Jak fotit

Jak otevřít fotogalerii v The Sims 4

Navzdory širokému výběru profesí v The Sims a jejich pracovním systému stále existuje několik věcí, které potřebují trochu ruky navíc, aby dosáhly svého plného potenciálu. S tímto návodem na výběr fotografického modu The Sims 4, můžete najít tři skvělé způsoby, jak mít dlouhotrvající a poutavou kariéru fotografa. Než vybereme nejlepší způsob, jak to ve své hře opravit, podívejme se, co výchozí fotografická kariéra umí a co ne.

Proč používat fotografický mod The Sims 4?

Mnoho herních kariér potřebuje určité rozšiřující balíčky, aby fungovaly, a stát se fotografem je jedním z nich. Fotografie byla přidána dvakrát, nejprve velmi barebones s balíčkem Get To Work, poté prošla v roce 4 generální opravou v rámci The Sims 2019 Moschino Stuff Pack.

Vzhledem k tomu, že jde o spolupráci mezi EA a módním domem Moschino, je přirozené, že se tato expanze zaměřuje na módní průmysl jako celek. Balíček Moschino vám umožní stát se módním fotografem na volné noze, který se dobře pojí se studiovým systémem obsaženým v tomto rozšíření. To je o něco omezenější, než by si mnoho okenic po celém světě přálo.

Zajímavé:  Jak se stát fotografem v The Sims 4.

Pracujte jako fotograf na volné noze

Kariérní postup v oblasti módní fotografie je do značné míry definován tím, kolik vaši Simíci dostávají zaplaceno za hodinu za své služby. Počáteční hodinová sazba je §55 za hodinu, zatímco navýšení se udává v krocích podle §10. Prvních pět navýšení bude zahrnovat také několik výhod, jako je nové vybavení nebo dovednosti. Simíci dostávají tato zvýšení na základě jejich výkonu na koncertech, což občas přináší i pěkný bonus.

Seznam fotografických modů The Sims 4, abyste si mohli užít fotografickou kariéru

Navzdory všem vylepšením s Moschino Stuff Pack mi fotografování stále nepřipadá tak naplňující jako jiné kariéry ve hře. Zde jsou tři fotografické mody The Sims 4, které je třeba zvážit, s jejich klady a zápory.

Kariéra poloaktivního fotografa od marlynsims

Fanoušci fotografování připravení zavázat se k životu závěrky si tento mod zamilují. Expertní modder marlynsims posunul kariéru fotografa na další úroveň. Její práce je tak důkladná, že místo aktualizace stávajících možností z Get To Work nebo Moschino Pack se rozhodla jít celou cestu a vytvořit novou kariéru od nuly!

Tento mod obnovuje kariéru fotografa v poloaktivním režimu, který umožňuje vašim Simíkům pracovat také z domova. Platová třída byla odpovídajícím způsobem upravena, což jim umožňuje plně si vydělávat na živobytí. Práce je dokončena splněním čtyř denních fotografických úkolů, které vedou k postupnému povýšení v deseti úrovních – začínáte jako amatérský umělec a můžete se dostat až k renomovanému fotografovi. Tento postup závisí na konkrétních povyšovacích úkolech a zahrnuje také speciální bonus pro každou úroveň.

I když poskytuje nejúplnější fotografickou kariéru, v současné době má tento mod strmější vstupní bariéru než většina: je k dispozici ke stažení na stránce Patreon marlynsims, pro členy úrovní od 3 USD a výše. V době psaní tohoto článku také vyžaduje čtyři rozšiřující balíčky The Sims 4: Do práce, Roční období, Staňte se slavným a Život na ostrově.

Zajímavé:  Jak vytisknout fotografii The Sims 4.

Autor v současné době pracuje na verzi, která bude fungovat bez jakýchkoli placených doplňků, takže nezapomeňte zkontrolovat jejich stránku zde pro aktualizace. Ti, kteří chtějí posunout zážitek na novou úroveň, si také mohou ze stejného účtu stáhnout vlastnost Shutterbug, která změní to, jak vaši Simíci vidí svět skrz čočky!

Životaschopná fotografie, aldavor

Hráči, kteří jsou víceméně spokojeni s kariérou fotografa na volné noze Moschino Pack, ale přesto chtějí něco navíc, aby to bylo skvělé, si užijí mod Viable Photography. Jednou z hlavních stížností na výchozí fotografickou profesi je hodinová sazba. Tento mod umožňuje fotografům vydělávat více prodejem fotografií z jejich inventáře, což Simíkům umožňuje získat ze své vášně pěkný životní plat.

Můžete si vybrat mezi hodnotami násobitelů 5, 10 a 20 pro původní ceny inventárních fotografií a nedávná aktualizace také zajistila, že se totéž stalo při prodeji práce vašich Simíků maloobchodníkům. Stáhněte si nejnovější verzi tohoto modu zde!

Renomovaný fotograf Aspiration, od xbrettface

Dalším způsobem, jak změnit vztah Simíků k fotografování, je přidání modu Reowned Photographer Aspiration. Díky tomuto jednoduchému, ale účinnému doplňku budou vaši Simíci chtít zachytit krásu světa prostřednictvím fotografie, přidává vlastnost, která zvyšuje hodnotu jimi pořízených fotografií, a přichází se čtyřmi různými úrovněmi s úkoly a výhodami, navíc s řadou rozmarů pro každodenní vyjádření jejich vášně. Najdete ji na Mod The Sims!

Jak otevřít galerii v The Sims 4. Jak otevřít galerii v The Sims 4

Novinky, návody, recenze, recenze, vše o nejlepších počítačových hrách

Důležité!
Ujistěte se, že složka Tray neobsahuje obrázky, které autoři stránek často také přidávají do archivů. Ke správnému čtení souborů hra nepotřebuje obrázky, ty ale negativně ovlivní rychlost jejího chodu.

Jak otevřít galerii v Sims 4

Galerie vám dává příležitost sdílet svou kreativitu s ostatními hráči The Sims 4 Vytvářejte, sdílejte a stahujte výtvory hráčů z celého světa.

Zajímavé:  Jak zarámovat fotografii v The Sims 4.

Galerii můžete kdykoli otevřít kliknutím F4a poté tlačítko «Galerie».

Možnost „Otevřít galerii“.

 1. Spusťte The Sims 4.
 2. Klepněte na tlačítko «Galerie» v hlavní nabídce.
 3. Najděte rodinu, oblast nebo místnost, kterou chcete zachovat.
 4. Kliknutím na tlačítko se šipkou stahování uložíte obsah «Moje knihovna».

Možnost „Uložit web do mé knihovny“ v nabídce Galerie.

 1. Uložte svou rodinu, pozemek nebo pokoj stisknutím tlačítka «Uložit» v pravém horním rohu složky.
 2. Otevřete Galerii a přejděte na kartu «Moje knihovna»najít obsah, který potřebujete.
 3. Vyberte obsah, který chcete sdílet.
 4. Klikněte na tlačítko s jako mrak v levém dolním rohu nahrajte svůj obsah do galerie.

Postavy z Galerie lze stáhnout na dvou místech: v editoru Vytvořit postavu a v Životním režimu.

Vytvořte editor znaků

 1. Klikněte na tlačítko «Galerie» v pravém horním rohu.
 2. Klikněte na záložku «Galerie».
 3. В KATEGORIE vybrat «rodiny».
 4. Uložte svou rodinu nebo postavu «Moje knihovna».
 5. Klepněte na tlačítko «Umístit rodinu» v pravém dolním rohu.
 1. Klikněte na tlačítko «Galerie» v pravém horním rohu.
 2. Najděte na kartě postavu nebo rodinu «Galerie» nebo «Moje knihovna».
 3. Klepněte na tlačítko «Umístit rodinu»pro okamžité přidání postav do vaší rodiny.
 1. Otevřít stavební režim.
 2. Klikněte na tlačítko «Galerie» v pravém horním rohu.
 3. В KATEGORIE vybrat «Pozemky» nebo «Pokoje».
 4. Najděte oblast nebo místnost, kterou chcete přidat do hry, a klikněte na ni.
 5. Klepněte na tlačítko “Umístit pokoj/oblast” v pravém dolním rohu a přidejte jej na svůj web.

Pokud chcete nahrát dům nebo pozemek, nebudete moci nahrát nic většího, než je váš aktuální pozemek.

Vymažte mezipaměť hry . Otevřete složku The Sims 4 na vašem počítači a odstraňte pojmenovaný soubor localthumbscache.package . Můžete také odstranit obsah složek Cache и cachestr , ale neodstraňujte samotné složky.

Jak nainstalovat dům nebo pozemek v Sims 4?

Aby nedošlo k záměně, řekněme si to jasně: stažené oblasti nejsou zrovna mody. Proto se v Sims 4 pokouším nainstalovat dům stejně, jako běžné mody — je to prostě zbytečné. Nesprávná instalace je navíc „škodlivá“ pro samotnou hru. A nyní si krátce vysvětlíme, proč tomu tak je.

Zajímavé:  Jak otevřít vlastní fotografické studio v The Sims 4.

Faktem je, že mody, které nainstalujeme do složky Mods, jsou soubory ve formátu .package nebo .ts4script. A ze složky Mods může hra číst pouze soubory v těchto formátech. Ale dům a pozemek jsou vždy sada několika souborů ve formátech .trayitem, .blueprint nebo .bpi.

Užitečné informace
Pokud umístíte soubor .trayitem, .blueprint nebo .bpi do složky Mods, Sims 4 se jej bezvýsledně pokusí přečíst, čímž plýtvá svými zdroji. To znamená, že hra nejenže nebude schopna takový soubor přečíst, ale může také začít běžet mnohem pomaleji. Proto se ujistěte, že ve složce Mods nikdy nejsou žádné zbytečné soubory!

A teď, když víte, jak je důležité správně instalovat soubory, přejděme k tomu nejdůležitějšímu. Nyní se naučíte, jak do hry přidat stažené sekce.

Krok 1: Odstraňte soubory z archivu

Vzhledem k tomu, že sekce jsou vždy sadou několika souborů, autoři je často balí do jednoho archivu. Je pro ně pohodlnější nahrát své domy do služeb hostování souborů a vy si je stáhnout.

Archiv může být ve formátu .zip, .rar nebo .7z. Hra takové formáty neumí číst, a proto ji před instalací musíte rozbalit. K tomu budete potřebovat archivační program. Doporučujeme 7zip a budeme o něm mluvit v návodu. Ale ve skutečnosti můžete použít jakýkoli, který umíte používat. Hlavní věc je, že umí číst archivní formáty, které jsme uvedli.

Chcete-li soubory rozbalit, klikněte pravým tlačítkem myši na archiv s grafem. V zobrazené nabídce vyberte možnost „7zip“. Poté se objeví další nabídka, ve které je lepší vybrat možnost „Rozbalit zde“. Poté program rychle rozbalí soubory z archivu do aktuální složky.

Můžete také vybrat možnost „Otevřít archiv“ a přesunout soubory do požadované složky ručně.

Ahoj milí přátelé, v tomto článku bych se rád dotkl tématu načítání stažených objektů do hry. Pokud nevíte, jak nainstalovat dům v Sims 4, pak je tento článek právě pro vás. Hotové domy pro The Sims 4 si můžete stáhnout na našem webu v příslušné sekci.

V The Sims 4 se veškerý další obsah stahuje a instaluje z online komunity Origin (galerie). Galerie je přístupná z menu hry — v pravém horním rohu je tlačítko „otevřít galerii“, pokud na něj kliknete, otevře se okno, ve kterém můžete najít, zobrazit a stáhnout další obsah do vaší hry, nahraný uživatelem četných komunitních uživatelů.

Zajímavé:  Kde jsou uloženy rodinné fotografie Sims 4.

Do galerie Origin můžete vstoupit také prostřednictvím internetového prohlížeče, musíte zadat do adresního řádku: http://www.thesims.com/ru_RU/gallery (pro využití všech nabízených funkcí se musíte přihlásit; na váš účet).

Pro zjednodušení hledání v galerii je na konci článků popisujících domy přímý odkaz na stavbu v galerii Origin — hledejte zelené tlačítko.

Chcete-li si v galerii stáhnout další materiály do své hry, jednoduše vyberte objekt, který se vám líbí (oblast, místnost, postava) a stiskněte tlačítko s obrázkem složky (Přidat do „mých stažených souborů“).

Poté spusťte hru a najděte ve své knihovně vše, co bylo dříve přidáno ke stažení na webu galerie Origin. Hra musí být připojena k síti.

Aby nedošlo k záměně, řekněme si to jasně: stažené oblasti nejsou zrovna mody. Proto se v Sims 4 pokouším nainstalovat dům stejně, jako běžné mody — je to prostě zbytečné. Nesprávná instalace je navíc „škodlivá“ pro samotnou hru. A nyní si krátce vysvětlíme, proč tomu tak je.

Jak stáhnout dům v sims 4

Ahoj všichni! Od té doby, co se domy pro The Sims 4 objevily na kanálu Build Together, nebyl den bez otázek typu „jak stáhnout dům“. Všichni pravděpodobně již víte, jak nainstalovat domy v The Sims 3, myslím, že by zde neměly být žádné otázky. The Sims 4 je trochu jiný. Toto je úplně jiná hra, vývojáři ji udělali více „na míru“ pro síť, takže neposkytli možnost instalace dalších materiálů offline, chybí spouštěč hry (spouštěč).

Účelem tohoto krátkého návodu je sdělit a jasně ukázat, jak stahovat z této stránky a instalovat doma do vaší hry Sims 4.

Umístění tlačítka galerie v nabídce hry The Sims 4

V The Sims 4 se veškerý další obsah stahuje a instaluje z online komunity Origin (galerie). Galerie je přístupná z menu hry — v pravém horním rohu je tlačítko „otevřít galerii“, pokud na něj kliknete, otevře se okno, ve kterém můžete najít, zobrazit a stáhnout další obsah do vaší hry, nahraný uživatelem četných komunitních uživatelů.

Zajímavé:  Jak se dívat na fotografie pořízené telefonem v The Sims 4.

Jak stáhnout dům z herního menu The Sims 4

Do galerie Origin můžete vstoupit také prostřednictvím internetového prohlížeče, musíte zadat do adresního řádku: http://www.thesims.com/ru_RU/gallery (pro využití všech nabízených funkcí se musíte přihlásit; na váš účet).

Pro zjednodušení hledání v galerii je na konci článků popisujících domy přímý odkaz na stavbu v galerii Origin — hledejte zelené tlačítko.

Stáhnout z galerie Origin

Chcete-li si v galerii stáhnout další materiály do své hry, jednoduše vyberte objekt, který se vám líbí (oblast, místnost, postava) a stiskněte tlačítko s obrázkem složky (Přidat do „mých stažených souborů“).

Jak nainstalovat dům v Sims 4 z webu Origin

Poté spusťte hru a najděte ve své knihovně vše, co bylo dříve přidáno ke stažení na webu galerie Origin. Hra musí být připojena k síti.

Po potvrzení akce se vám zobrazí malé stažení. Počkejte, až se zápletka objeví ve hře. Jakmile bude stahování dokončeno, na mapě města uvidíte nový pozemek!

Jak přidat Simíka do vaší domácnosti v The Sims 4 pomocí cheatů

Milovníci příkazů terminálu mohou použít některé krásné cheaty ke zlepšení svého herního zážitku.

Podržte a stiskněte Ctrl+ Shift+ C na klávesnici pro otevření okna chatu v levém horním rohu obrazovky. Nejprve musíte povolit cheat kódy pro testování. Chcete-li to provést, zadejte „testingcheats true“ a stiskněte klávesu Enter. Uvidíte zprávu, že cheat kódy jsou povoleny nebo aktivovány.

Stisknutím klávesy ESC zavřete cheatové okno. Poté podržte klávesu Shift a klikněte na Simíka, kterého chcete přidat. Uvidíte nabídku plovoucí kolem vašeho Simíka. Vyberte Přidat do rodiny a máte hotovo!

Stejný postup můžete použít k odebrání jakéhokoli Simíka z vaší domácnosti.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak přidat postavu do vaší rodiny The Sims 4.

Řekněme, že jste právě spustili hru a nemáte dost peněz na nákup nového domu, ale máte pouze Simíky zdarma. Tento tip vám může hodně pomoci.

Jak používat vlastní objekty

Chcete-li použít vlastní objekty v režimu sestavení:

Zajímavé:  Jak poslat fotky ze hry Sims 4.

vybrat budovat režim v horní části obrazovky nebo klepněte na F2 .

Vyberte kartu Objekty podle funkce .

vybrat Filtr prvků .

Vyberte » Obsah» > „ Uživatelský obsah», zobrazíte seznam vlastních objektů.

Odstraňte problémy s instalací Sims 4 Mods

Pokud mod nefunguje nebo máte problémy po instalaci vlastního obsahu, zkuste následující:

Ujistěte se, že jsou soubory vlastního obsahu ve správných složkách . Do složky Mods Jsou zahrnuty pouze soubory končící na .package nebo .ts4script. Místo toho do složky uložte soubory končící na .bpi, .blueprint nebo .trayitem Podnos . Soubory s příponou .zip nebo .rar nebudou fungovat.

Ujistěte se, že je v nastavení hry povolen vlastní obsah . Ujistěte se také, že jste vybrali možnost zobrazení vlastních pozemků a objektů.

Podívejte se, zda jsou nové aktualizace pro vaše mody . Web Sims VIP má seznam nefunkčních modů.

Přejmenujte své mod soubory . Problémy mohou nastat, pokud názvy souborů obsahují speciální znaky jako @, $ nebo #. V případě potřeby tyto znaky přejmenujte.

Vymažte mezipaměť hry . Otevřete složku The Sims 4 na vašem počítači a odstraňte pojmenovaný soubor localthumbscache.package . Můžete také odstranit obsah složek Cache и cachestr , ale neodstraňujte samotné složky.

Otevřete složku The Sims 4 na svém počítači a odstraňte soubor s názvem localthumbscache.package.

Pokud vidíte složku s názvem online mezipaměť miniatur , můžete smazat celou složku.

Obnovte hru . Přejděte do své herní knihovny v Originu a klikněte pravým tlačítkem na hru a poté vyberte „ Obnovit», znovu nainstalovat The Sims 4 .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»