Jak

Jak se dostat do nového města v The Sims 4

Novinky, návody, recenze, recenze, vše o nejlepších počítačových hrách

S novým přírůstkem do The Sims 4 Snowy Expanses se na mapě světa Sims objevilo nové město Komorebi. Komorebi je stejnojmenná zasněžená hora, tyčící se nad vesnicemi, kde budou vaši Simíci odpočívat v japonských zahradách, koupat se v termálních pramenech, lyžovat a snowboardovat.

Sims 4 Snowy Expanses: Mapa Komorebi

Mapa Komorebi, která se objevila ve světě The Sims 4 s doplňkem Snow Expanses, je útulné městečko v japonském stylu, které se nachází na úpatí stejnojmenné hory. Dole jsou krásné zelené parky a kvetoucí zahrady, kde si můžete odpočinout nebo se klidně procházet a nahoře je věčná zima, která přirozeně vybízí ke sněhovým sportům: k lyžování noc ve stanu na stejné žíle? S novým rozšířením Sims 4 Snowy Expanse budou mít vaši Simíci mnoho nových koníčků a dovedností. Ale pojďme mluvit o všem popořadě.

Doplněk Sims 4 Expanses of Snow: podrobný přehled mapy města Komorebi

První věc, která upoutá pozornost každého hráče, je, že všechny oblasti města Komorebi jsou vyrobeny v japonském stylu: domy, ulice, oblečení, nábytek, nádobí a tak dále. Skutečným prototypem se stala skutečná japonská města umístění a nové položky pro The Sims 4 zasněžené oblasti japonské kultury a tradic. Tento přídavek je jako pokračování seznamování s asijskými národy po balíčku „nost“ nozn, myslím, že je to velmi cool. Že při hraní své oblíbené hry Sims 4 budete moci objevovat nejen herní herní karty, herní karty a obývací pokoje.

Co hráčům chybělo v rozšiřujícím balíčku The Sims 4: Snowy Expanse. Skryté oblasti pro úpravy, chování Simíka, špatné počasí atd.

Pozor na špatné počasí

Sim mrzne v mrazu

V Snowy Expanses záleží na počasí víc, než si možná myslíte. Svět hory Komorebi má proměnlivé klima. Počasí se změní všem hráčům, i těm, kteří nevlastní roční období.

Zajímavé:  Jak zvětšit velikost větší než je standard v The Sims 4.

Každý den vás za oknem přivítá nový obrázek: slunce, mraky, déšť a sníh. Existuje však několik dalších efektů, kterým musíte věnovat pozornost. To je led a silné sněhové bouře. Obojí může být pro Simíky neuvěřitelně nebezpečné.

Led způsobí pád postav při chůzi, zvláště v oblasti Yukimatsu. Led také zvyšuje riziko zranění při zimních sportech. Ti, kteří se v takových podmínkách pokusí vylézt na horu Komorebi, čelí dokonce smrti. — To způsobí smrtící debuff — omráčení.

Pro hráče, kteří mají rozšíření Seasons, by bylo dobré sledovat, co mají vaši Simíci na sobě. Jakmile opustí budovu, je nutné se teple obléknout, zvláště v Yukimanozmanekmanek

Zdá se, že přehled měst není v současné době opravdu potřeba. Koneckonců, hra existuje již dlouhou dobu a informace o této problematice jsou již dlouho studovány. Čas se však nezastaví, včetně.

Oasis Springs

Oasis Springs je druhé základní město. Nachází se v pouštní oblasti, takže terén je písčitý.

Krajina města je převážně rovinatá.

Domy v různých částech města se velmi liší. Můžete také uspořádat jižní nebo jihovýchodní rekreační oblast v Oasis Springs, kam se vaši Simíci budou pohybovat během podzimního rozbředlého sněhu a zimních mrazů.

A ve městě můžete vidět a vyfotografovat dinosaura objevujícího se v dálce.

Obecný přehled měst The Sims 4Obecný přehled měst The Sims 4Obecný přehled měst The Sims 4

Městské oblasti Oasis Springs

Ve městě je také pět čtvrtí plus velký městský park s pouštními květinami.

Obecný přehled měst The Sims 4Obecný přehled měst The Sims 4 Obecný přehled měst The Sims 4Obecný přehled měst The Sims 4Obecný přehled měst The Sims 4

Jakmile si zlepšíte úroveň lezení, je čas zdolat horu Komorebi. Tyto tipy a rady vám pomohou uspět. Jakmile si zlepšíte úroveň lezení, je čas zdolat horu Komorebi. Tyto tipy a rady vám pomohou uspět. Poslední věc

Sims 4: Snowy Escape, The — Jak dobýt horu Komorebi

Jakmile si zlepšíte úroveň lezení, je čas zdolat horu Komorebi. Tyto tipy a rady vám pomohou uspět.

Zajímavé:  Jak spustit The Sims 4 na notebooku.

Nejnovější rozšíření pro The Sims 4, Snowy Escape, nabízí vašim Simíkům možnost dělat řadu nových věcí. Jedním z nich je lezení po skalách. Mount Komorebi přináší tento sport z tělocvičny do skutečného světa a nabízí řadu nových testovacích předmětů.

Pro milovníky adrenalinu je výstup na vrchol hory vrcholem úspěchu. Jakmile zdokonalíte své lezecké dovednosti s novými venkovními nebo vnitřními lezeckými stěnami Fitness Stuff, jste připraveni přijmout výzvu.

Není to však tak jednoduché, jako zahájit akci Mountain Climbing Tour a doufat v to nejlepší. Úkol vyžaduje jak přípravu, tak zručnost. Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste uspěli.

První kroky

Prvním krokem je ujistit se, že máte alespoň šestou lezeckou dovednost, i když pro vyšší šanci na úspěch doporučujeme úroveň osm. Expedice je rozdělena na části, z nichž každá obsahuje stále obtížnější lezeckou stěnu.

Než se pustíte do společenské akce, musíte se také ujistit, že máte vše na svém místě. Doporučujeme horolezecké vybavení a minimálně jídlo ve vašem inventáři, ale předměty, které zabraňují útokům hmyzu a zklidňují zranění, mají smysl. Najdete je v automatu Bits and Lift Foot Swing.

Pokud jablka dosáhnou sedmé úrovně lezecké dovednosti, vytvoříte energetické tyčinky z třešní a jahod a ti na úrovni devět mohou také vytvořit proteinové tyčinky s ostružinami a jahodami. Obě tyčinky mají šestihodinový cooldown, který rychle obnoví energii. Proteinové tyčinky také zpomalují hlad a ztrátu energie a udržují je na 85 % v peneletelenu a 85 % v peneleteldenu

Výběr správného dne

Hora Komorebi má nepředvídatelné počasí, takže se vždy vyplatí zkontrolovat podmínky s pomocí. Budou vás informovat, pokud jsou ledové podmínky nebo sněhové bouře, které sníží vaše šance na získání.

Zajímavé:  Jak dělat klubová setkání v The Sims 4 na dovolené.

Simíci mohou také hodnotit své šance na úspěch při každém jednotlivém výstupu. Pokud jsou nízké, zkontrolujte, zda je vaše lezecké vybavení v dobrém stavu, a použijte křídové paže a úseky, které vám pomohou soustředit se. Obojí zlepší vaše šance.

Po cestě najdete také odpočívadla a některé upravitelné oblasti (pokud použijete cheat na sestavení zdarma). Byli jste však varováni, že to, co bylo postaveno na těchto stránkách, bude.

Pokud se pokusíte jít nahoru, když je v kalendáři svátek, může to také způsobit problémy, například televizní premiéry zasahující do společenské události.

Případně byste mohli postavit známou tvář, která se zázračně objevila v polovině hory.

Začátek akce

Cesta na vrchol hory je společenskou událostí.

Akci zahájíte výběrem možnosti „Horské lezení“ z nabídky události.

Akce je vícestupňová a vždy začíná v lázních Sutefani Onsen v Yukimatu.

Odtud se Simíci musí vydat k lyžařskému vleku a vyšplhat na horu k lezecké stěně. Jakmile budou na zdi, najdete před sebou první značku na sněhu. Když se oba Simíci přiblíží k značce, událost by vám měla poskytnout tlačítko, na které musíte kliknout.»

horolezectví

Akce již začala, když dorazíte na první zastávku na cestě. Najdete zde několik sjezdovek k prozkoumání, stejně jako stan a keře nahoře. To vám umožní trochu se osvěžit a přeskupit.

Když přejdete most, budete muset vylézt na zeď na druhé straně. Až budete nahoře, najdete prázdné místo plné sněhu a hned za ním značku stezky. Toto je upravitelná oblast, pokud používáte cheat na sestavení zdarma, takže můžete přidávat věci, aby byli vaši Simíci důkladnější.

«Tento čas budete potřebovat, tak ho využijte moudře.»

Zajímavé:  Jak rozšířit panel oblečení v The Sims 4.

Ledopád Croft

Druhá část výstupu je náročnější a počasí se může dramaticky změnit. Opět jsou zde oblasti k prozkoumání, ale tentokrát není na úpatí stoupání žádný kryt, pouze kost.

| Občas však vchod zatarasí špatné počasí. Alternativně, stejně jako u první zastávky, můžete upravit oblast, na které je táborák, pomocí bezplatného kódu sestavení.

Při prozkoumávání každé oblasti.

Vyznamenání

Poslední etapou je vrchol, na který se dostanete po zdolání ledopádu. Na samém vrcholu je další skrytá oblast, ale nic než nádherný výhled.

Jakmile poskytnete tento bod, vaši Simíci budou odměněni kloboukem a náramkem v délce Alpi. Vedoucí obdrží vlastnost Expert Climber a plaketu. Desky a rysy nižší úrovně jsou dostupné těm, kteří dosáhli nižších úrovní vzestupu. Tato vlastnost usnadňuje budoucí cestování.

Nebezpečí

Zvedání může způsobit zranění a dokonce smrt. Pády z lezeckých stěn mohou Simíky zranit a dokonce i zabít. B Opakovaný pád s debuffem smrti, i když to je obtížné spustit.

— Odmítnutí Simíka může znamenat, že váš časovač vyprší dříve, než všichni ve vaší skupině dorazí do cíle.

Ujistěte se, že věnujete pozornost svým Simíkům. Vyplatí se také kontrolovat lezecké vybavení a připravovat se za pochodu. Nebojte se také využít keře a stany k opření hlavy, nebo si dokonce postavit vlastní.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»