Jak

Jak splnit jeden cíl v Sims 4 Party

The Sims 4 Get Together – Nové vlastnosti, cíle, dovednosti

Během návštěvy soukromého zahájení rozšiřujícího balíčku The Sims 4 Get Together měl SimsVip možnost nahlédnout do nových vlastností, cílů a dovedností obsažených v rozšiřujícím balíčku. Jako obvykle byly počínaje editorem Vytvořit postavu objeveny 2 nové charakterové vlastnosti, 1 nový životní cíl a 1 nová vlastnost odměny. Dvě nové vlastnosti dostupné k okamžitému použití jsou: «Taneční stroj» и «člen společnosti». Tyto vlastnosti dobře zapadají do nového systému tanečních dovedností a klubů. Taneční stroj — Tito Simíci se nemohou dočkat párty, tance a párty celou noc! Když jsou na veřejných místech, jako jsou bary, noční kluby a rekreační oblasti, mohou tito Simíci při interakci získat dávku energie.“Čas na party». Dance Machine může také získat šťastný moodlet, když je pozván na klubové setkání/místo konání. Člen společnosti — Tito Simíci jsou rádi v klubu a jsou obecně šťastní, když jsou obklopeni svými přáteli. 11-20-15_3-36-41-PMPokročilý tanečník předvádí pohyb»Jasná rotace.» Bude také přidán k novým aspiracím «Vůdce smečky». Tato aspirace je užitečná pro Simíky, kteří se chtějí stát «páni situace» a stát se vůdcem nejlepšího klubu ve městě. Splnění této aspirace dává Simíkům novou vlastnost odměny «Narozený vůdce». vůdce smečky — Tento Simík chce být vůdcem nejlepšího klubu ve městě! (vlastnost odměny „Přirozený vůdce“). Pokus o převzetí vedení klubu je vždy úspěšný a vašeho Simíka nelze svrhnout. Váš Simík také získá klubové body mnohem rychleji během klubových setkání. Rozený vůdce (vlastnost odměny) – Simíci, kteří jsou přirozenými vůdci, budou moci získávat klubové body mnohem rychleji a také budou moci snadno svrhnout ostatní vůdce. 11-19-15_11-38-24-AM1Kdo bude vaším vůdcem? Jakmile vytvoříte svého Simíka s novými vlastnostmi a životními cíli, je čas vyzkoušet nové dovednosti. The Sims 4 Get Together přidává do hry dvě nové dovednosti (Dýdžejské a taneční dovednosti) s odměnou života pro ně. Odměny se odemykají při dosažení nových úrovní dovedností.

Zajímavé:  Jak nahrát Simíka do The Sims 4.

Taneční dovednost

Postavy s touto dovedností nemohou jinak než tančit. Milují tanec a jsou vždy připraveni vyrazit na taneční parket. Taneční dovednost v The Sims 4 «Pojďme se spolu bavit!» lze zlepšit na tanečním parketu pohybem v rytmu hudby z DJ kabiny nebo sterea a dokonce i cvičením v zrcadle. Čím lepší dovednost, tím více tanečních pohybů může postava použít.

11-20-15_3-34-31-PM

Taneční dovednost (úroveň 1) — Tento Simík sbírá pohyby pro svůj nový tanec. Nedávno se naučil pár nových a nyní se může pochlubit pohybem „Arm Charm“ na tanečním parketu. Jeho úroveň se zvyšuje od tance až po stereo systém, DJ konzoli a/nebo cvičení před zrcadlem. Zvýšením úrovně dovedností získá více nových pohybů. Taneční dovednost (úroveň 2) — Tento Simík nyní může diskutovat o tanečních dovednostech s ostatními Simíky a předvést svůj nový taneční pohyb, Pop Dance! Taneční dovednost (úroveň 3) — Tento Simík nyní může provádět pohyb Kulhavé nohy na tanečním parketu. Simíci také obdrží přenosný taneční parket, který je nyní v jejich zavazadlech a který si mohou vzít s sebou kamkoli. Taneční dovednost (úroveň 4) — Tento Simík nyní může tančit se svítícími tyčinkami a přidávat nové kroky ke svým tanečním pohybům. Taneční dovednost (úroveň 5) — Tento Simík nyní může udělat salto vzad a získá přístup k novým retro tanečním botám v šatníku. Pokročilý Simík předvádí Ohnivý tanec.

DJ Skill

Album může vytvořit kdokoli, ale pouze postavy s DJským uměním jsou vždy připraveny vytvořit hudbu. Mohou hrát v DJ stánku, vytvářet kompilace a bavit dav. DJ dovednosti v The Sims 4 «Pojďme se spolu bavit!» lze zlepšit cvičením v DJ kabině nebo hraním pro publikum. Čím vyšší úroveň dovedností, tím více žánrů a aktivit je k dispozici v DJ stánku.

Zajímavé:  Jak udělat Sims 4 oranžově.

22532065169_e49857b976_o

DJ (úroveň 1) — Cvičení u DJ konzole. DJ (úroveň 2) — Vaše postava nyní může hrát nové žánry hudby a přepínat z jednoho dostupného žánru na druhý, když pracuje jako DJ. Ostatní postavy nyní mohou tančit na DJovu hudbu nebo sledovat jeho vystoupení. DJ (úroveň 3) — Váš Simík nyní může hrát nový žánr hudby, měnit dostupné žánry při DJingu a diskutovat o DJských dovednostech s ostatními Simíky. DJ (úroveň 4) — Vaše postava nyní může hrát a měnit žánry! Dohání diváky k šílenství! Je čas přejít na nové zvukové vlny! DJ (úroveň 5) — Vaše postava nyní může hrát a měnit žánry! Už je o krok blíže ke zvládnutí DJských dovedností a technik točení gramofonu! DJ (úroveň 6) — Vaše postava nyní může hrát a měnit žánry! Nezapomeňte se chránit před náhodným požárem! Dynamická přepěťová ochrana a high-tech odvod tepla jsou k dispozici pro vybrané DJ kabiny. Váš Simík může splynout s davem, cítit se nabitý energií, nadchnout dav svou hudbou a dokonce dostat ostatní Simíky na taneční parket. DJ (úroveň 7) — Vaše postava nyní může hrát a měnit žánry! Pro některé DJ kabiny jsou k dispozici dvě nové upgrady: Plasma Panel a Particle Beam Generator. Udělejte své výkony ještě lepšími! Přidáním vylepšení budete také moci zakázat určité paprsky částic v ovládacím panelu. DJ (úroveň 8) — Vaše postava nyní může hrát a měnit žánry! K dispozici je také bezdrátové připojení obrazovek. Jakmile je aktualizace nainstalována, můžete ke svému výkonu přidat nové obrazovky povolením TV Explosion na ovládacím panelu. Televizní obrazovky v blízkosti budou propojeny, aby vytvořily silné DJské vystoupení. Rádi tvoříte? Váš Simík bude nyní moci vytvořit novou hudební sbírku „Mix-Remix“ a přehrávat ji během svého vystoupení. DJ (úroveň 9) — Vaše postava nyní může hrát v novém žánru a měnit žánry! S proudící kreativní inspirací může nyní váš Simík vytvářet nové hudební kompilace Wiki Wiki a Zipper Zipper, které si můžete zahrát během vystoupení. DJ (úroveň 10) — Vaše postava ovládá dovednosti DJe a nyní může hrát a měnit žánry! Dokáže doslova „změnit náladu“ publika, být s ním na stejné vlnové délce. Chcete vytvořit nové mixy? Žádný problém! Váš Simík získá přístup k hudebním kompilacím Digital Age, Rockin’ Music a Electronic Tuna Tuna a navíc přístup k robotické helmě, která doplní jeho jevištní kostým! Robo-helma je k dispozici ve skříni. Kupte ji, využíváme, rozbít, opravit,
Vyhoďte to do koše, změňte to, pošlete e-mail, upgradujte to.

The Sims 4: Jak uspořádat pyžamovou párty

Průvodce hrou The Sims 4

Rozšiřující balíček Life Path přidal spoustu herních funkcí The Sims 4. Tento balíček obsahuje tři nové společenské události, které jsou ideální pro různé životní fáze Simíků: Slumber Party, Baby Shower a Family Reunion.

Zajímavé:  Jak zaparkovat auto v The Sims 4.

pyžamová párty (Slumber Party) – jedna z nejzábavnějších společenských akcí přidaných do hry; je to skvělý způsob, jak se spojit s přáteli a sdílet s nimi skvělé zážitky. V tomto průvodci se budeme zabývat touto událostí ve hře Sims 4 a ukážeme hráčům, jak se mohou stát nejlepšími hostiteli usínací party.

The Sims 4 - FAQ, návod, tajemství, cheaty

Jak uspořádat párty v The Sims 4

Pyžamové večírky může pořádat každý Simík, pokud je dítě nebo starší. Dítě však nemůže zvednout telefon a naplánovat společenskou akci, takže to za ně musí udělat starší Simík.

K pořádání Slumber Party musí dospívající nebo dospělý Sim zvednout telefon, vybrat možnost Naplánovat společenskou událost a poté si může vybrat, zda bude hostit dítě, pokud chce, nebo uspořádat vlastní párty.

Odměny za akce

Slumber Party není těžké dokončit, ale může být o něco obtížnější než Baby Shower, pokud se hráč snaží dosáhnout například zlaté medaile. Má více úkolů k dokončení a vyžaduje více úsilí než úkoly v jiných událostech.

Existují různé standardní vedlejší úkoly, kterými může Simík vylepšit svou událost, jako je tanec, hraní her a jídlo současně. Mít stereo systém a herní nebo šachový stůl je skvělý nápad na uspávací párty nebo jakoukoli jinou společenskou událost Sims 4.

Během přespání dochází k exkluzivní interakci, která automaticky přidá pizzu do inventáře Simíka; K tomu musí hráč vybrat hratelného Simíka a vybrat možnost Get Slumber Party Snacks.

Hlavním účelem této noční události je jednoduše se vyspat; toho lze dosáhnout výběrem hratelného Simíka a výběrem možnosti Požádat hosty o nastavení spacích pytlů. Tím se otevírají interakce, které Simíkům umožňují vyprávět příběhy ve spacích pytlích (další cíl party), ale co je nejdůležitější, hráči si nyní mohou vybrat svého Simíka a vybrat možnost „Čas do postele“.

Zajímavé:  Jak prodloužit věk v Sims 4.

Po spaní mohou Simíci dokonce vytáhnout spacák na ty, kteří usnuli jako první.

V závislosti na tom, kolik úkolů hráč splní, bude moci získat hodnost události a odpovídající odměnu. Zde jsou všechny dostupné odměny:

    • Spací pytel Sleepy Critter Baby
    • Spací pytel Sleepy Critter Baby
    • Spací pytel «Rozmarné sny»

    Timur je odborníkem ve světě videoher a průvodců. Své znalosti a zkušenosti sdílí se čtenáři, pomáhá jim zvládnout nejsložitější herní mechanismy a dosáhnout úspěchu v jejich oblíbených projektech. Kromě psaní průvodců se Timur aktivně zapojuje do herní komunity, zkoumá nové strategie a přístupy ke hře.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»