Jak

Jak spustit hru Sims 4

Důvody, proč některé hra se nespustí, pády nebo zamrzání, mohou být zcela odlišné: od banálního počítače, který nesplňuje minimální systémové požadavky, až po nutnost individuálně přizpůsobit hru pro vaše zařízení.

I při moderní rychlosti internetu není stažení dalšího instalačního souboru zdaleka nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak problém vyřešit. Nejčastěji můžete hru spustit několika kliknutími myší nebo změnou jednoho či dvou parametrů. Samozřejmě, pokud žádná z těchto metod nepomůže, budete muset hru stále stáhnout a znovu nainstalovat. V tomto článku budeme hovořit o Proč se SIMS 4 nespustí?, a také o tom, co se dá dělat!

Odstraňte vlastní doplňky pro The Sims!

Kromě oficiálních doplňků k The Sims 4 se na internetu již rozšířilo mnoho vlastních doplňků, někdy nazývaných pirátské. Nejčastěji do hry zavádějí nové předměty, účesy, prvky vzhledu a tak dále, to znamená, že neovlivňují mechaniku, ale některé doplňky ovlivňují kořenový kód The Sims, a proto mohou „rozbít“ vašeho klienta.

Pokud SIMS 4 nainstalovaný na vašem zařízení není „čistý“, to znamená, že obsahuje doplňky, pak nejjednodušším způsobem, jak problém vyřešit, je odstranit je nebo je zakázat ve speciální nabídce. Samotné modifikační soubory je přitom možné ponechat někde v počítači, abyste je později postupně přidávali a zjišťovali tak, co přesně je příčinou problému.

Aktualizujte svůj počítačový software!

Nejčastější příčinou chyb nebo skutečnost, že SIMS 4 se nespustí, počítačový software zastará nebo jeho významná část chybí. Nejprve musíte zkontrolovat, zda jsou na vašem zařízení nainstalovány nejnovější ovladače, zejména pro grafickou kartu.

Zajímavé:  Jak zakázat césuru v The Sims 4.

Aktuální dříví pro notebooky najdete na stránkách výrobce nebo celé archivy na fórech. U PC je situace trochu komplikovanější: nejprve musíte zjistit kompletní konfiguraci stroje a poté hledat palivové dříví jeden po druhém na webových stránkách výrobců grafické karty, základní desky, zvukového adaptéru a již brzy.

Ke spuštění hry také potřebujete nejnovější a funkční verzi DirectX, Microsoft Visual C++ Redistributable, Adobe Flash a Java. Všechny tyto programy se stahují zdarma přímo z vývojářských stránek pro konkrétní operační systém.

Zkontrolujte nastavení antiviru!

Pokud se pokoušíte nainstalovat nelicencovanou verzi The Sims 4, může váš antivirový program s největší pravděpodobností zablokovat některý důležitý prvek hry a mylně jej považovat za virus. Tento problém lze snadno vyřešit označením celé složky hry jako exkluzivní, takové, které důvěřujete a není třeba ji blokovat. U některých zvláště přísných antivirů bude nutné tento dvacetisekundový postup provést před každým spuštěním hry, pokud SIMS 4 se nespustí bez takových manipulací!

Majitelé Windows 8 by si měli pamatovat, že operační systém má v sobě zabudovaný standardní antivirus, který také někdy blokuje pirátské verze hry.

Nesmíme zapomínat, že licencovaná verze hry funguje stabilněji, vývojáři udržují zpětnou vazbu prostřednictvím služby podpory a antiviry neblokují soubory. Takže nejjistější způsob, jak hru spustit, je koupit si ji a nestahovat ji — ve verzi zdarma!

Sims 4 se nespustí

Schválené rozhodnutí

Zakoupil jsem si hru The Sims 4. Když ji spustím, nic se neděje, otevře se pouze okno Origin. Před rokem jsem tuto hru hrál z tohoto počítače, ale z jiného účtu. Vyzkoušel jsem všechny způsoby řešení problému, které byly uvedeny v odpovědích na podobné otázky. Nic nepomohlo. Může být problém v tom, že mám Windows 7?

Zajímavé:  Jak krmit lžičkou v Sims 4.

Příspěvek 1 z 6 (14 047 zobrazení)
0 body

Re: Sims 4 se nespustí

  • Označit jako nové
  • záložka
  • Přihlásit se
  • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
  • Odkaz na příspěvek
  • vytisknout
  • Stěžovat si

Hrdina

@4420Nastya Doporučuji přeinstalovat hru pomocí následujících metod:

Lehká cesta:
1. Přesuňte složku The Sims 4, která se nachází v Dokumentech, na jakékoli vhodné místo. Není to nutné, ale někdy se stane, že se tato složka smaže spolu s hrou. Ale může obsahovat věci, které potřebujete. Proto je lepší hrát na jistotu.

2. Nyní přejděte do Knihovny her, klikněte pravým tlačítkem na hru a klikněte na Odstranit

3. Dále musíme vyčistit registr od zbytků hry, aby instalace proběhla hladce a bez problémů. Můžete to udělat pomocí CCleaner.

CCleaner má několik záložek na levé straně. Potřebujeme kartu Registry (nebo Registry, pokud máte anglickou verzi programu)

Nyní klikněte na Scan for Issues (nebo Scan for Issues). Skenujeme, dokud program neoznámí, že „nebyly nalezeny žádné problémy“ ( Problém opraven )
Začněme stahovat hru.

Těžká cesta:
1. Odstraňte/přesuňte složku The Sims 4, která se nachází v Dokumentech.
2. Najděte kořenovou složku hry (klikněte pravým tlačítkem myši na zástupce hry na ploše a vyberte příslušnou položku).
Průzkumník se otevře se samotnou složkou The Sims 4. Musíte se vrátit o krok níže. Pokud je například hra nainstalována ve výchozím nastavení, přesuneme se do Origin Games. Smažte složku hry.
3. Přejděte do Editoru registru. Do pole Start zadejte regedit.
Důležité! Před všemi manipulacemi je lepší vytvořit zálohu: Soubor — Export. Ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko Vše.
4. Dále postupujeme takto: HKEY_LOCAL_MACHINE — SOFTWARE — WOW6432Node — Maxis — The Sims 4. Odstraňte podsekci The Sims 4.
5. Pokud jste uživatelem 64bitového systému, pokračujte ve čtení dále. Ve stejném vlákně (SOFTWARE) postupujeme touto cestou: Microsoft — CurrentVersion — složka odinstalace. Pokud toto vlákno obsahuje podsekci 48EBEBBF-B9F8-4520-A3CF-89A730721917, odstraňte ji. Všechno. Zbývá jen vysypat koš a zkusit znovu nainstalovat hru..

Zajímavé:  Jak přebalit dítě v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»