Jak

Jak vystěhovat sousedy v Sims 4

V bytových domech San Myshuno můžete bydlet v bytě. Chtě nechtě se srazíte se svými sousedy.

Ne všichni sousedé jsou tiší. Někdy začnou sousedi dělat hluk. Čas od času je musíte uklidnit. Můžete laskavě požádat, abyste byli tišší, nebo se můžete zapojit do boje.

Pokud vás nebaví uklidňovat své sousedy, můžete je jednoduše přesunout do herního menu.

autor otázky zvolil tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Ninaa rc [510K]
více než před rokem

Postavy ve hře Sims 4 mají možnost bydlet v bytových domech v metropoli San Myshuno. Chcete-li to provést, musíte si stáhnout doplněk „City Living“. Jelikož jsou ale stěny v bytech tenké, musí některé postavy trpět hlučnými sousedy.

Pokud sousedé hlasitě křičí, zesilují hudbu a pořádají hlasité večírky, negativně to ovlivní postavu, která je nucena se v noci budit. Od takových sousedů dostane váš Sim negativní náladu — bude se muset vypořádat s takovou ostudou.

První věc, kterou postava musí udělat, je zjistit, ze kterého sousedova bytu hluk vychází. Obvykle je to indikováno animací na dveřích.

Postava musí zaklepat na dveře, ale hluční sousedé to nemusí slyšet, takže musíte vybrat možnost „zaklepat na dveře hlasitě“.

Jakmile se objeví soused, musíte vybrat akci „hlasitě si stěžovat na hluk“. Je možné, že poté bude v bytě souseda klid.

Pokud vaši sousedé nadále vydávají hluk, můžete se je pokusit dostat ven výběrem příkazu „požádat o odchod“ v nabídce. Nebo můžete nechtěného souseda přestěhovat do jiného domu.

Zajímavé:  Jak zvýšit parametry v potřebách Sims 4.

Někteří hráči se ho rozhodnou zabít pomocí bizarní masožravé rostliny jako poslední možnost, jak se vypořádat s hlučným sousedem. Nejprve musíte napumpovat zahradnické dovednosti nechtěného Simíka a poté vypěstovat masožravou rostlinu Proglotis Cannibalism.

Aby rostlina spolkla postavu, nesmíte dravce krmit 12 hodin. Poté hladový Proglotis vypustí návnadu na dort, kterou musí Sim sníst. Je možné, že rostlina oběť spolkne, ale pak ji vyplivne. Budete muset proces opakovat – hlučný Simík bude sežrán.

Pokud zničení nechtěné postavy není vaší metodou, pak budete muset svého Simíka přesunout do domu, kde nebudou žádní hluční sousedé.

Sousedské příběhy v The Sims 4

Sousedské příběhy v The Sims 4

Neighborhood Stories v The Sims 4 se poprvé objevily ve hře s aktualizací 1.82.99 30.11.2022. listopadu 30. Od té chvíle jsme mohli sledovat události, které se odehrávají v životech nehráčských postav, sousedů, které naši Simíci znají. Pro přístup k příběhům ze sousedství nemusíte instalovat speciální doplněk. Vše, co musíte udělat, je stáhnout si bezplatnou aktualizaci XNUMX. listopadu nebo později a ve vaší hře se ve výchozím nastavení objeví možnost životních příběhů pro NPC.

Neighborhood Stories v Sims 4 – kde stáhnout, jak povolit/zakázat, jak nastavit a vybrat rodinu

První verze Neighborhood Stories v Sims 4 zahrnuje dramatické změny v životech Simíků, které souvisí s jejich osobním životem, prací, vztahy s rodinou a přáteli. Tyto události mohou být buď autonomní (to znamená, že je váš Sim nemůže ovlivnit), nebo se mohou odehrát pod vlivem vašich postav. Některé změny však kombinují oba tyto parametry. Když se například váš soused rozhodne mít dítě nebo nové přátele nebo změnit práci, určitě vám zavolá a požádá vás o radu. Můžete s ním souhlasit nebo ho od takových plánů odradit, případně mu dát možnost, aby se rozhodl sám. Ale nehráčské postavy se mohou hádat s partnerem nebo pomlouvat přátele pouze pod vaším vlivem. Oni sami to nikdy neudělají.

Zajímavé:  Jak získat vše v The Sims 4.

Neighborhood Stories v Sims 4 – kde stáhnout, jak povolit/zakázat, jak nastavit a vybrat rodinu

Nové životní cíle v The Sims 4

Spolu s příběhy sousedů má The Sims 4 nové životní cíle, které charakterizují vašeho Simíka jako souseda:

 1. Spolehlivý soused vždy se snaží pomáhat svým bližním skutky a radami, které pozitivně ovlivňují jejich životy. Pokud neustále děláte dobré skutky, můžete být odměněni charakterovým rysem Confidant, který vám pomůže vždy udržovat příjemné rozhovory ve společnosti.
 2. Záludný partner vždy se snaží šířit drby o sousedech, podněcovat hádky a oddělovat manželské páry. Pokud to budete dělat neustále, můžete získat charakterovou vlastnost Heart of Stone, díky které se ostatní postavy budou cítit nesvůj.

Neighborhood Stories v Sims 4 – kde stáhnout, jak povolit/zakázat, jak nastavit a vybrat rodinu

Vývojáři se tam nezastavili a pokračovali v rozvíjení myšlenky Neighborhood Stories. O pár měsíců později jsme tedy obdrželi novou bezplatnou aktualizaci pro Sims 4 v1.85.203 s datem 15. března 2022, ve které nám byly představeny nové příležitosti pro správu životů nehráčských postav. Tím se The Sims 4 mnohem více přibližuje předchozí generaci, The Sims 3, kde NPC žili paralelně s vašimi herními rodinami.

Neighborhood Stories v Sims 4 – kde stáhnout, jak povolit/zakázat, jak nastavit a vybrat rodinu

Aktualizace sousedských příběhů z 15.03.2022. XNUMX. XNUMX

Po aktualizaci na The Sims 4 Neighborhood Stories z 15.03.2022. března XNUMX se nyní příběhy z domácností dějí absolutně všem rodinám ve městě, a nejen známým Simíkům. Bez ohledu na to, zda nehráčské postavy žijí vedle vaší rodiny a každý den se s nimi kříží, nebo žijí na druhé straně města a nikdy se neviděly – jejich životy se stále mění a možná dokonce ovlivňují některé události v město v budoucnu.

Co mohou dělat vaši sousedé?

 • Přijměte nabídku k sňatku
 • Adoptujte si dítě
 • Počíte dítě s partnerem
 • Adoptujte si psa nebo kočku
 • Udělat si nové přátelé
 • Najděte si práci, odejděte nebo odejděte do důchodu
 • Získejte povýšení v práci
 • Povzbuďte nezaměstnaného Simíka, aby získal práci
 • Zničte vztahy s ostatními Simíky
 • Spojte se s párem dospívajících nebo dospělých Simíků
 • Přerušte vztahy s partnerem
 • Přestěhujte se do jiného domu
 • Zemřít při nehodě
Zajímavé:  Jak si vyrobit funkční postel v The Sims 4.

Každý den se můžete dozvědět novinky o tom, co se v té či oné rodině změnilo, jaké události se udály za poslední den, sledovat narození a růst jejich dětí, radovat se z jejich kariérních úspěchů a truchlit v případě smrti.

Neighborhood Stories v Sims 4 – kde stáhnout, jak povolit/zakázat, jak nastavit a vybrat rodinu

Jak nastavit Neighborhood Stories

Pokud se vám tyto nové funkce Neighborhood Stories ve hře The Sims 4 nelíbí, můžete zcela zakázat jakékoli změny v životech Simíků, kteří nejsou hráči, nebo upravit vybrané události, které se jim stanou. Možnosti nastavení jsou velmi široké. Můžete ovládat život každé rodiny zvlášť, stejně jako povolit/zakázat konkrétní události v jejich životech.

Příběhy sousedství můžete nastavit prostřednictvím nabídky „Spravovat rodiny“. Dále máte několik možností pro nastavení požadovaných parametrů:

Neighborhood Stories v Sims 4 – kde stáhnout, jak povolit/zakázat, jak nastavit a vybrat rodinu

  Nastavení pro karty „Moje rodiny“ a „Další rodiny“. Ve výchozím nastavení jsou příběhy sousedů zakázány pro skupinu Moje rodiny a povoleny pro jiné rodiny. Děje se tak, aby se po každé aktualizaci hry neztratily vztahy se sousedy, které jste si dlouhou dobu hraním The Sims 4 vybudovali V každé skupině rodin můžete povolit, zakázat nebo úplně zakázat jedna nebo druhá kategorie změn. Pro konfiguraci těchto parametrů použijte tlačítko v pravém horním rohu na každé kartě s vybraným typem rodiny.

Neighborhood Stories v Sims 4 – kde stáhnout, jak povolit/zakázat, jak nastavit a vybrat rodinu

Nastavení pro každou rodinu. Pokud máte konkrétní plány pro konkrétní sousedskou rodinu Simíků, můžete nakonfigurovat všechny parametry pro životní události v každé rodině zvlášť. Například zakázat možnost jejich přestěhování do jiného domu nebo náhlou smrt. Zároveň si nechte šanci adoptovat psa nebo porodit dítě. Ke správě těchto nastavení použijte tlačítko nastavení Neighborhood Stories pod každou vybranou rodinou.

Nastavení Neighborhood Stories jsou zaznamenána v každém souboru typu save zvlášť. Při přepínání mezi rodinami tedy využijete nastavení, které si nastavíte speciálně pro tuto hru.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 v zimě.

Abyste měli přehled o aktualitách, jaké změny se dějí u vašich sousedů a dalších obyvatel města, stačí se podívat do kterékoli poštovní schránky a získat informace o aktuálním dění ve městě. Možná budete chtít navštívit Simíky, které znáte, a podělit se o jejich radosti nebo strasti.

Neighborhood Stories v Sims 4 – kde stáhnout, jak povolit/zakázat, jak nastavit a vybrat rodinu

Příběhy ze sousedství v The Sims 4 se staly skvělým doplňkem hry. Nyní má tato sandboxová hra a simulátor života ještě více podobností s realitou. Když můžete řídit nejen dění ve vaší rodině, ale také současně pozorovat a účastnit se různých situací v životech vašich sousedů Simíků. Jejich životy totiž také nemohou stát na místě a neustále podléhají změnám.

Je možné, že do budoucí generace hry Sims 5 bude zahrnut rozšířenější a funkčnější systém Neighborhood Stories. Nyní nás vývojáři nechali otestovat, podívat se na naše reakce a rozhodnout, které možnosti vyžadují vylepšení.

Video recenze:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»