Jak

Jak porodit dvojčata nebo trojčata v The Sims 4

The Sims 4: Jak mít dvojčata, trojčata nebo více dětí

Ve čtvrtém díle mohou mít hráči určitou kontrolu nad počtem dětí, které může mít Sim. V tomto návodu vám prozradíme, jak svému milovanému páru pořídit nádherný pár nebo dokonce tři děti.

Zajímavé:  Jak vydělat peníze bez práce v The Sims 4.

S jeho osobitým herním stylem a otevřeným světem, fanoušky The Sims mohou ovládat téměř každý aspekt Simova života: od práce, kterou dělají; přátelům a nepřátelům, které si dělají. Můžete dokonce ovlivnit příčinu smrti nebo vyvolat nehodu. Největší oblastí, kde mají hráči moc nad všemi a vším, je však rodina. Oni mají přímé ovládání nad každým ze svých členů, což dává obrovskou svobodu kreativitě. Svůj příběh tak můžete ve hře vyprávět do nejmenších detailů. Hráči mají dokonce určitou kontrolu a vliv na to, jak kolik dětí se narodí z každého těhotenství. Pokud jste vždy chtěli mít dvojčata nebo vědět, jaké to je mít trojčata, The Sims 4 to umožňuje.

Těhotenství pro Simíka je docela jednoduché. Když se pár snaží o miminko, může si žena během následujícího dne udělat test, aby s jistotou zjistila, zda došlo k šťastné události či nikoli. Simíci většinou rodí vždy jen jedno dítě. Vždy však existuje šance, že budou dvojčata nebo dokonce trojčata.

Pokud chtějí hráči získat garantovaný jackpot, mohou výsledek ovlivnit některými triky. Nejjednodušší způsob, jak donutit těhotnou ženu porodit více než jedno dítě najednou, jsou cheaty v The Sims 4. Pro ty hráče, kteří raději procházejí životním cyklem Simíka poctivým způsobem, jsou tu další herní mechanismy zvýšit pravděpodobnost vícečetného těhotenství. Níže se podělíme o několik tajemství The Sims 4.

Cheaty pro více dětí v jednom těhotenství v The Sims 4

Jedinou zárukou, že těhotenství bude mít za následek více dětí, jsou opět cheat kódy. Proces je postupný, ale fanoušci mohou zadat počet dětí, jaký chtějí. Simík může porodit až 7 dětí najednou! Ve skutečnosti je však možné mít ne více než 6 dětí, protože rodina na pozemku se může skládat pouze z 8 osob. Budete muset počkat, až jedno z dětí vyroste a odstěhuje se z domu.

Zajímavé:  Jak dát tetování na sebe v The Sims 4.

Před zadáním jakéhokoli cheatu musíte hru uložit, abyste se mohli vrátit, pokud se něco pokazí!

Chcete-li použít tuto metodu, musíte nejprve získat identifikační číslo svého Simíka. Pro každou postavu je jedinečný. Najdete ji otevřením konzole (Ctrl + Shift + C) a psaní sims.get_sim_id_by_name (Vstupte zde celé jméno sima) v poli včetně závorek.

V důsledku toho obdržíte jedinečné číslo Sim ID. Stojí za to si to zapsat, abyste to neztratili. Poté budete muset aktivovat cheaty pomocí kódu testy jsou pravdivé.

Jakmile k tomu dojde, musíte vstoupit těhotenství.vynutit_počet_potomků (zde identifikátor sima) (číslo děti). Musí být také zadány závorky.

příklad. Pokud hráč chce, aby Sim 123456789 bylo trojčata, příkaz by měl vypadat takto: těhotenství.force_offspring_count (123456789) (3). Funguje až pro sedm dětí.

Je dost možné, že cheat prolomí cesta do porodnice a zpět. Aby se tomu zabránilo, mohou hráči použít jiný kód, který vyvolá porod přímo v Simíkově domě a zaručí pozitivní výsledek. Příkaz k okamžitému porodu těhotné Simky zní: sims.add_buff buff_pregnancy_inlabor.

Spousta odměn a funkcí, které vám pomohou získat více dětí v The Sims 4

Pro hráče, kteří si nechtějí zahrávat s cheatovými kódy, existuje několik dalších způsobů, jak ovlivnit počet dětí, které může mít Sim v jednom těhotenství. Odměna za podporu plodnosti je dostupná pro každého a nevyžaduje instalaci DLC. Hráči si ji mohou zakoupit za body štěstí, které se shromažďují při plnění přání jejich Simíka a zvyšování úrovně jejich schopností.

V přítomnosti Balíček hry Spa Day Svého Simíka můžete poslat ke zdravotnímu odborníkovi na masáž plodnosti. Ve skutečnosti je to stejné jako odměna za body štěstí, pouze je v tomto případě nemusíte utrácet.

Zajímavé:  Jak používat kód ve hře Sims 4.

Pokud jste nainstalovali Doplněk City Life, pak budete mít přístup k mnoha dalším funkcím šarží. Například, při aplikaci schopnosti na ley line na pozemku, kde se Simík snaží otěhotnět, je zvýšená šance, že budou mít dvojčata nebo trojčata. Tyto funkce jsou zdarma. Pomáhají Simíkům zažít zajímavé zážitky doma nebo na veřejných místech, takže hráči jsou vyzýváni, aby s nimi experimentovali, kdykoli je to možné.

Konečně bude o něco vyšší šance mít více dětí, pokud NPC tráví dny sledováním dětských kanálů a posloucháním dětské hudby v rádiu.

Žádná z těchto metod nemůže 100% zaručit těhotenství, jehož výsledkem bude více než jedno dítě. Všechny popsané metody však pomáhají výrazně zvýšit pravděpodobnost. To Simíkům umožní přirozeně plodit dvojčata nebo trojčata.

Mezitím váš Simík čeká na doplnění, zjistěte, co fanoušky série pobuřuje.

Pokud byly naše pokyny užitečné, přihlaste se k odběru kanálu a my vám zaručíme zajímavější a užitečnější informace ve vašem kanálu.

The Sims 4: Jak mít dvojčata, trojčata nebo více dětí

Blokování internetových zdrojů na území Ukrajiny

Předinstalace aktualizace 1.10.1.1 WOT je nyní k dispozici

Pozvánka na WOT na září 2018 [7 dní prémie, 500 zlatých a prémiový tank T-127]

Jak funguje kamufláž ve World of Tanks

Jak mít dvojčata nebo trojčata v The Sims 4 bez cheatů?

Jediné, co musíte udělat, je přidejte na svůj pozemek vlastnost „Na elektrickém vedení“. . Tím se automaticky výrazně zvýší šance na narození dvojčat a trojčat. Nejlepší na této metodě je, že pokud máte rozšiřující balíček, nemusíte ani nic utrácet. Získejte těhotenskou masáž od Spa Day.

Jak získat dvojčata přirozeně ve hře Sims 4?

Elixír plodnosti: Tento recept na elixír mohou vyrobit Simíci s dovedností Herbalism 10. Simíci, kteří jej používají, mají zvýšenou šanci na početí dvojčat nebo trojčat.
.
Pokud jste těhotná, šance na vícečetné těhotenství jsou následující:

 1. Osamělé dítě: 89 %
 2. Blíženci: 10 %
 3. trojky: 1 %
Zajímavé:  Jak extrahovat objekty z ladění Sims 4.

Jak přimět Simíka, aby porodil dvojčata?

Hráči si mohou zakoupit úrodnou odměnu dostupnou v obchodě s odměnami za 3000 XNUMX bodů. V balíčku Spa Day ve hře mohou hráči získat těhotenskou masáž v lázních. Také v herním balíčku Spa Day zvyšte úroveň wellness dovedností Simíka, dokud nebude moci provádět masáže, a poté je nechte dát Simíkovi, který chce dvojčata, těhotenskou masáž.

Jak získat trojčata v Sims 4?

Jakmile jsou cheaty aktivovány, hráč musí vstoupit do těhotenství. Force_offspring_count (zde ID Simíka) (počet miminek). Pokud tedy hráč chce, aby Sim číslo 123456789 měl trojčata, kód by byl těhotenství. Force_offspring_count (123456789) (3).

Jak mohu porodit dvojčata nebo trojčata?

Mezi faktory, které zvyšují pravděpodobnost narození dvojčat, patří konzumace velkého množství mléčných výrobků, věk nad 30 let a početí při kojení. Mnoho léků na plodnost, včetně Clomid, Gonal-F a Follistim, také zvyšuje šanci na těhotenství dvojčat.

Jak porodit dvojčata nebo trojčata bez cheatů | Průvodce Sims 4

Jak rychle otěhotnět s dvojčaty?

Užívání léků na plodnost je jedním z nejčastějších způsobů, jak otěhotnět s dvojčaty. Zvyšují plodnost tím, že stimulují produkci vajíček. Pokud se produkuje více vajíček, zvyšuje se také pravděpodobnost, že se během ovulace uvolní více než jedno vajíčko.

Je možné v Sims 4 jít na potrat?

Aby se hráči v The Sims 4 dostali na potrat, musí zaplatit určitou částku fiktivní herní měny (1000 XNUMX Simoleonů). Zákrok nemohou provést po druhém trimestru těhotenství. Postava se bude cítit provinile „většinu času,“ poznamenává Axios.

Je možné mít dvojčata v Sims 4 bez modů?

Dalším způsobem, jak mít dvojčata v The Sims 4, je nákup plodné odměny z obchodu za 3000 XNUMX bodů. Tento předmět zvýší vaši plodnost a zvýší vaše šance na dvojčata. Nakonec si můžete na Lázeňském dni vyzkoušet i těhotenskou masáž.

Zajímavé:  Jak povolit stárnutí v The Sims 4.

Jak urychlit těhotenství v Sims 4?

 1. Na PC podržte CTRL a Shift a poté stiskněte C.
 2. Na Macu podržte Command a Shift a poté stiskněte C.
 3. Na PlayStation 4 držte všechna čtyři tlačítka na rameni současně.
 4. Na konzoli Xbox One držte všechna čtyři tlačítka na rameni současně.

Jak mít dvojčata v rodině?

Jednovaječná dvojčata a rodinné dědictví.

Vzhledem k tomu, že embryonální štěpení je náhodná, spontánní událost, ke které dochází náhodou, není zděděno. Nejsou zde zapojeny žádné geny a neexistuje žádný vědecký důkaz, že být součástí rodiny s jednovaječnými dvojčaty má nějaký vliv na vaše šance mít dvojčata.

Jsou v The Sims dvojčata?

Ano! Když váš Simík otěhotní, má šanci mít dvojčata nebo dokonce trojčata! V předchozích hrách mohli Simíci konzumovat nebo jíst určité předměty nebo potraviny, aby to ovlivnili.

Co je cheat kód pro těhotenství v Sims 4?

Okamžitě pokračujte v práci. Zadejte cheat sims. add_buff buff_Pregnancy_InLabor. Vaše těhotná Simka okamžitě začne porodit.

Jaký cheat získat peníze 9999999 na Sims 4?

Chcete-li umístit přesné množství Simoleonů do rodinných fondů, budete muset aktivovat cheat konzolu. Zadejte „testcheats true“, zadejte „Money X“, kde „x“ je částka, kterou chcete mít na svém účtu.

Mohou Simíci ve hře Sims 4 náhodně otěhotnět?

Zahájení těhotenství v The Sims 4 je na základě souhlasu, nikoli odmítnutí. Pravidelné woohoo nikdy nevede k těhotenství a Simíci, kteří doufají, že tímto způsobem založí rodinu, by místo toho měli použít možnost „Pokusit se o dítě“.

Mohou se Simíci opít?

Pokud vypijete příliš mnoho kombuchy, váš Simík bude omámený. Simíci si mohou koupit domácí bar a naučit se mixologické dovednosti. Přestože lahve nejsou nijak zvlášť detailní, lze předpokládat, že jsou alkoholické. Simíci mohou omdlít (ekvivalent opilosti) z příliš velkého množství nápojů a kávy.

Zajímavé:  Jak vstoupit do hry Sims 4 na telefonu.

Co se stane, když otěhotníte se SIM kartou?

A – Ano! Po dokončení úkolu Bumpy Ride si budete moci v postýlce vybrat možnost Těhotenství. Díky tomu bude váš vyvolený Simík 6denní těhotenství, ale bez jakýchkoli úkolů. Vaši Simíci nebudou moci získávat mateřské žetony, když jsou „těhotní“.

Co způsobuje potrat?

Určité stavy dělohy nebo slabá tkáň děložního hrdla (nekompetentní děložní čípek) mohou zvýšit riziko potratu. Kouření, alkohol a nelegální drogy. Ženy, které během těhotenství kouří, mají větší riziko potratu než nekuřačky. Zneužívání alkoholu a užívání nelegálních drog také zvyšují riziko potratu.

Je možné porodit dvojčata vaginálně?

Je pravděpodobnější, že budete mít vaginální porod, pokud je vaše první dvojče v poloze hlavou dolů. Ale mohou existovat zdravotní důvody, proč se přirozený porod nedoporučuje. Pokud jste například již dříve prodělali císařský řez, obvykle se nedoporučuje rodit dvojčata vaginálně.

Jak mohu porodit dívku?

Základní tipy pro početí dívky

 1. mít sex 2,5-4 dny před ovulací.
 2. Udržujte si tabulku ovulace, abyste věděli, kdy ovulujete.
 3. Mějte sex každý den ode dne, kdy vám skončí menstruace.
 4. Vyhněte se sexu, který zahrnuje hlubokou penetraci – nejlepší je misionářská poloha.

Jaký je největší podvod na peníze v Sims 4?

Získejte více peněz

Chcete-li získat několik dalších simoleonů, zadejte následující cheaty na peníze pro Sims 4: Získejte 1000 simoleonů: «kaching» nebo «rosebud» Získejte 50 000 simoleonů: «motherlode» Změňte svůj zůstatek simoleonů na konkrétní číslo: «Peníze (zde #)»

Jak dlouho jsou Simíci těhotná?

Těhotenství trvá 75 hodin Sim v The Sims 2 a 72 hodin Sim v The Sims 3, ačkoli obě hry uvádějí těhotenství jako 3 dny dlouhé. V The Sims 4 může těhotenství trvat až 3 dny. V The Sims FreePlay trvá těhotenství přibližně 216 hodin (9 dní).

Zajímavé:  Jak ecnfyjdbnm získat další materiály pro The Sims 4.

Jak otěhotnět s trojčaty v Sims 4?

 1. 2.1) Krok 1: Začněte nový svět bez cheatů.
 2. 2.2) Krok 2: Dejte oběma Simíkům vlastnost Plodnost.
 3. 2.3) Krok 3: Maximalizujte romantiku s oběma Simíky.
 4. 2.4) Krok 4. Uložte ručně.
 5. 2.5) Krok 5: Najděte dítě a počkejte, až váš Simík porodí.
 6. 2.6) Krok 6: Načtěte ruční uložení a opakujte krok 5.

Jak užitečný je příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nejsou žádná hodnocení. Hodnotit jako první.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»