Jak

Jak rychle získat body v The Sims 4

Cheat na klubové body Sims 4 – kompletní průvodce (2024)

Cheat na klubové body

EA nechala řadu cheatů The Sims 4 které byly původně určeny pro programátory, kteří hru testovali, ale osvědčily se i hráčům. Můžeme použít cheaty k umístění předmětů na lichá místa, dát našim simíkům spoustu peněz a dokonce získat přístup k obsahu v katalogu, který je normálně skrytý. Kupodivu však neexistuje žádný cheat Club Points.

Kde je Club Points Cheat?!

Kluby byly představeny s rozšiřujícím balíčkem Get Together. Zdá se, že z jakéhokoli důvodu tým v EA nikdy necítil potřebu pohrávat si s klubovými body při testování, takže jsme na to nikdy nedostali žádný podvod; na rozdíl od simoleonů nebo aspiračních bodů se klubové body musí načítat staromódním způsobem. Můžete je pěstovat tak, že některé ze schválených činností vašeho klubu usnadníte, jako je socializace nebo používání předmětů, které simíky obecně přitahují, ale pokud chcete snadný způsob, jak je rychle postavit, budete muset zavolat těžké dělostřelectvo: mods.

Mods for The Missing Club Points Cheat

Simmer TwistedMexi, o kterém jsme již mnohokrát mluvili zde na SNOOTYSIMS, vytvořil mod s názvem Club Credit. S nainstalovaným modem nyní můžete používat cheat Club Points, který byl vytvořen speciálně pro použití s ​​tímto modem. Cheat je:

tm.clubcredit x

Kde „x“ je kladné nebo záporné číslo rovnající se částce, kterou chcete připsat nebo odečíst z vašeho zůstatku klubových bodů.

Zajímavé:  Jak plavou děti v The Sims 4.

Mody pro vylepšení klubů

TURBORIVER, známý tvůrce stojící za Wonderful Whims, má řadu klubových modů, které zahrnují mod Club Points Cheat. Tento mod nám dává nový cheat:

clubs.give_club_points x

V tomto případě „x“ je počet bodů, které chcete přidat k celkovému počtu bodů pro aktuálně sbírající klub.

Proč budovat klubové body?

obrázek 77

Pokud si s mechanikou Club moc nehrajete, možná se divíte, co všechno je za tím. Co vůbec dělají klubové body? No, mohou být velmi užitečné! Sbírání klubových bodů vám dá možnosti, jak vylepšit svůj klub následujícími způsoby:

  • Status – Změňte druh dojmu, který váš klub dělá na ostatní, tím, že mu dáte dobrou nebo špatnou pověst, takže simíci budou poblíž reagovat v úžasu nebo strachu.
  • podání ruky – Vyměňte si tajné podání ruky s ostatními členy, abyste jim dali vědět, že jste „in“.
  • Velikost – Přidejte do svého klubu až 2 další členy, celkem 6 až 8 členů.
  • Sociální bonus – Provádění sociálních akcí bude mít větší šanci na úspěch, pokud se odemkne sociální bonus pro tento typ socializace.
  • Dovednostní bonus – Zvyšte, jak rychle váš simík získá dovednost nebo dokončí úkol na klubových schůzkách.
  • Vibe – Nastavte náladu pro každou schůzku odemknutím výhody Vibe pro tuto emoci.
  • management – Získejte podporu pro svá setkání tím, že umožníte svým simíkům, aby se navzájem shromáždili, nebo využijte jejich klubový vliv k lepší práci.
  • Lup – Ukažte svou klubovou hrdost pomocí různých položek CAS a Buy/Build. Můžete si dokonce nastavit klubovou uniformu, aby členové mohli předvést své nové vybavení!

Kluby jsou skvělým způsobem, jak poznat nové simíky, zejména ty s podobnými zájmy. Mohou být určeny pro zábavu, jako je taneční nebo fitness klub, nebo užitečné pro plnění úkolů, jako je domácí úkol nebo klub tvoření.

Zajímavé:  Jak udělat schody do suterénu The Sims 4.

Více na SNOOTYSIMS: Kdo má čas napsat spoustu funky cheatů? Nainstalujte si cheat nebo dva pro The Sims 4, abyste mohli přeskočit klávesnici a vrátit se ke hře!

Cheat Mods

Na závěr

Opravdu tam moc věcí není The Sims 4 které nelze manipulovat pomocí cheatů, ale z nějakého důvodu se cheat Club Points nikdy nedostal k hráčům. Pokud jste veteránem klubových mechaniků nebo někým, kdo s nimi ještě nikdy nehrál, můžete těžit z toho, že budete moci manipulovat se zůstatkem klubových bodů. Ať už se snažíte o skvělý nový potřesení rukou nebo o sladký klubový banner, který si pověsíte do svého doupěte, použití modu Club Credit je jednoduchý a snadný způsob, jak tyto body nasbírat. Vytvořili si někdy vaši simíci svůj vlastní klub? Dejte nám o tom všem vědět v komentářích a přejeme šťastné simming!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»