Charakter

Jak se oženit s postavou v The Sims 4

Chcete-li změnit vztahy ve hře, existuje speciální kód úpravy vztahu!

Musíte tedy zadat celé jméno a příjmení obou postav, úroveň zamýšleného vztahu (na stupnici od 0 do 100) a také uvést typ tohoto vztahu.

přátelství_hlavní – přátelské vztahy;

romance_main – romantický vztah.

Vzorec kódu tedy vypadá takto:

modifikace vztah [křestní jméno příjmení 1] [jméno příjmení 2] [úroveň v číslech] [typ vztahu]

Vztahy v Sims 4

Vývojáři The Sims neúnavně pracují na vylepšení chování herních postav. S každou verzí hry hrají charakterové vlastnosti ve vztazích mezi virtuálními lidmi stále důležitější roli.

V The Sims 4 mají vztahy dvě měřítka (přátelství a romantika). Simíci se spřátelí, zamilují se a stanou se zapřisáhlými nepřáteli. Jak se to stane? Číst dál.

Přátelství v The Sims 4

Přátelské vztahy jsou založeny především na společných zájmech. Jednoduše řečeno: čím více povahových rysů mají Simíci v The Sims 4 společných, tím rychleji se mohou stát přáteli.

Zajímavé:  Jak přidat starší postavu do The Sims 4.

Ti, pro které hrají přátelé hlavní roli v jejich elektronickém životě, by měli v Sims 4 vylepšit dovednost Charisma. Pomůže to posílit přátelství.

Chcete-li navázat přátelský vztah s jinou postavou, musíte vybrat akce na kartě „Friendly“. Jak komunikace postupuje, rozsah vztahů poroste.

Známost (známost). Všechno je zde jednoduché: potkáte postavu a ona se objeví na kartě vztahy jako známý. Taková spojení jsou krátkodobá a rychle mizí.

Přítel (přítelkyně). Abyste se stali přáteli, musíte strávit spoustu času chatováním s jiným Simíkem. Po získání přítele obdrží váš svěřenec nálady „Spolehlivá komunikace“ a „Nový přítel“ (obě +1 ke štěstí).

Vztahy v Sims 4

Dobrá kamarádka (přítelkyně). Stát se dobrými přáteli není snadné, ale stojí to za to! Postava bude o něco šťastnější (+2) díky náladě „Nový dobrý přítel“. Navíc můžete sdílet hluboké tajemství s přítelem na prsou.

Vztahy v Sims 4

Nejlepší přítel (přítelkyně). Simík může mít vždy jen jednoho nejlepšího přítele. Možnost „Nabídněte, abyste se stali nejlepšími přáteli“ se zpřístupní, když je škála přátelství téměř plná. Můžete si udělat legraci ze starého přítele a on se vůbec neurazí. Toto je nejsilnější a nejdéle trvající vztah.

Romantika v The Sims 4

Romantické vztahy jsou budovány na stejném principu jako ty přátelské. Jediný rozdíl je v tom, že k jejich vývoji musíte vybrat akce na kartě „Romance“.

Úrovně romantických vztahů

Oblíbený (milovaný). Začít milostný vztah není těžké: flirt, námluvy, polibek a objetí. Hlavní věcí je nezapomenout se ujistit, že budoucí spřízněná duše nemá partnera.

Vztahy v Sims 4

Kluk holka). Abyste upevnili vztah a uřízli (alespoň částečně) pokusy ostatních postav po toužit po vašem milém, musíte vyvoleného pozvat, aby se stal párem. Simík tak získá moodlet „Nový partner“ (štěstí +2).

Zajímavé:  Jak omladit svou postavu v The Sims 4.

Vztahy v Sims 4

Ženich nevěsta). Po rozhodnutí legitimizovat vztah může postava navrhnout své milované (milence), aby se oženil. Ale nezapomeňte, že i když je škála romantických vztahů naplněna na 100%, bez přátelské náklonnosti nemůže být řeč o manželství.

Vztahy v Sims 4

Kromě toho je velmi důležité věnovat pozornost náladě zvoleného. Ve špatné náladě se může vaše drahá polovička vzdát.

Vztahy v Sims 4

Manžel manželka). Jakmile se zasnoubení Simíci ožení, stanou se manželi. Nyní můžete s čistým svědomím rodit děti. Ale nemyslete si, že po svatbě k sobě manželé nemohou ochladnout. Je nesmírně důležité pravidelně házet palivové dříví do rodinného krbu.

Nepřátelské vztahy v The Sims 4

Ne všichni Simíci jsou laskaví a pohodoví. Existují i ​​zlí darebáci. Není hřích bojovat s takovými lidmi!

Nepřítel. Tento status získává postava, se kterou se váš svěřenec silně pohádal. A je jedno, čí je to chyba. Chcete-li si úmyslně vytvořit nepřátele, musíte vybrat akce na kartě „Badass“.

Vztahy v Sims 4

Vztahy v Sims 4

Nepřítel. Po boji nemávají pěstmi, ale můžete nepřítele prohlásit za krvavého nepřítele. Po získání soupeře získá Simík negativní náladu „Nový nepřítel“ za +2 k rozzlobené náladě.

Vztahy v Sims 4

Zajímavé je, že u postav, které mají milostný poměr, je gradace nepřátelských vztahů mírně odlišná: „Jak trapné“, „Hrozná kombinace“ a „Totální protiklady“. Za zmínku také stojí, že romantické vztahy se zhoršují rychleji než ty přátelské.

Jak už víte, The Sims 4 představili různé variace nálad. Mají výrazný vliv nejen na kariéru a chování postav, ale také na proces interakce s ostatními. Jak může existovat romantika, když je váš Simík unavený v práci a smutný z toho, že prohrál turnaj ve videohře ve hře Sims 4?

Určitě dávejte pozor na náladu svého svěřence a všechno mu vyjde. Přeji dobrou hru!

Zajímavé:  Jak přesunout 1 postavu v Sims 4.

The Sims 4 Svatba

The Sims 4 Svatba

Chcete-li se oženit v The Sims 4, musíte požádat svého partnera o ruku. Simíci musí mít nejen dobré romantické vztahy, ale také dobré přátelství. Musíte být opatrní, abyste nabídku učinili ve správný čas, jinak můžete být odmítnuti. Váš Simík se může velmi ztrapnit a dokonce zemřít z rozpaků.

The Sims 4 Svatba

Proto je lepší si se svým Simíkem promluvit, než uděláte nabídku. Chatujte, promluvte si od srdce k srdci, flirtujte, darujte růži a tak dále. Pak je pravděpodobnost dohody vyšší.

The Sims 4 Svatba

Chcete-li uspořádat svatbu v The Sims 4, musíte kliknout na ikonu telefonu a vybrat akci „naplánovat společenskou událost“.

Organizace svatby stojí 1000 Simoleonů. Požadujeme novomanžele, 2 hosty a dodavatele, barmana a účinkujícího. Potřebujeme také svatební oblouk a svatební dort. Svatba trvá 9 hodin. Aby to šlo dobře, je potřeba plnit úkoly.

The Sims 4 Svatba

Hlavním cílem je «Oženit se!» Chcete-li to provést, klikněte na oblouk. Jsou tam i úkoly:
Napít se – musíte si udělat koktejl a vypít, ale můžete si také vzít džus nebo mléko z lednice.
Pozvěte hosty, aby sledovali obřad – začněte se „vdávat“ u oblouku, pak se k vám přidají hosté.
Děkujeme hostovi za návštěvu – vyberte libovolného hosta a klikněte na přátelskou akci „děkujeme za návštěvu“.
K dispozici je – Simíci musí sníst celý talíř jídla.
Vezměte první plátek – vyberte svatební dort a klikněte na akci „rozkrojit“.
Nechte budoucí manžele, aby spolu flirtovali – Myslím, že tady už je to jasné.

Za bronzovou svatbu nedostanete žádné ceny, pokud jeden z hostů nezapomene u vás doma starou knihu.

Pro svatbu stříbrné úrovně dostanete vázu „Ornament in Full Bloom“.

Pro svatbu zlaté úrovně dostanete dekoraci „Svatební sloup s košíkem květin“. Hosté vám také zanechají různé domácí spotřebiče, jako je mikrovlnná trouba, jako dárek.

Zajímavé:  Jak získat přístup k zavazadlům postavy v The Sims 4.

Po svatbě mohou novomanželé obdržet Moodlet «Manželství!». — +3 štěstí na 2 dny.

Přeji vám štěstí na svatbách, ať se vaši Simíci mají rádi.

Svatba v The Sims 4

Přátelé, ahoj! V tomto článku budeme hovořit o tom, jak je uspořádána svatba v The Sims 4.

Svatba v The Sims 4

Vaši Simíci se mohou oženit rychle, bez přepychové svatby, nebo můžete uspořádat velkou událost s hosty a hudebníky.

Svatba v The Sims 4

Chcete-li to provést, musíte kliknout na telefon a vybrat možnost „Naplánovat společenskou událost“ nebo jít k ženichovi (nebo nevěstě) a vybrat akci „Naplánovat svatbu“, po které se otevře okno plánování události.

Svatba v The Sims 4

Svatba v The Sims 4

Nejprve si vyberete akci, kterou chcete uspořádat, v případě telefonu se vám nabídnou různé akce, vyhledáte a vyberete „uspořádat svatbu“, ve druhém případě bude pouze možnost, kterou potřebujeme s svatba.

Svatba v The Sims 4

Svatba v The Sims 4

Dále se rozhodneme pro ženicha (nebo nevěstu), pokud bydlí ve stejném domě, tak je hra automaticky přidá, ale pokud bydlí v jiné rodině, pak si svou spřízněnou duši vyberete vy.

Poté vybereme hosty, kteří se svatby zúčastní, můžete pozvat 2 až 15 Simíků, kolik jich pozvete sami.

Další je dodavatel jídla a nádobí na svatbu, také si vybíráte z navrhovaných Simíků. Je vybrán pouze 1 dodavatel. Připravte mu předem stůl, lednici a sporák, kde bude moci vařit. Svatební dort může upéct dodavatel, ale i tak jej doporučujeme připravit předem a následně položit na stůl před svatebním obřadem.

Vybíráme také barmana, který bude hosty obsluhovat. Vyplatí se také postarat se o barový pult předem, jinak bude barman chodit a nic nedělat.

A na závěr vybíráme muzikanta, který bude hrát na svatbě. Je vybrán 1 hudebník. Určitě se předem postarejte o klavír, na který bude hrát, jinak na svatbě nebude žádná hudba.

Zajímavé:  Jak pozvat postavu do The Sims 4.

Svatba v The Sims 4

Přesuneme se na poslední záložku, ve které vybereme místo konání svatebního obřadu. Můžete si vybrat kteroukoli z navrhovaných možností, může to být buď váš vlastní domov, nebo městský park.

Svatba v The Sims 4

Jakmile je vše naplánováno, akce okamžitě začíná. Uvědomme si důležitý bod, že před plánováním svatby musíte připravit samotné místo obřadu, tzn. umístěte lavičky, klavír, květiny, svatební oblouk atd., protože vše se na webu neobjeví automaticky.

Svatba v The Sims 4

Když událost začne v Sims 4, pozvaní hosté a zaměstnanci se shromáždí a nahoře uvidíte ukazatel průběhu svatby. Obsahuje úkoly pro úspěšnou svatbu i samotnou stupnici úspěchu.

Svatba v The Sims 4

Svatba v The Sims 4

Na svatbě je hlavním úkolem zazvonit nevěstu a ženicha Po svatebním obřadu uvidíte, jak se škála úspěchu téměř zaplní, a abyste ji úplně doplnili, dokončete navrhované úkoly: pobavit hosty, pohostit. k lahodným pokrmům a svatebnímu dortu. Pověřte nevěstu, aby nakrájela a ochutnala první kousek svatebního dortu, a tím splnila jeden z úkolů a zlepšila náladu novomanžele.

Svatba v The Sims 4

Po skončení svatební akce uvidíte ocenění, jsou bronzové, stříbrné a zlaté ceny, záleží na úspěchu akce.

Svatba v The Sims 4

Čím lepší svatba tedy dopadne, tím šťastnější budou hosté i novomanželé a v rodinném zavazadle budou také různé dárky od hostů.

Takto snadno uspořádáte úžasný svatební obřad pro své svěřence.

 • Je možné si léky objednat online a doručit až domů bez receptu?
 • Jak vytvořit fnaf v jednotě
 • Jak přenést Genshin Impact na jiný disk
 • Kolik stojí manuální převodovka pro Opel Zafira?
 • Co se stane, když si ve 3 ráno zahrajete na brawl stars?

Jak se stát manželem a manželkou ve hře Sims 4?

Odpovědi na otázky žen a další

Pokud se chcete oženit, pak nejprve vyberte „nabídněte, že začnete chodit“. A pokud váš partner zareaguje pozitivně, stane se z vás pár.

Zajímavé:  Jak vyzkoušet postavu v The Sims 4.

Co musíte udělat, abyste se v The Sims 4 oženili?

Chcete-li to provést, musíte kliknout na telefon a vybrat možnost „Naplánovat společenskou událost“ nebo jít k ženichovi (nebo nevěstě) a vybrat akci „Naplánovat svatbu“, po které se otevře okno plánování události.

Jak se oženit s postavou v Sims 4?

Chcete-li začít, je třeba vybrat telefon a nejprve naplánovat společenskou událost a vybrat svatbu z nabídky výběru. I když se můžete jednoduše přiblížit postavě, se kterou jste se rozhodli legitimizovat svůj vztah a naplánovat svatbu.

Jak zlepšit svůj vztah s postavou v The Sims 4?

Ukázalo se, že ke změně vztahů ve hře existuje speciální kód pro úpravu vztahů! Musíte tedy zadat celé jméno a příjmení obou postav, úroveň zamýšleného vztahu (na stupnici od 0 do 100) a také uvést typ tohoto vztahu. přátelství_hlavní — přátelské vztahy; romance_main — romantický vztah.

Čtěte také: Jak správně nalepit tapetu za radiátor?

Jak si vzít smrt v The Sims 4?

Pokud se chcete oženit, pak nejprve navrhněte, abyste začali chodit. Sims 4 jak si vzít smrt. Reaper of Souls přichází pro umírajícího Simíka a na místě smrti zanechá urnu, ze které lze vyrobit.

Jak se stát slavným ve hře Sims 4?

Chcete-li zvýšit svou úroveň slávy, nejprve zadejte testingcheats true, poté podržte klávesu Shift a klikněte na Simíka, jehož úroveň slávy chcete změnit. Dále přejděte na „Veřejné mínění“ a vyberte „Zvýšit úroveň slávy“ nebo „Snížit úroveň slávy“ podle toho, co potřebujete.

Jak požádat o nastěhování k vám v Sims 4?

Algoritmus, jak je přimět ke sdílení, je obecně stejný: navažte dobré přátelské vztahy, setkejte se na veřejném místě nebo je pozvěte na návštěvu, komunikujte pomocí záložky „přátelský“, dokud si partner nezačne myslet, že se chováte přátelsky ( to je důležité), na stejné kartě najděte zobrazené.

Zajímavé:  Jak hrát za další postavu v The Sims 4.

Jak se oženit v The Sims?

Všechno! Odpověď: Musíte kliknout na svého partnera a filtrovat, dokud se nezobrazí „Meet“. Pak se musíte vášnivě políbit a bude to «Vdejte se.» Klikněte, pokud souhlasí, pak klikněte znovu a bude napsáno „Vdejte se na soukromém obřadu“ a je to.

Jak upéct dort v Sims 4?

Ve čtvrté části hry si nemůžete dort koupit, ale musíte ho upéct ručně.

 1. Nejprve musíte upgradovat své kuchařské a kuchařské dovednosti na přijatelnou úroveň.
 2. Poté si můžete vybrat, zda upečete dort z bílé nebo tmavé čokolády.
 3. Na vysoké úrovni vaření můžete přidat recepty s modrými konfetami a jahodami.

Čtěte také: Jak zjistit, kde je východní strana?

Jak přimět postavu k návrhu?

Nejprve musíte přimět postavy, aby se do sebe zamilovaly, proto děláte vše jako v životě (snažíte se potěšit druhou postavu). Poté, co se Simíci zamilují, objeví se mezi nimi interakce – navrhněte.

Jak přidat postavu do rodiny Sims 4?

Jak přidat Simíka do vaší současné aktivní domácnosti v The Sims 4

 1. V hlavní nabídce vyberte možnost Spravovat města
 2. Dalším krokem je vybrat město, kde je dům s aktivní rodinou, do které chcete přidat Simíka nebo skupinu.
 3. V dolní části klikněte na tlačítko „Vytvořit rodinu pro přesun“.
 4. V editoru tvorby postavy vytvořte Simíka nebo skupinu Simíků.

Jak poznat všechny postavy v The Sims 4?

Sims 4 kód pro přátele

Proto, abyste se seznámili, musíte použít cheat kód pro seznamování v Sims 4. A seznámit se se všemi Simíky. Existuje takový kód, zadejte: „vztah. Introduction_sim_to_all_others“, abyste se okamžitě seznámili se všemi obyvateli hry Sims 4 ve vašem městě.

Jak se stát párem v kódu Sims 4?

Typ vztahu lze zadat následovně: Friendship_Main je přátelský vztah; Romance_Main je romantický vztah.

Zajímavé:  Jak přenést druhou postavu do The Sims 4.

Jak rozbít vztah v The Sims 4?

Musíte se pohádat, pak kliknout na postavu a tam se rozejdete nebo přerušíte vztah. V předchozích dílech sims se vztahy vytvářely celkem snadno, ale v sims 4 se všechno zkomplikovalo;

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»