Jak

Jak to udělat, aby nezestárlo v The Sims 4

The Sims 4 je hra, ve které můžeme žít své životy jako Simíci tak, jak chceme. Můžete hrát jako kdokoli — vytvořte si e-sportovce, herce, vědce, programátora, čaroděje a mnoho dalších možností. Hra však implementuje systém stárnutí, díky kterému postavy dospívají. Existuje několik fází života:

V závislosti na životní fázi se postavám otevírají nové herní možnosti a každá životní fáze má své klady a zápory. Někteří lidé však nechtějí, aby jejich Simíci stárli. Vývojáři to předvídali, a proto do hry přidali možnost zakázat stárnutí postav. Jak zpomalit stárnutí Simíků:

 1. Otevřete nastavení hry;
 2. Přejděte do sekce „Hraní“;
 3. Vidíme sekci „Očekávaná délka života Simíků“;
 4. Zde si můžete vybrat 3 možnosti: nízká, normální a vysoká. Přirozeně volíme vysokou, pokud chceme výrazně zpomalit stárnutí Simíků.

Navíc můžete stárnutí úplně vypnout. Obracíme svou pozornost na karty „Automatické vyrůstání (herní postavy)“ a „Automatické vyrůstání (nehráčské postavy)“. Pokud zrušíte zaškrtnutí políčka automatického růstu, postavy jednoduše přestanou vyrůstat, dokud nebudete chtít. Vše je maximálně jednoduché a pohodlné. Pokud chceš váš simík vyrostl, ale nastavení je zakázáno — stačí koupit (nebo si vyrobit vlastní) dort a vybrat příslušnou funkci.

Nastavení životnosti v The Sims 4

Jak jsme zjistili výše, v nastavení si můžete vybrat 3 typy očekávané délky života: nízkou, normální a vysokou. Při výběru těchto ukazatelů uvažujme očekávanou délku života. Nízká doba trvání:

 • Děti dospívají za 1 den;
 • Dítě vyroste za 6 dní;
 • Teenager dospívá za 6 dní;
 • Mláďata a dospělci dospívají za 10 dní;
 • Staří už nevyrůstají, prostě čekají až do stadia smrti.
Zajímavé:  Jak udělat druhé patro v The Sims 4.

Průměrná doba trvání:

 • Děti dospívají za 2 dny;
 • Děti a dospívající dospívají za 13 dní;
 • Mláďata a dospělci dospívají za 20 dní;
 • Staří lidé prostě čekají na smrt.

Vysoká výdrž:

 • Růst kojence: až 8 dní;
 • Děti a dospívající dospívají za 52 dní;
 • Mládež a dospělí postupují do další fáze za 80 dní;
 • Staří lidé prostě čekají na smrt.

Sims 4 Zastavte stárnutí | Cheat (2024)

Sims 4 Zastavte stárnutí

V Sims 4 můžete stárnutí vypnout a je to hračka. Člověk to může udělat podle určitých kroků. Budeme se zabývat dvěma způsoby, jak zakázat stárnutí, které jsou extrémně snadné, takže během procesu určitě nepocítíte žádný problém.

Navíc to není trvalá věc. Vždy jej můžete deaktivovat nebo znovu aktivovat podle svého přání. Jakmile simíci přestanou stárnout, neuloží ve vaší hře žádná omezení ani tresty, ale bude i nadále fungovat tak, jak fungovala dříve. Takže do toho můžete jít bez obav.

Takže, jste připraveni vědět, jak vypnout stárnutí v Sims 4? Pojďme rovnou do akce.

Sims 4 jak zastavit stárnutí

Nemusíte vždy používat cheat. Ve skutečnosti má Sims 4 v možnostech nabídky nastavení pro zastavení stárnutí. Tato nastavení můžete kdykoli změnit zpět do normálního stavu. Chcete-li tak učinit, musíte postupovat podle níže uvedených kroků:

Krok 1. Nejprve musíte otevřít nabídku nebo možnosti. Je to bílé tlačítko se dvěma malými tečkami v pravém horním rohu obrazovky.

Krok 2. Jakmile na něj kliknete, zobrazí se před obrazovkou seznam možností. Klikněte na ‘Možnosti hry’.

Krok 3. Nyní budete mít opět před sebou novou sadu možností. Zde najdete možnost ‘Gameplay’, obecně čtvrtou možnost pod ‘Music’.

Krok 4. Po kliknutí na ‘Gameplay’ vyhledejte možnost s názvem ‘Auto Age (Played Sims) s rozevíracím rámečkem vedle ní. V rozevíracím seznamu se zobrazí tři možnosti „Ano“, „Ne“ a „Pouze aktivní domácnost“. Kliknutím na ‘Ne’ zastavíte stárnutí všech Simíků. Kliknutím na „Pouze aktivní domácnost“ zastavíte stárnutí všech Simíků kromě jedné domácnosti, ve které právě hrajete.

Zajímavé:  Jak zakázat upíry v The Sims 4.

Krok 5. Toto je volitelný krok. Pokud chcete, aby spolubydlící vašich Simíků také přestali stárnout, můžete zrušit zaškrtnutí políčka „Automatické stárnutí (nehraní Simíci). To je také zabrání stárnutí.

Krok 6. Toto je poslední krok procesu. Musíte kliknout na ‘Použít změny’ v pravém dolním rohu obrazovky a vaši simíci nestárnou.

Pokud si přejete znovu spustit automatické stárnutí, stačí přejít na stejné možnosti, jak bylo uvedeno výše, a zapnout automatické stárnutí.

Sims 4 Zastavte stárnutí

Sims 4 cheaty stárnoucí

Druhá metoda, o které jsme mluvili, je použití cheatu k deaktivaci stárnutí. Je to zkratková metoda. Nemusíte procházet mnoha možnostmi, jak vypnout stárnutí v Sims 4, ale můžete to udělat přímo pomocí cheatů. Podívejte se na následující kroky, abyste věděli, jak Sims 4 zastavit stárnutí:

Krok 1. Stiskněte a podržte klávesy Ctrl+Shift+C a poté je uvolněte. V horní části displeje se objeví cheatový řádek.

Krok 2. Zde musíte zadat kód ‘aging-off’ a stisknout klávesu Enter. Nyní bude aktivováno zastavení stárnutí vaší Sims 4.

Chcete-li spustit automatické stárnutí, postupujte podle stejných kroků, ale místo psaní ‘aging -off’ zadejte ‘aging -on’.

Dokážete zastavit stárnutí v Sims 4 PS4?

Je možné, aby Sims 4 zastavili stárnutí na PS4? Ano, je to velmi možné.

Pokud používáte PS4, nemusíte používat cheatové příkazy, ale můžete to udělat pomocí možností ve hře, jak jsme již diskutovali. Přejděte do nabídky a klikněte na Gameplay.

Nyní před obrazovkou uvidíte kartu Gameplay. V této záložce najdete možnost Auto Aging pro hrané i nehrané Simíky. Můžete přimět své Sims 4 zastavit stárnutí tím, že zde stárnutí vypnete podle svého výběru. Tato nastavení lze kdykoli změnit.

Chcete-li to provést v XBOXu, musíte postupovat podle stejných kroků.

Dokážete zvrátit věk Simíka?

Samozřejmě můžete. Pokud chcete zvrátit věk svého Simíka, můžete použít možnosti ve hře nebo použít cheat. Pojďme si projít všechny metody.

Zajímavé:  Jak zasadit mrkev v Sims 4 xbox.

Metoda 1: První metodou, o které diskutujeme, je možnost ve hře, která využívá lektvar mládí. Jedná se o jednoduchou, ale účinnou metodu. Všimněte si však, že pomocí lektvar mládí obrátí věk simíka na začátek jeho aktuální věkové skupiny. To znamená, že pokud je Sim již starý, nemůže se stát mladým dospělým.

Metoda 2: Toto je další metoda ve hře. Vědec v The Sims 4 dokáže vyrobit sérum s věkem, které by jen resetovalo věk Simíka. Více se o tom můžete dozvědět později v článku.

Metoda 3: No, co když chcete, aby byl váš starší Simík znovu mladý? Už teď je jasné, že lektvar mládí vám s tím nepomůže, ale můžete použít cheat kód. Níže jsou uvedeny kroky, které musíte dodržet:

 • Krok 1. Stiskněte, podržte a uvolněte klávesy Shift+Ctrl+C.
 • Krok 2. testy jsou pravdivé.
 • Krok 3. cas.fulleditmode.
 • Krok 4. Nyní musíte kliknout na zrcadlo nebo skříň. Zde budete moci změnit každý detail svého Simíka, včetně věku.

Mohu zabránit tomu, aby můj Simík umíral?

Ve hře není žádný cheat, který by zachránil vašeho Simíka před smrtí. Co můžete udělat, je získat Květ smrti. Květinu smrti můžete získat ze hry nebo můžete použít cheat, o kterém budeme diskutovat později.

Pouhé mít Death Flower však vašeho Simíka nezachrání. Budete potřebovat dalšího Simíka, který neumírá, aby mohl nabídnout květinu Grim Reaperovi. Také, pokud zachráníte staršího Simíka pomocí květiny, pak Simíkovi dá jen několik dní, než znovu zemře.

 • Stiskněte, podržte a uvolněte klávesy Shift+Ctrl+C.
 • Zadejte testingcheats true.
 • Použijte cheat bb.showhiddenobjects.
 • Hledejte květinu smrti ve vyhledávací liště nebo v nabídce sestavení a měli byste ji získat.
Zajímavé:  Jak otěhotnět v kódech Sims 4.

Také, i když vypnete automatické stárnutí; to nezabrání tomu, aby váš Simík zemřel. Váš Sim možná nestárne, ale stále zemře, jako když stárl.

Jak stárnete od séra v Sims 4?

Vědci v Sims 4 dokážou vytvořit sérum s věkem. Toto sérum lze použít ke zvrácení věku Simíka na první den. Každý vědec ve hře to může snadno získat, ale musíte dosáhnout úrovně 10 v kariéře, abyste to zvládli. Navíc jako vědec může Simík vytvořit klony séra s věkem.

Rachel Kaserová

Rachel Kaser je angličtinářka, která má jedinečnou schopnost přeměnit slova v poezii! Je také velkým nadšencem e-sportů a tráví večery zdokonalováním svých herních dovedností. Spojuje své vášně pro psaní a hraní, aby nám poskytl dokonalé sloučené literární dílo.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»