Jak

Jak se zbavit duchů Sims 4 eybdthcbntn

Tajná společnost «Order of the Enchanted» v The Sims 4 Na univerzitě

Podíl na Tumblr

Tweet o tom na Twitteru

Podíl na VK

V The Sims 4 Na Sim University se studenti mohou připojit k různým společnostem, včetně tajemného Řádu kouzel, na který se zaměřuje tento článek. Dozvíte se o historii a cílech řádu, jak se zapojit a mnoho dalšího!

Vstup do objednávky

V popisu univerzitních soch jsou zajímavé rady:

Tome of Knowledge University of Britchester
Tento starodávný svazek vědění starý jako svět sám je symbolem University of Britchester a představuje její identitu ve světě umění. Legenda říká, že kniha může odměnit každého, kdo nabídne nabídku.

Strom poznání Foxburyho institutu
Znalostní symbol Foxbury Institute. Zosobňuje vědu ve všech jejích projevech a principech, kterých se tato vzdělávací instituce drží. Legenda praví, že strom může odměnit každého, kdo obětuje.

A při zkoumání městských legend Gibbs Hill prostřednictvím archivního úložiště jste možná narazili na legendu zvanou «Tajemství soch»:

Mezi místními obyvateli existují legendy o slavných sochách na University of Britchester a Foxbury Institute. Podle legendy, pokud studenti darují dárky na sochu své školy, pomůže to zlepšit jejich známky a studium obecně. Říká se, že nejlépe fungují dezerty a pečivo. Jsou ale lidé, kteří věří, že jde jen o fámy, které šíří místní mlsouni.

Abyste si ověřili pravdivost legendy, stačí obětovat univerzitní soše v Britchesteru nebo Foxbury (možnost „Udělat nabídku pro akademický úspěch. “). Krystaly a kovy neobvyklé a vzácné kvality, stejně jako nádherné pokrmy (pamatujete, že vybíraví duchové milují sladkosti ze všeho nejvíc) jsou vhodné jako obětiny.

Zajímavé:  Jak nainstalovat piráta Sims 4.

V závislosti na nabídce může Simík obdržet moodlety, které dávají pozornost – „Úspěch ve studiu“ (pozornost +1 po dobu 4 hodin) a „Cílená pozornost“ (pozornost +2 po dobu 4 hodin, ale to není totéž, co potřebujete). zachytit Moodlet «Fantastická pozornost» (pozornost +3 po dobu 4 hodin).

Poté, co jej obdržíte, čekejte na hosty — zpravidla pozdě večer téhož dne se u dveří vašeho pokoje objeví tajemné osobnosti v róbách a maskách. Nebude s nimi žádná interakce, ale nebojte se, sami s postavou promluví a pozvou ji, aby se přidala k jejich řadám.

Pokud souhlasíte, zasvěcovací obřad bude proveden přímo na místě, zasype vašeho Simíka mihotavými jiskrami a umožní vám vidět malé pestrobarevné duchy poletující kolem univerzitní sochy nebo vedle ostatních členů řádu.

Po připojení se na panelu „Zájmové skupiny“ („U“) v záložce „Společnosti“ objeví informace o objednávce, vaší aktuální úrovni a úkolech potřebných ke zvýšení a udržení členství. Bohužel se k řádu mohou připojit a být jeho členy pouze studenti. Jakmile dokončíte svůj výcvik, budete automaticky vyloučeni z tajné společnosti.

Historie Řádu začarovaných

Vstupem do řad řádu se můžete dozvědět více o řádu a jeho tradicích pomocí archivního úložiště:

Vznik řádu
Existence duchů, kteří patří k Řádu začarovaných, nebyla známa až do začátku tohoto století. Ale náhodné setkání s energickou výzkumnicí jménem Esther Majit změnilo historii jednou provždy. Esther studovala principy opylování u volně rostoucích hub a její výzkum ji zavedl do Gibbs Hill. Právě tam našla hypnotizující spirálovité uspořádání hub za zříceninou hradu. To ji velmi zaujalo a veškerý svůj volný čas začala věnovat výzkumu. Jednoho dne přinesla na houbovou louku ovocný koláč, který jí darovali noví sousedé. Položila dort na kámen a dala se do práce. Brzy uslyšela velmi neobvyklé pískání. Její instinkty jí řekly, že to není lidská píšťalka, a rozhodla se vyprávět vtipný příběh v naději, že situaci uklidní. Duchům se její příběh očividně líbil. A také jim velmi Ovocný dort se mi líbil. Dotčeni až do hlubin jejich duší, duchové vyšli z úkrytu a umožnili Esther vidět jejich zářící obrysy. Šeptali jí do ucha vtipy a tajemství vesmíru. Ještě nepochopila, že je to začátek vřelého přátelství, i když se špatným koncem.

Konec éry
Ve druhém roce existence Řádu kouzel pronesla jeho zakladatelka Esther Majette na charitativní aukci projev o důležitosti používání přírodních surovin při pečení. Proč se rozhodla o tomto tématu mluvit právě na této akci, je další záhadou. Uprostřed svého nechvalně známého projevu Esther náhle vzlétla a rozběhla se do lesa, čímž všechny přítomné šokovala. Teprve po nějaké době se komunita dozvěděla, že zašla příliš daleko a zradila duchy tím, že ignorovala jejich žádosti o zábavu a sladkosti. Celou tu dobu si užívala akademických a společenských výhod, které jí poskytovaly. Chamtivost a nevědomost vedly k její tragické smrti. Podle legendy je navždy ztracena, i když dál pronásleduje odrazy světla. Vlasy se jí změnily v jednu velkou změť, ale nemá hřeben. Osud Esther Majet je připomínkou toho, že duchy je třeba respektovat a vážit si jich, pokud nechcete trpět jejich hněvem.

Aktivity Řádu začarovaných

Cíle řádu

Komunikací s členy řádu můžete klást otázky a dozvědět se něco více o řádu a jeho cílech:

Zeptejte se na účel Čarodějného řádu
Zastupujeme ty, kteří si velmi váží vašich štědrých darů. Pokud jsou vaše myšlenky čisté, zveme vás, abyste se připojili k našim řadám a poznali všechna naše tajemství.

Zeptejte se na důvody pro vstup do Řádu kouzelníků
První lidský přítel duchů je zradil, i když mu věřili víc než komukoli jinému. Trvalo dlouho, než nám mohli znovu věřit. Účelem Řádu začarovaných je chránit duchy a dělat je šťastnými.

Zeptejte se, co dělá duchy šťastnými
Duchové k vám budou laskaví, budete-li pečovat o jejich posvátné rostliny nebo jim dělat oblíbené obětiny. Také je velmi baví odposlouchávat vtipné, zlobivé a romantické rozhovory jiných postav.

A v popisu samotné objednávky stojí:

Tajemství duchů je chráněno mnoha generacemi. Obdržet jejich požehnání je dar, o kterém se může jen zdát. Chovejte se k duchům s úctou (a dávejte jim sladkosti) a oni vám to vrátí v naturáliích. Zanedbávejte je a čeká vás nepříliš záviděníhodný osud.

Objednat questy

Na panelu s informacemi o objednávce se každých pár dní objeví úkoly, které musíte splnit, abyste zvýšili své postavení v hierarchii objednávek a zůstali členem. Úkoly jsou celkem jednoduché:

 • Péče o Duchovní zahradu
 • Umístěte krystal na obřadní oltář
 • Položte kov na obřadní oltář
 • Položte úrodu na obřadní oltář
 • Umístěte jídlo na obřadní oltář
 • Buďte přátelští s 5 postavami
Zajímavé:  Jak rozdělit rozpočet v The Sims 4.

Téměř všechny úkoly jsou splněny na rituální mýtině v Gibbs Hill, která se nachází vedle zříceniny starého hradu. Je to velmi malebné místo, škoda jen, že se do ruin samotných nedostanete — jsou čistě dekorativním prvkem. S pěti postavami se můžete spřátelit kdekoli. Seznam úkolů bude aktualizován v úterý, čtvrtek a neděli dopoledne.

Uprostřed mýtiny je oltář, kde budete muset zanechat obětiny. Zde na mýtině najdete zahradu duchů — několik divokých rostlin podél okraje mýtiny. Rostliny bude potřeba zalít, odplevelit a sklidit. Jak vidíte, vše je docela jednoduché.

Komunikace s duchy

Malí duchové jsou ve skutečnosti velmi náročná stvoření a vyžadují neustálou pozornost. Budete se muset snažit, aby byli vždy v dobré náladě, a pak při komunikaci s nimi ve vděčnosti dostanete mimořádně užitečný 12hodinový moodlet, který vám pomůže při studiu a osvojování dovedností, zpomalí pokles v základní potřeby a dokonce i pomoc v osobním životě.

Když kliknete na oltář uprostřed rituální mýtiny, postava bude mít možnost „Komunikovat s duchy“. Buďte opatrní a komunikujte s duchy pouze v případě, že mají dobrou náladu. Náladu duchů pochopíte podle světel poletujících nad mýtinou. Pokud jsou to klidné modré, fialové a zelené, pak je vše v pořádku. Pokud jsou žluté, oranžové a červené, buďte opatrní. Dobrá nabídka je však může uklidnit. Jak již bylo zmíněno, duchové jsou vybíraví a nebudete jim moci darovat stále to samé. Milují rozmanitost (a sušenky!).

Pokud mají duchové dobrou náladu, pak se jim s největší pravděpodobností bude líbit vaše pozornost, Simík dostane jako odměnu jeden z užitečných náladových letů:

 • Moodlet «Spokojení duchové» (štěstí +2 na 12 hodin)
  Happy Spirit Happy Sim!
 • Moodlet «Spokojení duchové» (vzrušení +2 na 12 hodin)
  Duchové milují oddanost, kterou váš Simík projevuje, a nějakou dobu nebudou muset uspokojovat potřebu hygieny. Budete mít více času na studium, že? BONUS!
 • Moodlet „Favorite of the Spirits“ (inspirace +3 na 12 hodin)
  Duchové jako ten Sim jim věnuje pozornost. Poskytují mu dočasnou podporu inspirace. Postupem času bude schopen vytvářet lepší umění a hudbu a rychleji rozvíjet tvůrčí schopnosti.
 • Moodlet „Favorite of the Spirits“ (koketní +3 ve 12 hodin)
  Váš Simík potěší duchy natolik, že mu poskytnou dočasné posílení dovedností romantiky. Teď je čas si konečně promluvit se spolužákem, kterého má tak rád.
 • Moodlet „Favorite of the Spirits“ (pozor +3 na 12 hodin)
  Sim se líbí všem duchům. Poskytují mu zvýšenou produktivitu ve škole i v práci a také ho zbavují pocitu hladu a únavy.
Zajímavé:  Jak se oženit s dívkou v The Sims 4.

Zatímco je moodlet aktivní, dva nebo tři duchové poletí za postavou, jejich barva bude záviset na tom, jaké požehnání váš Simík obdržel.

Pokud jste se pokusili komunikovat s duchy, když měli špatnou náladu nebo jste jednoduše příliš dlouho ignorovali jejich existenci, budou podrážděni a pronásledovat Simíka několik hodin a on obdrží náladový letáček „Otravní duchové“ (napětí +3 po dobu 4 hodin). Parfém bude ve skutečnosti VELMI obtěžující, takže bude obtížné soustředit se na jakoukoli činnost.

Znudění duchové

Čas od času vás v noci navštíví malý znuděný duch. Zabavte ho zábavnými, nezbednými nebo koketními společenskými aktivitami. Když je duch veselý, dostanete svou odměnu v podobě jednoho z výše zmíněných moodletů. Jinak vás bude pronásledovat neustálý pocit viny kvůli duchům bez dozoru.

Úrovně Řádu začarovaných

Plněním úkolů a udržováním dobrých vztahů s duchy bude postava postupně zvyšovat úroveň stupnice pokroku na panelu objednávek a postupem času získávat nové úrovně, z nichž má Řád začarovaných, stejně jako všechny ostatní studentské společnosti, pouze tři.

Nový člen
Postava dostává oficiální róbu a masku a schopnost komunikovat s duchy a přinášet jim obětiny u oltáře.

Zkušený člen
Postava dostává nový typ pláště a také schopnost nastavit duchy na jiné postavy. Třeba tomu sousedovi, který všude trousí své pasivně-agresivní poznámky. Nyní ho čeká několik nezapomenutelných hodin ve společnosti otravných duchů. Nádherná pomsta.

Čestný člen
Postava dostává jiný typ pláště a schopnost vyvolávat duchy dle libosti. Je to skvělá příležitost, jak přivolat přesně ty duchy, které potřebujete. Ve skutečnosti můžete neustále dostávat moodlet, který zlepšuje vaše studium a potřeby. Pravda, schopnost má čas na vychladnutí, ale nakonec si i duchové občas potřebují odpočinout.

Zajímavé:  Jak nainstalovat The Sims 4 v práci.

Všechny róby budou v CAS k dispozici v kategorii celovečerních outfitů, ale masky se bohužel neodemknou na postavě pouze při akcích objednávky, což upřímně řečeno vypadá spíše jako bug. Zejména kvůli tomu, že pokud vaše postava nosí brýle nebo jakýkoli doplněk, který zabírá tento slot, maska ​​se na ní vůbec nezobrazí (opraveno v patchi 1.59.73.1020 ze dne 12.12.2019).

Festival duchů

Oslavte požehnání duchů tím, že jim dáte dárky a velkolepou oslavu. Zároveň zjistěte, zda vás mají duchové rádi nebo ne.

Jedinou akcí řádu je Festival destilátů, který se koná na rituální mýtině v Gibbs Hill ve středu, pátek nebo pondělí od 22:00 do 02:00. Toto je dobrá příležitost, jak zvýšit svou hodnost v řádu tím, že budete komunikovat s ostatními členy o duchech a účelech řádu, nabízet duchům obětiny a starat se o jejich zahradu.

Hodně štěstí v komunikaci s duchy! Můžete se ptát a sdílet své dojmy na našem fóru.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»