objektů

Jak přesunout předmět v The Sims 4

Mnoho hráčů The Sims 4, který láska vytvořit и stavět, vědětjak důležité свобода a schopnost volně pohybovat předměty v této hře. Možnost volně točit se a pohyb objektů dává hráčům větší svobodu během výstavby a dekorace domy a prostory. V tomto článku prozradímeJak volně pohybovat předměty v The Sims 4, přizpůsobit přechod objekty, umístěte položku na policia sdělitjak upravit výšku objektů.

The Sims 4 vám umožňuje volně přesouvat předměty. Chcete-li to provést, musíte otevřít režim výstavby a vybrat požadovanou položku. Poté je třeba podržet levé tlačítko myši na položce a při držení klávesu ALT. V tomto případě můžete pohybovat myší otáčením objektu v požadovaném směru. Když je objekt v požadované poloze, musíte uvolnit levé tlačítko myši. Hráč si tak může samostatně vyzdobit svůj virtuální dům, vybrat a uspořádat nábytek nebo dekorace. To dává větší svobodu při vytváření interiéru a zvyšuje pohodlí hry. Díky novým možnostem zdobení v The Sims 4 je hra pro fanoušky série ještě zábavnější a zajímavější.

Jak volně pohybovat předměty v The Sims 4

Způsob, jak volně pohybovat předměty v The Sims 4, je docela jednoduchý. Chcete-li otočit objekt požadovaným směrem, musíte provést následující:

 1. Otevřený konstrukční režim
 2. Vyberte objekt, který chcete přesunout
 3. Podržte levé tlačítko myši
 4. Podržte klávesu ALT a pohybujte myší požadovaným směrem
 5. Když je položka v požadované poloze, uvolněte levé tlačítko myši
Zajímavé:  Jak umístit předměty v The Sims 4.

Jak povolit průnik objektů v Sims 4

Pokud chcete, aby objekty procházely jinými objekty, budete k tomu muset vydat počítačový příkaz. Chcete-li provést tuto akci, stiskněte Ctrl + Shift + C a zadejte příkaz bb. pohybovat objekty. Nyní můžete volně přesouvat předměty dveřmi, okny, stěnami a dalšími předměty, které vám dříve stály v cestě.

Jak umístit předmět na polici v Sims 4

Chcete-li umístit předmět na polici v The Sims 4, použijte klávesovou zkratku ALT. Jednoduše podržte tuto klávesu a poté, co ji zvednete nahoru nebo dolů, přesuňte položku na požadované místo vodorovně (doprava nebo doleva). Tato jednoduchá funkce vám dává možnost umístit předměty mimo mřížku, takže vypadají přirozeněji a realističtěji.

Jak volně pohybovat předměty v The Sims 3

V The Sims 3 můžete také volně pohybovat předměty. Chcete-li tuto funkci povolit, musíte zadat kód disableSnappingToSlotsOnAlt[on/off]. S povoleným kódem můžete umístit předmět mimo mřížku bez dodržení přísných omezení podlahových buněk. Kromě toho můžete také zadat kód moveobjects[on/off]. Tento kód vám umožňuje přesunout jakékoli položky a umístit je na ostatní.

Jak upravit výšku objektů v The Sims 4

Pokud chcete změnit velikost objektu, musíte k tomu podržet tlačítka L2 + R2 a stisknout nahoru nebo dolů na d-padu. Chcete-li objekt zvětšit, stiskněte D-pad nahoru, dokud objekt nedosáhne požadované velikosti. Chcete-li objekt zmenšit, stiskněte D-pad, dokud nebude mít objekt požadovanou velikost. Tato funkce může být užitečná, pokud chcete změnit například velikost stolu nebo židle.

Závěry

The Sims 4 má mnoho funkcí, které vám pomohou rychle a snadno postavit a vyzdobit váš domov nebo prostor. Volný pohyb předmětů, průnik předmětů, možnost umístit předměty na police a upravit jejich výšku – všechny tyto vlastnosti umožňují vytvářet realističtější a přirozenější interiéry. Nebojte se experimentovat a používat různé funkce ve hře k vytvoření jedinečných a živých designů.

Zajímavé:  Jak zvednout a zvětšit objekty v The Sims 4.

Užitečné tipy

 • Zkuste umístit předměty mimo mřížkupomocí klávesové zkratky ALT
 • Použijte kód bb.pohybové objektypohybovat předměty přes jiné předměty
 • Podržte tlačítka L2 + R2 a stiskněte ke křížizměnit velikost objektu
 • Neboj se experiment, vytvořit unikátní a světlé designy
 • Nezapomeňte si svůj postup uložit игрыabys neztratil ten svůj výtvory a úspěchy.

Sims 4, jak volně pohybovat objekty — cheat kód «Moving Objects» a volné otáčení

Hledáte, jak volně pohybovat předměty v The Sims 4? Zatímco The Sims 4 je nejrozsáhlejší, pokud jde o svobodu budování, stále má tu otravnou mřížku, která přichytává objekty.

Vzhledem k tomu, že The Sims 4 právě dostává své nejnovější rozšíření s novým světem Tomarang, nikdy nebyl lepší čas na hraní Build Mode. Ať už děláte něco jednoduchého, jako je otáčení objektů, nebo složitější sestavy, musíte vědět, jak objekty volně pohybovat. Jak ve hře Sims 4 přemístit nábytek bez jeho přicvaknutí k mřížce? Jsme tu, abychom vám ukázali, jak na to.

Jak přesunout objekty mimo mřížku v Sims 4

Chcete-li ve hře Sims 4 přesouvat objekty, aniž byste je přichytávali k mřížce, stačí jen udělat zmáčknout tlačítko Zatímco držíte objekt, podržte klávesu Alt. To vám umožní umístit prvek kamkoli bez přichycení k nakonfigurované mřížce. Rozhodně však držte Alt – jakmile se zastavíte, objekt se vrátí do mřížky.

Přesunete také obrázky na stěně na správné místo. Místo toho, abyste se drželi ve stejné výšce na zdi, můžete je pomocí klávesy Alt umístit kamkoli na stěnu, od sezení na podlaze až po dotýkání se stropu. To vám umožní vytvářet mnohem podrobnější sestavy než dříve.

Zajímavé:  Jak upustit předmět v The Sims 4.

Sims 4 jak volně pohybovat objekty - cheat kód pro pohyb objektů a volné otáčení

Obrázek od Videogamer

Jak otočit věci o 360° v Sims 4

Nyní, když je váš nábytek mimo mřížku, možná budete muset otáčet předměty více, než se zdá ve hře. Nebojte se: chcete-li prvky otočit o 360 stupňů místo jejich přichycení, musíte provést následující:

 • Změňte pohled kamery na Fotoaparát Sims 3
 • Klepněte na tlačítko Klávesa Altpři držení předmětu
 • Otočte objekt do požadovaného úhlu

Musíte se přepnout na kameru Sims 3, která je v pravém horním rohu, kliknutím na ikonu kamery a otočit prvky tak, jak chcete. Bez přepnutí na tuto kameru se vaše předměty přilepí na mřížku z pohledu rotace.

Jak povolit cheat kód „Moving Objects“.

Pokud vám stále chybí svoboda, můžete vyzkoušet cheat kód pro pohyblivé objekty. I když stisknete Alt, prvky se stále nebudou moci překrývat nebo být příliš blízko. Pokud chcete odstranit všechna omezení, můžete udělat toto:

 • Stisknutím vyvolejte cheatovou konzoli Shift + Ctrl + C
 • vstoupit povolit bb.moveobjects a stiskněte klávesu Enter
 • Přesouvejte předměty, jak chcete

To umožňuje přesouvat objekty zcela nezávisle na sobě. Můžete skládat předměty na sebe, umisťovat plakáty na zeď a mnoho dalšího. Mějte na paměti, že při použití tohoto cheatu, pokud umístíte dva předměty příliš blízko, nemusí během hry fungovat.

Až budete hotovi

Pokud jste skončili s umisťováním předmětů volně, zakažte pohybování objektů zadáním «bb.moveobjects off» do cheatové konzole. Naštěstí, ať už je pohyb objektů zapnutý nebo vypnutý, stále můžete pomocí klávesy Alt přesunout prvky mimo mřížku.

To je vše, co potřebujete vědět o volně se pohybujících objektech v The Sims 4. Určitě se na to podívejte. jak instalovat mody a jak upravovat simíky v The Sims 4, pokud hledáte větší svobodu od omezení hry.

Zajímavé:  Jak koupit všechny položky v The Sims 4.

Jak volně pohybovat předměty: Často kladené otázky

Jak mohu ve hře Sims 4 přesunout předměty mimo mřížku?

Chcete-li objekt přetáhnout a umístit kamkoli, podržte stisknutou klávesu Alt.

Jak mohu volně otáčet položky v Sims 4?

Změňte pohled kamery na Sims 3 Camera, poté podržte Alt a otočte objekt, abyste jej otočili o 360 stupňů.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»