Jak

Jak spustit pokladnu v Sims 4

Jak používat cheat The Sims 4 CAS v plném režimu úprav (CAS cheat)

Existují tolik neuvěřitelné cheaty, které se budete muset pomalu naučit a pochopit při hraní The Sims 4. Pokud nepoužíváte cheat mody budete si muset zapamatovat věci jako cheat sims 4 CAS s plným režimem úprav, pokud je chcete používat konzistentně.

Tento cheat je ideální pro chvíle, kdy vidíte ošklivého simíka chodit s náhodně vybraným oblečením a kroužkem na oční bulvy a zoufale je potřebujete zatraktivnit, nebo chcete-li zestárněte své simíky bez čekání na narozeniny. Tento cheat má rozhodně mnoho využití a jakmile se ho naučíte, změní hru.

Chcete-li použít tento cheat, vše, co musíte udělat, je povolit cheat kódy a poté zadejte cas.fulleditmode a poté stiskněte enter. Pak budete chtít podržet Shift a kliknout na sim a vybrat upravit v cas a vstoupíte do create-a-sim a budete moci dělat, co chcete.

Zajímavé:  Jak zlepšit své herecké schopnosti Sims 4.

Co je režim úplných úprav Sims 4 CAS?

Režim úplných úprav CAS je a cheat kód pro The Sims 4 která vám umožní kompletně upravovat simíky dále, než byste normálně byli schopni během hraní. V podstatě otevírá možnost vytvořit simíka stejným způsobem, jako jej můžete použít při prvním vytvoření simíka, ale poté, co už začal žít svůj život.

Normálně, když hrajete, jdete a kliknete na zrcadlo a budete moci upravovat své simíky trochu tím, že změníte jejich oblečení a účes, ale nemůžete tím nijak zásadně upravovat strukturu jejich obličeje ani nic měnit na jejich vlastnostech nebo aspiracích.

Když jste v plném režimu úprav, můžete upravovat doslova vše, včetně jejich životní fáze, stylu chůze, jejich vlastností a vztahů s ostatními simíky a čehokoli, co chcete o jejich vzhledu.

osoba, která by mohla používat cheatovací kód v režimu úplné úpravy sims 4 CAS

Jak povolit cheaty

Než budete moci použít cheat na plný režim úprav sims 4 CAS, budete se muset ujistit, že máte cheaty povoleny s jednoduchým cheat kódem. To je důležité, protože to zajišťuje, že všechny cheaty budou fungovat správně a 90 % času bez toho nebudou vaše cheaty fungovat.

Chcete-li to provést, budete chtít stisknout následující příkazy v závislosti na tom, kde hrajete:

 • PC: Ctrl + Shift + C
 • Mac: Command + Shift + C
 • Konzole: Všechny čtyři spouštěče

Když to uděláte, otevře se dialogové okno cheat v horní části obrazovky a budete chtít zadat buď testy jsou pravdivé or testování cheatů na a stiskněte Enter a hra by vám měla oznámit, že jsou povoleny cheaty a můžete přejít k dalšímu kroku.

Jak používat režim úplných úprav Sims 4 CAS na PC a Mac

Jakmile budete mít povoleny cheaty, budete chtít skutečně povolit cheat sims 4 CAS v plném režimu úprav. Co zde budete chtít udělat, je otevřít cheat box se stejnými příkazy, zde jsou znovu, pokud jste zapomněli:

 • PC: Ctrl + Shift + C
 • Mac: Command + Shift + C
 • Konzole: Všechny čtyři spouštěče
Zajímavé:  Jak pořídit selfie v Sims 4.

Jakmile se toto otevře, budete chtít zadat cas.fulleditmode do tohoto dialogového okna a stiskněte Enter. Chcete-li zavřít dialogové okno, budete chtít stisknout stejné příkazy, které jste použili k jeho otevření.

Po stisknutí enter se nic nestane. Budete muset přejít k SIM kartě, kterou chcete upravit, a podržet klávesu Shift na klávesnici a poté na ni kliknout a vybrat Upravit v CAS. Tím se okamžitě otevře vytvoření simíka a budete mít plnou příležitost provádět jakékoli úpravy, které chcete, a nezapomeňte na konci kliknout na zaškrtnutí v rohu.

Jak používat režim úplných úprav Sims 4 CAS na konzole

Jsou skutečně tolik hráči, kteří hru v současné době prožívají na konzolích jako Xbox a Playstation a potřebují také podvádět! Cheaty fungují v podstatě stejně, pokud na konzoli používáte myš a klávesnici s touto kompatibilitou. Pokud však používáte ovladače, budete je muset přepnout.

Vítejte v Průvodce Ultimate Sims, my jsme nejlepší zdroj pro objevování více o The Sims!

Jmenuji se Taylor, zakladatel tohoto webu a autor Neoficiální kuchařka Sims. Hraji The Sims od roku 2000 a miluji tuto hru natolik, že jsem ji proměnil ve svou kariéru!

Kreslený obrázek osoby s hnědými vlasy, modrýma očima a brýlemi. Mají na sobě černou košili s vrstveným náhrdelníkem a růžový svetr.

Ahoj! Rád vás poznávám!

Od 2019 Pracoval jsem na této webové stránce, abych pomohl hráčům sims vytěžit ze své hry maximum a co nejlépe se bavit při hraní The Sims 4. posedlý s touto hrou a byly po desetiletí a rády se o ně podělily lásko ze hry s vámi všemi.

© 2022: PRŮVODCI ULTIMATE SIMS

Tato webová stránka není oficiálně spojena s Electronic Arts nebo The Sims 4. Jsme fanouškovská stránka, která poskytuje informace a sbírky pro hráče.

© 2024 Průvodce Ultimate Sims

Sims 4 CAS Cheat: Jak získat CAS úplný režim úprav (cas.fulleditmode)

Možnost přístupu do režimu plné úpravy casu v sims 4 je jedním z nejužitečnějších cheatů a také jedním z nejjednodušších.

Zajímavé:  Jak zveřejňovat příspěvky na Instagramu v The Sims 4.

Ale pokud jste něco jako já, pravděpodobně vždy zapomínáte přesný cheat kód a musíte ho hledat.

No, žádný strach, protože mám pro vás cheat a jednoduchý návod níže!

Zde jsou jednoduché kroky k získání plného CAS v sims 4:

 1. Otevřete pole s cheaty pomocí CTRL+SHIFT+C
 2. Vepište testování cheatů na a stiskněte enter
 3. Vepište cas.fulleditmode zapnut odemkněte vše v CAS a stiskněte enter
 4. Použijte CTRL+SHIFT+C znovu zavřete pole cheatů
 5. Teď držte SHIFT a klikněte na sim chcete upravit
 6. Poté najděte a klikněte na ‘Upravit v CAS«

(Nebo místo použití úpravy v CAS aktivujte simíka, kterého chcete upravit, klikněte na komodu nebo zrcadlo a poté najděte ‘Plan Outfits’ a otevřete Create-a-sim.)

Tento cheat CAS odemkne VŠECHNY části uživatelského rozhraní Create-a-sim, když upravujete svého simíka ve hře.

Například: když máte zapnutý CAS Full Edit Mode, místo abyste mohli jen měnit oblečení a účes svého simíka, můžete přidat detaily pleti, změnit jejich vlastnosti a dokonce změnit jejich věk!

Používám ho neustále k přidávání cc řasy do městeček.

Ano, cheat režimu plné úpravy casu není omezen pouze na vaši domácnost.

Můžete podržet Shift a kliknout na ŽÁDNÉ sim ve světě a poté vyberte „Upravit v CAS‘ je upravit. Už žádná ošklivá města!

Často kladené otázky o cheatech Sims 4 CAS

Zde jsou odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek týkajících se cheatu na sims 4, jako například: proč nefunguje cas.fulleditmode, co je CAS Fulleditmode, jak odemknout vše v CAS a jak vypnout režim úplné úpravy CAS.

Jak opravit, že cas.fulleditmode nefunguje?

Abyste zajistili, že cheat na sims 4 cas funguje správně, nejprve se ujistěte, že máte testování cheatů na a že cheat kód je napsán správně.

Zajímavé:  Jak si vybrat oblečení v The Sims 4.

Pokud to stále nefunguje, doporučuji vyjmout složku s mody, umístit ji na plochu a zkusit to znovu. Pokud cas.fulleditmode funguje po odebrání modů, pak je problém v některém z vašich modů nebo cc.

Co je CAS Fulleditmode?

CAS Fulleditmode v Sims 4 je cheat kód, který vám umožní kompletně upravit simíka ve hře se všemi stejnými možnostmi, jaké byste měli při prvním vytváření simíka.

Například: Normálně byste nebyli schopni změnit typ těla simíka, když hrajete v živém režimu, ale se zapnutým cas.fulleditmode můžete během hraní přejít do create-a-sim a změnit jeho typ těla na cokoliv, co chcete. .

Možná jste si tedy právě stáhli a tělo přednastavené mod, a chcete to použít na simíkovi ve vaší současné domácnosti, můžete zapnout cheat, přejít do CAS a upravit jeho typ těla pomocí nového modu!

Jak odemkneš všechno v CAS??

Pokud hledáte snadný způsob, jak získat veškerý zamčený obsah CAS, aniž byste museli dosáhnout určité úrovně kariéry nebo dovedností, postupujte podle tohoto jednoduchého návodu!

Zde je návod, jak odemknout vše v CAS:

 1. Mějte ten cheat cas.fulleditmode zapnut a přejděte do CAS
 2. Vyhledejte v galerii pojmenované domácnosti CAS Unlock a seřadit podle ‘Nejnovějším» (Tím zajistíte, že bude odemčeno vše i z nejnovějších sims balíčků)
 3. Přidejte sim do své domácnosti a vše v CAS bude odemčeno!
 4. Teď jen odstranit je z rodiny najetím na jejich obrázek a kliknutím na x.

Vše v CAS budete mít stále odemčené i poté, co je odeberete z domácnosti!

Jak vypnu CAS fulleditmode?

Vypnutí CAS fulleditmode je stejně snadné jako jeho zapnutí. Jen nahradíte slovo on po cas.fulleditmode na off v cheatovací konzoli.

Zde jsou jednoduché kroky k vypnutí CAS fulleditmode:

 1. Otevřete pole s cheaty pomocí CTRL+SHIFT+C
 2. Vepište cas.fulleditmode vypnuto a stiskněte enter
 3. Použijte CTRL+SHIFT+C znovu zavřete pole cheatů
Zajímavé:  Jak volat cas v Sims 4.

Jakmile vstoupíte do tohoto cheatu, budete mít výchozí možnosti vytvoření sim ve hře, když půjdete upravovat své simíky.

Sims 4 CAS Mods

Další možností pro snadnou úpravu simíka ve hře je použití modu. Mod, který bych k tomu doporučil, je Mc Command Center, jeden z nejznámějších sims 4 mody.

Existuje celá část modu věnovaná vytvoření-a-sim! Projdu si, jak se k tomu ve hře dostat a některé její funkce.

MC Command Center od Deaderpoola

MC Command Center je základní mod pro sims 4. Má STUDU funkcí, takže uvidíte, že se o tom mluví ve většině mých cheat posts. Díky tomu je mnohem snazší měnit naše simíky prostřednictvím řady nabídek místo toho, abyste museli zadávat cheat kódy (někdy!). U tohoto příspěvku se zaměříme na jak můžeme pomocí MC CAS upravovat naše simíky.

Chcete-li použít cheaty CAS příkazového centra mc, nejprve klikněte na svou sim a najděte ‘MC Command Center«možnost.

Tím se zobrazí nabídka SIM karty. Odtud uvidíte ‘Upravit domácnost v CAS’ uvedena jako první možnost.

Toto je snadný způsob, jak vyvolat hru Create-a-sim ve hře.

Toto však automaticky nezapne režim CAS Full Edit Mode, takže budete muset nejprve zapnout tento cheat (pamatujte: cas.fulleditmode zapnutý) pokud chcete mít všechny možnosti úprav sim odemčené v cas.

Zpět v hlavní nabídce SIM karty uvidíte možnost „MC CAS“

Zde budou všechny vaše mody Create-a-sim, které přicházejí s mc Command Center.

Jakmile tam kliknete, najdete TONY možností pro úpravu vaší SIM karty v živém režimu.

Vše od změny jejich postavy, stylu chůze a hlasu až po vyrovnaný výběr oblíbeného nápoje vašeho Simíka!

Zajímavé:  Jak opravit zpoždění v The Sims 4.

Během hry můžete dokonce rychle změnit vlastnosti svého simíka kliknutím na ‘Správa vlastností«

(Pokud chcete vědět, jak dát svému simíkovi 5 vlastností místo 3, zjistěte více o modu pro více vlastností ZDE!)

Jedním z mých oblíbených způsobů, jak používat mody CAS v mc command centru, je dělat věci, které ani neumím s cheatem CAS.

Například mohu svého simíka opálit nebo spálit pomocí nabídky MC CAS! ☀️

Pokud používáte oba cheaty na sims 4 cas a mc command center společně, budete mít MNOHO možností přizpůsobení, které vždy přispívají k super zábavné hře!

Pokud chcete tento mod pro svou hru, níže je odkaz na stránku ke stažení pro MC Command Center. Dostává poměrně časté aktualizace, takže se ujistěte, že i když ji již máte, máte nejnovější verzi.

Doufejme, že vám tento příspěvek pomohl zjistit, jak používat cheat cas.fulleditmode, a odpověděl na všechny vaše otázky!

Ale pokud ne, klidně mi zanechte komentář s dalšími otázkami a já vám na ně co nejdříve odpovím!

Tento příspěvek byl celý o cheatu Sims 4 CAS.

Další příspěvky, které by se vám mohly líbit:

 • The Sims 4 Odemkněte všechny položky: Snadný průvodce krok za krokem
 • The Sims 4 Needs Cheat: Jak naplnit potřeby svých Simíků a vypnout Need Decay
 • The Sims 4 Age Up Cheat: Jak zestárnout Simíky a jak vynutit stárnutí
 • 21+ Custom Sims 4 CAS pozadí, které dají vaší hře nový vzhled

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»