Jak

Jak vyrobit skleník v The Sims 4

Už docela dlouho The Sims 4 oddíly byly přidány s jednou z oprav. Mnoho hráčů na tento pohodlný nástroj zapomíná. V tomto materiálu doporučujeme, abyste se seznámili se zajímavými nápady pro použití oddílů.

Poprvé v historii The Sims se oddíly objevily ve druhé části hry. Pak byli povoláni poloviční stěny. V The Sims 4 se jmenují přesně oddíly, takže budeme používat tento termín.

Všimněme si důležitého bodu. Pokud jste nikdy nepoužívali oddíly, pak s největší pravděpodobností nevíte, jak se zobrazují. Jsou tedy vždy zobrazeny – i v režimu se zcela sníženými stěnami v celém domě. Můžete na ně umístit vše, co lze umístit na běžné stěny (vzhledem k jejich velikosti). Simíci na ně mohou pokládat malé předměty: talíře, sklenice, knihy atd.

No a nyní se podíváme přímo na možnosti, kde lze oddíly použít.

kuchyně

Stavění v The Sims 4: Nápady na používání oddílů

Klikněte na «Přečíst více» a přečtěte si celý článek

The Sims 4: Pět předmětů, které byste měli používat častěji

The Sims 4: Pět předmětů, které byste měli používat častěji

Čekání na vydání doplňku «The Sims 4 Cesta ke slávě» si můžete připomenout různé zajímavé předměty v The Sims 4na které se často zapomíná. Zveme vás, abyste se s těmito položkami seznámili.

Řemeslný stůl

Zajímavé:  Jak si vybrat několik oblečení v The Sims 4.

The Sims 4: Pět předmětů, které byste měli používat častěji

Tento objekt není ani zdaleka nový – je ve hře od prvního dne. Jeho funkčnost však byla aktualizována přidáním „Seasons“ a nyní mohou děti vytvářet sezónní řemesla. Tato řemesla lze použít k dekoraci dětských pokojů. A to se bude hodit zejména novým rodinám s omezeným rozpočtem – dům lze krásně vyzdobit, aniž byste utráceli peníze navíc! Na snímku obrazovky můžete vidět chlapce, jak zdobí pokoj své novorozené sestry.

Klikněte na «Přečíst více» a přečtěte si celý článek

Vybudujte si svou vlastní veterinární kliniku v The Sims 4

Vybudujte si svou vlastní veterinární kliniku v The Sims 4

Pokud se vám nelíbí žádná z veterinárních klinik umístěných v blízkém okolí, můžete si ji postavit sami od základu a zařídit si ji podle svých představ. V tomto článku vám doslova krok za krokem řekneme, jak se to dělá.

Načítání hry. Pokud plánujete vytvořit nový save, pak před vytvořením postavy můžete postavit kliniku. Pokud ale chcete do kliniky umístit někoho ze své současné rodiny, přecházíme na stavbu přímo z aktivního domu.

V obou případech jsou kroky následující:

Vybudujte si svou vlastní veterinární kliniku v The Sims 4

  1. vybrat jakékoliv město. Postava, která žije v jedné čtvrti, může mít kliniku nejen ve své vlastní čtvrti, ale také v jakékoli jiné čtvrti.

Vybudujte si svou vlastní veterinární kliniku v The Sims 4

    Vybíráme ve čtvrti oblíbené pro výstavbu jakákoli prázdná plocha.

Klikněte na «Přečíst více» a přečtěte si celý článek

Jak vytvořit úžasnou terasu v The Sims 4

Skutečná oáza na nádvoří

Ahoj! Naučím vás, jak vytvořit úžasné terasy plné vegetace. Pro takové poměrně složité nádvoří budete potřebovat předměty z “The Sims 4 Romantická zahrada«!

Jak vytvořit úžasnou terasu v The Sims 4

Když začínám něco budovat, vždy hodně experimentuji, abych dosáhl jedinečných výsledků. K vytvoření tohoto nádvoří použiji kód pro pohyb objektů, který umožní, aby se objekty vzájemně protínaly a překrývaly. Než začneme stavět, uveďte kód. Chcete-li kód aktivovat, stiskněte Ctrl-Shift-C a zadejte «bb.moveobjects«. Stiskněte Enter.

Zajímavé:  Jak prodávat nálezy v The Sims 4.

Jak vytvořit úžasnou terasu v The Sims 4

Krok 1: Začněte vytvořením formuláře. Vytvořte osmiúhelníkový tvar a zvedněte základ do požadované výšky. Přidejte podlahu, která na vás působí venku, a živé ploty. Bylo by také dobré zvolit pro ně stejné barevné schéma. Nezapomeňte přidat pár schodů u vchodu na terasu.

Klikněte na «Přečíst více» a přečtěte si celý článek

Dekorativní skleník v The Sims 4

Dekorativní skleník v The Sims 4

Mnoho našich simatů zakládá zeleninovou zahrádku. Stává se, že chcete nějak krásně vyzdobit zahradní koutek pro naše děti, ale nevíte jak. V této lekci nabízíme jednoduchý způsob, jak postavit dekorativní skleník bez dalšího vybavení. obsah. Takové „skleníky“ ozdobí zelené záhony na místě a Simíci v nich budou moci pěstovat domácí zeleninu a bylinky, jako obvykle. K dosažení minima budete potřebovat základní hru a rozšiřující balíček The Sims 4 Get Together.

Dekorativní skleník v The Sims 4

1. Nejprve musíme vyčlenit místo pro budoucí stavbu a umístit speciální skleněný baldachýn z kategorie „Dekorace“ – „Sochy“ pro 1900 Simoleonů, který přišel s doplňkem „Sims 4 Pojďme se spolu bavit“. Je důležité umístit podpěry vrchlíku tak, aby přiléhaly k rohům hlavních čar na značení podlahy (viz snímek obrazovky níže).

skleněný přístřešek

2. Poté vezmeme nejvyšší polostěny (přepážky) a postavíme je kolem našich podpěr, přičemž každá ponechá 2 buňky. V budoucnu zde budou dveře, ale prozatím na jejich místě ponecháváme mezery pro pohodlné umístění nábytku uvnitř skleníku.

dekorace skleníku s přepážkami

dekorace skleníku s přepážkami

3. Nyní zahrneme kód bb.moveobjects pomocí konzole (Ctrl + Shift + C) a nainstalujte okna „Buď světlo“ na 130§ po celém obvodu plotu.

montáž oken

4. Dále můžeme umístit lampy imitující speciální osvětlení pro skleníky. Pro tyto účely je lampa „Private Detective“ z doplňku „Sims 4 Get to Work“ perfektní pro 110§ (odemknutá pomocí kódu bb.ignoregameplayunlocksentitlement), ale můžete použít jakýkoli jiný.

Zajímavé:  Jak zvýšit produktivitu v Sims 4.

umístění lamp

Potřebujeme připevnit lampy na příčné nosníky na střeše našeho skleníku, ale protože výška nosníků je vyšší než výška lamp, před umístěním musíme každou lampu zvednout 7 kliknutí nahoru pomocí klíče «9«. Poté podržte klávesu Další, upevněte lampu do středu paprsku. Tímto způsobem umístíme 3 lampy, nejvýhodnější je to provést pomocí pohledu shora.

instalace lampyinstalace lampy skleníkové lampyskleníkové lampy

5. Přejdeme k naplnění skleníku záhony a květinovými záhony. V tuto chvíli doporučuji kliknout F5 (přepíná režimy přichytávání objektů k mřížce budovy mezi ½ dlaždice a ¼ dlaždice), takže můžeme objekty umístit přesněji a blízko sebe. Pokud se k mřížce vůbec nechcete přichytit, podržte stisknutou další klávesu Další.

Postele můžete uspořádat v kulatých květináčích.

kulaté zahradní květináče

kulaté zahradní květináče

Nebo zvolte čtvercové záhony, ty jsou umístěny těsně u sebe rovnou 4.

čtvercové zahradní postelečtvercové zahradní postele skleníkové uspořádánískleníkové uspořádání

Upozorňujeme, že při tomto umístění se vzdálenou řadou rostlin nebudou k dispozici možnosti „Vyfotit výhon“ a „Naroubovat“, takže pokud umisťujete záhony nejen pro chov, ale také pro křížení, je lepší nainstalovat 3 květinové záhony v každé řadě s možností přiblížení postav blízko k vzdálené řadě.

rostliny na čtvercových záhonech

rostliny na čtvercových záhonech

Pokud nejste spokojeni s oběma možnostmi, vždy můžete rostliny zasadit přímo do půdy. S tímto uspořádáním, dokonce i ve 2-3 řadách, se Simíci mohou volně přibližovat ke vzdáleným keřům u zdi.

zahradní postele

6. Po rozhodnutí o tvaru našich postelí můžeme dodatečně zařídit jako dekoraci vodní trysky ze stavební kategorie „Fontány“ — „Zdroje vody“. Lze je použít k vytvoření samozavlažovacího efektu. Optimální jsou šikmé trysky s minimálním tlakem. Ve skleníku se objevuje mírné šumění a nenápadné šplouchání vody, které přidává na atmosféře.

imitace automatického zavlažování pomocí vodních trysek

imitace automatického zavlažování pomocí vodních trysek

Zajímavé:  Jak používat Sims 4 Studio.

7. V této fázi již můžeme uspořádat naše vstupy a výstupy. Opět vezmeme nejvyšší polostěny (příčky) a uzavřeme obrys naší místnosti.

skleník ohraničujeme polovičními stěnami

skleník ohraničujeme polovičními stěnami

Můžete vymalovat stěny a upravit povrchovou úpravu příček v jediném odstínu, aby odpovídaly barvě oken a střechy.

návrh příček

Dvojité skleněné dveře pak umístíme na obě strany skleníku nebo na jednu. dle libosti.

montáž skleněných dveří

montáž skleněných dveří

8. Zbývá nám jen málo:

— pomocí nástroje „Sledgehammer“ odstraňte výslednou podlahovou krytinu po uzavření stěn

odstranění podlahy pomocí kladiva

odstranění podlahy pomocí kladiva

— a navrhněte texturu půdy podle svého uvážení (prošlapané stezky, efekt černé půdy atd.)

přebarvení půdy

Po dokončení všech prací nezapomeňte otestovat funkčnost skleníku: zapněte lampy, zkontrolujte přístup ke všem rostlinám a volný pohyb Simíků ve skleníku a také, pokud je to žádoucí, omezte přístup ke vchodu.

kontrola vchodu do skleníkukontrola vchodu do skleníku zalévání rostlinzalévání rostlin

Mimochodem, polostěny můžete po dokončení stavby odstranit — skleník vypadá lépe bez nich (nebojte se, okna a dveře „nespadnou“). Ale jsou zde některé nuance. Pokud chcete skleník přemístit pomocí nástroje „Přesun pozemku a domu“, budete potřebovat uzavřenou místnost, která bez zdí nebude za takovou považována. Ale vždy můžete zadat kód bb.moveobjects a znovu postavit polostěny, pokud byly odstraněny dříve. Pro srovnání pohled na skleník s polostěnami a bez nich (pozor na rohy skleníku a základ střechy). Vyberte si možnost, která se vám líbí!

skleněné skleníky

Rád bych řekl ještě pár slov o vzhledu skleníků. Nemusíte je dělat malé. Pokud máte obrovské plantáže zeleniny a ovoce, kombinujte malé skleníky do velkých: 2-3-6 sekcí — na délku, šířku nebo po celé ploše. Kromě toho se design stěn může také lišit v závislosti na osobních preferencích a cílech (například drátěný plot).

Zajímavé:  Jak najmout chůvu v The Sims 4.

skleník v sims 4skleník v sims 4 skleník v sims 4skleník v sims 4

Dejte volný průchod své tvůrčí představivosti a přejeme vaší zahradě prosperitu a agronomické úspěchy!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»