednou a je to opravdu každý sám za sebe. Obvykle bych ignoroval lidi, kteří se snaží se mnou spřátelit. Ale mít celou skupinu lidí, kteří mě sledují a čekají, až se mnou budou dělat aktivity, bude něco nového a zajímavého vyzkoušet.

Rozšiřující balíček byl ve skutečnosti vydán v prosinci, ale trailer byl zveřejněn včera, aby poskytl více informací o zážitku z klubů. Podívejte se na krátké video s návodem níže, abyste získali představu, jak založit svůj klub The Sims 4 Dej se dohromady.

Zajímavé:  Jak spustit hru Sims 4 z Originu.

ZPRAVODAJ CINEMABLEND

Vaše každodenní zprávy o směsi zábavy

Odesláním svých údajů souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a jste starší 16 let.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»