Jak

Jak vydělat peníze v The Sims 4 od nuly

Simoleony jsou hlavní komoditou při hraní The Sims 4. Ve scénáři Vydělávání peněz musí hráči nasbírat jeden milion Simoleonů.

Nová aktualizace pro The Sims 4 byla vydána v patchi 120. Hráči si nyní mohou užít novou funkci Scénáře . Tato funkce umožňuje hráčům hrát různé tematické mise v novém nebo existujícím souboru pro uložení. Nový scénář najdete v hlavní nabídce The Sims 4 na pravé straně obrazovky v části „Načítání hry“.

Jeden z nich se jmenuje Scénář vydělávání peněz .. Hráči obvykle potřebují vytvořit jednoho Simíka nebo velkou rodinu a potřebují nasbírejte 1 000 000 Simoleonů . Cílem je získat to dříve, než váš Simík zemře na stáří. Pokud chtějí Simmers vědět, jak snadno vydělat peníze, pomůže vám tento článek.

Jak dokončit scénář vydělávání peněz v The Sims 4

Je zřejmé, že hráči musí vstoupit Vytvořte Simíka (CAS) vytvořit rodinu. Na počtu SIM karet nezáleží. nicméně pokud si hráči chtějí věci usnadnit, musí vytvořit více simů a všichni budou fungovat .. Hráči si také mohou vytvořit jednoho Simíka, pokud se chtějí vyzvat. Poté vyberte vhodné osobnostní rysy na základě kariéry vašich Simíků. Po příchodu na jakýkoli los zbývající peníze zmizí a hráči budou mít nula Simoleonů.

Prvním krokem je samozřejmě začít vydělávat peníze. Hráči mohou získat Simoleony dvěma hlavními způsoby: tvrdá práce и podvádí . Pokud někdo preferuje «žádné cheaty» a chce dokončit tento scénář, musí postupovat podle následujících kroků.

Zajímavé:  Jak změnit velikost kuchyňských zásuvek v The Sims 4.

Pro vytvoření stabilního příjmu domácnosti je v první řadě klíčové najít práci. Hráči si mohou vybrat z různých profesí. Pokud si lidé chtějí věci usnadnit, měli by vyberte si jeden z vysoce placené pozice, jako je dekoratér interiérů nebo herectví .

Doporučujeme, abyste se seznámili s dalšími průvodci pro oblíbené hry tattoo-mall.ru. Pojďme si promluvit o tajemstvích a tricích, které můžete ve hrách využít ve svůj prospěch. A také o užitečných a zajímavých příbězích ve videohrách.

Dále byste se měli zaměřit na propagační akce. Pokaždé, když je Sim povýšen, jeho plat se zvýší a dostanou bonus. Simmerové k tomu potřebují vidět, jaké jsou požadavky na povýšení, a donutit Simíky, aby je splnili, než půjdou do práce. Hráči si musí pamatovat, že každá mise je jiná. Požadavky na postup se tedy mohou lišit od jedné kariéry k druhé.

Nakonec mohou hráči dát svým Simíkům příležitost získat dovednosti nesouvisející s jejich prací, které mohou být v tomto úkolu užitečné. Například pokud simmers předá dovednost svým simíkům výkres , hotové výrobky lze prodat sběratelům za slušné množství Simoleonů .

Cheat na peníze The Sims 4

Všechny dosud uvedené kroky vyžadují čas a úsilí k dokončení scénáře vydělávání peněz. Pokud tedy hráči chtějí jednoduchý a snadný způsob, jak tento problém vyřešit, nejlepší možností by bylo podvádí . Pro použití cheatů musí hráči stisknout tato tlačítka (současně), aby otevřeli cheatovou konzoli:

  • Ctrl + Shift + C pro PC.
  • Command + Shift + C pro Mac
  • R1 + R2 + L1 + L2 pro konzolu

Kdy Cheat Box se objeví v horní části obrazovky, hráči musí vstoupit Testování je pravdivé nebo Testování cheatů na . Poté musí vařiči zadat jeden z následujících cheatů:

  • Rosebud nebo Kachování poskytuje 1000 Simoleonů.
  • Motherlode poskytuje 50 000 Simoleonů.
  • Peníze X poskytuje zadané číslo místo X (Peníze 476000 476 poskytnou 000 XNUMX simoleonů)
Zajímavé:  Jak se dostat do baru na Sixam The Sims 4.

Kromě toho je na PC a Mac k dispozici mnoho modů, které jsou navrženy tak, aby usnadnily hraní.

V neposlední řadě si hráči mohou zakoupit Strom peněz za 5000 bonusových bodů obchod s aspiračními odměnami . V závislosti na kvalitě může Strom přinést od 8000 22 do 225 XNUMX Simoleonů.

Nakonec, po nasbírání 1 000 000 Simoleonů, výzva skončí a hráči budou odměněni 5 000 body odměny.

The Sims 4 nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5 a Xbox One, Xbox Series X/S.

0 1 093 the sims 4

Andrej Kolský/ autor článku

Andrey Kolsky je asistentem střihu. Jeho vášeň pro hraní začala s jeho první konzolí (Sega Genesis) a od té doby nepřestal hrát. Jeho oblíbené hry jsou The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Team Fortress 2, Rainbow Six Siege, Pokémon Sword & Shield, Old School Runescape, Skyrim a Breath of the Wild.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»