Jak

Jak vypnout otázky v Sims 4

Chcete -li to opravit, klikněte pravým tlačítkem na The Sims 4 v Origin a vyberte možnost opravy. Origin prohledá herní soubory kvůli problémům a pokusí se je opravit.

Jaká je textura otazníku v Sims 4?

Důvod, proč se tento otazník zobrazuje, je ten, že jedna z vašich textur má špatný rozměr.

Jak resetujete nastavení Sims 4?

Postup resetování hry:

  1. Přejděte na Moje dokumenty.
  2. Najděte složku The Sims 4.
  3. Klikněte na něj a stiskněte Delete.
  4. Potvrďte, že chcete složku odstranit.
  5. Vyprázdněte koš.
  6. Restartovat váš počítač.
Zajímavé:  Ve kterém městě Sims 4 jsou byty.

Jaké jsou otazníky v Sims 4 Selvadorada?

Některé oblasti se zobrazí s otazníky. Toto jsou oblasti, do kterých nemáte přímý přístup a musíte je prozkoumat džunglí, abyste je našli. Místo toho, abyste mohli začít svou dovolenou, jednoduše si vyberte jeden ze čtyř dostupných pozemků k pronájmu.

Jsou v Sims 4 kondomy?

➡️ Kondomy a antikoncepční pilulky si můžete zakoupit prostřednictvím libovolného počítače v kategorii ‘Úžasné’ nebo prostřednictvím režimu Build/Buy. Stojí za zmínku, že oplodňující Simíci, což jsou obvykle muži, mají stejnou roli při početí dítěte a záleží také na jejich úrovni plodnosti.

SIMS 4 ČERVENÝ A BÍLÝ OTAZNÍK KŮŽE V CAS? JAK NAJÍT/OPRAVIT/VYMAZAT POŠKOZENÉ/NECHTĚNÉ CC? TS4 2021

Co je to Selvadorada v Sims 4?

Titulární džungle Selvadorada se skládá z několika „součástí“, které lze volně prozkoumat. Mnoho z nich obsahuje truhly s poklady naplněné simoleony nebo relikviemi džungle a několik dalších použije náladové buffy pro všechny Simíky, kteří tam jsou.

Jak resetujete závadu Sims 4?

Zadejte resetSim Jméno Příjmení a klikněte na Enter. Ujistěte se, že zadáváte jméno Simíka, kterého chcete resetovat. Například: Pokud chcete resetovat Gobias Koffi, napište: resetSim Gobias Koffi a stiskněte Enter. Pokud potřebujete resetovat všechny Simíky ve vaší aktuální hře, můžete zadat resetSim *.

Vymaže resetování Sims 4 vše?

Neztratíte postup ve hře, uložení hry ani vlastní obsah. Před odinstalováním/reinstalací stačí zazálohovat složku Sims 4 na plochu a všechny soubory Sims 4 by měly být v pořádku.

Ztratím vše, když resetuji Sims 4?

Pokud odinstalujete/znovu nainstalujete Sims 4, neztratíte žádný ze svých souborů Sims 4. To zahrnuje nadané balíčky Sims 4. Pokud si však stále nejste jisti, zkopírujte si složku Sims 4 na plochu nebo na USB klíč.

Zajímavé:  Jak stahovat dámské oblečení v The Sims 4.

Proč je můj Sims 4 poškozen?

Zdá se, že máte nějaké zastaralé mody/cc. Pokud je to váš případ, můžete zkusit vyjmout složku Mods z DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4 a přesunout je na plochu nebo na jiné bezpečné místo a zkusit hru znovu. Odstraňte localthumbcache. balíček ze složky Sims 4.

Proč mě moje Sims 4 nenechává hrát?

Někdy to může být způsobeno poškozenými místními daty a je třeba je odstranit. Otevřete prosím tuto složku: C:ProgramDataOriginLlocal Data)The Sims 4 a smažte obsah. Poté by se hra měla znovu aktivovat v Originu a měli byste být schopni znovu kliknout na Play.

Jak poznáte, že jsou moduly Sims 4 rozbité?

Podobně jako u metody Tray Importer je Mod Checker software, který skenuje všechny složky Mods a automaticky identifikuje poškozené soubory CC. Zobrazuje všechny CC a mody ze složky Mods a identifikuje ty poškozené, které lze ručně odstranit.

Co znamená otazník na SIM kartě?

Vypadá to na problém s SD kartou. Vypněte telefon, vyjměte kartu a spusťte na něm scandisk. Pokud to půjde dobře, znovu vložte kartu (ujistěte se, že je správně usazena ve slotu). Pokud se ikona stále zobrazuje, zkuste jinou SD kartu.

Jaký je duhový otazník v Sims 4?

Duhový otazník obvykle znamená, že hra nemůže najít difuzní/texturu.

Jaká je skrytá vlastnost v The Sims 4?

Skryté vlastnosti jsou vlastnosti v The Sims 3 a The Sims 4, které nelze ve hře vidět, s výjimkou případů, kdy Simík provádí související akci autonomně nebo je k dispozici odemčená interakce. Skryté vlastnosti jsou dostupné pro Simíky v konkrétních kariérách, životních stavech nebo v některých případech pro děti Simíka se skrytou vlastností.

Co se stane, když resetuji hru Sims?

Spusťte hru (Všechny vaše uložené hry budou pryč, vaše možnosti budou resetovány na tovární nastavení a veškerý váš vlastní obsah bude pryč. Nebojte se, vše je stále v této záložní složce). Nyní ve složce Electronic Arts není název složky ‘The Sims 4’, spusťte hru.

Zajímavé:  Jak porodit v The Sims 4.

Co se stane, když odinstaluji Sims 4 z Originu?

Ne, vaše soubory Sims 4 budou v bezpečí, když smažete původního klienta. Odinstalace klienta Origin neodstraní místní soubory uložené hry a rozhodně nevymaže online ukládání. Budete v naprostém bezpečí!

Jak vyčistíte reinstalaci Sims 4?

Pokud se po odinstalaci The Sims 4 a Origin rozhodnete, že chcete The Sims hrát znovu, nejjednodušší způsob je stáhnout si Origin z webu EA a znovu jej nainstalovat. Poté se můžete přihlásit ke svému účtu a The Sims si budete moci stáhnout a znovu nainstalovat.

Co cheat pro Sims 4 potřebuje?

Jak manipulujete s potřebami Simíků? Pokud je váš Simík nespokojený a chcete ručně upravit jeho potřeby, aby byl opět spokojený, budete muset aktivovat cheatovou konzoli, zadat „testingcheats true“, posunout a kliknout na Simíka, u kterého chcete potřeby změnit, a vyberte „Udělat radost“.

Proč moji simíci neudělají nic, co jim řeknu?

došlo k problému se směrováním, takže nemohou dělat, co se jim řekne. Mají nízké potřeby, které vyžadují pozornost. Byli povoláni něčím nebo se něco stalo, co překonalo váš příkaz.

Jak stárnete dítě na Sims 4?

Nyní, když je dětství životní fází každé cesty Simíků, byl časový rámec životní fáze novorozence výrazně zkrácen na jeden den. Novorozenci zestárnou na nemluvňata sami, ale můžete také stárnout novorozenci brzy do kojeneckého Simíka, když na ně kliknete a vyberete Věk.

Co jsou bezdomovci Sims 4?

Cílem hry Sims 4 Homeless Challenge je vyrobit 5000 simoleonů bez pomoci domu nebo práce. A zároveň zůstat naživu se vším, co vám bezdomovectví hází do tváře… Když dosáhnete §5000, můžete začít stavět dům.

Jsou Gothové v Sims 4?

The Sims 4 se odehrává v alternativním vesmíru, a tak byla veškerá tradice, která se vztahovala na předchozí hry v sérii, sešrotována. Gótové žijí v gotickém sídle ve Willow Creek a zachovávají si estetiku svých protějšků.

Zajímavé:  Jak přidat Sims 4 k průměrným výjimkám zdarma.

Jaká je Bella Goth v Sims 4?

Bella má aspiraci na zvířecí párty a má následující rysy: hodná, orientovaná na rodinu, romantická a společenská. Bydlí ve Willow Creek.

Otázky týkající se ovládání a hry

Je Sims 4 (nebo bude) online?
Ne, nebude.

Bude The Sims 4 k dispozici pro Mac?
The Sims 4 pro Mac je nyní k dispozici ke koupi a stažení na Originu. Přečtěte si více.

Je možné hrát bez připojení k internetu?
Není vyžadován přístup k síti, musíte se přihlásit do Originu offline.

Jak získat rodokmen ve hře?
Aktualizujte hru na verzi 1.4.83.1010 (03/02/15)

Jak dostat ducha do své rodiny?
Aktualizujte hru na verzi 1.0.732.20 (01/10/14)
V CAS nemůžete vytvořit ducha, můžete si ho pouze stáhnout z Galerie. Herní metoda: počkejte, až se zesnulý vynoří z hrobu v podobě ducha a spřátelte se s ním. Po úplném zaplnění stupnice přátelství (někdy i o něco dříve) se objeví akce „Pozvat do rodiny“.

Jak získat bazény ve hře?
Aktualizujte hru na verzi 1.2.16.10 (04/11/14)

Mohou sousedé zemřít a mít děti, když si hraju se svou rodinou?
Umírání – ano, pokud je zaškrtnuto příslušné políčko v nastavení hry vedle „Automaticky rostoucí (nehráčské postavy)“. Sousedé nemohou mít samostatně děti.

Mohou se NPC přestěhovat do prázdných domů?
Ano, mohou, pokud zaškrtnete políčko vedle „Vyplnit prázdné domy“ v nastavení hry. Když je tato možnost povolena, hra může nezávisle naplnit rodiny z vaší knihovny.

Jak odstranit jednu postavu z rodiny?
V městském režimu klepněte na rodinný dům a vyberte Spravovat rodiny. Zde vyberte požadovanou rodinu a klikněte na tlačítko se dvěma šipkami. V okně „Separation and Uniting of Families“, které se otevře, přesuňte pomocí šipek požadovanou postavu (postavy) do pravého okna a klikněte na „Create a new family“ (tlačítko plus). Na snímcích obrazovky.

Zajímavé:  Jak se dostat do tábora v The Sims 4.

Je možné hrát se standardními rodinami a pokud ano, jak na ně mohu přejít?
Menu (. ) — Správa města. Klikněte na požadovanou oblast a stiskněte tlačítko „Přehrát“.

Jak zasadit rostliny?
Objednejte semena pomocí počítače. Když balíček rozbalíte, objeví se v zavazadlech postavy, odkud je je třeba odtáhnout na zem.

Mohu jíst ovoce a zeleninu?
Umět. Aktualizujte hru na verzi 1.3.18.1010 (16/12/14).

Jsou ve hře auta?
Ne.

Kde mohu získat kulaté/rohové kuchyňské skříňky a skříňky různých výšek?
V konstrukčním režimu vypněte automatické umístění na mřížku (G) a poté při výběru barvy budete moci vybrat i tvar. Když kliknete na závěsné skříňky, vyberte požadovaný tvar, všechny jsou uvedeny v nabídce.

Jak můžete sníst zbytky jídla v lednici?
Po kliknutí na chladničku vyberte akci „Vezměte zbytky“.

Jak naplnit touhu dřepovat?
Toto je nesprávný překlad; přání je splněno při provádění akce „Pump up Abs“.

Je možné změnit jazyk ve hře?
Při instalaci licencované hry z Originu si můžete vybrat jazyk. Ve stažené hře pouze úpravou registru.

Je ve hře voodoo panenka?
Ano mám. Můžete ho chytit například v rybníku nebo si ho s napumpovanou šibalskou dovedností objednat pomocí počítače.

Na úrovni 10 dovednosti psaní může Simík napsat „Knihu života“, k čemu to je?
V této knize můžete napsat jméno svého Simíka a oživit ho v případě smrti.

Je možné vytvořit si vlastní jezírko?

V aktualizaci byl do hry přidán nástroj pro vytváření rybníků. 1.77.131.1030 z 20.07.21

Proč pošťák nepřinese noviny?
Tohle ve hře není.

Jak vypnout rady ve hře?
To mohou udělat pouze majitelé licencované hry. Pokyny: 1, 2

Jak přepnout kameru do pohledu shora?
V pravém horním rohu klikněte na ikonu fotoaparátu, zobrazí se možnost „Přepnout na pohled shora“.

Zajímavé:  Jak porodit dvojčata, chlapce a dívku, v The Sims 4.

Je ve hře sběratelský deník?
Ano, je v zavazadle postavy, což je označeno křišťálovou ikonou.

Je možné navazovat známosti v práci?
Ano. Když je Simík v práci, klikněte na ikonu aktovky vedle jeho ikony a vyberte komunikaci s kolegy.

Kde si mohu koupit knihy a produkty?
Stejně jako semena je lze objednat pomocí počítače.
Nebo nakupujte knihy přes knihovničku, jídlo přes ledničku (při přípravě jídel).
V aktualizaci hry 1.77.131.1030 z 20.07.21 přidána možnost objednat si rozvoz jídla (možnost na vašem telefonu nebo lednici).

Jak otočit položky v režimu nákupu?
Pomocí kláves < a >nebo kliknutím pravým tlačítkem myši.

Jak zvětšit/zmenšit objekt?
S povoleným vývojářským kódem:​

Shift + ] — zvětší velikost objektů
Shift + [ — zmenší velikost objektů
Další kódy v tématu Kódy pro The Sims 4

Jak otočit celou oblast?
V režimu výstavby klikněte v horním menu na ikonu se zkříženými šipkami — a vyberte ikonu s označením místa, poté rozbalte místo podle potřeby a potvrďte zaškrtnutím.

Jak přesunout postavy vytvořené v demo verzi editoru do hry?
Ve složce Moje dokumenty ve složce Electronic Arts najděte složku hry a editoru. Simíci jsou uloženi v podsložce Zásobník zkopírují její obsah do podobné podsložky ve složce hry.

Kde jsou odměny za body štěstí?
V nabídce s životním cílem (kulaté tlačítko s hvězdou) je „Obchod štěstí“ — ikona s rámečkem.

Jak začít novou hru?
Na úvodní spouštěcí obrazovce klikněte na tlačítko Nová hra vpravo.

Jak může Simík zhubnout?
Můžete zhubnout tím, že uděláte „Dlouhý běh“ na běžeckém pásu, nebo si v obchodě s odměnami zakoupíte lektvar „Okamžité hubnutí“ za 750 bodů.

Jsou ve hře hřbitovy?
Ne, nejsou tam žádné hřbitovy.

Může mít Simík více uložených oblečení ve stejné kategorii?
Ano možná. Chcete-li to provést, v CAS na ikonu kategorie klikněte na šipku a poté se před vámi objeví čísla a znaménko plus. S jejich pomocí můžete přidat nové oblečení.

Zajímavé:  Jak se rychle stát manželem a manželkou v The Sims 4.

Má hra editor stylů?
Nechybí editor stylů, jako ve třetím díle. Nemůžete si přizpůsobit vlastní barvy, ale můžete si stáhnout a nainstalovat vlastní přebarvy oblečení.

Omylem jsem prodal domácí úkol studenta, co mám dělat?
Koupit nové přes knihovnu.

Je možné v editoru změnit délku vlasů?
Ne, úprava délky vlasů není možná.

Jak deaktivovat mřížku ve stavebním režimu?
Pomocí klávesy G/P.

Kde najdu mobilní telefon?
Ikona mobilního telefonu se nachází na panelu znaků v levém dolním rohu.

Čí příjmení dostane dítě?
Hráč může zadat své jméno a příjmení.

Jak splnit touhu „být v kreativním bloku“ pro spisovatele?
Je potřeba psát průběžně. Přání se započítá přibližně ve chvíli, kdy napíšete svou druhou knihu v řadě nebo se pustíte do třetí.

Jak zjistit věkovou kategorii neherního Simíka?
Aktualizujte hru na verzi 1.3.18.1010 (16/12/14).

Kde mohu získat kanibalismus Proglotis?

Proglotis Cannibal Berry může být chycen při rybaření v Forgotten Grotto (skryté umístění Oasis Springs) nebo v rybníku Oasis Park, nebo může být přivezen z vesmíru.

Jak změnit pracovní oděv?
Je výchozí a uživatel jej nemůže změnit.

Jak zabránit zkažení potravin v lednici?
Potraviny se v každé lednici zkazí, ale čím dražší, tím pomalejší proces.

Čí příjmení dostanou Simíci, když se vezmou?
Každému zbylo to jeho.

Jak poznáte, že je váš Simík těhotný?
Když kliknete na záchod, můžete si udělat těhotenský test. Všechny podrobnosti o těhotenství a dětech v tomto tématu.

Jak adoptovat dítě, je na výběr?
Adopce se provádí prostřednictvím počítače za 1000 XNUMX $ (možnost „Rodina“). Můžete si vybrat pohlaví/věk/vzhled.

Jak může dítě vyrůst?
Klikněte na dítě nebo na postýlku s ním a vyberte akci „Vyrůst“. Miminka dospívají za 3-9 dní (v závislosti na délce života).

Zajímavé:  Jak přidat body schopností do The Sims 4.

Jak může Simík vyrůst, když je stárnutí zakázáno?
Upečte dort, vložte do něj svíčky a sfoukněte je.

Jak získat dvojčata/trojčata a ovládat pohlaví dítěte?
Narození dvojčat/trojčat závisí na dostupnosti ocenění „Multiple Children“. Možnost ovlivnit pohlaví dítěte se objevila v aktualizaci 1.6.69: jahody a popová hudba nastavená pro narození dívek, mrkev a alternativa — pro narození chlapců.

Jak odstranit Simíky s ruskými jmény?
Vystěhujte je všechny a zrušte zaškrtnutí políčka „Usadit prázdné domy“ v nastavení hry. Můžete také použít mod.

Je možné změnit jméno/vzhled (odstranit svaly, dostat tetování)/charakterní vlastnosti ve hře?
Neexistuje žádná taková herní možnost, lze ji provést pouze pomocí kódů.
Zadejte kód vývojáře TestingCheats true/false
pak cas.fulleditmode
Podržte Shift a klikněte na Simíka „Změnit v SP“.
Příjmení celé rodiny lze změnit v editoru rodiny.

Jak se dostat do města?
Klikněte na telefon a vyberte jednu z možností „Go. “ nebo „Jdi s. «, nebo stiskněte klávesu M a vyberte místo v režimu mapy.

Jak může nezaměstnaná postava vydělávat?
Upgradováním svých dovedností v kreslení, psaní, programování a prodeji výsledků — malby, knihy, pluginy pro psaní. Můžete prodávat ulovené ryby a vzrostlé rostliny, stejně jako sběratelské předměty.

Jak získat 5 přátel navždy? Existuje jeden, vztah s ostatními je maximální, ale taková položka se v nabídce interakce neobjevuje.
Navždy může být jen jeden přítel. K dokončení tohoto úkolu se musíte se svým současným přítelem navždy pohádat a tak dále pětkrát.

Vzal jsem rodinu o 4 lidech z Galerie, jak mohu získat pouze jednoho člena rodiny pro hru v CAS?
Načtěte rodinu a na ikonách postav v levém dolním rohu obrazovky odstraňte nepotřebné.

Existuje kód, který zpřístupňuje všechny položky kariéry?

bb.ignoregameplayunlocksentitlement

Jaké nástroje lze vytvořit na truhlářském stroji?
To se týká hudebních nástrojů. Pokud má postava dovednost 10. úrovně ve hře na kytaru nebo housle, bude schopna tyto nástroje vytvořit.

Zajímavé:  Jak uplatnit původní kód produktu Sims 4.

Jak dokončit úkol «Udělej toast?»
Simík musí držet v rukou nápoj (ne džus), pak se objeví požadovaná akce.

Úkol „Nechte dítě dostat ve škole jedničku“ se nezapočítává do životního cíle „Dobrá dědičnost“. Co dělat?
Chyba lokalizátoru, v originále úkol zní jako „. pět palců senior škola“, to znamená, že úkol se bude počítat pouze pro teenagera.

Všechno ve hře vypadá rozmazaně, co mám dělat?
Menu — Nastavení — Grafika — Zrušte zaškrtnutí «Efekty po zpracování» — Restartujte hru.

Kde jsou uložení hry?
Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4/Uložení

Jak vymazat mezipaměť hry?
Moje dokumentyElektronické uměníThe Sims 4, tam ze složek cachestr и lotcacheddata odstranit vše ze složky Cache odstranit vše kromě FileCache.cfga smažte soubor localthumbcache.package.

Jak do hry nahrát vlastní hudbu?
C:Uživatelé/Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4/Vlastní hudba V hudbě jsou složky s různými směry, dejte tam soubory.

Co dělat, když se galerie nenačte?
Galerie je dostupná pouze tehdy, když je spuštěn Origin. Pokud jej máte spuštěný, ale stále není připojení ke galerii, přeinstalujte tento program (Origin).
Pokud popsané řešení nepomůže, kontaktujte technickou podporu.

Jak pořizovat snímky obrazovky ve hře a kde jsou uloženy?
S klíčem C, uloženým v Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4/Snímky obrazovky

Jak pořizovat snímky obrazovky v CAS?
S vydáním aktualizace 1.3.18 se obrázky v editoru pořizují stejným způsobem jako ve hře — stisknutím klávesy C V dřívějších verzích hry můžete pořizovat snímky obrazovky v CAS pomocí programu Fraps (.Chcete-li zobrazit skrytý text, přihlaste se nebo zaregistrujte.)

Jakou funkci má složka scratch ve složce pro ukládání? Pokud smažu její obsah, přestane hra fungovat?
Stírací složka je dočasné úložiště rozbaleného uložení v paměti počítače — automaticky se zaplní při spuštění hry.

Zajímavé:  Jak hrát metal v Sims 4.

Jak najmout několik barmanů na práci v jedné oblasti?
Použijte mod, který zvyšuje limit personálu dostupného k pronájmu.

Jak si vybrat životní cíl „Grilovaný sýr“?(Aktualizace PC 1.15.55.1020 / Mac 1.15.55.1220 (04. 02. 2016)
Po snězení tří grilovaných sýrových sendvičů bude postava schopna změnit životní cíl na „Grilovaný sýr“ v životním režimu. V CAS si tento životní cíl vybrat nemůžete.

Všechny otázky, jejichž odpovědi jsou v FAQ, budou smazány.
Otázky týkající se technických problémů (instalace, spuštění, pády atd.) směřujte na technickou podporu.
Aktualizace a informace o opravách v tomto vlákně.

Dotazy na doplňky a herní sestavy můžete klást v sekcích jim věnovaných.

Poděkujte prosím uživatelům za jejich pomoc při používání systému lajků/odměn.
Zprávy obsahující pouze slova vděčnosti budou smazány.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»