Jak

Jak posunout objekt níže v The Sims 4

Simíci 4 — Je to hra, ve kterém si můžete vytvořit svůj vlastní charakter, dům a situaci. Pro tykdo dělá konstrukce, důležité je umět zklamat a sbírat předměty ve hře. V tomto článku podrobně popisujeme sdělitJak na ПК a Xbox, můžete snadno manipulovat s předměty v The Sims 4.

Vyberte příslušnou sekci pomocí níže uvedeného odkazu:

Další tipy pro umístění předmětů v The Sims 4

Závěry a závěry

Ohodnoťte jej za informativnost na pětibodové škále!

The Sims 4 má schopnost spouštět a zvedat předměty během stavby a návrhu interiéru. Chcete-li to provést, musíte na počítači použít horké klávesy. Chcete-li zvednout předmět nahoru, musíte stisknout klávesu „9“ a pro snížení dolů stiskněte „0“. Můžete také použít klávesovou zkratku ALT tak, že ji podržíte a posunete položku vodorovně doprava nebo doleva. To vám umožní snadno a krásně umístit předměty mimo mřížku. Tento tip se bude hodit těm, kteří chtějí svým Simíkům vytvořit krásné a originální interiéry.

Jak umístit předměty nahoru a dolů v The Sims 4

Chcete-li umístit předmět nahoru nebo dolů v The Sims 4, otevřete režim budování a vyberte požadovanou položku. Podržte levé tlačítko myši a podržte klávesu ALT. Poté pohybem myši otočte položku nebo ji posuňte nahoru nebo dolů. To vám pomůže umístit předměty do vašeho interiéru přesně tak, jak chcete.

Zajímavé:  Jak otevřít galerii v The Sims 4.

Jak posouvat předměty nahoru a dolů v The Sims 4

Použití kláves ALT umožňuje pohybovat objekty nejen nahoru a dolů, ale také do strany. Postup je velmi jednoduchý: podržte klávesu ALT a posuňte položku doleva nebo doprava. Je to tak pohodlné, že můžete snadno umístit předměty mimo mřížku a vytvořit zajímavé návrhy pro váš prostor.

Jak pustit předmět níže v Sims 4

Pokud chcete v The Sims 4 na Xboxu umístit položku níže, otevřete Build Mode a vyberte požadovanou položku. Podržte tlačítka LT + RT a stiskněte D-pad pro zvětšení položky. Pokud ji chcete snížit, podržte tlačítka LT + RT a stiskněte D-pad. Po několikanásobném provedení tohoto jednoduchého postupu můžete položku nastavit na požadovanou výšku.

Jak vyzvednout předmět v The Sims 4 na PC

Chcete-li vyzvednout položku v The Sims 4 na PC, vyberte požadovanou položku a podržte klávesu Alt. Aniž byste uvolnili tlačítko, otáčejte předmětem, zvedněte jej nebo snižujte, dokud nedosáhnete požadované výšky. Pokud se objekt začne otáčet jiným směrem, než chcete, zkuste pohnout myší jiným směrem.

Užitečné tipy pro stavbu interiéru v The Sims 4

  1. Použijte klíč ALTpro přesné umístění položek.
  2. Pokud používáte Xbox, přidržte tlačítka LT a RT při změně výšky objektu.
  3. Nebojte se experimentovat s různými možnostmi umístění.
  4. Tento postup opakujte několikrát pro každou předmětpro nastavení požadované výšky.
  5. Vytvořte zajímavý design interiérvyužití příležitostí snížení a sbírání předmětů v The Sims 4.

Samozřejmě, snížení a sbírání předmětů v The Sims 4 plechovka zdá se obtížné úkol, nicméně s těmito tipy si to výrazně usnadníte proces a můžete vytvořit neobvykle zajímavý design interiéru pro vaši postavu.

Jak vyzvednout předmět v The Sims 4

Svět počítačových her

Převážná část hry v sérii Sims zahrnuje stavění a přesouvání objektů. Navzdory tomu, že jsou The Sims považováni za simulátor života, hráč stále stráví více než polovinu času v různých stavebních menu, přemisťování předmětů a jejich ukládání do košů, batohů nebo skříní.

Zajímavé:  Jak vydělat peníze v kódech The Sims 4.

Bohužel během let existence hry a vydávání nových dílů některé části mechaniky, včetně konstrukce, někdy zanechávají mnoho přání, stejně jako stavba střechy, která může trvat doslova hodiny, protože je často umístěna nesprávně. nebo se jeho vrstvy překrývají příteli.

Jak vyzvednout předměty v Sims4?

Také zpočátku v The Sims je celý systém stavění a umisťování předmětů založen na mřížkovém systému, to znamená, že celá oblast, kterou má hráč k dispozici, je vyznačena ve čtvercích, zelená značí, že pod předmětem je dostatek místa, červená nebo žlutá znamená, že položku nelze umístit.

Existuje také systém omezení, například většinu inventáře a nábytku nelze umístit na jednu značkovací buňku, s výjimkou některých unikátních předmětů, a police, na které lze uložit téměř všechny předměty, které se vejdou do Simova batohu.

Naštěstí lze většinu omezení obejít pomocí cheatu, ale k tomu nebudete muset kupovat nebo stahovat nelegální software, který může vést k problémům s hrou, „cheaty“ v The Sims jsou zcela legální a aktivují se prostřednictvím konzole. .

Mimochodem, tradice přidávání cheatů do hry v the sims 4 se v moderních hrách téměř nezachovala a je dobré vidět, že Sims nějak dokážou vrátit atmosféru dětství a vrátit pocit naprosté nezranitelnosti. ve střílečkách nebo nekonečné peníze ve strategiích.

Chcete-li tedy otevřít editor a použít cheat, který vám umožní umístit objekty mimo omezení, musíte současně stisknout 3 klávesy: Ctrl + Shift + C. Poté do řádku, který se objeví, musíte napsat bb.moveobjectsa poté znovu stiskněte výše uvedenou kombinaci kláves.

Tato možnost rozšíření editoru Sims existuje již od druhé části hry, ale teprve nedávno, v prosinci 2019, bylo v Sims4 možné nejen umisťovat a kombinovat předměty mezi sebou, ale také je posouvat v prostoru a zvyšovat a jejich spouštění do libovolné výšky.

Zajímavé:  Jak změnit barvu stropu v Sims 4.

Jak používat otevřený cheat mód?

Vše je celkem jednoduché, abyste mohli kameru pohybovat a otáčet, musíte použít klávesy 9 a 0, případně můžete použít Ctrl+9 a Ctrl+0 (tato možnost umožňuje přesnější a plynulejší pohyb kamery, pokud musíte jej posunout na velmi malou vzdálenost).

Další možností, která vám pomůže zcela odstranit omezení na stavbu a dekoraci, které hra klade, je možnost deaktivovat režim vázání buněk, který lze zapnout v nastavení hry.

S odstraněnými omezeními získáte téměř úplnou svobodu v umísťování předmětů, například můžete na sebe vrstvit fontány, skříně, knihy a mnoho dalšího, aby váš domov nebo jiné budovy vypadaly přirozeněji a realističtěji.

Další důležitou vlastností spojenou s MoveObjects je, že hráči lépe využívají možnost cheatu čistě pro dekorativní účely. Faktem je, že přemístěním některých funkčních objektů riskujete, že je Simíkovi znepřístupníte nebo je jednoduše „ztratíte“ mezi jinými objekty, stejně jako ve zdech.

Stalo se to mnoha lidem a bez ohledu na to, jak hloupá rada může znít, pokud se jedná například o ledničku nebo televizi, je lepší ji přesunout pomocí standardní sady editorů, abyste neriskovali ztrátu položky aniž byste jej mohli zvednout nebo přesunout.

Konečně je možné umístit celé domy s veškerým nábytkem dovnitř, ale k tomu musíte po zakoupení pozemku okamžitě zapnout cheat mód, jen tak můžete dům s jeho obsahem správně umístit na pozemku. To platí jak pro uložené návrhy domů, tak pro díla z obecné galerie.

Pokud se rozhodnete umístit položky do galerie, kterou jste vytvořili pomocí MoveObjects, nezapomeňte dát speciální značku, aby ostatní hráči věděli, jak správně používat vaši práci.

Doufáme, že vám tento jednoduchý návod umožní plně rozvinout svůj tvůrčí potenciál v Sims4!

Zajímavé:  Jak zadat peněžní kód v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»